Gündem
Politika
Spor
Dünya
Ekonomi
Kurumsal
English
You are already subscribed to notifications.

SPOR HABERLERİ

Altay'da yönetime şirketleşme yetkisi verildi

TFF 2'nci Lig'e düşen Altay'ın olağanüstü genel kurulunda mevcut yönetime şirketleşme yetkisi verildi. İzmir Atatürk Stadı'ndaki Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Toplantı Salonu'nda gerçekleşen kongreye 490 üye katıldı. Son olarak 621'e düşürülen kulüp üye sayısının 4'te 3'ünün salonda bulunmasıyla birlikte genel kurul geçerli sayıldı. Kongrede şirketleşme maddesine 11 üye olumsuz, 27 üye çekimser oy verirken, 421 üye oyunu olumlu kullandı.

SPOR HABERLERİ

Aziz Yıldırım: Mourinho ile 2 yıllık konuştuk ama 3 yıl kalmasını isteyeceğiz

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, “Ben ve Önder Bey, Mourinho ile 2 saat konuştuk. Gelmesi yönünde şartlarda anlaştık. Sonra arkadaşlarımız menajeriyle görüştü. Bir sistemde anlaştık. Cumartesi İngiltere'de konuşacağız. Anlaşma tam biterse problem yok. Tam biterse önümüzdeki hafta Mourinho'yu İstanbul'a getireceğim. Mourinho 2 sene için geliyor ama 2 sene sonra uzatırız. Yönetim süresi 3 yıl olduğu için 3 yıl kalmasını isteyeceğiz. 3 yıllık antrenörümüz Mourinho'dur” dedi.

SPOR HABERLERİ

SPOR HABERLERİ

Milli karateci Uğur Aktaş: Paris Olimpiyatları'nda yer alamamak bizi biraz üzdü

Milli karateci Uğur Aktaş, karate branşının olimpiyat oyunlarından çıkartılmasıyla ilgili, "Olimpiyattan önce çok güzel bir süreç geçirdik. Olimpiyatta da bu başarımızı güzel şekilde taçlandırdık ve ülkemize karateyi güzel bir şekilde tanıtmış olduk. İnsanlar olimpiyatlarda karateyi takip ettiler. Bize çok güzel geri dönüşler yaptılar bu da bizi çok mutlu etti. Fakat sonraki olimpiyatlarda yani bu yıl yapılacak Paris Olimpiyatları'nda yer almamamız bizi biraz üzdü. Motivasyonumuzu düşürdü" dedi.

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, İzmir’de kongre üyeleriyle buluştu

Süper Lig’de 2023-2024 sezonunu 99 puanla 2’nci sırada tamamlayan Fenerbahçe’de gözler artık genel kurula çevrildi. Mevcut Başkan Ali Koç’la birlikte 8-9 Haziran tarihinde gerçekleşecek kongrede başkanlık için yarışacak başkan adayı Aziz Yıldırım, İzmir’de kongre üyeleri ve taraftarlarla buluştu. Kulübü devrettikleri günden bu yana Fenerbahçe’nin daha iyi bir durumda olmadığını belirten Aziz Yıldırım, “Başarılı olurlarsa Ali Koç ve yönetimine bizim desteğimiz her zaman olacak. Şu an bıraktığımızdan daha iyi bir durum yok" dedi.

SPOR HABERLERİ

© Copyright 2024

DHA