Battı

Battı

Son dakika battı haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan battı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan battı haber sayfamızda...

Battı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 631 batti haberi bulunmuştur.
CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay iş insanlarıyla buluştu
CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay iş insanlarıyla buluştu CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay, Kemalpaşa'da iş dünyası temsilcileri ile bir araya geldi. Projelerini anlatan Tugay, "Temizlik, yol, trafik, toplu ulaşım ile ilgili hızlı eylem planları ortaya koymamız gereken durumlar var. Yapacağız, zor değil. Zor olan şehri rekonstrükte etmek. Ben plastik ve rekonstrüktif cerrahım. Rekonstrüksiyon yeniden yapmak demek. Şehri yeniden yapmak gerekiyor. Bir rekonstrüktif cerraha bu kısmet olduysa ve bu bensem, ne mutlu bana. Türkiye'nin ilk belediye başkanı olan plastik cerrahıyım. Seçilirsem İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin de ikinci doktor başkanı olacağım. Ve İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 35. başkanı olacağım. O da ayrı bir onur" dedi.
27.03.2024 Politika
Bakan Uraloğlu: Artık Ankara-İstanbul arasındaki alternatif yolları düşünür hale geldik
Bakan Uraloğlu: Artık Ankara-İstanbul arasındaki alternatif yolları düşünür hale geldik Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, "Bolu'nun en önemli projesi, Bolu Dağı Tüneli'ydi. Yılan hikayesine dönmüştü. 2007 yılında Cumhurbaşkanımız, dönemin başbakanı açılışı yaptı. 2007 yılında bitirdiğimiz Bolu Dağı Tüneli artık günlük 50 bin trafiklere ulaşmış durumda. Artık Ankara-İstanbul arasındaki alternatif yolları düşünür hale geldik" dedi.
25.03.2024 Politika
Çanakkale'de batan bottaki göçmenlerden 1'inin daha cansız bedenine ulaşıldı
Çanakkale'de batan bottaki göçmenlerden 1'inin daha cansız bedenine ulaşıldı Çanakkale'nin Eceabat ilçesi açıklarında alabora olup batan bottaki kayıp göçmenleri arama çalışmalarının 11’inci gününde Gökçeada sahilinde 1 kişinin daha cesedine ulaşıldı. Böylece hayatını kaybedenlerin sayısı 23'e çıktı.
25.03.2024 Gündem
Çanakkale açıklarında batan bottaki göçmenleri arama çalışmaları, 7'nci gününde
Çanakkale açıklarında batan bottaki göçmenleri arama çalışmaları, 7'nci gününde Çanakkale'nin Eceabat ilçesi açıklarında alabora olup, batan bottaki kayıp göçmenleri arama çalışmaları, 7'nci gününde hava, kara ve denizden sürüyor.
21.03.2024 Gündem
Çanakkale'de batan bottaki göçmenleri arama çalışmalarına hava koşulları nedeniyle ara verildi
Çanakkale'de batan bottaki göçmenleri arama çalışmalarına hava koşulları nedeniyle ara verildi Çanakkale'nin Eceabat ilçesi açıklarında batan bottaki kayıp göçmenleri arama çalışmalarına hava muhalefeti nedeniyle ara verildi.
20.03.2024 Gündem
Hamza Dağ: Kronik sorunlarını el birliğiyle bertaraf edeceğiz
Hamza Dağ: Kronik sorunlarını el birliğiyle bertaraf edeceğiz AK Parti İzmir Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Hamza Dağ taksi durakları başkanlarıyla yaptığı toplantıda yaptığı, "Ortak akıl ve istişare kültürünü sonuna kadar benimseyip ona göre hareket edeceğiz. Yıkan değil bugüne kadar yapan olduk. Bundan sonra da yapan olacağız. Engelleyen değil ön açan olacağız. Dinlenen değil sürekli çalışan, koşturan terleyen bir büyükşehir belediye başkanı olacağız. Sadece yol, köprü yapan değil aynı zamanda da gönül yapan bir belediye başkanı olacağız. Günün sonunda şehrimizin kronik sorunlarını el birliğiyle bertaraf edeceğiz" dedi.
