Bakan Fidan

Bakan Fidan

Son dakika bakan fidan haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bakan fidan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bakan fidan haber sayfamızda...

Bakan Fidan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 717 bakan fidan haberi bulunmuştur.
Bakan Fidan, AB Komiseri Varhelyi ile görüştü
Bakan Fidan, AB Komiseri Varhelyi ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, komşuluk ve genişlemeden sorumlu Avrupa Birliği (AB) Komiseri Oliver Varhelyi ile telefonda görüştü.
19.04.2024 Dünya
Bakan Fidan, İranlı mevkidaşı Abdullahiyan ile görüştü
Bakan Fidan, İranlı mevkidaşı Abdullahiyan ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, İran Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan ile telefonda görüştü.
19.04.2024 Politika
Bakan Fidan, Hollandalı mevkidaşı ile bir araya geldi
Bakan Fidan, Hollandalı mevkidaşı ile bir araya geldi Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Türkiye- Hollanda ikili ilişkilerinin geliştirilmesi için düzenlenen Wittenburg Konferansı kapsamında, Hollanda’nın Lahey şehrinde mevkidaşı Hanke Bruins Slot ile bir araya geldi.
19.04.2024 Dünya
Bakan Fidan, Hollanda Başbakanı Mark Rutte ile görüştü
Bakan Fidan, Hollanda Başbakanı Mark Rutte ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Türkiye- Hollanda ikili ilişkilerinin geliştirilmesi için düzenlenen Wittenburg Konferansı kapsamında, Hollanda’nın Lahey şehrinde Başbakan Mark Rutte ile görüştü.
19.04.2024 Dünya
Bakan Fidan, Hollanda'ya gidecek
Bakan Fidan, Hollanda'ya gidecek Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Wittenburg Konferansı'nın 10'uncu Toplantısı kapsamında 19 Nisan'da Hollanda'ya gidecek.
18.04.2024 Politika
Hakan Fidan: Mağdur olan ne İsrail ne de İran’dır mağdur olan, Gazze halkıdır
Hakan Fidan: Mağdur olan ne İsrail ne de İran’dır mağdur olan, Gazze halkıdır Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Katar’da Başbakan ve Dışişleri Bakanı Mohammed bin Abdulrahman Al-Thani ile dün akşam ortak basın toplantısı düzenledi. Bakan Fidan Orta Doğu’daki mevcut duruma dikkat çekerek, “Şu anda mağdur olan ne İsrail ne de İran’dır. Mağdur olan, Gazze halkıdır” dedi.
18.04.2024 Dünya
Bakan Fidan, Hamas Siyasi Büro Şefi Haniye ile görüştü
Bakan Fidan, Hamas Siyasi Büro Şefi Haniye ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Hamas Siyasi Büro Şefi İsmail Haniye ve heyeti ile bir araya geldi.
17.04.2024 Politika
Bakan Fidan, Doha’ya gidiyor
Bakan Fidan, Doha’ya gidiyor Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Katar Başbakanı ve Dışişleri Bakanı Al Sani ile görüşmek üzere Ankara’dan Doha’ya hareket etti.
16.04.2024 Politika
Bakan Yardımcısı Akçapar, ABD Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Bass ile görüştü
Bakan Yardımcısı Akçapar, ABD Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Bass ile görüştü Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Burak Akçapar, ABD Dışişleri Bakanlığı İdari İşler Müsteşarı ve Siyasi İşler Müsteşar Vekili John Bass ile Ankara'da bir araya geldi.
16.04.2024 Politika
Bakan Fidan, Tanzanyalı mevkidaşıyla görüştü
Bakan Fidan, Tanzanyalı mevkidaşıyla görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Tanzanya Dışişleri Bakanı January Yusuf Makamba ile bir araya geldi.
16.04.2024 Politika
Bakan Fidan, Katar'a gidiyor
Bakan Fidan, Katar'a gidiyor Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, yarın Katar'a resmi ziyaret gerçekleştirip, Katar Başbakanı ve Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammed bin Abdurrahman Al Sani ile bir araya gelecek.
16.04.2024 Politika
Bakan Fidan, ABD Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Bass ile görüştü
Bakan Fidan, ABD Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Bass ile görüştü Dışişleriİ Bakanı Hakan Fidan, ABD Dışişleri Bakanlığı İdari İşler Müsteşarı ve Siyasi İşler Müsteşar Vekili John Bass'ı kabul etti.
15.04.2024 Politika
Bakan Fidan, BM Genel Sekreteri Guterres ile görüştü
