Ayhan Bora Kaplan

Ayhan Bora Kaplan

Son dakika Ayhan Bora Kaplan haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ayhan Bora Kaplan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ayhan Bora Kaplan haber sayfamızda...

Ayhan Bora Kaplan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 39 ayhan bora kaplan haberi bulunmuştur.
Bakan Tunç'tan 'Kobani davası' açıklaması: İstinaf ve temyiz süreçleri var, bunları bekleyeceğiz
Bakan Tunç'tan 'Kobani davası' açıklaması: İstinaf ve temyiz süreçleri var, bunları bekleyeceğiz Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, kamuoyunda 'Kobani davası' olarak bilinen 6-7-8 Ekim olaylarına ilişkin davada verilen cezalara ilişkin, "Demokrasilerde şiddete değer yoktur, demokrasilerde şiddet çağrısına yer yoktur. Bu anlamda demokratik siyaset yapmak isteyenlere alan her zaman açıktır. Ama gerek Anayasa'mızın 26'ncı maddesi gerek Medeni ve Siyasi Haklar Sözleşmesi'nin 19'uncu maddesi gerek Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'nin 11'inci maddeleri şiddeti reddeder, şiddet çağrısını reddeder. Karar, ilk derece mahkemesinin vermiş olduğu bir karardır. İstinaf ve temyiz süreçleri vardır. Bu süreçleri bekleyeceğiz" dedi.
17.05.2024 Politika
Gizli tanığın 'kumpas' iddialarıyla ilgili soruşturmada şube müdürü serbest
Gizli tanığın 'kumpas' iddialarıyla ilgili soruşturmada şube müdürü serbest Ayhan Bora Kaplan suç örgütüne yönelik soruşturmada gizli tanık Serdar Sertçelik'in iddiaları üzerine başlatılan soruşturmada gözaltına alınan Ankara Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Kerem Gökay Öner, adli kontrolle serbest bırakıldı.
16.05.2024 Gündem
Kaş Adliyesi'nde başsavcı ile avukat arasında tuvaleti kullanma tartışması
Kaş Adliyesi'nde başsavcı ile avukat arasında tuvaleti kullanma tartışması Kaş Adliyesi'nde dün mesai bitimine doğru Avukat Hakan Tüzen ile Başsavcı Gökhan Feyzoğlu arasında personel tuvaletinin kullanımına yönelik tartışma yaşandı. Tuvaletten başsavcının koruma polisi tarafından zorla çıkarıldığına ileri süren ve hazırlattığı tutanakta yer veren Avukat Hakan Tüzen, "Bu olay şahsıma yöneltildiği kadar mensubu olduğum meslek grubu açısından da son derece üzücü ve kabul edilemezdir" dedi. Hazırladığı tutanak ve olayı görüntüleyen koridordaki kameraya ait video görüntülerini Hakimler ve Savcılar Kurulu’na (HSK) gönderen Başsavcı Fevzioğlu ise iddiaları reddetti.
16.05.2024 Gündem
Ayhan Bora Kaplan soruşturmasında, 3 sivil ile 1 komiser daha gözaltına alındı
Ayhan Bora Kaplan soruşturmasında, 3 sivil ile 1 komiser daha gözaltına alındı Ayhan Bora Kaplan suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Çelik, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Kerem Gökay Öner ve Şube Müdür Yardımcısı Şevket Demircan geçtiğimiz günlerde gözaltına alınmıştı. Devam eden soruşturmada bugün 3 sivil şahıs ile 1 komiser daha gözaltına alındı.  
16.05.2024 Gündem
Ankara'da 4 emniyet görevlisine gözaltı
Ankara'da 4 emniyet görevlisine gözaltı Ankara'da, Ayhan Bora Kaplan suç örgütü ile ilgili iddialarda adı geçen Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 3 polis müdürü ve 1 komiser gözaltına alındı.
15.05.2024 Gündem
Bakan Tunç: Yargımıza güvenelim
Bakan Tunç: Yargımıza güvenelim Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Cumhuriyet savcılarımız her türlü iddiayı, en ince ayrıntısına kadar, detayına kadar inceler, araştırır, soruşturur ve yargının huzuruna getirir. O anlamda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu konuda yargımıza güvenelim" dedi.
15.05.2024 Video
Bakan Tunç: Yargımıza güvenelim
Bakan Tunç: Yargımıza güvenelim Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Cumhuriyet savcılarımız her türlü iddiayı, en ince ayrıntısına kadar, detayına kadar inceler, araştırır, soruşturur ve yargının huzuruna getirir. O anlamda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu konuda yargımıza güvenelim" dedi.