19.03.2024 Politika
Çanakkale açıklarında batan bottaki göçmenleri arama çalışmaları, 5'inci gününde
Çanakkale açıklarında batan bottaki göçmenleri arama çalışmaları, 5'inci gününde Çanakkale'nin Eceabat ilçesi açıklarında alabora olup, batan bottaki kayıp göçmenleri arama çalışmaları, 5'inci gününde de sürüyor.
19.03.2024 Gündem
Tamer Mandalinci: Gerçekleştireceğimiz projelerle Bodrum'u çok daha ileriye taşıyacağız
Tamer Mandalinci: Gerçekleştireceğimiz projelerle Bodrum'u çok daha ileriye taşıyacağız Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bodrum Belediye Başkan adayı Tamer Mandalinci, iki başlık altında projelerini Oynattı. Mandalinci, "Enerjimiz var. Memlekete hizmet etmek için asla durmayız, yılmayız. Gerçekleştireceğimiz projelerle Bodrumumuzu kültür, sanat, turizm, doğa, estetik açıdan çok daha iyiye, çok daha kalıcı bir şekilde taşımaya devam edeceğiz" dedi.
19.03.2024 Politika
Çanakkale açıklarında batan bottaki göçmenleri arama çalışmaları, 3'üncü gününde
Çanakkale açıklarında batan bottaki göçmenleri arama çalışmaları, 3'üncü gününde Çanakkale'nin Eceabat ilçesi açıklarında alabora olup, batan bottaki kayıp göçmenleri arama çalışmaları, 3'üncü gününde de sürüyor.
17.03.2024 Video
Çanakkale açıklarında batan bottaki göçmenleri arama çalışmaları, 3'üncü gününde
Çanakkale açıklarında batan bottaki göçmenleri arama çalışmaları, 3'üncü gününde Çanakkale'nin Eceabat ilçesi açıklarında alabora olup, batan bottaki kayıp göçmenleri arama çalışmaları, 3'üncü gününde de sürüyor.
17.03.2024 Gündem
Çanakkale açıklarında göçmenleri taşıyan bot battı; 20 ölü
Çanakkale açıklarında göçmenleri taşıyan bot battı; 20 ölü Çanakkale'nin Eceabat ilçesinin 8 mil açığında alabora olup, batan bottaki 6 kişinin daha cansız bedenine ulaşıldı. Ölenlerin sayısı böylelikle 20'ye yükseldi.
15.03.2024 Video
Çanakkale'de göçmenleri taşıyan bot battı, arama kurtarma çalışması başlatıldı
Çanakkale'de göçmenleri taşıyan bot battı, arama kurtarma çalışması başlatıldı Çanakkale'nin Eceabat ilçesi açıklarında kaçak göçmenleri taşıyan bot battı, bölgede ekipler arama kurtarma çalışmalarına başladı.
15.03.2024 Video
Çanakkale açıklarında göçmenleri taşıyan bot battı; 22 ölü
Çanakkale açıklarında göçmenleri taşıyan bot battı; 22 ölü Çanakkale'nin Eceabat ilçesinin 8 mil açığında alabora olup, batan botta ölenlerin sayısı 5'i çocuk olmak üzere 22 kişiye yükseldi.
15.03.2024 Gündem
Bakan Ersoy: Aspendos'ta 4 yıl sonra antik kentin yüzde 30'unda kazı ve restorasyon çalışmalarını tamamlamayı planlıyoruz
Bakan Ersoy: Aspendos'ta 4 yıl sonra antik kentin yüzde 30'unda kazı ve restorasyon çalışmalarını tamamlamayı planlıyoruz Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yüzde 2'si kazılan ve 2023'te 270 bin kişinin ziyaret ettiği Aspendos Antik Kenti'nin 4 yıl içinde yüzde 30'unda kazı, restorasyon ve onarım çalışmalarını tamamlamayı planladıklarını söyledi. Ersoy, çalışmalar için ilk etapta 1 milyar liralık ödenek ayırdıklarını da kaydetti.
