Ömer Çelik

Ömer Çelik

Son dakika Ömer Çelik haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ömer Çelik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ömer Çelik haber sayfamızda...

Ömer Çelik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.463 omer celik haberi bulunmuştur.
AK Parti'li Çelik: Cumhur İttifakı güçlü bir birliktelikle yoluna devam etmektedir
AK Parti'li Çelik: Cumhur İttifakı güçlü bir birliktelikle yoluna devam etmektedir AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Cumhur İttifakı güçlü bir birliktelikle yoluna devam etmektedir ve her türlü saldırganlığa siyaset ve hukuk zemininde cevap verecek güçtedir" dedi.
13.06.2024 Politika
AK Parti Sözcüsü Çelik: Cumhur İttifakı kararlılıkla yoluna devam etmektedir
AK Parti Sözcüsü Çelik: Cumhur İttifakı kararlılıkla yoluna devam etmektedir AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Ülkemizi karşı karşıya olduğu tehlikelerden korumak ve geleceğe güçlü bir şekilde taşımak için kurulan Cumhur İttifakı kararlılıkla yoluna devam etmektedir" dedi.
12.06.2024 Politika
Çelik: Cumhurbaşkanımız bu tablonun kalıcı kazanımlara dönüşmesi gerektiğini ifade etmiştir
Çelik: Cumhurbaşkanımız bu tablonun kalıcı kazanımlara dönüşmesi gerektiğini ifade etmiştir AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, CHP Genel Merkezi'ne gerçekleştirdiği iade-i ziyarette kutuplaşma yerine diyalog zeminini güçlendirme fırsatlarının güçlendirilmesi gerektiğini ifade ettiğini belirterek, "Bugün gerçekleşen iade-i ziyaretle birlikte Türk siyasi hayatında bu tablonun ortaya çıkmasını memnuniyet verici olarak görüyorlar. Sayın Cumhurbaşkanımız bu tablonun kalıcı kazanımlara dönüşmesi gerektiğini, herhangi bir şekilde siyasetin gündelik mevzi savaşları içinde heba edilmemesi gerektiğini ifade etmişlerdir" dedi.
11.06.2024 Politika
AK Parti Sözcüsü Çelik: Yunus Paksoy’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz
AK Parti Sözcüsü Çelik: Yunus Paksoy’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, gazetecilik görevini icra ederken FETÖ Terör Örgütü mensubunun saldırısına uğrayan CNN Türk ABD Temsilcisi Yunus Paksoy’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" dedi.
2.06.2024 Politika
AK Parti'li Çelik: Kampta birinci gündemimiz Gazze'deki katliam siyaseti
AK Parti'li Çelik: Kampta birinci gündemimiz Gazze'deki katliam siyaseti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, kampta birinci gündemlerinin Gazze'deki katliam siyaseti olduğunu belirterek, "Bugün Miloseviçlerin yaptığının kat ve kat fazlasını Netanyahu gerçekleştirmektedir. O sebeple dünyanın buna 'dur' demesinin zamanı gelmiştir" dedi.
1.06.2024 Politika
AK Parti'li Çelik: Bazı yerlerde görev değişimi olacak
AK Parti'li Çelik: Bazı yerlerde görev değişimi olacak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Rize İl Başkanı'nın istifasıyla ilgili, "Teşkilat başkanlığımızın olağan gündemi var. Bu çerçevede çeşitli yerlerde pekiştirmeyle ilgili adım atılacak. Bazı yerlerde değiştirmeyle ilgili atılacak. Bazı yerlerde görev değişimi olacak. Bugün yarın da başka illerle ilgili bu şekilde tasarruf olacak. Dolayısıyla bu AK Parti Teşkilat Başkanlığımızın olağan gündemi çerçevesinde yürüyen işler" dedi.
22.05.2024 Politika
AK Parti'li Çelik: 3 ülkenin Filistin'i tanıma kararı son derece memnuniyet verici
AK Parti'li Çelik: 3 ülkenin Filistin'i tanıma kararı son derece memnuniyet verici AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İspanya, İrlanda ve Norveç'in Filistin devletini tanıyacaklarına dair açıklamalarının son derece memnuniyet verici olduğunu açıkladı.
22.05.2024 Politika
AK Parti'li Çelik: Uluslararası toplum, Filistin devletinin tanınması için BMGK'ya baskı yapmalı
AK Parti'li Çelik: Uluslararası toplum, Filistin devletinin tanınması için BMGK'ya baskı yapmalı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Uluslararası toplum, gelinen noktada Netanyahu hükümetinin Filistinlilere yönelik barbarca saldırganlığını sona erdirmeye dönük daha somut ve ileri adımlar atmalı; Filistin devletinin tanınması yönünde Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ne (BMGK) baskı yapmalıdır" dedi.