15.05.2024 Politika
Bakan Yerlikaya: Oyun kurmaya çalışanların oyunlarını yerle bir edeceğiz
Bakan Yerlikaya: Oyun kurmaya çalışanların oyunlarını yerle bir edeceğiz İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, "Kimler, terör örgütleri ve onların uzantılarıyla, organize suç örgütleriyle bir olup, FETÖ taktikleriyle Sayın Cumhurbaşkanımıza, hükümetimize ve siyasilerimize, sosyal medya destekli oyun kurmaya çalışıyorsa; onların oyunlarını da kurdukları tuzakları da yerle bir edeceğiz" dedi.
15.05.2024 Gündem
Bahçeli: Birkaç emniyet müdürünün açığa alınmasıyla geçiştirilemeyecek komplo devrededir
Bahçeli: Birkaç emniyet müdürünün açığa alınmasıyla geçiştirilemeyecek komplo devrededir MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Birkaç emniyet müdürünün açığa alınmasıyla geçiştirilemeyecek bir komplo devrededir. Nitekim hedef; MHP, AK Parti, Cumhur İttifakı ve son tahlilde Türkiye'dir. 17-25 emniyet ve yargı ortaklı darbe girişiminin tekrarını planlayanlara boyun eğersek boyumuz devrilsin, göz yumarsak gözümüz çıksın, eyvallah edersek de kanımız kurusun" dedi.
14.05.2024 Politika
Ankara'da 3 emniyet görevlisinin evlerinde arama yapıldı
Ankara'da 3 emniyet görevlisinin evlerinde arama yapıldı Ayhan Bora Kaplan suç örgütüne yönelik soruşturmada adı geçen ve İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılan 3 emniyet görevlisinin evlerinde arama yapıldı.
14.05.2024 Gündem
Eğlence mekanı çalışanını tabancayla yaralan şüpheli tutuklandı
Eğlence mekanı çalışanını tabancayla yaralan şüpheli tutuklandı Ankara’da, dün gece geldiği eğlence mekanında çalışan bir kişiyi tabancayla yaralayan ve olaydan sonra polis ekiplerince yakalanan Doğukan Akbaba, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
10.05.2024 Gündem
İçişleri Bakanlığı: Ankara Emniyeti'ne ilişkin iddialara yönelik müfettiş görevlendirildi
İçişleri Bakanlığı: Ankara Emniyeti'ne ilişkin iddialara yönelik müfettiş görevlendirildi İçişleri Bakanlığı, Ankara Emniyet Müdürlüğü ile daha önce soruşturması yapılan ve mahkeme süreci devam eden bir organize suç örgütüyle ilgili sosyal medyadaki iddiaların açıklığa kavuşturulabilmesi için mülkiye müfettişleri görevlendirildiğini açıkladı.
5.05.2024 Gündem
'Ayhan Bora Kaplan' davasında 8 tahliye
'Ayhan Bora Kaplan' davasında 8 tahliye Ankara'da 'Ayhan Bora Kaplan' suç örgütüne ilişkin 28'i tutuklu 61 sanığın yargılandığı davada 8 sanık tahliye edildi.
26.04.2024 Gündem
Ayhan Bora Kaplan: Benim arabama bomba atsanız işlemez
Ayhan Bora Kaplan: Benim arabama bomba atsanız işlemez Ankara'da, suç örgütü lideri Ayhan Bora Kaplan, mahkeme başkanının, yakalandığı aracın neden zırhlı olduğunu sorması üzerine, "Biz ticaret yapıyoruz, para taşıyoruz. Duyuyoruz haberlerde, adamı çevirmişler onu gasbetmişler, öldürmüşler. Benim arabama bomba atsanız dahi işlemez. Suç işlemek amaçlı değil bu araç. Kendimi tamamen savunma amaçlı" dedi.
20.04.2024 Gündem
Mahkeme başkanı uzun namlulu silahları sordu; Ayhan Bora Kaplan, ‘Burada söyleyemem’ dedi
Mahkeme başkanı uzun namlulu silahları sordu; Ayhan Bora Kaplan, ‘Burada söyleyemem’ dedi Ankara'da tutuklu yargılandığı davada savunma yapan suç örgütü lideri Ayhan Bora Kaplan’a mahkeme başkanı 15 Temmuz'da TRT önünde uzun namlulu silahlarla çektirdiği fotoğrafta yer alan silahları nereden bulduğunu sordu. Kaplan ise “Burada söyleyemem. Size özel söylerim. Zaten burada söylediklerimiz anbean internete düşüyormuş. Bu da düşerse ne olur? Şu arkaya geçelim, size söyleyeyim. Yoksa her yere yayılır" ifadelerini kullandı.
16.04.2024 Gündem
'Ayhan Bora Kaplan' suç örgütünün 61 sanığı yargılanmaya başladı
