Atama

Atama

Son dakika atama haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan atama gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan atama haber sayfamızda...

Atama

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 665 atama haberi bulunmuştur.
Görevden almalar ve atamalar Resmi Gazete'de
Görevden almalar ve atamalar Resmi Gazete'deBelçika ve Zimbabve Büyükelçileri ile ilgili Cumhurbaşkanlığı atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
28.06.2022Gündem
Bakan Özer: Öğretmen ataması 2022 yılında olacak
Bakan Özer: Öğretmen ataması 2022 yılında olacakMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, katıldığı televizyon programında öğretmenlere atama müjdesi verdi. Bakan Özer, "Öğretmen ataması 2022 yılında olacak. Çalışmalarımız nihayetlendi. Maliye Bakanımızla da görüşmelerimiz bitti. İnşallah 2022-2023 öğretim yılında yani eylülün ilk haftasında atamalar yapılacak şekilde süreci kamuoyuyla paylaşacağız" dedi.
25.06.2022Eğitim
Galatasaray Sportif A.Ş.'de ilk atamalar yapıldı
Galatasaray Sportif A.Ş.'de ilk atamalar yapıldıGalatasaray Spor Kulübü'nde başkanlığa Dursun Özbek'in seçilmesinin ardından bugün yeni yönetim kurulu mazbatalarını alarak görevine başlarken, sarı-kırmızılı kulüpte bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında Sportif A.Ş. için ilk atamalar yapıldı.
14.06.2022Spor
Kerevitaş’ta üst düzey atama
Kerevitaş’ta üst düzey atamaTürkiye’nin taze dondurulmuş gıda, konserve ve margarin pazarının lider şirketi Kerevitaş’ta CEO’luk görevine Mert Altınkılınç getirildi.
11.06.2022Kurumsal
Emniyet personeline 'Bilimsel Danışma Kurulu' desteği
Emniyet personeline 'Bilimsel Danışma Kurulu' desteğiEmniyet Teşkilatında personelin psikolojik sağlamlığını artırmak amacıyla Gazi ve Hacettepe üniversitelerinin psikoloji, psikolojik rehberlik ve danışma ile psikiyatri bölümlerinde görevli öğretim üyelerinden 'Bilimsel Danışma Kurulu' oluşturuldu.
10.06.2022Gündem
Sağlık-Sen Başkanı Durmuş, sağlık çalışanlarına ilişkin yasa teklifini değerlendirdi
Sağlık-Sen Başkanı Durmuş, sağlık çalışanlarına ilişkin yasa teklifini değerlendirdiSAĞLIK-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, 3600 ek gösterge ile ilgili TBMM’ye sunulan yasa teklifine ilişkin “Düzenleme ile ilgili yasa teklifinin meclise gelmesini bekliyoruz. Maddeleri görünce daha net konuşabiliriz. Eğer bizim taleplerimizin tersi bir durum söz konusu olursa, mücadelemizi devam ettireceğiz” dedi.
9.06.2022Gündem
Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu’na Sağlık-Sen’den rapor
Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu’na Sağlık-Sen’den raporCumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Başkanvekili Prof. Dr. Vedat Işıkhan’ı ziyaret eden Sağlık-Sen yönetimi, ücret adaletsizliğinden istihdam yetersizliğine kadar sağlık çalışanlarının yaşadığı birçok sorun hakkında bilgi vererek, çözüm önerileriyle ilgili rapor sundu.
8.06.2022Gündem
Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu’na Sağlık-Sen’den rapor
Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu’na Sağlık-Sen’den raporCumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalar Kurulu Başkanvekili Prof. Dr. Vedat Işıkhan’ı ziyaret eden Sağlık-Sen yönetimi, ücret adaletsizliğinden istihdam yetersizliğine kadar sağlık çalışanlarının yaşadığı birçok sorun hakkında bilgi vererek, çözüm önerileriyle ilgili rapor sundu.
Cumhurbaşkanı Atama Kararı ile 10 ilin müftüsü değişti
Cumhurbaşkanı Atama Kararı ile 10 ilin müftüsü değiştiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan Atama Kararına göre, Bartın Müftüsü Abdülcelil Çakar görevden alınırken, 3 ile yeni müftü atandı ve 7 il müftüsünün yeri değiştirildi.
7.06.2022Gündem
Enerjisa’da genel müdürlüğe Oğuzhan Özsürekci atandı
Enerjisa’da genel müdürlüğe Oğuzhan Özsürekci atandıEnerjisa Dağıtım Şirketlerinin Genel Müdürlüğü’ne Oğuzhan Özsürekci atandı.
6.06.2022Kurumsal
Fatih Erbakan: Ekonomiyi düze çıkaracak projelerimiz hazır
Fatih Erbakan: Ekonomiyi düze çıkaracak projelerimiz hazırYENİDEN Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, iktidara geldiklerinde ekonomiyi düze çıkaracak projelerinin hazır olduğunu söyleyerek, “Yeniden Refah iktidarında ‘Milli Kaynak Paketleri’ var, ‘önce millet, önce ezilenler, önce mazlumlar anlayışı var” dedi.
6.06.2022Politika
Türkiye Şeker Fabrikaları Başkanı Alkan'ın görevden alınmasına ilişkin karar Resmi Gazete'de
