Ak Parti

Ak Parti

Son dakika ak parti haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ak parti gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ak parti haber sayfamızda...

Ak Parti

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.534 ak parti haberi bulunmuştur.
AK Parti'li Dağ: Sandıkta yine birinci parti olacağız
AK Parti'li Dağ: Sandıkta yine birinci parti olacağızAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "AK Parti, Türkiye'dir. 21 yıldır milletimizin gönlündeyiz. Gönüllerde biriz, sandıkta da yine birinci parti olacağız" dedi.
14.08.2022Politika
AK Parti'li Çelik: Asıl diktatörlük, milli iradeye saygısızlıktır
AK Parti'li Çelik: Asıl diktatörlük, milli iradeye saygısızlıktırAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik 'diktatör' açıklamasına ilişkin, "CHP yönetiminin, milletimizin oylarıyla seçilmiş Cumhurbaşkanı'mıza karşı söylenen söz hakkında net bir tavır alması gerekmektedir. Asıl diktatörlük, milli iradeye saygısızlıktır" dedi.
14.08.2022Politika
Milli Savunma Bakanı Akar, Balıkesir'de
Milli Savunma Bakanı Akar, Balıkesir'deMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Balıkesir'de 9'uncu Ana Jet Üs Komutanlığı'nda denetimlerde bulundu.
13.08.2022Gündem
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Meslek liselerinde çocuklar altın bilezik sahibi oluyor
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Meslek liselerinde çocuklar altın bilezik sahibi oluyorTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Şu anda 117 tane meslek lisesinin hamiliğini benim oda, borsalarım yapıyor Türkiye'de. Burada ne yetiştiriyoruz? Ara eleman yetişiyor. Kime yetiştiriyoruz? Üyemize yetiştiriyoruz. Çocuklar da birer tane altın bilezik sahibi oluyor. Yani, 'ya bana bir iş var mı?' diyen adamlara zaten iş kapısı açık burada, sanayi burada" dedi.
11.08.2022Ekonomi
Hamza Dağ: 60 milyon seçmenin kişisel verilerinin alınması ciddi bir mesele
Hamza Dağ: 60 milyon seçmenin kişisel verilerinin alınması ciddi bir meseleAdalet ve Kalkınma Partisi İstanbul İl Başkanlığı'nın başlattığı "Yüz Yüze 100 Gün" projesi çerçevesinde Tuzla'da program düzenlendi. Proje kapsamında Tuzla’yı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Bizdeki seçmen bilgileri YSK’nın elinde yok, her seçmeni biliyoruz” sözlerine karşılık, “Kılıçdaroğlu, 60 milyona yakın seçmenin kişisel verilerini bir şekilde aldıklarını ifade etmiştir. Bu çok ciddi bir meseledir. Bunun üzerine biz sonuna kadar gideceğiz” dedi.
10.08.2022Gündem
Ak Parti İl Başkanı Kabaktepe: Belediye çalışanlarımıza yüzde 80 zam yaptık
Ak Parti İl Başkanı Kabaktepe: Belediye çalışanlarımıza yüzde 80 zam yaptıkAK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın başlattığı "Yüz Yüze 100 Gün" projesi kapsamında belediye başkanları Sarıyer'in mahallelerini ziyaret etti. Ziyaret öncesi açıkalama yapan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, "Belediye şirketlerimizde çalışan işçilerin 1 Temmuz 2022'den geçerli olmak üzere 30.06.2022'deki ücretlerine şirketlerimizin yönetim kurulu kararıyla yüzde 80 oranında zam yapılması kararlaştırıldı"dedi.
10.08.2022Gündem
Hamdi Türkmen'e veda
Hamdi Türkmen'e vedaBir süredir tedavi gördüğü akciğer kanseri nedeniyle 70 yaşında hayatını kaybeden İzmir basının tanınan ismi, Göztepe'nin eski başkanlarından Hamdi Türkmen, son yolculuğuna uğurlandı.
8.08.2022Spor
AK Parti'li Kurtulmuş: Geleceğin güçlü ve büyük Türkiye'sini hep beraber inşa edeceğiz
AK Parti'li Kurtulmuş: Geleceğin güçlü ve büyük Türkiye'sini hep beraber inşa edeceğizAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Bugün Türkiye’de genç neslin özgüveninin fevkalade yüksek olduğunu görüyoruz. İyi bir eğitim alan gençlerimizin olduğunu görüyoruz. Profesyonel işlere yönelen evlatlarımızın olduğunu görüyoruz. İnşallah özgüveni yüksek, becerisi yüksek, kabiliyeti yüksek, sporla arası iyi, insanlarla arası iyi, sosyal donanımı güçlü olan gençlerimizle birlikte geleceğin, güçlü VE büyük Türkiye’sini hep beraber inşa edeceğiz" dedi.
