Devlet Bahçeli

Devlet Bahçeli

Son dakika Devlet Bahçeli haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Devlet Bahçeli gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Devlet Bahçeli haber sayfamızda...

Devlet Bahçeli

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.031 devlet bahceli haberi bulunmuştur.
MHP'de yeni MYK toplandı
MHP'de yeni MYK toplandı MHP'nin 14'üncü Olağan Büyük Kurultayı'nda seçilen yeni Merkez Yönetim Kurulu (MYK) ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK), ilk toplantısını yaptı. Yeni dönemin ilk toplantısında 15 kişilik Başkanlık Divanı belirlendi.
15.04.2024 Video
MHP'de yeni MYK toplandı
MHP'de yeni MYK toplandı MHP'nin 14'üncü Olağan Büyük Kurultayı'nda seçilen yeni Merkez Yönetim Kurulu (MYK) ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK), ilk toplantısını yaptı. Yeni dönemin ilk toplantısında 15 kişilik Başkanlık Divanı belirlendi.
15.04.2024 Politika
Yerli ve Milli Parti Genel Başkanı Mutlu: İYİ Parti kurultayını dizayn etmeye çalışıyor, herkes kendi partisine baksın
Yerli ve Milli Parti Genel Başkanı Mutlu: İYİ Parti kurultayını dizayn etmeye çalışıyor, herkes kendi partisine baksın Yerli ve Milli Parti Genel Başkanı Teoman Mutlu, yerel seçim sonuçlarının ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in duyurduğu olağanüstü kongre kararına yönelik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP lideri Devlet Bahçeli'nin açıklamalarına tepki gösterdi. Mutlu, "Cumhur İttifakı'nın liderleri işlerini güçlerini bırakmış, kendi partilerini yönetmeyi de bırakmış İYİ Parti kurultayını dizayn etmeye çalışıyor. Lütfen herkes kendi partisine baksın" dedi.
12.04.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, siyasi parti liderlerinin bayramını tebrik etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, siyasi parti liderlerinin bayramını tebrik etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, siyasi parti liderleriyle telefonda görüşerek, bayramlarını tebrik etti. Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile de görüştü.
10.04.2024 Politika
Özgür Özel: Dünyada bir ülke sandıkla kurulduysa bu ülke kurulmuştur
Özgür Özel: Dünyada bir ülke sandıkla kurulduysa bu ülke kurulmuştur CHP Genel Başkanı Özgür Özel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "Türkiye Cumhuriyeti sandıkta kurulmamıştır. Türk tarihi sandıkta yazılmamıştır. Herkes aklını başına almalı" ifadelerine ilişkin, "Bir yerde kim 'Demokrasi sandık değildir, başka şeylerde vardır' diyorsa demokrasinin karşısındaki en büyük tehdit odur. 'Bu ülke sandıkta kurulmadı' demek dilim varmaz 'cehalet' demeye dil sürçmesi olduğunu kabul etmek isterim. Dünyada bir ülke sandıkla kurulduysa bu ülke kurulmuştur" dedi.
10.04.2024 Gündem
Bahçeli: Meral Akşener'in ayrışma kararından vazgeçmesini düşünmekteyim
Bahçeli: Meral Akşener'in ayrışma kararından vazgeçmesini düşünmekteyim MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayın Meral Akşener Hanımefendi'nin ayrışma kararından vazgeçerek, partinin başında devamında, onunla beraber aday olmayı düşünen, partiye güç verme kararını alan, proje sahipli arkadaşların da etrafında kenetlenerek Türkiye'nin meselelerini anayasa değişikliğinden tutun, her türlü konu üzerinde çaba gösteren bir parti konumuna gelmesini düşünmekteyim" dedi.
10.04.2024 Politika
Bahçeli: PKK ittifakıyla yol yürüyenlerin ilk virajda devrilecekleri kesindir
Bahçeli: PKK ittifakıyla yol yürüyenlerin ilk virajda devrilecekleri kesindir MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ramazan Bayramı mesajında, "Hiçbir umut, ufuk ve parlak bir gelecek sunmadan, emperyalizmin suflesi ve PKK ittifakıyla yol yürüyenlerin ilk virajda devrilecekleri kesindir. Bugün dönemsel yükselişlerinden dolayı böbürlenip değişim methiyesiyle caka satanların Türkiye'yi kuruluş ilkelerinden koparması söz konusu olamayacaktır" dedi.
