Gündem
Politika
Spor
Dünya
Ekonomi
Kurumsal
English
You are already subscribed to notifications.

KURUMSAL HABERLERİ

Turkcell’in yeni dönem işe alım programında başvurular başladı

Turkcell’in gençlere özel inovatif işe alım programı ‘GNÇYTNK 2024’ün başvuruları başladı. Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen programda GNÇYTNK Full Time ve GNÇYTNK Part Time olmak üzere iki seçenek yer alıyor. Turkcell Akademi tarafından hazırlanan programlarla, gelişim rehberliği ile birçok alanda yeteneklerini geliştirecek adaylar, tam veya yarı zamanlı çalışma şansı da yakalayacaklar. Süreci başarıyla tamamlayan adaylara kariyerlerine ilk adımlarını Turkcell ile atma fırsatı da sunulacak. Başvurular, 17 Mart’a kadar ‘kariyerimturkcell’ internet sitesi üzerinden yapılabilecek.

KURUMSAL HABERLERİ

KURUMSAL HABERLERİ

Araştırma: Alper Gezeravcı'nın uzaya gönderilmesini yüzde 68,5 büyük bir sevinçle karşıladı  

Araştırma şirketi Areda Survey, Milli Uzay Programı kapsamında Türk Astronot Bilim Misyonu (TABM) ile uzaya gönderilen ve görevini başarıyla tamamlayarak yurda dönüş yapan ilk Türk Astronot Alper Gezeravcı'ya yönelik bir araştırma yaptı. Katılımcıların, Gezeravcı uzaya giderken ve oradaki çalışmalarında neler hissettiği araştırıldı. Türkiye genelinde 2 bin 24 kişinin katıldığı araştırmaya göre, katılımcıların yüzde 68,5'i Gezeravcı'nın uzaya gitmesiyle ilgili büyük bir sevinç duyduğunu, yüzde 31,5'i ise bu konuda pek bir sevinç duymadığını belirtti.

KURUMSAL HABERLERİ

CarrefourSA, CDP Su Güvenliği modülünde A listesindeki yerini korudu

Dünyanın en büyük çevresel raporlama girişimlerinden biri olan Carbon Disclosure Project (CDP), şirketlerin çevresel risk yönetimini teşvik etmek ve bu alanda liderlik etmelerini sağlamak amacıyla yaptığı İklim Değişikliği, Su Güvenliği ve Orman Programı 2023 raporlama sonuçlarını açıkladı. Gıda perakendecisi CarrefourSA, Su Güvenliği skorunda dünyadan sadece 101 şirketin yer aldığı ‘Global A List’ içerisinde yerini A liderlik seviyesi ile bu sene de koruduğunu duyurdu.

KURUMSAL HABERLERİ

© Copyright 2024

DHA