11.05.2024 Politika
Ömer Çelik: Sayın Cumhurbaşkanımız iade-i ziyaret gerçekleştireceklerdir
Ömer Çelik: Sayın Cumhurbaşkanımız iade-i ziyaret gerçekleştireceklerdir AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Sayın Cumhurbaşkanımız CHP Genel Başkanı Sayın Özgür Özel’in ziyaretinden memnuniyet duymuşlardır. Olumlu bir havada geçmiştir’’ dedi.
3.05.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özgür Özel ile bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özgür Özel ile bir araya geldi Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile AK Parti Genel Merkezi'nde bir araya geldi. 1 saat 35 dakika süren görüşmede yeni anayasa, ekonomi, emekli maaşları, belediyelere ait borçlar, atanamayan öğretmenler, milletvekilliği düşürülen Can Atalay’ın durumu, Gezi Parkı davası gibi konularının ele alındığı öğrenildi. Görüşmeye ilişkin açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Sayın Cumhurbaşkanımız, diyaloğun devam etmesi gerektiğini belirtmişlerdir. Kendi takvimlerine uygun bir zamanda iade-i ziyaret gerçekleştireceklerdir" dedi.
3.05.2024 Politika
Ömer Çelik'ten, DEM Parti yöneticilerine tepki; Saygısızlık yapıyorlar
Ömer Çelik'ten, DEM Parti yöneticilerine tepki; Saygısızlık yapıyorlar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Bir hassasiyetimizi bir kere daha ifade etmek isterim; bazı DEM Parti yöneticileri İstiklal Marşı’na saygısızlık yapıyorlar. Bayrağımıza saygısızlık yapıyorlar. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e saygısızlık yapıyorlar. Sayın Cumhurbaşkanımıza saygısızlık yapıyorlar. İstiklal Marşı’mıza, bayrağımız, Atatürk ve devletin başı olarak Sayın Cumhurbaşkanımız konusunda gösterilmesi gereken saygı hem siyasetin gereğidir hem de ilkelerin gereğidir. Hiç kimse meşru siyaset alanında aldığı yetkiyi gayrı meşru bir takım girişimler için kullanamaz. Hiç kimse meşru siyaset alanında elde ettiği pozisyonu bir takım gayrı meşru girişimler için bir zemin yapamaz’’ dedi.
30.04.2024 Politika
AK Partili Çelik: Cumhurbaşkanımız bu soykırım şebekesine karşı insanlığın ve küresel vicdanın sesidir
AK Partili Çelik: Cumhurbaşkanımız bu soykırım şebekesine karşı insanlığın ve küresel vicdanın sesidir AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Cumhurbaşkanımız bu soykırım şebekesine karşı insanlığın ve küresel vicdanın sesidir. Tüm uluslararası platformlarda Filistin halkının haklarını en üst seviyede savunmaya devam edeceğiz" dedi.
26.04.2024 Politika
AK Parti'li Çelik: Ergin Ataman'a yönelik saldırganlığı şiddetle kınıyoruz
AK Parti'li Çelik: Ergin Ataman'a yönelik saldırganlığı şiddetle kınıyoruz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "A Milli Basketbol Takımımızın başantrenörü ve spor camiamızın değerli bir üyesi olan Sayın Ergin Ataman'a yönelik saldırganlığı şiddetle kınıyoruz" dedi.
26.04.2024 Spor
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Keçeli: Utanması gereken İsrailli yetkililerdir
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Keçeli: Utanması gereken İsrailli yetkililerdir Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Öncü Keçeli, İsrail Dışişleri Bakanı Israel Katz'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan sosyal medya paylaşımına ilişkin "Utanması gereken, çoğu çocuk ve kadın olmak üzere 35 bine yakın Filistinliyi katleden İsrailli yetkililerdir" dedi.
20.04.2024 Politika
AK Parti'li Çelik'ten, DEM Parti yöneticilerine tepki
AK Parti'li Çelik'ten, DEM Parti yöneticilerine tepki AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Bazı DEM Parti yöneticilerinin Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, şanlı Bayrağımıza ve İstiklal Marşı'mıza yönelik çirkin yaklaşımları asla kabul edilemez" dedi.
20.04.2024 Politika
AK Parti'li Çelik: Hangi siyasetimizi vatandaşımız beğenmişse onu daha da güçlendireceğiz
