Beştepe

Beştepe

Son dakika beştepe haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan beştepe gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan beştepe haber sayfamızda...

Beştepe

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 520 bestepe haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, siyasetçileri kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, siyasetçileri kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde MHP Lideri Devlet Bahçeli ve bazı siyasetçileri kabul etti.
15.07.2024Politika
Bahçeli: Cumhur İttifakı devam edecektir, bizde çatlama olmaz
Bahçeli: Cumhur İttifakı devam edecektir, bizde çatlama olmazMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Cumhur İttifakı devam edecektir; bizde çatlama olmaz, biz ne kerpiçiz, ne toprağız, kaya gibi Cumhur İttifakı'yız. Kayaların parçalanması gürültülü olur; fakat sonuç vermez" dedi.
16.06.2024Gündem
MKE Ankaragücü Başkanı İsmail Mert Fırat: Mehmet Büyükekşi’nin ne başarısını gördük ki destek olalım?
MKE Ankaragücü Başkanı İsmail Mert Fırat: Mehmet Büyükekşi’nin ne başarısını gördük ki destek olalım?MKE Ankaragücü Başkanı İsmail Mert Fırat, “Net bir biçimde söyleyeyim, Mehmet Büyükekşi’nin ne başarısını gördük, ne kadar güzel süreç yönetti de ne kadar destek olalım, ne kadar onun yanında duralım. Bizim bugün başımıza gelen ne varsa bunların en büyük sorumlularından bir tanesi de Ankaragücü'nün düşman ilan etmeleri” dedi.
12.06.2024Spor
Akşener: Türkiye'nin herhangi bir yerinde, herhangi bir amaçla bir ofis açmadım
Akşener: Türkiye'nin herhangi bir yerinde, herhangi bir amaçla bir ofis açmadımİYİ Parti eski Genel Başkanı Meral Akşener, "Ofis açıp açmadığımı bu kadar çok merak edenleri aydınlatmak isterim ki; Türkiye'nin herhangi bir yerinde, herhangi bir amaçla bir ofis açmadım. Şimdilik böyle bir planlama içerisinde de değilim" dedi.
11.06.2024Politika
Kurtulmuş: Azerbaycan'ın kaydetmiş olduğu tarihi başarıları takdirle takip ediyoruz
Kurtulmuş: Azerbaycan'ın kaydetmiş olduğu tarihi başarıları takdirle takip ediyoruzTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, "Son dönemde, Azerbaycan'ın kaydetmiş olduğu tarihi başarıları takdirle takip ediyor ve bu başarıların devamını diliyoruz. 30 yılı aşkın bir süredir, basının bütün uyutmalarına ve oyalamalarına rağmen toprakları Ermeniler tarafından işgal edilmiş Karabağ bölgesinin azatlık savaşını 44 gün gibi kısa bir süre içerisinde başarıyla sonuçlandıran Azerbaycanlı kardeşlerimizi tebrik ediyoruz, bu tarihi başarıyı bugün de alkışlıyoruz" dedi.
25.05.2024Politika
Erdoğan: Güney Afrikalı dostlarımızın İsrail aleyhine açtığı 'soykırım' davasına biz de müdahil olmayı kararlaştırdık
Erdoğan: Güney Afrikalı dostlarımızın İsrail aleyhine açtığı 'soykırım' davasına biz de müdahil olmayı kararlaştırdıkCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Güney Afrikalı dostlarımızın Uluslararası Adalet Divanı'nda İsrail aleyhine açtığı 'soykırım' davasına biz de müdahil olmayı kararlaştırdık. İsrail'in soykırım suçu işlediğine dair elimizdeki tüm belgeleri ve bilgileri muhataplarımıza iletiyoruz. Türkiye, Filistin halkının ve doğdukları toprakları kahramanca savunan Filistinli direnişçilerin yanındadır" dedi.
22.05.2024Politika
Erdoğan: Mahkeme kararıyla ilgili haddi aşan yorumları tasvip etmiyoruz
Erdoğan: Mahkeme kararıyla ilgili haddi aşan yorumları tasvip etmiyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "'Siyasi dava' denilerek, terör kalkışmasının aklanmaya çalışılması her şeyden önce hukuka ve demokrasiye hakarettir. 6- 8 Ekim olaylarını kimse mazur ve meşru gösteremez. Mahkeme kararıyla ilgili haddi aşan yorumları tasvip etmiyoruz. Karar, kayıplarının acısıyla son 10 yıldır Kerbela'ya dönmüş yüreklere su serpmiş, adaletin tecellisine olan inancı yeniden güçlendirmiştir" dedi.
