Bakan Güler

Bakan Güler

Son dakika Bakan Güler haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bakan Güler gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bakan Güler haber sayfamızda...

Bakan Güler

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 910 bakan guler haberi bulunmuştur.
Bakan Güler, Bulgar mevkidaşı Tagarev ile bir araya geldi
Bakan Güler, Bulgar mevkidaşı Tagarev ile bir araya geldiMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, resmi davetlisi olarak Ankara'ya gelen Bulgaristan Savunma Bakanı Todor Tagarev ile bir araya geldi.
21.02.2024Politika
Bakan Güler, Cibutili mevkidaşı Mohamed ile bir araya geldi
Bakan Güler, Cibutili mevkidaşı Mohamed ile bir araya geldiMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, resmi davetlisi olarak Ankara'ya gelen Cibuti Cumhuriyeti Savunma Bakanı Hassan Omar Mohamed ile bir araya geldi.
19.02.2024Politika
Erzincan'a şehit ateşi düştü
Erzincan'a şehit ateşi düştüIrak'ın kuzeyinde sürdürülen Pençe- Kilit Operasyonu bölgesinde, bir üs bölgesine sızma girişiminde bulunan PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Salih Ay'ın (25) acı haberi, Erzincan'da yaşayan ailesine verildi.
17.02.2024Gündem
Bakan Güler, Polonyalı mevkidaşı Kamysz ile görüştü
Bakan Güler, Polonyalı mevkidaşı Kamysz ile görüştüMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, 'NATO Savunma Bakanları Toplantısı' için gittiği Brüksel'de Polonya Savunma Bakanı Wladyslaw Kosiniak-Kamysz ile görüştü.
15.02.2024Politika
Bakan Güler’in Brüksel’deki NATO temasları
Bakan Güler’in Brüksel’deki NATO temaslarıMillî Savunma Bakanı Yaşar Güler’in NATO Savunma Bakanları Toplantısı için gittiği Brüksel’deki temasları devam ediyor.
15.02.2024Dünya
Bakan Güler, NATO toplantısı aile fotoğrafı çekimine katıldı
Bakan Güler, NATO toplantısı aile fotoğrafı çekimine katıldıMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Belçika’nın başkenti Brüksel’de NATO Savunma Bakanları Toplantısı’nın birinci oturumuna katıldı. Bakan Yaşar Güler, toplantının gerçekleştirildiği salona gelişinde birçok ülke Savunma Bakanı ile ayaküstü selamlaşarak sohbet etti. Bakan Güler, ayrıca aile fotoğrafı çekimine katıldı.
15.02.2024Dünya
Bakan Güler, NATO Savunma Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e gitti
Bakan Güler, NATO Savunma Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e gittiMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, NATO Savunma Bakanları Toplantısı’na katılmak üzere Belçika'nın başkenti Brüksel'e gitti.
15.02.2024Politika
Bakan Güler'in babası son yolculuğuna uğurlandı
Bakan Güler'in babası son yolculuğuna uğurlandıMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler'in 96 yaşında vefat eden babası Fikret Güler için Ahmet Hamdi Akseki Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.
10.02.2024Gündem
Bakan Güler, Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nı ziyaret etti
Bakan Güler, Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nı ziyaret ettiMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Ankara'da düzenlenen Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nı ziyaret etti.
9.02.2024Politika
Bakan Güler, KKTC Dışişleri Bakanı Ertuğruloğlu ile bir araya geldi
Bakan Güler, KKTC Dışişleri Bakanı Ertuğruloğlu ile bir araya geldiMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu ile bir araya geldi.
8.02.2024Politika
Bakan Güler ve komutanlardan TBMM Başkanı Kurtulmuş'a ziyaret
Bakan Güler ve komutanlardan TBMM Başkanı Kurtulmuş'a ziyaretMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler ve beraberindeki kuvvet komutanları, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş'u makamında ziyaret etti.
8.02.2024Politika
Bakan Güler, Katar Genelkurmay Başkanı Al-Nabet ile görüştü
Bakan Güler, Katar Genelkurmay Başkanı Al-Nabet ile görüştüMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Katar Genelkurmay Başkanı Korgeneral Salem Bin Hamad Al-Aqeel Al-Nabet'i kabul etti.
8.02.2024Politika
