Cem Garipoğlu

Cem Garipoğlu

Son dakika cem garipoğlu haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan cem garipoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan cem garipoğlu haber sayfamızda...

Cem Garipoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 17 cem garipoglu haberi bulunmuştur.
Cem Garipoğlu'nun koğuştaki son görüntüleri
Cem Garipoğlu'nun koğuştaki son görüntüleriMünevver Karabulut'u vahşice öldüren Cem Garipoğlu'nun hapishanedeki son görüntüleri ortaya çıktı.
8.05.2024Gündem
Aci ailesinin avukatından açıklama
Aci ailesinin avukatından açıklamaEyüpsultan'da Oğuz Murat Aci'ya çarparak ölümüne neden olan T.C.'nin babası Bülent Cihantimur savcılığa ifade verdi. Aci ailesinin avukatlarından Burak Erden, baba Cihantimur'un ifadesine ilişkin açıklama yaptı. Avukat Erden, "Kendi şoförü havalimanı güzergahında aracının şarjının bittiğini, çok net bir şekilde o güzergahları tek tek savcılık belirlemiş, anlatmış. Hiçbirisi ev ile iş arasındaki güzergah değil, havalimanı güzergahı üzerinde. Aracın şarjının bittiğini kendi şoförü ifade ediyor. Tabii kendisi böyle bir ifadede bulunmamış. Kendisinin oğluyla da hiçbir şekilde irtibat kurmadığından bahsetmiş. Tabii bunları samimiyetsiz buluyoruz" dedi.
15.03.2024Video
Adli kontrol uygulanan baba Cihantimur: Oğlum dönmek istiyor, annesi ile döneceklerine inanıyorum
Adli kontrol uygulanan baba Cihantimur: Oğlum dönmek istiyor, annesi ile döneceklerine inanıyorumEyüpsultan'da lüks araçla, arızalanan ATV motorunu emniyet şeridinde kontrol eden gruba çarpan ve 1 kişinin ölümüne ve 4 kişinin yaralanmasına neden olan 17 yaşındaki sürücü Timur Cihantimur'un babası Bülent Cihantimur, 3 saat süren ifadesinin ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. "Suçluyu kayırma" suçundan savcıya ifade veren Bülent Cihantimur'un, "Çok kötü durumdayım. Oğlumu göremiyorum. Oğlumun dönmesini çok istiyorum. Eylem'in oğlumu yurt dışına götürmesi olayına en ufak bir iştirakim yoktur. Olaydan sonra kaçmaya çalışmadım. Bütün yaşantım buradadır" dediği öğrenildi. Cihantimur'un ifadesinin ardından Aci ailesinin avukatlarından Burak Erden İstanbul Adalet Sarayı önündeki Çağlayan Meydanında basın açıklaması yaptı. Avukat Erden, T.C.'nin babası Bülent Cihantimur'un ifadesinin alınmasıyla ilgili bilgi verdi.
15.03.2024Gündem
Başsavcılık Cem Garipoğlu'nun otopsi görüntülerini istedi
Başsavcılık Cem Garipoğlu'nun otopsi görüntülerini istediSilivri Cumhuriyet Başsavcılığı, 15 yıl önce 17 yaşındaki lise öğrencisi sevgilisi Münevver Karabulut'u katleden ve 197 gün sonra polise teslim olan Cem Garipoğlu, cezaevinde intihar etmişti. Dosyaya bilirkişi atayan savcılık, Cem Garipoğlu'nun otopsi görüntülerini istedi.
12.03.2024Gündem
Avukat Epözdemir: Yapılması gereken tek şey mezarın açılması
Avukat Epözdemir: Yapılması gereken tek şey mezarın açılmasıCem Garipoğlu tarafından 14 yıl önce öldürülen Münevver Karabulut’un ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, Mehmet Nida Garipoğlu’nun Silivri Cumhuriyet Başsavcılığına, oğlunun mezarının açılması ve DNA eşleştirilmesi için başvuruda bulunmasının ardından açıklama yaptı. Avukat Epözdemir,  "Bize göre artık mezarın açılmamasına ilişkin hiçbir makul, meşru gerekçe kalmamıştır. Burada yapılması gereken tek şey artık bu mezarın açılması" dedi.
6.11.2023Video
Avukat Epözdemir: Yapılması gereken tek şey mezarın açılması
Avukat Epözdemir: Yapılması gereken tek şey mezarın açılmasıCem Garipoğlu tarafından 14 yıl önce öldürülen Münevver Karabulut’un ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, Mehmet Nida Garipoğlu’nun Silivri Cumhuriyet Başsavcılığına, oğlunun mezarının açılması ve DNA eşleştirilmesi için başvuruda bulunmasının ardından açıklama yaptı. Avukat Epözdemir,  "Bize göre artık mezarın açılmamasına ilişkin hiçbir makul, meşru gerekçe kalmamıştır. Burada yapılması gereken tek şey artık bu mezarın açılması" dedi.
6.11.2023Gündem
