Abdullah Güler

Abdullah Güler

Son dakika abdullah güler haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan abdullah güler gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan abdullah güler haber sayfamızda...

Abdullah Güler

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 232 abdullah guler haberi bulunmuştur.
Ekonomi Koordinasyon Kurulu: Haziran ayı ile birlikte dezenflasyon süreci başlamıştır
Ekonomi Koordinasyon Kurulu: Haziran ayı ile birlikte dezenflasyon süreci başlamıştırEkonomi Koordinasyon Kurulu (EKK) tarafından, ''Programımızın temel hedefi olan enflasyonun kalıcı olarak düşürülmesine yönelik uygulanan politikalar sayesinde geçiş süreci tamamlanmış ve haziran ayı ile birlikte dezenflasyon süreci başlamıştır" açıklaması yapıldı.
23.07.2024Ekonomi
Sokak köpeklerine yönelik düzenlemede 'ötanazi' terimi yasa teklifinden çıkarıldı
Sokak köpeklerine yönelik düzenlemede 'ötanazi' terimi yasa teklifinden çıkarıldıAK Parti kaynakları: 'Hayvanları Koruma Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nden, 'Ötenazi' ibaresi çıkarılıyor. Teklife, 'Veterinerlik Hizmetleri Kanunu'nun 9'ncu maddesinin 3'ncü fıkrasında yer alan hükümler uygulanır' hükmü ekleniyor.
22.07.2024Politika
Tüketicinin korunmasına ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM'de
Tüketicinin korunmasına ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM'deAK Parti, kamu yararının korunması ve kamu düzeninin sağlanması için Reklam Kurulu tarafından uygulanan idari para cezalarının artırılmasını da öngören 'Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ni TBMM Başkanlığı'na sundu.
18.07.2024Politika
Fatih Erbakan: Emeklilere reva görülen zam haksız ve adaletsiz
Fatih Erbakan: Emeklilere reva görülen zam haksız ve adaletsizYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, emeklilere yapılan zammın haksız ve adaletsiz olduğunu söyledi.
17.07.2024Ekonomi
Özgür Özel: Madem geçim yok, çok yakında seçim var
Özgür Özel: Madem geçim yok, çok yakında seçim varCHP Genel Başkanı Özgür Özel, en düşük emekli aylığının 12 bin 500 liraya çıkarılmasını öngören teklife ilişkin, "Bunun adı zam değil, emekliye ihanettir; yazıklar olsun. CHP olarak bu milleti bu cendereden kurtaracağız. Sadece zenginleri kayıran, yoksulu sömüren bu sisteme son verene kadar sizin için çalışacağız, sizin için mücadele edeceğiz. Bu ülkede ya yüzler gülecek ya da yüzleri güldürecek halkın iktidarı gelecek. Madem geçim yok, çok yakında seçim var" dedi.
16.07.2024Politika
En düşük emekli aylığının 12 bin 500 liraya yükseltilmesini içeren kanun teklifi TBMM'de
En düşük emekli aylığının 12 bin 500 liraya yükseltilmesini içeren kanun teklifi TBMM'deEn düşük emekli aylığının 12 bin 500 liraya yükseltilmesini de içeren Vergi Kanunları ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.
16.07.2024Ekonomi
Sokak köpekleri düzenlemesi TBMM'de
Sokak köpekleri düzenlemesi TBMM'deAK Parti, sahipsiz sokak hayvanlarına yönelik 'Hayvanları Koruma Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ni TBMM Başkanlığı'na sundu. AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, bugüne kadar sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili yapılan çalışmaların yetersiz kaldığını belirterek, saldırgan olan, bulaşıcı veya tedavi edilemeyen hastalığı bulunan ya da sahiplenilmesi yasak olan hayvanlara yerel yönetimlerce 'ötanazi' yapılacağını söyledi.
12.07.2024Gündem
AK Parti'li Yenişehirlioğlu, siyasi parti gruplarını sokak hayvanları düzenlemesiyle ilgili bilgilendirdi
