Oynatma Listesi
VİDEO

Şener Şen ve İbrahim Büyükak yeni reklam filminde kayınbaba ve damadı oynadı

Akaryakıt depolama ve dağıtım şirketi Alpet, ‘Zeren Group Holding’ bünyesine dahil olmasının ardından şirketin yeni vizyonu ve dönüşüm sürecini yeni reklam filmiyle duyurdu. Alpet’i hak ettiği konuma yeniden getirmek için çalışacaklarını ifade eden Zeren Group Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Yatkın, “Kadın istihdamını artıracağız. Sürdürdüğümüz elektrikli şarj istasyonları kurulum hedefimiz var. İlerleyen zamanda tüm Alpet istasyonlarında elektrikli şarj istasyonu olması için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

2001 yılında faaliyete başlayan akaryakıt depolama ve dağıtım şirketi Alpet'te yeni bir dönem başladı. ‘Zeren Group Holding’ bünyesine dahil olan Alpet’in dönüşüm süreci Şener Şen ve İbrahim Büyükak'ın rol aldığı reklam filmi ile duyuruldu. Bu kapsamda Zeren Group Holding, ‘Memleket için Hayallerimiz, Yapacak Enerjimiz Var’ vizyonuyla yatırım ile istasyon sayısını ve niteliğini hızla artırmayı planlıyor. Yeni reklam filminin ilk gösterimine Zeren Grup Onursal Başkanı Rıdvan Zeren, Zeren Group Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Yatkın, oyuncular Şener Şen ve İbrahim Büyükak, holding yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

‘KADIN İSTİHDAMINI ARTIRACAĞIZ’

Zeren Grup olarak yarım asırdır hizmet verdiklerini belirten Zeren Grup Onursal Başkanı Rıdvan Zeren, “6 ülkede 8 sektörde hizmetimiz devam etmektedir. Filomuz ve çalışan sayımızın artmasıyla daha çok sektörlere eğilmemizi gerektirdi. Birçok farklı sektörde faaliyet gösteriyoruz. Memleketimiz için kalıcı bir eser bırakmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Hedeflerinin Alpet’in hak ettiği yere yeniden konumlandırmak olduğunu söyleyen Zeren Group Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Yatkın ise “Biz neler yapacağız? Kadın istihdamını artıracağız. Sürdürdüğümüz elektrikli şarj istasyonları kurulum hedefimiz var. İlerleyen zamanda tüm Alpet istasyonlarında elektrikli şarj istasyonu olması için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

ŞENER ŞEN: HEPİMİZ BAŞARILI BİR İŞ YAPMANIN HEYECANIYLA ÇALIŞTIK

Çalıştığı projelerde seçici davrandığını ve ilgi alanlarının belirleyici olduğunu söyleyen Oyuncu Şener Şen, “Projelerde çok seçiciyim, bu seçicilik reklam için de geçerli. Zeren Grubu’nun teklifi benim kendi alanımı ilgilendirdiği için ayrıca projeye ilgi duydum. Yollar, araba ve yolculuk ilgimi çekiyor. Onların en üst kademeden tüm yöneticilerine kadar çok iyi bir şey yapmanın heyecanı ile bize yaklaşmalarını beni etkiledi. Reklam ajansı, kreatif bölüm, rejiye kadar setteki herkes başarılı bir iş yapmak için birlik oldu. Hepimizi ilgilendiren bir konu uzun yola gitmeyen kişi yoktur. Böyle bir ekiple uyumlu bir çalışmada olduğum için mutluyum. Hepimiz başarılı bir iş yapmanın heyecanıyla çalıştık” dedi.

İBRAHİM BÜYÜKAK: ŞENER ABİYLE BİR ARADA OLDUĞUM HER AN BİR OKUL VE DERS GİBİ

Şener Şen ile aynı reklam filminde yer almaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Oyuncu İbrahim Büyükak, “Şener Abi ile oynamak büyük bir keyif, o açıdan da çok mutluyum. Ortaya çıkan işten dolayı da çok mutluyum. Umarım izleyenler de beğenir ve amacına ulaşır. Benim için güzel bir gün. Şener Abi’yi yeni bir proje için ikna etmek kolay değil. İnşallah güzel bir senaryo yazar ve Şener Abi’ye beğendirebilirsek ne mutlu bize. Çekimler esnasındaki her an benim için müthiş bir anı. Çocuklarıma ve torunlarıma anlatabileceğim çok özel bir set oldu. Şener Abi’yle bir arada olduğum her an bir oku ve ders gibi. Çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

’Türkiye'nin Alpet'i Şimdi Yepyeni’ reklam filmi, damat adayı İbrahim Büyükak'ın çalıştığı Alpet'i kayınbabası Şener Şen'e tanıtmasını bir reklam diliyle ele alıyor. Çekimleri Antalya, Fethiye ve İstanbul'da gerçekleşen lansman reklamlarının yönetmenliğini Ali Taner Baltacı gerçekleştirdi. ‘Hayallerimiz Var’ mottosuyla yola çıkan Alpet markası ile şirket, istasyon sayısı artırma hedefiyle, yeni reklam filmlerinin ilki 31 Mayıs'ta yayınlayacak. Diğerlerini ise ileriki dönemde yayınlanmak üzere şimdiden hazırlamaya başladığını duyurdu.


Devran GÜNDÜZ- Mehmet ALA/ İSTANBUL, (DHA)-

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER