1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü

1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü

Son dakika 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü haber sayfamızda...

1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 155 1 mayis emek ve dayanisma gunu haberi bulunmuştur.
Taksim Meydanı araç ve yaya trafiğine açıldı
Taksim Meydanı araç ve yaya trafiğine açıldı1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yaya ve araç trafiğine kapatılan Taksim Meydanı, araç ve yaya trafiğine açıldı.
1.05.2022Gündem
Yurtta 1 Mayıs kutlamaları
Yurtta 1 Mayıs kutlamaları1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü 2 yıllık pandemi kısıtlamalarının ardından tüm yurtta binlerce kişinin katılımıyla kutlandı.
1.05.2022Gündem
Maltepe'deki 1 Mayıs kutlaması havadan görüntülendi
Maltepe'deki 1 Mayıs kutlaması havadan görüntülendiMaltepe'deki 1 Mayıs kutlaması havadan görüntülendi.
1.05.2022Gündem
Erdoğan'dan 1 Mayıs mesajı
Erdoğan'dan 1 Mayıs mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da işçilerimiz başta olmak üzere bütün  vatandaşlarımızın yanında olmayı sürdüreceğiz" dedi.
1.05.2022Gündem
İstanbul Valiliği: 164 kişi gözaltına alındı
İstanbul Valiliği: 164 kişi gözaltına alındıİstanbul Valiliği, Beyoğlu, Beşiktaş ve Şişli'den Taksim Meydanı'na yürümek isteyen toplam 164 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.
1.05.2022Gündem
Bakan Soylu'dan '1 Mayıs' mesajı
Bakan Soylu'dan '1 Mayıs' mesajıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Salgın hastalık sebebiyle pek çok alışkanlığımızdan uzak kaldığımız bir dönemden sonraki bu ilk 1 Mayıs, inşallah yine eskisi gibi meydanlarda halaylarla, Ramazan Bayramı sevinciyle katlanmış olarak huzur ve barış içinde kutlanacaktır" dedi.
1.05.2022Politika
Maltepe'de 1 Mayıs için toplanmalar başladı
Maltepe'de 1 Mayıs için toplanmalar başladıİstanbul'da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nün kutlanacağı Maltepe miting alanında hazırlıklar devam ediyor. Mitinge katılacak gruplar alana girmeye başladı.
1.05.2022Gündem
ULUSKON Başkanı Atasoy’dan 1 Mayıs mesajı
ULUSKON Başkanı Atasoy’dan 1 Mayıs mesajıULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
1.05.2022Ekonomi
Taksim'e sendikalar çelenk bıraktı
Taksim'e sendikalar çelenk bıraktıDİSK ve HAK-İŞ Sendikası, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla Taksim'deki Cumhuriyet Anıtı'na çelenk bıraktı.
1.05.2022 Gündem
Taksim'e yürümek isteyen gruplara gözaltı
Taksim'e yürümek isteyen gruplara gözaltı1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle Taksim'e çıkmak isteyen gruplar gözaltına alındı.
1.05.2022Gündem
BBP lideri Destici’den 1 Mayıs mesajı
BBP lideri Destici’den 1 Mayıs mesajıBÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
30.04.2022Gündem
Sağlık-Sen Başkanı Durmuş’tan 1 Mayıs mesajı
Sağlık-Sen Başkanı Durmuş’tan 1 Mayıs mesajıSAĞLIK-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
30.04.2022Gündem
Kazancı Yokuşu'nda anma
Kazancı Yokuşu'nda anma1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü öncesi DİSK, KESK, TMMOB ve TTB üyesi bir grup, 1977 yılında hayatını kaybedenleri Taksim Kazancı Yokuşu'nda karanfillerle andı. Grup, daha sonra Şişhane Parkı'na giderek 1 Mayıs 1989'da Şişhane Parkı'nda hayatını kaybeden Mehmet Akif Dalcı'yı andı.
29.04.2022Gündem
Bayram tatilinde toplu ulaşım 4 gün ücretsiz
Bayram tatilinde toplu ulaşım 4 gün ücretsizİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü ile 3 günlük Ramazan bayramında toplu ulaşım araçlarının ücretsiz hizmet vereceğini açıkladı.
29.04.2022Gündem
Taksim'de açıklama yapmak isteyen 26 kişi gözaltına alındı
Taksim'de açıklama yapmak isteyen 26 kişi gözaltına alındı Beyoğlu Kazancı Yokuşu'nda 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü için açıklaması yapmak isteyen gruptan 26 kişi gözaltına alındı.
18.04.2022Gündem
Bayramda yüzde 50 indirimli tatil fırsatı