20.05.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bürokratik atalete müsaade etmeyeceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bürokratik atalete müsaade etmeyeceğizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''Eski Türkiye manzaralarını milletimize tekrar yaşatmamakta kararlıyız. Bu konuda özellikle son dönemde artan serzenişlerin farkındayız. Tespit ettiğimiz tüm eksiklerin, hataların, varsa ihanetlerin üzerine inşallah bundan sonra çok daha kararlı bir şekilde gideceğiz. Kamu hizmetlerinin sorunsuz ve kusursuz sunulması için her türlü tedbiri alacak, bürokratik atalete hiçbir şekilde müsaade etmeyeceğiz" dedi.
6.05.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazakistan Başbakanı Bektenov ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazakistan Başbakanı Bektenov ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan Başbakanı Oljas Bektenov'u kabul etti.
25.04.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AYM Başkanı Arslan'ı kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AYM Başkanı Arslan'ı kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anayasa Mahkemesi (AYM) Başkanı Zühtü Arslan ile bir araya geldi.
18.04.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ruanda ve Nikaragua büyükelçilerini kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ruanda ve Nikaragua büyükelçilerini kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, güven mektuplarını takdim eden Ruanda Büyükelçisi Charles Kayonga ve Nikaragua Büyükelçisi Tatiana Daniela Garcia Silva'yı kabul etti.
17.04.2024Politika
Bakan Fidan, Doha’ya gidiyor
Bakan Fidan, Doha’ya gidiyorDışişleri Bakanı Hakan Fidan, Katar Başbakanı ve Dışişleri Bakanı Al Sani ile görüşmek üzere Ankara’dan Doha’ya hareket etti.
16.04.2024Politika
Cevdet Yılmaz: Birliğimizi daha da pekiştireceğiz
Cevdet Yılmaz: Birliğimizi daha da pekiştireceğizCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Her ne kadar hüzünlü olsak da bayramı da elbette, bayramın sevincini, neşesini de toplum olarak ve bütün Müslümanlar olarak yaşayacağız. Kardeşliğimizi, birliğimizi, beraberliğimizi daha da pekiştireceğiz inşallah" dedi.
10.04.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türkeş'in mezarına ziyaret
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türkeş'in mezarına ziyaretCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vefatının 27'nci yılında MHP'nin kurucu genel başkanı merhum Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret etti.
4.04.2024Video
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türkeş'in mezarına ziyaret
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türkeş'in mezarına ziyaretCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vefatının 27'nci yılında MHP'nin kurucu genel başkanı merhum Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret etti.
4.04.2024Politika
Bahçeli'den, Türkeş'in mezarına ziyaret
Bahçeli'den, Türkeş'in mezarına ziyaretMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, vefatının 27'nci yıl dönümünde partisinin kurucu genel başkanı merhum Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret etti.
4.04.2024Video
Bahçeli'den Türkeş'in mezarına ziyaret
Bahçeli'den Türkeş'in mezarına ziyaretMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, vefatının 27'nci yıl dönümünde partisinin kurucu genel başkanı merhum Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret etti.
4.04.2024Politika
Aziz Yıldırım: 2010-2011 şampiyonluk kupası sonsuza dek müzemizde olacaktır ve ziyarete açıktır