AK Parti'li Yenişehirlioğlu, siyasi parti gruplarını sokak hayvanları düzenlemesiyle ilgili bilgilendirdiAK Parti Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, TBMM'de grubu bulunan partilerin grup başkanvekillerini ziyaret ederek, sokak hayvanlarına yönelik kanun teklifi hazırlıklarıyla ilgili bilgi verdi.
11.07.2024Politika
Emekli maaşı zammı için toplantı yapılacak
Emekli maaşı zammı için toplantı yapılacakCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş ve AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, yarın emekli maaşlarını görüşmek üzere bir araya gelecek.
10.07.2024Ekonomi
AK Parti Grup Başkanvekili Güler’den sokak hayvanlarıyla ilgili açıklama
AK Parti Grup Başkanvekili Güler’den sokak hayvanlarıyla ilgili açıklamaAK Parti Grup Başkanvekili Abdullah Güler, sokak hayvanlarına ilişkin kanun teklifinin hafta sonuna kadar Meclis Başkanlığına sunulacağını söyledi. Güler, kuduz riski taşıyan ve barınaklarda bulunan diğer hayvanlara da zarar veren hayvanların onlara acı vermeden, eziyet çektirmeden ötenazi yoluyla hayatlarına son verilmesi gerektiğini söyledi.
8.07.2024Politika
Kamuda tasarruf tedbirlerine ilişkin kanun teklifi, TBMM'de
Kamuda tasarruf tedbirlerine ilişkin kanun teklifi, TBMM'deAK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, kamuda alınacak tasarruf tedbirlerine ilişkin düzenlemelerin yer aldığı Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ni, TBMM Başkanlığı'na sundu.
5.07.2024Politika
Bakan Tunç: 9’uncu Yargı Paketi olarak bilinen kanun teklifi ülkemiz için hayırlı olsun
Bakan Tunç: 9’uncu Yargı Paketi olarak bilinen kanun teklifi ülkemiz için hayırlı olsunAdalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığına sunulan, 9’uncu Yargı Paketi olarak bilinen Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
3.07.2024Politika
9'uncu Yargı Paketi, TBMM'ye sunuldu
9'uncu Yargı Paketi, TBMM'ye sunulduAK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, kamuoyunda 9'uncu Yargı Paketi olarak bilinen 'Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin, TBMM Başkanlığına sunulduğunu açıkladı.
3.07.2024Politika
Celal Bayar'ın kızı Nilüfer Gürsoy için TBMM'de cenaze töreni
Celal Bayar'ın kızı Nilüfer Gürsoy için TBMM'de cenaze töreniİstanbul'da vefat eden 3'üncü Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın kızı, eski milletvekili Nilüfer Gürsoy (103) için Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) tören düzenlendi.
3.07.2024Politika
Yaşamını yitiren eski Dışişleri Bakanı Yakış için Meclis'te tören
Yaşamını yitiren eski Dışişleri Bakanı Yakış için Meclis'te törenAnkara'da dün hayatını kaybeden eski Dışişleri Bakanı ve 22'nci, 23'üncü dönem Düzce Milletvekili Yaşar Yakış (86) için TBMM'de tören düzenlendi.
27.06.2024Politika
Öğretmenlik Meslek Kanunu teklifi, TBMM'de
Öğretmenlik Meslek Kanunu teklifi, TBMM'deAK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, öğretmenlere yönelik şiddet olaylarında cezaları artırmayı ve öğretmen adaylarına mesleğe hazırlık eğitimi verilmesi için Milli Eğitim Akademisi kurulmasını öngören Öğretmenlik Meslek Kanunu teklifini, TBMM Başkanlığına sunduklarını açıkladı.
26.06.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Kurtulmuş'u ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Kurtulmuş'u ziyaret ettiCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş'u ziyaret etti.
26.06.2024Politika
Ekonomi Koordinasyon Kurulu: Enflasyon hızla gerileyecek
