Yaşar Güler

Yaşar Güler

Son dakika Yaşar Güler haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yaşar Güler gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yaşar Güler haber sayfamızda...

Yaşar Güler

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.250 yasar guler haberi bulunmuştur.
Bakan Güler: Yunan bakanı turistik gezi için bekliyoruz
Bakan Güler: Yunan bakanı turistik gezi için bekliyoruzMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, "Türkiye'ye yılda 60 milyon turist geliyor, bekliyoruz. Yunan bakanı da turistik gezi için bekliyoruz" dedi.
24.07.2024Politika
Irak Hükümeti'nden 'yasaklı örgüt PKK' kararı
Irak Hükümeti'nden 'yasaklı örgüt PKK' kararıIrak Hükümeti, resmi yazışmalarında terör örgütü PKK hakkında 'yasaklı örgüt PKK' ifadesinin kullanılması konusunda karar aldı.
23.07.2024Politika
Bakan Güler, KKTC Dışişleri Bakanı Ertuğruloğlu ile görüştü
Bakan Güler, KKTC Dışişleri Bakanı Ertuğruloğlu ile görüştüMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50'nci yıl dönümü kutlamalarına katılmak üzere gittiği Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu ile görüştü.
19.07.2024Politika
Bakanlar Güler ve Kurum bir araya geldi
Bakanlar Güler ve Kurum bir araya geldiMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum bir araya geldi.
18.07.2024Gündem
MSB: Son bir haftada 72 terörist etkisiz hale getirildi
MSB: Son bir haftada 72 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı (MSB) Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Tuğamiral Zeki Aktürk, "Türk Silahlı Kuvvetlerimiz (TSK), Irak ve Suriye'nin kuzeyi dahil, 72'si son bir haftada olmak üzere, bu yılın başından itibaren 1427 teröristi etkisiz hale getirmiştir" dedi.
18.07.2024Gündem
Dışişleri Bakanı Fidan, Nijer Devlet Başkanı Tiani ile görüştü
Dışişleri Bakanı Fidan, Nijer Devlet Başkanı Tiani ile görüştüDışişleri Bakanı Hakan Fidan, Nijer'in başkenti Niamey’de Nijer Devlet Başkanı, Vatanı Koruma Ulusal Konseyi (CNSP) Başkanı General Abdourahamane Tiani ile görüştü.
17.07.2024Politika
Bakan Fidan, Nijer’de çalışma toplantısına katıldı
Bakan Fidan, Nijer’de çalışma toplantısına katıldıDışişleri Bakanı Hakan Fidan, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Nijer’de Nijer Başbakanı Ali Mahamane Lamine Zeine başkanlığında düzenlenen ortak çalışma toplantısına katıldı.
17.07.2024Dünya
Bakan Güler: Terör örgütü hareket edemeyecek hale getirilmiştir
Bakan Güler: Terör örgütü hareket edemeyecek hale getirilmiştirMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, "Öncelikli görevimiz olan terörle mücadelede operasyonlarımız sarp arazi, aşırı sıcak hava koşullarında aralıksız devam etmektedir. Terör örgütü bu operasyonlar neticesinde hareket edemeyecek hale getirilmiştir" dedi.
16.07.2024Politika
Dışişleri, Milli Savunma, Enerji ve Tabii Kaynaklar bakanları, Nijer'e gidiyor
Dışişleri, Milli Savunma, Enerji ve Tabii Kaynaklar bakanları, Nijer'e gidiyorDışişleri Bakanlığı, Bakan Fidan, Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Başkanı İbrahim Kalın, Savunma Sanayii Başkanı Haluk Görgün ve Ticaret Bakan Yardımcısı Özgür Volkan Ağar'ın, Nijer'e resmi ziyarette bulunacağını açıkladı.
16.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan MSÜ Komuta ve Kurmay Eğitimi mezuniyet törenine katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan MSÜ Komuta ve Kurmay Eğitimi mezuniyet törenine katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz'da silahlı kuvvetlerde görev yapan 32 bin 189 subayın 10 bin 468'i yani yüzde 33'ü ordumuzdan atıldı. Kurmay subaylarda durum çok daha vahimdir. Çünkü örgütün 80'li yıllardan itibaren özellikle hedefe koyduğu ve zamanla çöreklendiği yerlerin en başında harp akademileri yani kurmaylık sistemi geliyordu. Bin 886 kurmay subayı bin 524'ü yani yüzde 81'i FETÖ'den ihraç edildi. Mesela Deniz Harp Akademisi'nin birinci ve ikinci sınıflarında eğitim gören kursiyerin tamamının ilişiği kesildi" dedi.
13.07.2024Politika
Sakarya'ya şehit ateşi düştü
Sakarya'ya şehit ateşi düştüIrak'ın kuzeyindeki Pençe- Kilit Operasyonu bölgesinde teröristler tarafından önceden yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Astsubay Kıdemli Çavuş Bahadır Rıdvan Talay'ın (26) acı haberi, Sakarya'nın Adapazarı ilçesindeki baba ocağına ulaştı.
12.07.2024Gündem
Bakan Güler: Ordumuzun şanlı üniformasını hiçbir hainin taşımasına müsaade etmeyeceğiz
Bakan Güler: Ordumuzun şanlı üniformasını hiçbir hainin taşımasına müsaade etmeyeceğizMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, "Bakanlığımızın hain FETÖ örgütüyle mücadelesi, iltisaklı tek bir personel kalmayıncaya kadar azim ve kararlılıkla sürdürülecektir. Kahraman ordumuzun şanlı üniformasını hiçbir hainin taşımasına asla müsaade etmeyeceğiz" dedi.
12.07.2024Gündem
CANiK, NATO Zirvesi kapsamında yapılan Yuvarlak Masa Toplantısı'na katıldı