Cem Garipoğlu'nun mezarının açılması soruşturması: Takipsizlik kararına yapılan itiraz reddedildi
Cem Garipoğlu'nun mezarının açılması soruşturması: Takipsizlik kararına yapılan itiraz reddedildiİstanbul'da 13 yıl önce vahşice öldürülen Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut'un kızının katili Cem Garipoğlu'nun ölmediği iddiası üzerine mezarının açılması için soruşturma başlatılmıştı. Soruşturmada takipsizlik kararı verilmesine itiraz edilmişti. Ailenin avukatı Dr. Rezan Epözdemir sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Müvekkil Süreyya Karabulut'un talebi üzerine tarafımızca Ceza Muhakemesi Kanunu'nun 309. maddesi uyarınca Adalet bakanlığına, kanun yararına bozma başvurusu yapılmış olup, süreç halihazırda derdesttir." ifadelerini kullandı.
10.04.2023Gündem
Cem Garipoğlu'nun mezarının açılması gerektiğini bu fotoğrafla savundular
Cem Garipoğlu'nun mezarının açılması gerektiğini bu fotoğrafla savundularİstanbul'da 13 yıl önce vahşice öldürülen Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut'un kızının katili Cem Garipoğlu'nun ölmediği iddiası üzerine mezarının açılması için başlatılan soruşturmaya takipsizlik kararı verilmişti. Karabulut ailesi avukatları Dr. Rezan Epözdemir aracılığıyla karara itiraz etti. İtiraz dilekçesinde Garipoğlu ailesinin 2021 yılında sosyal medya hesaplarında Münevver Karabulut'un öldürüldüğü evdeki koltukla birlikte paylaştıkları fotoğrafın, Cem Garipoğlu'nun ölmediği konusunda şüpheleri artırdığı belirtildi.
29.12.2022Gündem
Cem Garipoğlu'nun mezarının açılmasına verilen takipsizlik kararına itiraz
Cem Garipoğlu'nun mezarının açılmasına verilen takipsizlik kararına itiraz İstanbul'da 13 yıl önce vahşice öldürülen Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut’un kızının katili Cem Garipoğlu'nun ölmediği iddiası üzerine mezarının açılması için başlatılan soruşturmaya takipsizlik kararı verilmişti. Karabulut ailesi avukatları Dr. Rezan Epözdemir aracılığıyla karara itiraz etti.
29.12.2022Gündem
Cem Garipoğlu'nun mezarının açılması için başlatılan soruşturmaya takipsizlik kararı
Cem Garipoğlu'nun mezarının açılması için başlatılan soruşturmaya takipsizlik kararı İstanbul'da 13 yıl önce vahşice öldürülen Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut'un kızının katili Cem Garipoğlu'nun ölmediği iddiası üzerine mezarının açılması için başlatılan soruşturmaya takipsizlik kararı verildi. Karabulut ailesinin avukatı Dr. Rezan Epözdemir, "Maddi gerçeğin ortaya çıkması için itiraz hakkımızı kullanacağız. Bunun neticesinde hukuki girişimimizi sürdüreceğiz. Henüz karar bize tebliğ olmadı. Tebliğ olur olmaz yasal hakkımızı kullanacağız. Kararın tarafımıza tebliğinin ardından itiraz edeceğiz" dedi.
17.12.2022Gündem
Seda Kurt'un katilinin Gürcistan'da cezaevinde öldürüldüğü ortaya çıktı
Seda Kurt'un katilinin Gürcistan'da cezaevinde öldürüldüğü ortaya çıktıAvcılar'da birlikte yaşadığı 2 çocuk annesi Seda Kurt'u 19 yerinden bıçaklayarak öldüren ve yurtdışına kaçan Ercan Akkaş'ın, Gürcistan'da bir başka suç nedeniyle tutuklu bulunduğu cezaevinde dövülerek öldürüldüğü belirlendi. Firari sanık Akkaş'ın cenazesinin İstanbul'a getirilerek, Adli Tıp Kurumu'ndan yapılan DNA testiyle kimliğinin belirlendiği öğrenildi. Seda Kurt'un annesi Bedia Akar, "Bir kadın cinayeti davası daha kapandı. İlahi adalete inanırım. Hayatımız kısmen de olsa normale döndü" dedi.
5.09.2022Video
Münevver Karabulut'un babası, Cem Garipoğlu'nun mezarını açtırmak istiyor
Münevver Karabulut'un babası, Cem Garipoğlu'nun mezarını açtırmak istiyorVahşi bir cinayetle hayatını kaybeden Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut, cezaevinde intihar eden katil Cem Garipoğlu'nun mezarını açtırmak istediğini söyledi. Karabulut şüphelerinin ancak mezarın açılmasıyla giderileceğini söyledi.
10.04.2022Gündem
Pınar Gültekin cinayeti davası! Katil zanlısı Cemal Metin Avcı'dan skandal sözler