AK Parti'li Çelik: Hangi siyasetimizi vatandaşımız beğenmişse onu daha da güçlendireceğiz AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Hangi siyasetimizi ve hangi siyasi pratiğimizi vatandaşımız beğenmişse onu daha da güçlendireceğiz, beğenilmeyen bir durum varsa kuşkusuz onun değişimi için de bu çalışmaları sürdüreceğiz" dedi.
17.04.2024 Politika
Ömer Çelik'ten, İsrail saldırısına uğrayan TRT ekibine 'geçmiş olsun' mesajı
Ömer Çelik'ten, İsrail saldırısına uğrayan TRT ekibine 'geçmiş olsun' mesajı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Gazze'de yayın hazırlığı yaparken İsrail'in hava saldırısına uğrayan TRT Arabi ekibine geçmiş olsun; saldırıda yaralanan muhabir Sami Şahada'ya şifa dileklerinde bulundu.
12.04.2024 Politika
AK Parti'li Çelik: Cumhurbaşkanımızın Filistin tutumuna ilişkin saldırılar hukuksuzdur
AK Parti'li Çelik: Cumhurbaşkanımızın Filistin tutumuna ilişkin saldırılar hukuksuzdur AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Filistin davasını milli siyasetimizin temel unsurlarından biri olarak değerlendiren Cumhurbaşkanımızın Filistin konusundaki tutumuna ilişkin saldırılar mesnetsiz, haksız, izansız ve hukuksuzdur" dedi.
8.04.2024 Politika
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten gündeme dair açıklamalar
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten gündeme dair açıklamalar Ömer Çelik: İstanbul'da çıkan bir yangında kaybettiğimiz vatandaş sayımız 29'a ulaştı, bu olay dolayısıyla fevkalade üzgünüz. Olayı bütün yönleriyle takip ediyoruz. Sayın valimiz orada, sayın cumhurbaşkanımız olayı takip etmektedir. Gözaltılar var. Maalesef can kaybı sayısı arttı.
2.04.2024 Politika
AK Parti'de MYK toplandı
AK Parti'de MYK toplandı AK Parti'de 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası ilk Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı başladı.
2.04.2024 Politika
Dışişleri Bakanı Fidan: İsrail, zalimliğiyle bir başına kaldı
Dışişleri Bakanı Fidan: İsrail, zalimliğiyle bir başına kaldı Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin (BMGK) Gazze Şeridi'nde acilen ateşkes sağlanması konusunda kabul ettiği karar tasarısı konusunda, "İsrail, zalimliğiyle bir başına kaldı" dedi.
26.03.2024 Politika
Çelik: PKK yandaşlarının Belçika'daki vatandaşlarımıza yönelik saldırılarını şiddetle kınıyoruz
Çelik: PKK yandaşlarının Belçika'daki vatandaşlarımıza yönelik saldırılarını şiddetle kınıyoruz AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, terör örgütü PKK yandaşlarının Belçika'daki vatandaşlara yönelik saldırılarını şiddetle kınadıklarını söyledi.
26.03.2024 Politika
Çelik: Bu kararın, en kısa zaman 'kalıcı' bir ateşkese yol açması gerektiğine inanıyoruz
Çelik: Bu kararın, en kısa zaman 'kalıcı' bir ateşkese yol açması gerektiğine inanıyoruz AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, BM Güvenlik Konseyi'nin, ramazan ayı boyunca Gazze'de 'acil ateşkes' ilan edilmesine ilişkin, "Bu kararın, en kısa zaman 'kalıcı' bir ateşkese yol açması gerektiğine inanıyoruz" dedi.
25.03.2024 Politika
Bakan Yerlikaya: Organize suç örgütü bırakmamaya kararlıyız
Bakan Yerlikaya: Organize suç örgütü bırakmamaya kararlıyız İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, "Türkiye'de hiçbir yerde, hiçbir şekilde organize suç örgütü bırakmamaya kararlıyız. Biz Türkiye'nin huzuru diye yola çıktık" dedi.
22.03.2024 Politika
AK Parti'li Çelik: Özgür Özel'in gençleri desteklemeyi 'darbe' ile özdeşleştirmesi tam bir akıl tutulması
AK Parti'li Çelik: Özgür Özel'in gençleri desteklemeyi 'darbe' ile özdeşleştirmesi tam bir akıl tutulması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "CHP Genel Başkanı Sayın Özel'in gençlerimizi 'darbe' gibi uğursuz ve lanetli bir eylemle ile yan yana zikretmesi, aynı cümlede anması ve gençleri desteklemeyi 'darbe' ile özdeşleştirmesi tam bir akıl tutulmasıdır" dedi.
19.03.2024 Politika

Benzer Haber Etiketleri

Ömer Çelik AK Parti AK Parti Sözcüsü özgür özel sözcü çelik

Ömer Çelik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.