Geri Dön
TeknolojiKamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı, TÜRKSAT’ın desteğiyle başlıyor

Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı, TÜRKSAT’ın desteğiyle başlıyor

Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı’nın 4’üncüsü bu yıl Türksat’ın desteğiyle Bilişim Vadisi’nde gerçekleştirilecek.

Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı, TÜRKSAT’ın desteğiyle başlıyor

Türkiye’nin en büyük kamu ve özel sektör teknoloji buluşması olarak gösterilen Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı, Türkiye’nin bilgi ve teknolojileri alanından kamu kurumlarının üst düzey temsilcileri ile özel sektör temsilcilerini bir araya getirecek.

6 Ekim’de Türksat’ın desteğiyle kapılarını açacak olan ve 40 üzeri alanında uzman kişinin konuşmacı olarak dahil olduğu konferansta, Kamu Kurumlarında Dijital Dönüşüm, Milli Teknoloji Hamlesi, 5G, IoT Teknolojisi ve Stratejileri, Blockchain, Büyük Veri, Siber Güvenlik, KVKK, Akıllı Şehirler & Akıllı Çevre, Artırılmış Gerçeklik & Yapay Zeka, Metaverse, Dijital Çağ’da Yönetişim, Dijital Etik gibi konular görüşülecek. 30’un üzerinde sergi alanının yanı sıra, birebir görüşmeler ve farklı ağ geliştirme olanaklarıyla gün boyu katılımcılarına etkileşim olanakları sunacak olan Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı’na 500’nin üzerinde firma ve kurumun katılması bekleniyor.