Bayramda yüzde 50 indirimli tatil fırsatıBu yıl, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü ile birleşen 5 günlük Ramazan Bayramı tatili için yüzde 50'yi bulan indirimli rezervasyon kampanyalarına ilginin yoğun olduğu açıklandı. Turizmciler, Rusya-Ukrayna arasında devam eden savaş ve bu iki ülkeden turizm hareketinin kesilmesiyle Ramazan Bayramı ile iç turizme yöneldi.
15.04.2022Ekonomi
Beşiktaş'ta 1 Mayıs açıklaması
Beşiktaş'ta 1 Mayıs açıklaması Beşiktaş'ta açıklama yapan "1 Mayıs Tertip Komitesi", Maltepe Meydanı'nda kutlanacak olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için çağrıda bulundu.
13.04.2022Gündem
DİSK Başkanı Çerkezoğlu: Taksim için Vali Yerlikaya ile görüşme yaptık
DİSK Başkanı Çerkezoğlu: Taksim için Vali Yerlikaya ile görüşme yaptıkDevrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK), Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK), Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) ve Türk Tabipleri Birliği (TTB), 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü ile ilgili basın toplantısı düzenledi.
8.04.2022Gündem
EGM: 1 Mayıs'ta kanuna aykırı eylemlerde 394 kişi yakalandı
EGM: 1 Mayıs'ta kanuna aykırı eylemlerde 394 kişi yakalandıEmniyet Genel Müdürlüğü'nce (EGM), 1 Mayıs'ta kanuna aykırı düzenlenmek istenen 29 eyleme müdahale edilerek, 394 kişinin yakalandığı açıklandı.
3.05.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, işçilerle sahur yaptı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, işçilerle sahur yaptıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ankara 2'nci Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikayı ziyaret ederek işçilerle sahur yaptı. Oktay, "Sanayimizin çarkının çok hızlı bir şekilde dönmesi için sonuna kadar desteklerimizi sürdürüyoruz, sürdüreceğiz" dedi.
3.05.2021Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İşçinin kutsal alın terini sömürmek isteyenlere fırsat vermeyeceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İşçinin kutsal alın terini sömürmek isteyenlere fırsat vermeyeceğizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nde Tuzla'da faaliyet gösteren bir fabrikada işçilerle iftarda buluştu. Erdoğan, "Bugün Paris'in sokakları ne hale geldi görüyorsunuz. Lafa geldiğinde Paris'i yönetenler de orada yaşayanlar da bu olayları çok farklı anlatırken, bugün Paris'te mağazalar, cam çerçeve her taraf yakıldı yıkıldı. Buna artık bizde fırsat yok. İşçinin kutsal alın terini sömürmek isteyenlere fırsat vermeyeceğiz." dedi.
1.05.2021Gündem
Fatih Erbakan'dan '1 Mayıs' mesajı
Fatih Erbakan'dan '1 Mayıs' mesajıYENİDEN Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, "Emek bizim zihniyetimizde temel bir hak sebebidir ve bu hak ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar hiç kimse ve hiçbir kurum tarafından asla gasp edilemez" dedi.
1.05.2021Politika
Bahçeli: Oyun ve tahriklerine karşı her zaman uyanık olmak şart
Bahçeli: Oyun ve tahriklerine karşı her zaman uyanık olmak şartMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajında, "Covid-19 tedbirleri kapsamında 17 Mayıs’a kadar uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı karanlık mahfiller belki aradıkları fırsatı bulamadılar; ancak emek ve emekçilerle ilgili istismarlarını da her müsait ortamda göstermeleri kuvvetle muhtemeldir. Bunların oyun ve tahriklerine karşı her zaman uyanık olmak şarttır" dedi.
1.05.2021Politika
Beşiktaş Belediye Başkanı Akpolat'tan 1 Mayıs mesajı
Beşiktaş Belediye Başkanı Akpolat'tan 1 Mayıs mesajıBeşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü, Beşiktaş için gecesini gündüzüne katarak çalışan mesai arkadaşlarının yer aldığı bir videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak kutladı.
1.05.2021Gündem
İstanbul Valiliği:  212 kişi gözaltına alındı
İstanbul Valiliği:  212 kişi gözaltına alındıİstanbul Valiliği, Taksim'e çıkmaya çalışan toplam 212 kişinin gözaltına alındığı açıkladı.
1.05.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

1 Mayıs1 Mayıs Emek ve Dayanışma GünüTaksimkutlamaMaltepe

1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.