Pınar Gültekin cinayeti davası! Katil zanlısı Cemal Metin Avcı'dan skandal sözlerPınar Gültekin'in öldürülmesiyle ilgili davada, verilen aranın ardından mahkeme heyeti, kararını açıkladı. Cemal Metin Avcı’nın tutukluluk halinin devamına karar veren heyet, Adli Tıp Üst Kurulu’ndan gelecek olan rapor ve ABD’ye yazılan müzekkerenin cevabının beklenmesine hükmederek duruşmayı erteledi. Duruşma öncesinde gazetecilere açıklamalarda bulunan Gültekin ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, geçen celsede tahliyesine karar verilen sanık Mertcan Avcı için yapılan itirazların reddedildiğini söyledi. Duruşmada, sanık Cemal Metin Avcı, "Ben cani biri veya kadın düşmanı değilim. En başından sonuna kadar doğruyu anlattım. Beni kitlesel linçle değil adaletle yargılayın. Basında sürekli sevgilim olarak geçiyor. O benim sevgilim değil. Benimle zorla birlikte olan bir eskorttu" dedi.
26.04.2021Gündem
Pınar Gültekin'in katil zanlısı eski sevgili, bugün hakim karşısına çıkacak
Pınar Gültekin'in katil zanlısı eski sevgili, bugün hakim karşısına çıkacakMuğla'da, üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) boğarak öldürdükten sonra cesedini varile koyup yakan ve üzerine beton döken Cemal Metin Avcı (32) ile yardım ve yataklıktan tutuklanan kardeşi Mertcan Avcı'nın (26) yargılanmasına bugün başlanacak.
9.11.2020Gündem
Pınar Gültekin cinayetinde sanıkların yargılamasına yarın başlanacak
Pınar Gültekin cinayetinde sanıkların yargılamasına yarın başlanacakMuğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) öldüren ve cesedini varil içine koyup yaktıktan sonra üzerine beton döken Cemal Metin Avcı (32) hakkında 'canavarca hisle adam öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis, kardeşi Mertcan Avcı'nın (26) kendisine 'yardım ve yataklık' ettiği suçlamasıyla 5 yıl hapis istemiyle yargılanmasına, yarın Muğla 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde başlanacak. Gültekin ailesinin avukatı Rezan Epözdemir "Adaletin tecelli ettiği, maddi gerçeğin ortaya çıktığı, kamu vicdanının rahat katıldığı bir yargılama süreci yaşanacağını ve sanıklara verilen cezaların da emsal olacağını ümit ediyorum" dedi.
8.11.2020Gündem
Münevver Karabulut cinayeti: Kayıp 700 bin Euro davasında son nokta
Münevver Karabulut cinayeti: Kayıp 700 bin Euro davasında son noktaMünevver Karabulut'u başını testereyle keserek öldüren Cem Garipoğlu'nun olay yeri de olan ailesiyle birlikte yaşadığı villadan kayıp olan 700 bin Euro'yu tutanaklara geçirmeyen ve güvenlik kamerası görüntülerini yeterince incelemeyen 6 polis ile 2 site görevlisine verilen 6'şar bin TL adli para cezasını İstinaf Mahkemesi yerinde buldu. Yerel mahkemenin 8 sanığa verdiği toplam 48 bin TL adli para cezasını 10 eşit taksitte ödemesi yönündeki kararı, Karabulut Ailesi'nin avukatı Rezan Epözdemir, 'vicdan sızlatan' karar diyerek, İstinaf Mahkemesi'ne taşımıştı. Bir üst mahkeme olan İstinaf Mahkemesi, cezayı isabetli bularak, başvuruyu esastan reddetti.
28.11.2018Gündem
Münevver Karabulut cinayetinde flaş gelişme!
Münevver Karabulut cinayetinde flaş gelişme!Münevver Karabulut'un öldürülmesiyle ilgili olarak katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun evinde cinayet günü bulunan bir miktar parayı (700 bin Euro) tutanaklara geçirmedikleri ve güvenlik kamerası görüntülerini yeterince incelemedikleri iddiasıyla haklarında dava açılan 6 polis memuru ile görüntüleri sildikleri öne sürülen 3 site görevlisinin yargılandığı dava karara bağlandı. 3 hakimin değiştiği ve 8,5 yıl süren davada mahkeme heyeti, 6'sı polis 8 sanığı 6'şar bin TL adli para cezasına çarptırdı. Bir sanık ise beraat etti. Şikayetçi Karabulut Ailesi'nin avukatı Rezan Epözdemir, “Karara itiraz ederek, hukuki süreci istinaf Mahkemesi'ne taşıyacağız" dedi.
16.01.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

cem garipoğlumünevver karabulutmezarkazaavukat

Cem Garipoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.