Bakan Güler

Bakan Güler

Son dakika Bakan Güler haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bakan Güler gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bakan Güler haber sayfamızda...

Bakan Güler

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.015 bakan guler haberi bulunmuştur.
Sakarya'ya şehit ateşi düştü
Sakarya'ya şehit ateşi düştüIrak'ın kuzeyindeki Pençe- Kilit Operasyonu bölgesinde teröristler tarafından önceden yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Astsubay Kıdemli Çavuş Bahadır Rıdvan Talay'ın (26) acı haberi, Sakarya'nın Adapazarı ilçesindeki baba ocağına ulaştı.
12.07.2024Gündem
Bakan Güler: Ordumuzun şanlı üniformasını hiçbir hainin taşımasına müsaade etmeyeceğiz
Bakan Güler: Ordumuzun şanlı üniformasını hiçbir hainin taşımasına müsaade etmeyeceğizMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, "Bakanlığımızın hain FETÖ örgütüyle mücadelesi, iltisaklı tek bir personel kalmayıncaya kadar azim ve kararlılıkla sürdürülecektir. Kahraman ordumuzun şanlı üniformasını hiçbir hainin taşımasına asla müsaade etmeyeceğiz" dedi.
12.07.2024Gündem
MSB: Pençe Kilit bölgesinde kilit kapanıyor
MSB: Pençe Kilit bölgesinde kilit kapanıyorMilli Savuma Bakanlığı (MSB) tarafından, Pençe Kilit Harekatı'nın alışılmadık, öngörülemez, süratli ve sürekli olarak planlandığı şekilde ve başarıyla devam ettiği belirtilerek, "Kilit kapanmaktadır. Terör örgütü kendini bekleyen sondan kaçamayacaktır" açıklaması yapıldı.
11.07.2024Gündem
Bakan Güler: Irak ve Suriye sınırlarımız boyunca güvenlik koridoru oluşturmaya kararlıyız
Bakan Güler: Irak ve Suriye sınırlarımız boyunca güvenlik koridoru oluşturmaya kararlıyızMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, "Irak ve Suriye sınırlarımız boyunca 30-40 kilometre derinliğinde bir güvenlik koridoru oluşturmaya ve bölgeyi teröristlerden tamamen temizlemeye kararlıyız" dedi.
10.07.2024Politika
Bakan Güler, Nijer Büyükelçisi Gazibo ile görüştü
Bakan Güler, Nijer Büyükelçisi Gazibo ile görüştüMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Nijer'in Ankara Büyükelçisi Salou Adama Saliah Gazibo ile görüştü.
5.07.2024Politika
Bakan Güler, Suudi Arabistanlı mevkidaşı ile görüştü
Bakan Güler, Suudi Arabistanlı mevkidaşı ile görüştüMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Suudi Arabistan Savunma Bakanı Prens Halid bin Selman Al-Suud ile bir araya geldi.
2.07.2024 Politika
Bakan Güler'den Suriyeli sığınmacılar açıklaması
Bakan Güler'den Suriyeli sığınmacılar açıklamasıBakan Güler: Suriyeli sığınmacılar konusunda son dönemde oluşturulmaya çalışılan olumsuz algı ve artan gerilimler dikkatle izlenmektedir. Türkiye’ye karşı faaliyet gösteren bazı unsurların kamu düzenini bozma girişimleri devletimizin tüm birimleriyle gösterdiği özverili çaba sayesinde başarısız kılınacaktır.
2.07.2024Politika
Bakan Güler, birlik komutanları ile görüştü
Bakan Güler, birlik komutanları ile görüştüMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Türk Silahlı Kuvvetleri komuta kademesinin katılımı ile yurt içindeki ve sınır ötesindeki birlik komutanlarıyla video konferans toplantısı gerçekleştirdi.
2.07.2024Politika
Bakan Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Bayraktaroğlu ve personelini kabul etti
Bakan Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Bayraktaroğlu ve personelini kabul ettiMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın 2233'üncü kuruluş yıl dönümü nedeniyle Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Selçuk Bayraktaroğlu ve beraberindeki personeli kabul etti.
28.06.2024Politika
Bakan Güler, Özbekistan’da temaslarına devam ediyor
Bakan Güler, Özbekistan’da temaslarına devam ediyorTürkmenistan ziyaretinin ardından Özbekistan’daki resmî temaslarına devam eden Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, bugün Özbekistan Savunma Bakanı Korgeneral Bahadır Kurbanov tarafından askeri törenle karşılandı.
27.06.2024Dünya
Bakan Güler, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev ile görüştü
Bakan Güler, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev ile görüştüMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Türkmenistan ziyaretinin ardından resmi temaslarda bulunmak üzere Özbekistan'a geçip, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ile görüştü.
27.06.2024Politika
Bakan Güler, Türkmenistan’da
Bakan Güler, Türkmenistan’daMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Türkmenistan Savunma Bakanı Begenç Gündogdiyev’in resmi davetlisi olarak başkent Aşkabat’a ziyaret gerçekleştirdi.
26.06.2024Dünya
Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, İstanbul Tersanesi Komutanlığında denetlemelerde bulundu
Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, İstanbul Tersanesi Komutanlığında denetlemelerde bulunduMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, İstanbul Tersanesi Komutanlığında inceleme ve denetlemelerde bulundu.
25.06.2024Politika
Bakan Güler, Mali Kara Kuvvetleri Komutanı Tuğgeneral Samake ile görüştü
Bakan Güler, Mali Kara Kuvvetleri Komutanı Tuğgeneral Samake ile görüştüMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Ankara’da Mali Kara Kuvvetleri Komutanı Tuğgeneral Harouna Samake ile bir araya geldi.
24.06.2024Gündem
MSB: Pençe-Kilit bölgesinde 1 asker şehit oldu; 3 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: Pençe-Kilit bölgesinde 1 asker şehit oldu; 3 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde, bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışmada Piyade Astsubay Çavuş Mehmet Ali Horoz'un şehit olduğunu, 3 teröristin ise etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
21.06.2024Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mehmetçik'in bayramını kutladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mehmetçik'in bayramını kutladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari Çukurca'daki 2'nci Hudut Tugay Komutanlığı'nda görev yapan Mehmetçik’in bayramını telefonda kutladı.
16.06.2024Politika
Bakan Güler, Hakkari'de Mehmetçik'le bayramlaştı
Bakan Güler, Hakkari'de Mehmetçik'le bayramlaştıMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Hakkari Çukurca'daki 2'nci Hudut Tugay Komutanlığı'nda bayram namazı kılıp, Mehmetçik ile bayramlaştı.
16.06.2024Politika
Bakan Güler, Hakkari Çukurca 2’nci Hudut Tugay Komutanlığını ziyaret etti
Bakan Güler, Hakkari Çukurca 2’nci Hudut Tugay Komutanlığını ziyaret ettiMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Kurban Bayramı dolayısıyla Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Komuta Kademesi ile Hakkari Çukurca’daki 2’nci Hudut Tugay Komutanlığında askerler ile bir araya geldi.
15.06.2024Politika
Bakan Güler’in iki günlük NATO temasları
Bakan Güler’in iki günlük NATO temaslarıMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Belçika’nın başkenti Brüksel’de 13-14 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilen NATO Savunma Bakanları Toplantısı’na katıldı. Bakan Yaşar Güler toplantı kapsamındaki oturumlara katılarak mevkidaşları ile görüştü.
15.06.2024Dünya
Bakan Güler, Yunan mevkidaşı Dendias ile bir araya geldi
Bakan Güler, Yunan mevkidaşı Dendias ile bir araya geldiMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Savunma Bakanları Toplantısı’na katıldığı NATO Karargâhında Yunanistan Savunma Bakanı Nikos Dendias ile bir araya geldi.
14.06.2024Dünya
Bakan Güler, NATO Toplantısı aile fotoğrafı çekimine katıldı
Bakan Güler, NATO Toplantısı aile fotoğrafı çekimine katıldıMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Belçika’nın başkenti Brüksel’de düzenlenen NATO Savunma Bakanları Toplantısı'nın geleneksel aile fotoğrafı çekimine katıldı.
14.06.2024Dünya
Bakan Güler, Ukrayna için düzenlenen İyi Niyet Mektubu İmza Töreni’ne katıldı
Bakan Güler, Ukrayna için düzenlenen İyi Niyet Mektubu İmza Töreni’ne katıldıMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler Belçika’nın başkenti Brüksel’de NATO Karargâhındaki programına devam ediyor. Bakan Yaşar Güler, müttefik ülke Savunma Bakanları ile Ukrayna için düzenlenen İyi Niyet Mektubu İmza Töreni’ne katıldı.
14.06.2024Dünya
Bakan Güler, NATO Karargahı’nda Türkiye temsilciliğini ziyaret etti
Bakan Güler, NATO Karargahı’nda Türkiye temsilciliğini ziyaret ettiMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, NATO Karargâhında NATO Türk Askerî Temsil Heyet (TMR) Başkanlığını ve NATO Daimî Temsilciliğini ziyaret etti.
13.06.2024Dünya
Bakan Güler, NATO Savunma Bakanları Toplantısı için Brüksel'de
Bakan Güler, NATO Savunma Bakanları Toplantısı için Brüksel'deMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, NATO Savunma Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere Belçika'nın başkenti Brüksel'e gitti.
12.06.2024Politika
Bakan Güler, Malezyalı mevkidaşı ile bir araya geldi
Bakan Güler, Malezyalı mevkidaşı ile bir araya geldiMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, resmi davetlisi olarak Ankara'ya gelen Malezya Savunma Bakanı Mohamed Khaled Nordin Hasan ile bir araya geldi.
11.06.2024Gündem

Benzer Haber Etiketleri

bakan gülergörüşmeMSBteröristsuriye

Bakan Güler ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.