CANiK, NATO Zirvesi kapsamında yapılan Yuvarlak Masa Toplantısı'na katıldıSamsun Yurt Savunma şirketlerinden CANiK, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi Programı paralelinde düzenlenen Yuvarlak Masa Toplantısı'na katıldı.
12.07.2024Ekonomi
MSB: Pençe Kilit bölgesinde kilit kapanıyor
MSB: Pençe Kilit bölgesinde kilit kapanıyorMilli Savuma Bakanlığı (MSB) tarafından, Pençe Kilit Harekatı'nın alışılmadık, öngörülemez, süratli ve sürekli olarak planlandığı şekilde ve başarıyla devam ettiği belirtilerek, "Kilit kapanmaktadır. Terör örgütü kendini bekleyen sondan kaçamayacaktır" açıklaması yapıldı.
11.07.2024Gündem
Güler, Türk-Amerikan Savunma Ortaklarını Güçlendirme Temalı Çalışma Grubu’nda konuştu
Güler, Türk-Amerikan Savunma Ortaklarını Güçlendirme Temalı Çalışma Grubu’nda konuştuMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, ABD’nin başkenti Washington’da Türk-Amerikan Savunma Ortaklarını Güçlendirme Temalı Çalışma Grubu’nda konuşma yaptı.
10.07.2024Dünya
Bakan Güler: Irak ve Suriye sınırlarımız boyunca güvenlik koridoru oluşturmaya kararlıyız
Bakan Güler: Irak ve Suriye sınırlarımız boyunca güvenlik koridoru oluşturmaya kararlıyızMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, "Irak ve Suriye sınırlarımız boyunca 30-40 kilometre derinliğinde bir güvenlik koridoru oluşturmaya ve bölgeyi teröristlerden tamamen temizlemeye kararlıyız" dedi.
10.07.2024Politika
Bakan Güler, Nijer Büyükelçisi Gazibo ile görüştü
Bakan Güler, Nijer Büyükelçisi Gazibo ile görüştüMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Nijer'in Ankara Büyükelçisi Salou Adama Saliah Gazibo ile görüştü.
5.07.2024Politika
Bakan Güler, Suudi Arabistanlı mevkidaşı ile görüştü
Bakan Güler, Suudi Arabistanlı mevkidaşı ile görüştüMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Suudi Arabistan Savunma Bakanı Prens Halid bin Selman Al-Suud ile bir araya geldi.
2.07.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan Savunma Bakanı ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan Savunma Bakanı ile görüştüCUMHURBAŞKANI Erdoğan, Suudi Arabistan Savunma Bakanı Bakanı Halid bin Selman Al-Suud ile bir araya geldi.
2.07.2024Politika
Bakan Güler, birlik komutanları ile görüştü
Bakan Güler, birlik komutanları ile görüştüMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Türk Silahlı Kuvvetleri komuta kademesinin katılımı ile yurt içindeki ve sınır ötesindeki birlik komutanlarıyla video konferans toplantısı gerçekleştirdi.
2.07.2024Politika
Türkiye, Bulgaristan ve Romanya'dan 'Karadeniz' zirvesi
Türkiye, Bulgaristan ve Romanya'dan 'Karadeniz' zirvesiTürkiye, Bulgaristan ve Romanya Deniz Kuvvetleri arasında, Karadeniz’de mayın güvenliği tedbirleri kapsamında, Karadeniz Mayın Karşı Tedbirleri Görev Grubu Mutabakatı (MCM Black Sea) komitesi toplandı. 3 ülkenin deniz kuvvetlerinin imzaladığı harekat emirlerinin onayıyla, mayın tespit ve imha çalışmaları için gemiler, İstanbul Umuryeri’nde gerçekleşecek kısa süreli eğitiminin ardından Karadeniz sularına açılacak.
1.07.2024Gündem
Türkiye, Bulgaristan ve Romanya'dan 'Karadeniz' zirvesi
Türkiye, Bulgaristan ve Romanya'dan 'Karadeniz' zirvesiTürkiye, Bulgaristan ve Romanya Deniz Kuvvetleri arasında, Karadeniz’de mayın güvenliği tedbirleri kapsamında, Karadeniz Mayın Karşı Tedbirleri Görev Grubu Mutabakatı (MCM Black Sea) komitesi toplandı. 3 ülkenin deniz kuvvetlerinin imzaladığı harekat emirlerinin onayıyla, mayın tespit ve imha çalışmaları için gemiler, İstanbul Umuryeri’nde gerçekleşecek kısa süreli eğitiminin ardından Karadeniz sularına açılacak.
1.07.2024Video
Bakan Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Bayraktaroğlu ve personelini kabul etti
Bakan Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Bayraktaroğlu ve personelini kabul ettiMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın 2233'üncü kuruluş yıl dönümü nedeniyle Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Selçuk Bayraktaroğlu ve beraberindeki personeli kabul etti.
28.06.2024Politika
Bakan Güler, Özbekistan’da temaslarına devam ediyor
Bakan Güler, Özbekistan’da temaslarına devam ediyorTürkmenistan ziyaretinin ardından Özbekistan’daki resmî temaslarına devam eden Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, bugün Özbekistan Savunma Bakanı Korgeneral Bahadır Kurbanov tarafından askeri törenle karşılandı.
27.06.2024Dünya
Bakan Güler, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev ile görüştü
Bakan Güler, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev ile görüştüMilli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Türkmenistan ziyaretinin ardından resmi temaslarda bulunmak üzere Özbekistan'a geçip, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ile görüştü.
27.06.2024Politika

Benzer Haber Etiketleri

bakan gülerile görüştüırakgörüştümsb

Yaşar Güler ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.