14.03.2024 Kültür&Sanat
Hamza Dağ: İzmir'in çehresini değiştirmek için oylarınıza talibiz
Hamza Dağ: İzmir'in çehresini değiştirmek için oylarınıza talibiz AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye başkan adayı Hamza Dağ, Menemen'de 100. Yıl Köprülü Kavşağı'nın açılışında yaptığı konuşmada, "1 Nisan sabahı Menemen'de gerçek belediyeciliğe devam etmek istiyoruz. İlçemize daha nice projeler kazandırmak istiyoruz. Aydın Bey'e önümüzdeki dönem için desteklerinizi beklerken büyükşehirde de İzmir'in çehresini değiştirmek, şehrimizin kronik hale gelen sorunlarını bir an evvel ortadan kaldırmak için de oylarınıza talibiz" dedi.
13.03.2024 Politika
Özhaseki: Yalanlarla devam eden sanal dünyada kendilerini kahraman gibi gösterme yiğitliğini devam ettiriyorlar
Özhaseki: Yalanlarla devam eden sanal dünyada kendilerini kahraman gibi gösterme yiğitliğini devam ettiriyorlar Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, “Yeni bir belediyecilik anlayışı çıktı. Koca koca, milyonlarca nüfus olan şehirlerde, ne yazık ki Cumhuriyet Halk Partili gelen arkadaşların hiçbirisinin, belediyecilik anlayışı, ne yazık ki üzülerek söylüyorum yok. Hizmet tarafında yoklar, temel atmama törenlerinde varlar. Hatta işe takoz olmakta varlar. Ve bir taraftan da öğrendikleri yeni bir şey var, asıl anlamakta güçlük çektiğim de o, algı belediyeciliği. Yalanlarla devam eden bir sanal dünyada kendilerini kahraman gibi gösterme yiğitliğini devam ettiriyorlar” dedi.
9.03.2024 Politika
Burcu Köksal: Afyonkarahisar ittifakında DEM ve HÜDA PAR yoktur, tavrım net
Burcu Köksal: Afyonkarahisar ittifakında DEM ve HÜDA PAR yoktur, tavrım net CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Burcu Köksal, "Belediye başkanı olduğumda belediyeyi DEM ve HÜDA Partisi ile yönetmeyeceğim. Afyonkarahisar ittifakında DEM ve HÜDA PAR partileri yoktur. Hiç kimse cümlelerimi kesip, biçip, cımbızlayıp, evirip çevirip başka anlamlar çıkarmaya çalışmasın. Tavrım nettir" dedi.
8.03.2024 Politika
CENTCOM: Husi füzesinin isabet ettiği ticari gemi battı
CENTCOM: Husi füzesinin isabet ettiği ticari gemi battı ABD Merkez Komutanlığı (CENTCOM), 18 Şubat’ta Husi füzesinin isabet ettiği ticari geminin 2 Mart 02.15 sıralarında battığını duyurdu.
3.03.2024 Dünya
Turgut Altınok: Üniversite öğrencilerine ücretsiz ulaşım sağlayacağız
Turgut Altınok: Üniversite öğrencilerine ücretsiz ulaşım sağlayacağız AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, "Durakta otobüs bekleme dönemini bitireceğiz. Beytepe Kampüsümüzde gençlerle konuşuyorum. 'Tıkış tıkış gidiyoruz' diyorlar. Üniversite ile duraklar arasındaki ringleri çoğaltacağız. Üniversite öğrencilerine ücretsiz ulaşım sağlayacağız" dedi.