7.08.2022Politika
AK Parti'li İleri: Küresel aktör olma yolunda hızla ilerliyoruz
AK Parti'li İleri: Küresel aktör olma yolunda hızla ilerliyoruzAK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri, "Türkiye çok güzel haberlerle de gündeme geliyor. Tahıl koridoru, bunların güzel bir örneğidir. İçeride ekonomik kalkınmada olduğu gibi dış politikada da çok ciddi başarılara imza atan bir ülke haline geldik. Kilit bir ülkeyiz. Küresel aktör olma yolunda hızla ilerliyoruz" dedi.
4.08.2022Politika
Özhaseki: 20 yıllık AK Parti iktidarında her alanda çok güzel işler başardık
Özhaseki: 20 yıllık AK Parti iktidarında her alanda çok güzel işler başardıkAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Uşak'ta bir otelde düzenlenen 'Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı'na katıldı. Özhaseki, 20 yıllık AK Parti iktidarında her alanda çok güzel işler başardıklarını söyledi.
3.08.2022Gündem
AK Parti'li Efkan Ala: Biz yüzleşmeden çekinen parti değiliz
AK Parti'li Efkan Ala: Biz yüzleşmeden çekinen parti değilizAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, "Arkadaşlarımız sahada. Biz yüzleşmeden, vatandaşlarımızla bir araya gelmeden çekinen değil, bilakis onu siyaset etme tarzı olarak tanımlamış bir partiyiz. Bugün yeni bir tarzla vatandaşla buluşuyoruz" dedi.
3.08.2022Politika
AK Parti İl Başkanlığından "İstanbul'un kayıp 1000 günü" toplantısı
AK Parti İl Başkanlığından "İstanbul'un kayıp 1000 günü" toplantısıAK Parti İstanbul  İl Başkanı tarafından  'İstanbul'un Kayıp 1000 Günü' başlığıyla düzenlenen toplantıda, 1000 günde İBB tarafından yapılan ve yapılmayanlar açıklandı.
3.08.2022Gündem
Bakan Özer: Bu eğitim sistemi ne çektiyse yanlış eğitim politikalarından çekti
Bakan Özer: Bu eğitim sistemi ne çektiyse yanlış eğitim politikalarından çektiMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Bu eğitim sistemi ne çektiyse toplumsal mühendislik projelerinin eğitim sistemine yansıması olan yanlış eğitim politikalarından çekti. İşte kat sayı uygulaması da bunlardan bir tanesiydi. İmam hatip liselerinin ve meslek liselerinin yükseköğretime erişimini engellemek için yapılan bu müdahalenin maliyetini bu toplum çok büyük bedeller ödedi" dedi.
2.08.2022Gündem
Ethem Sancak Vatan Partisi'ne katıldı
Ethem Sancak Vatan Partisi'ne katıldıEski AK Parti MKYK üyesi iş insanı Ethem Sancak Vatan Partisi'ne katıldı.
2.08.2022Gündem
Bakan Özer: Kütüphanesi olmayan okul kalmadı
Bakan Özer: Kütüphanesi olmayan okul kalmadıBaşakşehir M. Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi Mustafa Kutlu Kütüphanesinin açılışında konuşan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer "İki ay gibi kısa sürede 16 bin 361 kütüphane yaptık. Yani günde 272 kütüphane yapıldı. 2021 yılı sonu itibariyle eğitim sistemimizde kütüphanesi olmayan hiçbir okul kalmadı" dedi.
2.08.2022Video
Bakan Özer: Kütüphanesi olmayan okul kalmadı
Bakan Özer: Kütüphanesi olmayan okul kalmadıBaşakşehir M. Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi Mustafa Kutlu Kütüphanesinin açılışında konuşan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer "İki ay gibi kısa sürede 16 bin 361 kütüphane yaptık. Yani günde 272 kütüphane yapıldı. 2021 yılı sonu itibariyle eğitim sistemimizde kütüphanesi olmayan hiçbir okul kalmadı" dedi.
2.08.2022Gündem
AK Parti'li Ünal: Bakanlığımız, sağlık çalışanlarımıza şiddeti engelleme konusunda çalışmalarını sürdürüyor