Türkiye Şeker Fabrikaları Başkanı Alkan'ın görevden alınmasına ilişkin karar Resmi Gazete'deResmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mücahit Alkan görevden alındı. Alkan'ın yerine Muhittin Şahin atandı.
4.06.2022Gündem
6'ncı Yargı Paketi, TBMM'ye sunuldu
6'ncı Yargı Paketi, TBMM'ye sunulduStokçuluk yapanlara verilen cezaların artırılması, noterden gayrimenkul satışı ile hakim ve savcı yardımcılığının kurulmasını içeren '6'ncı Yargı Paketi' AK Parti ve MHP'nin ortak imzası ile TBMM Başkanlığı'na sunuldu.
3.06.2022Gündem
Nurtaç Ziyal Afridi, Yıldız Holding Yönetim Kurulu’na atandı
Nurtaç Ziyal Afridi, Yıldız Holding Yönetim Kurulu’na atandı  Yıldız Holding bünyesinde faaliyet gösteren GODIVA’nın Global CEO’su Nurtaç Ziyal Afridi, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyeliğine atandı.
3.06.2022Kurumsal
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 5 üniversiteye rektör atadı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 5 üniversiteye rektör atadıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, 5 üniversiteye yeni rektör atandı.
3.06.2022Eğitim
AEDAŞ’ın yeni genel müdürü İlkay Baydar oldu
AEDAŞ’ın yeni genel müdürü İlkay Baydar olduElektrik dağıtım sektöründe faaliyet gösteren AEDAŞ’ta genel müdürlük görevine İlkay Baydar atandı. 1 Haziran 2022 tarihi itibarıyla görevi üstlenen Baydar, enerji sektöründe 24 yıllık deneyime sahip bir isim.
2.06.2022Kurumsal
Adalet Bakan Yardımcısı Kuş, Danıştay üyeliğine seçildi
Adalet Bakan Yardımcısı Kuş, Danıştay üyeliğine seçildiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Danıştay üyeliğine seçme kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcısı Uğurhan Kuş, Danıştay üyeliğine seçildi
2.06.2022Gündem
Vize işlemleriyle ilgili şikayetler yüzde 629 arttı
Vize işlemleriyle ilgili şikayetler yüzde 629 arttıŞikayetvar, vize aracılık ve danışmanlık firmalarıyla ilgili verilerini açıkladı. Verilere göre 2021’in Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarıyla 2022’nin aynı dönemi karşılaştırıldığında vize işlemleriyle ilgili şikayetler yüzde 629 arttı. Öne çıkan şikayet konularının başında vize randevusu alınamaması, uzun bekleme süreleri ve artan aracılık ücretleri geliyor.
26.05.2022Gündem
Atama kararları Resmi Gazete'de
Atama kararları Resmi Gazete'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla bazı bakanlıklarda yapılan atamalar ve görevden almalar Resmi Gazete'de yayımlandı.
21.05.2022Gündem
CTE'den infaz ve koruma memurlarının tayinlerine ilişkin iddiaya yalanlama
CTE'den infaz ve koruma memurlarının tayinlerine ilişkin iddiaya yalanlamaAdalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü (CTE), bazı medya kuruluşlarıyla sosyal medyadaki infaz ve koruma memurlarının tayinlerinin ödenek yetersizliği nedeniyle durdurulduğuna yönelik iddianın gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
20.05.2022Gündem
Jandarma Genel Komutanlığı 2022 yılı Genel Atamaları belli oldu
Jandarma Genel Komutanlığı 2022 yılı Genel Atamaları belli olduJandarma Genel Komutanlığı tarafından, 27 bin 283 personeli kapsayan genel atamalar belli oldu.
19.05.2022Gündem
Afyonkarahisar'ın ilk kadın valisi Yiğitbaşı oldu
Afyonkarahisar'ın ilk kadın valisi Yiğitbaşı olduCumhutbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararla Afyonkarahisar'a atanan Kübra Güren Yiğitbaşı, kentin ilk kadın valisi oldu.
12.05.2022Politika
Mersin Valisi Diyarbakır'a, Şırnak Valisi Mersin'e atandı
Mersin Valisi Diyarbakır'a, Şırnak Valisi Mersin'e atandıResmi Gazete’de yayımlanan kararname ile Mersin Valisi Ali İhsan Su, Diyarbakır Valiliği’ne, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan ise Mersin Valiliği’ne atandı.
12.05.2022Politika
9 ile yeni vali atandı, 10 ilin de valisi yer değiştirdi
9 ile yeni vali atandı, 10 ilin de valisi yer değiştirdiResmi Gazete'de yayımlanan Atama Kararıyla, 10 ilin valisi yer değiştirdi, 9 ilin valisi Vali-Mülkiye Başmüfettişliği görevine getirilirken, 9 ile yeni vali atandı.
12.05.2022Gündem
TİM Yasa Teklifi, Komisyon'da kabul edildi
TİM Yasa Teklifi, Komisyon'da kabul edildiTürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ile İhracatçı Birliklerinin Kuruluş ve Görevleri Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu'nda görüşülerek kabul edildi.
11.05.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

atamaResmi Gazetesağlık-senvaliceo

Atama ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.