1.03.2024 Politika
Mansur Yavaş: Dolmuşçulara öğrenci indirimi için destek olacağız
Mansur Yavaş: Dolmuşçulara öğrenci indirimi için destek olacağız Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, özel halk otobüsü esnafına öğrenci indirimi için destek verdiklerini belirterek, "Dolmuşçulara veremiyorduk. Hukuki bir görüş aldık. Sizler de öğrenci indirimi yapıyorsunuz, sizlere destek olacağız. Nasıl destek olacağımızı, ne kadar destek olacağımızı, Oda Başkanı'yla görüşeceğiz" dedi.
1.03.2024 Gündem
Erbakan: Yeniden Refah Partimizin üye sayısında muazzam bir artış var
Erbakan: Yeniden Refah Partimizin üye sayısında muazzam bir artış var Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Dudullu’da partisinin üye standını ziyaret etti. Burada konuşan Erbakan, “Yeniden Refah Partimizin üye sayısında muazzam bir artış var. Dün akşam itibariyle üye sayımız 442 bin 800 sayısına ulaştı. Şimdi üye girişleri devam ediyor. Eldeki formların girilmesiyle Pazartesi gününe kadar 450 bini geçer ve Allah'ın izniyle seçimlere de 500 binin üzerinde üyeyle gireceğiz. 500 binin üzerine çıktığımız zaman partimiz, Türkiye'nin üye sayısı bakımından üçüncü büyük siyasi partisi haline gelecek” dedi.  
23.02.2024 Politika
Marmara'da batan geminin enkazından ilk görüntüler geldi; mürettebatı arama çalışmaları sürüyor
Marmara'da batan geminin enkazından ilk görüntüler geldi; mürettebatı arama çalışmaları sürüyor Marmara Denizi açıklarında seyir halindeyken Karacabey ilçesinin 4 mil açığında, İmralı Adası’nın güneybatısında batan, 'BATUHAN A' isimli gemiyi ve 6 mürettebatını arama çalışmaları sürüyor. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı sonar cihazı ile gemiyi 51 metre derinlikte tespit ederken, yan yatmadan ve parçalanmadan, bir bütün halinde deniz tabanına oturan gemiden ilk görüntüler de geldi.
16.02.2024 Gündem
İmralı Adası açıklarında kargo gemisi battı; batan gemiden daha önce yayın yapmış
İmralı Adası açıklarında kargo gemisi battı; batan gemiden daha önce yayın yapmış Marmara Denizi açıklarında seyir halindeyken İmralı Adası'nın güneybatısında su alarak batan 'BATUHAN A' isimli gemiyi ve 6 mürettebatını arama çalışmaları sürüyor. Denizden ve karadan devam eden aramalara 1 Sahil Güvenlik helikopteri ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Keşif Karakol Uçağı ile de havadan destek verilirken, gemi mürettebatından yağcı Doğuşcan Yaylak'ın (24) batan gemiden yaptığı ve sosyal medyada yayınladığı görüntüler ortaya çıktı. 20 Ocak'ta batan gemiden canlı yayın yapan Yaylak'ın, seyir halindeyken yaptığı yayınla birine teşekkür ettiği görüldü.
15.02.2024 Video
'Batuhan A' isimli kargo gemisinin can salı böyle görüntülendi
'Batuhan A' isimli kargo gemisinin can salı böyle görüntülendi Marmara Denizi açıklarında seyir halinde olan kargo gemisi, İmralı Adası’nın güneybatısında su alarak battı. İçerisinde 6 mürettebatın bulunduğu ‘BATUHAN A’ isimli 69 metre boyundaki gemi ve mürettebatı aranıyor.
15.02.2024 Video
İmralı Adası açıklarında kargo gemisi battı; 6 mürettebat aranıyor
İmralı Adası açıklarında kargo gemisi battı; 6 mürettebat aranıyor Marmara Denizi açıklarında seyir halinde olan kargo gemisi, İmralı Adası’nın güneybatısında su alarak battı. İçerisinde 6 mürettebatın bulunduğu ‘BATUHAN A’ isimli 69 metre boyundaki gemi ve mürettebatı aranıyor.
15.02.2024 Video

Benzer Haber Etiketleri

çanakkale göçmen bot gemi arama

Battı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.