'Ayhan Bora Kaplan' suç örgütünün 61 sanığı yargılanmaya başladı Ankara'da, 'Ayhan Bora Kaplan' suç örgütüne yönelik soruşturmada haklarında dava açılan 28'i tutuklu 61 sanığın yargılanmasına başlandı. Çankaya Belediye Meclisi eski üyesi sanık Barış Kurt, polislerin hazırladığı bilirkişi raporuyla HTS kayıtlarını çarpıttığını öne sürdü. Kurt, aleyhinde ifade veren Erkan Doğan için 'sokak çocuğu, nankör, çingene, esrar içmekten perişan olmuş' ifadelerini kullandı.
15.04.2024 Gündem
'Ayhan Bora Kaplan' soruşturmasında 8 tutuklama
'Ayhan Bora Kaplan' soruşturmasında 8 tutuklama Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca 'Ayhan Bora Kaplan' suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 26 şüpheliden 8'i tutuklandı. Soruşturma kapsamında toplam tutuklu sayısı 39'a yükseldi.
9.03.2024 Gündem
'Ayhan Bora Kaplan' suç örgütü sanıkları, 15 Nisan'da hakim karşısına çıkacak
'Ayhan Bora Kaplan' suç örgütü sanıkları, 15 Nisan'da hakim karşısına çıkacak Ankara'da 'Ayhan Bora Kaplan' suç örgütüne yönelik soruşturma kapsamında haklarında dava açılan 28'i tutuklu 61 sanığın yargılanmasına 15 Nisan'da başlanacak.
24.01.2024 Gündem
Özgür Özel: Emekli maaşını 17 bin liraya çıkarana kadar bütün CHP’lilerin eli yakanızda
Özgür Özel: Emekli maaşını 17 bin liraya çıkarana kadar bütün CHP’lilerin eli yakanızda CHP Genel Başkanı Özgür Özel, DEM Parti ile yaptıkları görüşmelere ilişkin, "Buradan Devlet Bahçeli'ye de, Erdoğan'a da sesleniyoruz; ağzınıza dolamışsınız DEM, DEM, DEM. Milletin derdi DEM değil; zam, zam, zam. 10 bin lira olan emekli maaşını evvela 17 bin liraya çıkarana kadar Türkiye'deki bütün emekliler ve bütün Cumhuriyet Halk Partililerin iki eli yakanızdadır" dedi.
23.01.2024 Gündem
'Ayhan Bora Kaplan' suç örgütüne yönelik iddianame kabul edildi
'Ayhan Bora Kaplan' suç örgütüne yönelik iddianame kabul edildi Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 'Ayhan Bora Kaplan' suç örgütüne yönelik hazırlanan iddianame, Ankara 32'nci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. 28'i tutuklu 61 sanık hakkındaki iddianamede 6 örgüt yöneticisine, 1'i ağırlaştırılmış 2'şer kez müebbet ve 169 yıl 6'şar aya kadar hapis cezası istendi.
17.01.2024 Gündem
'Ayhan Bora Kaplan' suç örgütüne yönelik 61 şüpheli hakkında iddianame hazırlandı
'Ayhan Bora Kaplan' suç örgütüne yönelik 61 şüpheli hakkında iddianame hazırlandı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Kaçakçılık ve Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu'nca, 'Ayhan Bora Kaplan' suç örgütü ile ilgili başlatılan soruşturma kapsamında 28'i tutuklu, 61 şüpheli hakkında iddianame hazırlandı.
5.01.2024 Gündem
'Ayhan Bora Kaplan' soruşturmasında örgüt yöneticisine tutuklama
'Ayhan Bora Kaplan' soruşturmasında örgüt yöneticisine tutuklama Ankara'da Ayhan Bora Kaplan suç örgütüne yönelik soruşturmada kapsamında gözaltına alınan örgüt yöneticisi Kanber Keskin, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
7.12.2023 Gündem
Ankara'da Ayhan Bora Kaplan'ın yeğeni ile beraber 3 kişi tutuklandı
Ankara'da Ayhan Bora Kaplan'ın yeğeni ile beraber 3 kişi tutuklandı Ankara'da, tutuklu suç örgütü lideri Ayhan Bora Kaplan'ın yeğeni R.P.'nin de aralarında bulunduğu silahlı saldırganlar, aynı gecede 2 eğlence mekanını kurşunlayıp, 1 iş yerini yağmalayarak 3 kişiyi yaradı. R.P. ile toplam 3 şüpheli tutuklandı.
2.12.2023 Gündem
Ankara'da restorandaki silahlı saldırıya 4 gözaltı
Ankara'da restorandaki silahlı saldırıya 4 gözaltı Ankara'da restoranda düzenlenen ve güvenlik kamerası görüntülerine yansıyan silahlı saldırıya ilişkin 4 şüpheli gözaltına alındı.
22.11.2023 Gündem
Ankara'da restorandaki gruba yapılan silahlı saldırı kamerada
Ankara'da restorandaki gruba yapılan silahlı saldırı kamerada Ankara'da restorana giren bir grup, müşteri olarak oturan bir başka gruba silahla ateş etti. 2 kişinin yaralandığı olay güvenlik kamerasına yansıdı.
21.11.2023 Video

Benzer Haber Etiketleri

ayhan bora kaplan gözaltı bakan tunç yargı soruşturma

Ayhan Bora Kaplan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.