Oynatma Listesi
VİDEO

Üç Kız Kardeş yeni gününde izleyiciyle buluştu

Kanal D’nin üç sezondur ekrana gelen dizisi Üç Kız Kardeş, yeni yayın gününde izleyiciyle buluştu. Artık cumartesi akşamları izleyicilerin karşısına çıkacak dizinin dün akşam yayınlanan yeni bölümü sosyal medyada büyük beğeni toplarken, geceye ‘Kartal öldü mü?’ sorusu damga vurdu.

Dizinin yeni bölümünde; Kartal, Adnan'a karşı Somer'le iş birliği yaptı. Rüçhan’ı arayan Kartal oğlunun resmini bulduğunu ve ona getireceğini söyleyerek buluşma ayarladı. Rüçhan'a her geçen gün daha da yaklaşan Kartal, Adnan'ın defterini Somer'e verdiğini söyleyince kıyamet koptu. Buluşma yerine gelen Rüçhan, karşısında Adnan’ı görünce şoke oldu. Rüçhan’a Kartal’ın acil işi çıktığını söyleyen Adnan, “Seni ben götüreceğim oğluna” dedi. Rüçhan’ı boş bir arazide açık mezarın olduğunu yöne doğru götüren Adnan, “Bana ‘oğlumun mezarını borçlusun’ demiştin, ödedim işte borcumu. Git helallik iste, git duasını et” diyerek Rüçhan’ı itti. Mezarda Kartal’ı yaralı bir şekilde gören Rüçhan gözyaşlarına boğuldu.

YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI

Yeni bölümün ardından yayınlanan tanıtımda; Rüçhan, Kartal'ın oğlu olduğunu öğrenir ve Adnan tarafından darp edilen Kartal'ı gömüleceği mezardan çıkarıp hastaneye yetiştirir. Ancak Adnan rahat durmaz ve Rüçhan'ı iki çocuğu arasında seçim yapmaya zorlar. Somer ve Kartal'a namluyu doğrultan Adnan, Rüçhan'a çocuklarından hangisini kurtaracağını seçmesini ister. Peki Rüçhan, iki oğlunu da kurtarabilecek mi?

İSTANBUL, (DHA)

GÜNCELLENME
DETAYLARI GÖSTER