MSB: Son 1 haftada 44 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: Son 1 haftada 44 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB) Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Tuğamiral Zeki Aktürk, "Irak ve Suriye'nin kuzeyi dahil son 1 haftada 44 terörist etkisiz hale getirilmiştir. Böylece 1 Ocak 2024'ten bugüne kadar etkisiz hale getirilen terörist sayısı; 144'ü Irak'ın, 215'i Suriye'nin kuzeyinde olmak üzere 359'a ulaşmıştır" dedi.
8.02.2024Gündem
Bakan Güler, Somali Savunma Bakanı Muhammed Nur ile görüştü
Bakan Güler, Somali Savunma Bakanı Muhammed Nur ile görüştüMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Somali Savunma Bakanı Abdulkadir Muhammed Nur ile bakanlıkta bir araya geldi.
8.02.2024Politika
Bakan Güler'den Irak Türkmen Cephesi'ne ziyaret
Bakan Güler'den Irak Türkmen Cephesi'ne ziyaretMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak ile Irak Türkmen Cephesi’ni ziyaret etti.
7.02.2024Politika
Bakan Güler, KDP Başkanı Barzani ile görüştü
Bakan Güler, KDP Başkanı Barzani ile görüştüMillî Savunma Bakanı Yaşar Güler, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak ile gittiği Erbil’de, KDP Başkanı Mesud Barzani ile görüştü. Görüşmede bölgesel savunma ve güvenlik konularında görüş alışverişinde bulunulurken, Bakan Yaşar Güler Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını da iletti.
7.02.2024Dünya
Bakan Güler, IKBY Başbakanı Mesrur Barzani ile görüştü
Bakan Güler, IKBY Başbakanı Mesrur Barzani ile görüştüMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak ile resmi temaslarına devam ettiği Irak’ta Irak Kürt Bölgesel Yönetimi  (IKBY) Başbakanı Mesrur Barzani ile görüştü.
7.02.2024Dünya
Bakan Güler, IKBY Bölge Başkanı Barzani ile görüştü
Bakan Güler, IKBY Bölge Başkanı Barzani ile görüştüMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, resmi temaslarına devam ettiği Irak’ta Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Bölge Başkanı Neçirvan Barzani ile görüştü.
7.02.2024Dünya
Bakan Güler, Erbil'e geçti
Bakan Güler, Erbil'e geçtiMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Irak'taki Bağdat temaslarını tamamlayarak Erbil'e geçti.
6.02.2024Politika
Bakan Güler, Irak'ta Bağdat Büyükelçiliğini ziyaret etti
Bakan Güler, Irak'ta Bağdat Büyükelçiliğini ziyaret ettiMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Irak'ta Bağdat Büyükelçisi Ali Rıza Güney'i ziyaret etti.
6.02.2024Politika
Bakan Güler, Irak İçişleri Bakanı Abdülemir Kamil Şammari ile görüştü
Bakan Güler, Irak İçişleri Bakanı Abdülemir Kamil Şammari ile görüştü Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Irak’ta İçişleri Bakanı Abdülemir Kamil Şammari ile görüştü. Görüşmede ikili ve bölgesel savunma ve güvenlik konularında görüş alışverişinde bulunulduğu ifade edildi.
6.02.2024Dünya
Bakan Güler, Irak Ulusal Güvenlik Müsteşarlığını ziyaret etti
Bakan Güler, Irak Ulusal Güvenlik Müsteşarlığını ziyaret ettiMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Irak’ta Ulusal Güvenlik Müsteşarlığını ziyaret etti.
6.02.2024Dünya
Bakan Güler’in Irak temasları
Bakan Güler’in Irak temaslarıMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Irak’ta CumhurbaşkanI Abdullatif Cemal Reşid ve Başbakan Muhammed Şiya Sabbar Hatim Es-Sudani ile bir araya geldi. Bakan Güler ayrıca, Iraklı mevkidaşı Sabit Muhammed Rıza ile ikili ve heyetlerarası görüşme gerçekleştirdi.
6.02.2024Dünya
MSB: Bakan Güler, Bağdat'a gitti
MSB: Bakan Güler, Bağdat'a gittiMSB: Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak ile çeşitli temaslarda bulunmak üzere Irak’ın başkenti Bağdat’a gitti.
6.02.2024Politika
Osmaniye'ye şehit ateşi düştü
Osmaniye'ye şehit ateşi düştüIrak’ın kuzeyinde harekat bölgesinde PKK’lı teröristlerin taciz atışı sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Kadir Dingil'in (30) memleketi Osmaniye'deki baba evine ateş düştü.
3.02.2024Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bakan Gülergörüşmeırakmsbnato

Bakan Güler ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.