Bakan Fidan, BM Genel Sekreteri Guterres ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres ile telefonda görüştü.
15.04.2024 Politika
Bakan Fidan, ABD'li mevkidaşı Blinken ile görüştü
Bakan Fidan, ABD'li mevkidaşı Blinken ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, bölgedeki krize ilişkin ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile görüştü.
14.04.2024 Politika
Bakan Fidan'dan peş peşe telefon görüşmeleri
Bakan Fidan'dan peş peşe telefon görüşmeleri Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, İran Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan ve Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı David Cameron ile telefonda görüştü.
14.04.2024 Politika
Bakan Fidan, ABD'li mevkidaşı Blinken ile görüştü
Bakan Fidan, ABD'li mevkidaşı Blinken ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile telefonla görüştü.
10.04.2024 Politika
Bakan Fidan: İsrail'in, Gazzelilere havadan yardım ulaştırma girişimimizi engellenmesinin bahanesi olamaz
Bakan Fidan: İsrail'in, Gazzelilere havadan yardım ulaştırma girişimimizi engellenmesinin bahanesi olamaz Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, "İsrail'in, açlıkla boğuşan Gazzelilere havadan yardım ulaştırma girişimimizi engellemesinin hiçbir bahanesi olamaz" dedi.
8.04.2024 Politika
Bakan Fidan: NATO 2025 gayri resmi Dışişleri Toplantısı Türkiye’de yapılacak
Bakan Fidan: NATO 2025 gayri resmi Dışişleri Toplantısı Türkiye’de yapılacak Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Belçika’nın başkenti Brüksel’de iki gün süren NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bakan Fidan, NATO’nun 2025’de yapılacak gayri resmi Dışişleri Toplantısı’nın Türkiye’de yapılacağını duyurdu.
5.04.2024 Politika
Bakan Fidan, Brüksel'den ayrıldı
Bakan Fidan, Brüksel'den ayrıldı Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Türkiye'ye dönmek üzere Brüksel'den ayrıldı.
4.04.2024 Politika
Bakan Fidan, ABD’li mevkidaşı Antony Blinken ile bir araya geldi
Bakan Fidan, ABD’li mevkidaşı Antony Blinken ile bir araya geldi Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, NATO Dışişleri Toplantısı’na katılmak üzere gittiği Belçika’nın başkenti Brüksel’de ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile bir araya geldi.
4.04.2024 Video
Bakan Fidan, ABD’li mevkidaşı Antony Blinken ile bir araya geldi
Bakan Fidan, ABD’li mevkidaşı Antony Blinken ile bir araya geldi Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, NATO Dışişleri Toplantısı’na katılmak üzere gittiği Belçika’nın başkenti Brüksel’de ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile bir araya geldi.
4.04.2024 Dünya
Bakan Fidan, NATO- Ukrayna Konseyi Toplantısı’na katıldı
Bakan Fidan, NATO- Ukrayna Konseyi Toplantısı’na katıldı Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, NATO Dışişleri Toplantısı’na katılmak üzere gittiği Belçika’nın başkenti Brüksel’de NATO- Ukrayna Konseyi Toplantısı’na katıldı.
4.04.2024 Dünya
Bakan Fidan, Alman mevkidaşı Baerbock ile görüştü
Bakan Fidan, Alman mevkidaşı Baerbock ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, NATO Dışişleri Toplantısı’na katılmak üzere gittiği Belçika’nın başkenti Brüksel’de Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock ile bir araya geldi.
4.04.2024 Dünya
Bakan Fidan, NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı'nda mevkidaşları ile görüştü
Bakan Fidan, NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı'nda mevkidaşları ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, NATO Dışişleri Bakanları Toplantısı'nda mevkidaşları ile görüşmeler gerçekleştirdi.
3.04.2024 Politika
Bakan Fidan, İngiltere Dışişleri Bakanı David Cameron ile görüştü
Bakan Fidan, İngiltere Dışişleri Bakanı David Cameron ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, NATO Dışişleri Toplantısı’na katılmak üzere gittiği Belçika’nın başkenti Brüksel’de İngiltere Dışişleri Bakanı David Cameron ile görüştü.
3.04.2024 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

bakan fidan hakan fidan görüşme mevkidaş iran

Bakan Fidan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.