AK Parti'li Ünal: Bakanlığımız, sağlık çalışanlarımıza şiddeti engelleme konusunda çalışmalarını sürdürüyorAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "Cumhur İttifakı, sağlık çalışanlarımıza şiddeti engellemek için TCK'da önemli değişiklikleri hayata geçirdi. Sağlık Bakanlığımız, sağlık çalışanlarımıza şiddet konusunda çözüm odaklı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor" dedi.
1.08.2022Politika
TBMM Başkanı Şentop Tercih Destek Programı'na katıldı
TBMM Başkanı Şentop Tercih Destek Programı'na katıldıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, üniversiteye girecek öğrencilere tercih döneminde yardımcı olmak amacıyla düzenlenen Tercih Destek Programı'na katıldı. Programda konuşan Şentop, "İstanbul'da üniversite okumak, belki ikinci bir üniversiteyi okumak anlamına gelir"dedi.
30.07.2022Gündem
Ak Partili belediye başkanları Küçükçekmece'de
Ak Partili belediye başkanları Küçükçekmece'deAK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın başlattığı “Yüz Yüze 100 Gün" projesi kapsamında 21 ilçe belediye başkanı Küçükçekmece’nin mahallelerini ziyaret etti.  AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe “39 ilçemizde Küçükçekmece’de yaptığımız programın benzerini yapıyoruz" dedi.
30.07.2022Gündem
Bağcılar’da şöhretler karması, futbol maçında karşı karşıya geldi
Bağcılar’da şöhretler karması, futbol maçında karşı karşıya geldiBağcılar Belediyesi, Yaz Spor okullarının kapanışını müzik, sinema ve sosyal medya dünyasından isimlerin katıldığı futbol maçıyla yaptı. Mahmutbey Stadyumu'nda gerçekleştirilen şöhretler karması futbol maçında ünlü isimler galibiyet için ter döktü. Mavi ve Beyaz olarak iki takımın oluşturulduğu gösteri maçında Ak Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve İlçenin belediye başkanı Abdullah Özdemir de Beyaz Takım'da forma giydi.
29.07.2022Gündem
Bakan Ersoy'dan Üsküdar ziyareti
Bakan Ersoy'dan Üsküdar ziyaretiKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nca düzenlenen, "Yüz Yüze 100 Gün" programı kapsamında Üsküdar'ı ziyaret etti. Bakan Ersoy, "Dün gece İlhan İrem'i kaybettik. Vasiyeti Atatürk Kültür Merkezi'nden cenazesinin kaldırılmasıydı. Atatürk Kültür Merkezi'nde kendisine yakışır bir tören yapıldıktan sonra uğurlanacak" diye konuştu.
29.07.2022Gündem
Binali Yıldırım, baba ocağı Erzincan'da bal hasadı yaptı
Binali Yıldırım, baba ocağı Erzincan'da bal hasadı yaptıAK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Erzincan'ın Aslan Yusuf köyünde bal hasadı yaptı.
28.07.2022Gündem
Numan Kurtulmuş: Türkiye tahıl koordinasyonunda küresel aktör oldu
Numan Kurtulmuş: Türkiye tahıl koordinasyonunda küresel aktör olduAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Rusya ve Ukrayna'da sizi de birinci derecede ilgilendiren tahıl sevkiyatıyla ilgili uluslararası bir mekanizmanın İstanbul'da kurulmuş olması bu süre içerisinde Türkiye'nin nasıl önemli bir küresel aktör haline getirildiğinin en büyük ispatıdır." dedi.
28.07.2022Gündem
AK Parti'li Çelik: Musul Başkonsolosluğumuza saldırıyı şiddetle kınıyoruz
AK Parti'li Çelik: Musul Başkonsolosluğumuza saldırıyı şiddetle kınıyoruzAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Türkiye'nin Musul Başkonsolosluğu'na düzenlenen saldırıyı kınadı.
27.07.2022Politika
Mamak Belediye Başkanı Köse: Çağrımız Ankapark'ın tamir edilip, açılmasıdır
Mamak Belediye Başkanı Köse: Çağrımız Ankapark'ın tamir edilip, açılmasıdırMamak Belediye Başkanı ve Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Murat Köse, "Bizim çağrımız Ankapark’ın eksiklerinin telafi edilerek, tamiratlarının yapılarak Ankaralıların hizmetine açılmasıdır. ABB AK Parti Meclis grubu olarak üstümüze düşen her şeyi maddi-manevi yapmaya hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum" dedi.
27.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

AK PartiBakan ÖzerÖmer Çelikpolitikanuman kurtulmuş

Ak Parti ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.