Aziz Yıldırım: 2010-2011 şampiyonluk kupası sonsuza dek müzemizde olacaktır ve ziyarete açıktırFenerbahçe Kulübü'nün eski başkanı Aziz Yıldırım, gündemde yer alan konularla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
21.03.2024Spor
Emre Belözoğlu: 27 puanın hepsine talip olduğumuzu göstereceğimize inanıyorum
Emre Belözoğlu: 27 puanın hepsine talip olduğumuzu göstereceğimize inanıyorumMKE Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, "Önümüzde kazanabileceğimiz 27 puan ve 2 tane Türkiye Kupası maçı var. Finale kalıp kulübümüzün mirasını temsil etme şansımız da hala devam ediyor. Taraftarlarımıza, 27 puanın hepsine talip olduğumuzu gösterecek oyun ve performans isteği göstereceğimize inanıyorum" dedi.
13.03.2024Spor
Vincenzo Montella, MKE Ankaragücü’nü ziyaret etti
Vincenzo Montella, MKE Ankaragücü’nü ziyaret ettiA Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Süper Lig ekiplerinden MKE Ankaragücü Kulübü’ne ziyarette bulundu.
28.02.2024Spor
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yargıdaki sorunu giderecek bir anayasa değişikliği için de uzlaşma arayacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yargıdaki sorunu giderecek bir anayasa değişikliği için de uzlaşma arayacağızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, uzunca bir süredir yeni bir anayasa ihtiyacı olduğunu dile getirdiklerini belirterek, "Son dönemdeki tartışmalar başta olmak üzere yaşadığımız her hadise bize böyle bir anayasanın Türk demokrasisinin selameti açısından ne kadar gerekli olduğunu gösteriyor. Eğer bu konuda Meclis'te bir mutabakat temin edebilirsek zaten meseleyi kökten çözmüş olacağız. Yeni anayasa mümkün olmasa bile yargıdaki sorunu giderecek bir anayasa değişikliği için de uzlaşma yollarını arayacağız" dedi. Erdoğan'ın konuşmasını aşağıdaki YouTube linkinden izleyebilirsiniz...
20.02.2024Politika
Sinan Kaloğlu: Bizim stadımız Eryaman Stadı
Sinan Kaloğlu: Bizim stadımız Eryaman StadıGençlerbirliği Teknik Direktörü Sinan Kaloğlu, iç saha maçlarını Eryaman Stadyumu’nda oynamak istediklerini belirterek, “Bizim stadımız Eryaman Stadı’’ dedi.
16.02.2024Spor
Erdoğan: 15 Temmuz, hoca kılıklı sahtekarların ülkemize ne kadar zarar verebileceğinin örneğidir
Erdoğan: 15 Temmuz, hoca kılıklı sahtekarların ülkemize ne kadar zarar verebileceğinin örneğidirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "15 Temmuz, hoca kılıklı bir sahtekarın ülkemize ne kadar büyük bir zarar verebileceğinin en son örneğidir. Böyle bir facianın tekrar yaşanmasına müsaade edemeyiz. Tek bir evladımızın dahi ihanet şebekeleri ve terör örgütlerinin avucuna düşmesine rıza gösteremeyiz" dedi. Erdoğan'ın konuşmasını aşağıdaki YouTube linkinden izleyebilirsiniz...
1.02.2024Politika
Akşener: Bizi engellemek isteyen Beştepe değil, Saraçhane
Akşener: Bizi engellemek isteyen Beştepe değil, SaraçhaneİYİ Parti Genel Başkanı Akşener, "Bugüne kadar karşımıza nice engeller, iftiralar, yalanlar çıktı. Türlü baskılarla, tehditlerle, linçlerle mücadele ettik. Ama bu defa öncekilerden farklı ve ilginç olarak önümüze bu engeli çıkartan iktidar değil, ana muhalefet. Bizi sansürlemek isteyen, bizi engellemeye çalışan Beştepe değil, Saraçhane" dedi.
31.01.2024Politika
U20 Kadın Voleybol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde finalde
U20 Kadın Voleybol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde finalde20 Yaş Altı Kadın Voleybol Milli Takımı, Türkiye’nin ev sahipliğinde Ankara’da düzenlenen 2024 CEV U20 Avrupa Şampiyonası 1'inci Raunt Elemesi’nde finale yükseldi.
26.01.2024Spor

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanı ErdoğanziyaretbeştepeTürkeşnamaz

Beştepe ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.