Ekonomi Koordinasyon Kurulu: Enflasyon hızla gerileyecekEkonomi Koordinasyon Kurulu (EKK), Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz başkanlığında toplandı. Toplantı sonrası yapılan açıklamada, "Kalıcı refah artışına ulaşmak ve yatırım ortamını daha da iyileştirmek için fiyat istikrarını sağlamak temel önceliğimizdir. Haziran ayı ile birlikte dezenflasyon süreci başlayacak ve yılın ikinci yarısında yıllık enflasyon hızla gerileyecektir" denildi.
25.06.2024Ekonomi
Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve parti liderleri ile bayramlaştı
Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve parti liderleri ile bayramlaştıCHP Genel Başkanı Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile siyasi partilerin genel başkanları ve parlamentoda grubu bulunan siyasi partilerin grup başkanlarıyla telefonda bayramlaştı.
16.06.2024Politika
Bakan Kacır: Teknoloji geliştirme kabiliyetimizi adım adım güçlendireceğiz
Bakan Kacır: Teknoloji geliştirme kabiliyetimizi adım adım güçlendireceğizSanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, "Türkiye’nin güçlü potansiyelinin olduğu kritik ve yenilikçi teknoloji alanlarında üretim ve teknoloji geliştirme kabiliyetimizi adım adım güçlendireceğiz" dedi.
8.06.2024Teknoloji
TBMM Genel Kurulu'nda DEM Partili milletvekilleri kürsüyü işgal etti
TBMM Genel Kurulu'nda DEM Partili milletvekilleri kürsüyü işgal ettiTBMM Genel Kurulu'nda, DEM Parti'nin Hakkari Belediye Başkanlığı'ndaki görevlendirmeyle ilgili verdiği önergenin görüşülmesi sırasında, DEM Partili milletvekilleri kürsüyü işgal etti. Protestoların sürmesi üzerine birleşime ara verildi.
4.06.2024Politika
AK Parti'li Güler'den sokak köpeklerine ilişkin açıklama
AK Parti'li Güler'den sokak köpeklerine ilişkin açıklamaAK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, "Ülkemizin kuduz riskiyle karşı karşıya kaldığı bazı sorunlar var. Şimdi bunların çözümü noktasında; anatomik yapısı bozulmuş, farklı üreme durumlarından kaynaklı saldırganlaşmış ve normalleşmesi mümkün olmayan, kuduz riski taşıyan, hayvan sağlığı açısından olumsuz, acı çeken, hastalıklı hale gelmiş hayvanlarımızın bizim merhamet iklimimize uygun olarak, onları 'uyutma' dediğimiz şekliyle beraber normalleştirmemiz gerekiyor" dedi.
31.05.2024Politika
TSK personeline ilişkin kanun teklifi, TBMM'de
TSK personeline ilişkin kanun teklifi, TBMM'deAK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, 'Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Personel Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ni, TBMM Başkanlığı'na sunduklarını açıkladı.
23.05.2024Politika
Kamuoyunda 'kripto yasası' olarak bilinen 'Sermaye Piyasası Kanunda Değişiklik Teklifi', TBMM'de
Kamuoyunda 'kripto yasası' olarak bilinen 'Sermaye Piyasası Kanunda Değişiklik Teklifi', TBMM'deAK Parti, kripto varlık sağlayıcılarının Sermaye Piyasası Kurulu'ndan (SPK) izin almadan faaliyette bulunmaları halinde 3 ile 5 yıl arasında hapis cezası almasını öngören, varlık sağlayıcılarının ise 1 ay içerisinde SPK'ya başvurmalarını zorunlu kılan kanun teklifini TBMM Başkanlığına sundu.
16.05.2024Politika
Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan'ın babası vefat etti
Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan'ın babası vefat ettiCumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü, Büyükelçi Hasan Doğan’ın babası Osman Doğan, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
11.05.2024Gündem

Benzer Haber Etiketleri

kanunteklifzamekkÖzgür Özel

Abdullah Güler ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.