9.04.2024 Politika
Seçimi kaybeden Yeniden Refahlı başkan, devir- teslimde MHP'li milletvekiline çiçek fırlatıp, küfretti; o anlar kamerada
Seçimi kaybeden Yeniden Refahlı başkan, devir- teslimde MHP'li milletvekiline çiçek fırlatıp, küfretti; o anlar kamerada Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde belediye seçimlerini kaybeden mevcut Başkan Yeniden Refah Partili Birol Şahin, görevini, kazanan aday MHP'li Efdal Altundal'a devredeceği devir- teslim töreninde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili sözlerine tepki gösteren MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül'le tartıştı. Şahin, daha önce MHP'den ihraç edilmesiyle ilgili konuştuğu sırada, konuşmasına müdahale eden Akgül'e çiçek fırlatıp, küfür ve hakaretler ederek üstüne yürüdü. Odadakilerin araya girmesiyle tartışma sonlandırılırken, o anlar ise kameralara yansıdı.
8.04.2024 Politika
Bahçeli'den 'Kadir Gecesi' mesajı
Bahçeli'den 'Kadir Gecesi' mesajı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kadir Gecesi mesajında, "Bu kutlu gecenin birliğimize, dirliğimize, varlığımıza, bekamıza ve selametimize güçlü bir nefes vermesini yürekten diliyorum" dedi.
5.04.2024 Politika
Bahçeli'den, Türkeş'in mezarına ziyaret
Bahçeli'den, Türkeş'in mezarına ziyaret MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, vefatının 27'nci yıl dönümünde partisinin kurucu genel başkanı merhum Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret etti.
4.04.2024 Video
Bahçeli'den Türkeş'in mezarına ziyaret
Bahçeli'den Türkeş'in mezarına ziyaret MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, vefatının 27'nci yıl dönümünde partisinin kurucu genel başkanı merhum Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret etti.
4.04.2024 Politika
Bahçeli: MHP, Cumhur İttifakı'nın gücüne güç eklemiştir
Bahçeli: MHP, Cumhur İttifakı'nın gücüne güç eklemiştir MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi yüzde 16,62'lik oy oranı ve kazandığı 220 belediye başkanlığıyla hamdolsun umutları diriltmiş, Cumhur İttifakı'nın gücüne güç eklemiştir" dedi.
3.04.2024 Politika
Tokat'ta Yazıcıoğlu dönemi resmen başladı
Tokat'ta Yazıcıoğlu dönemi resmen başladı Tokat’ta 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ni kazanıp belediye başkanı seçilen merhum Vali Recep Yazıcıoğlu'nun oğlu Mehmet Kemal Yazıcıoğlu mazbatasını alarak göreve başladı.
3.04.2024 Politika
Bahçeli: Karamsarlığa ve ümitsizliğe mahal yoktur
Bahçeli: Karamsarlığa ve ümitsizliğe mahal yoktur MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "31 Mart seçim sonuçlarını kim nasıl yorumlarsa yorumlasın, Milliyetçi Hareket Partisi müessir bir başarı elde etmiştir. Televizyon ekranlarından maksatlı ve marazi iddialarda bulunan sözde uzman ve yorumcular ile muhalif tetikçiler yine hüsrana uğrayacaklardır. Bu nedenle karamsarlığa ve ümitsizliğe mahal yoktur, mücadelemiz ve millete hizmet azmimiz şevkle ve hız kesmeden sürecektir" dedi.
1.04.2024 Politika
Osmaniye’de MHP adayı Çenet seçildi, AK Parti 4, MHP ve CHP 1 ilçede kazandı
Osmaniye’de MHP adayı Çenet seçildi, AK Parti 4, MHP ve CHP 1 ilçede kazandı Osmaniye’de 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde resmi olmayan sonuçlara MHP’den İbrahim Çenet ile resmi olmayan sonuçlara ildi. Kentte AK Parti ise 4, MHP ve CHP 1’er belediye başkanlığı kazandı.
31.03.2024 Gündem
Bahçeli, MHP Genel Merkezi'nden ayrıldı
Bahçeli, MHP Genel Merkezi'nden ayrıldı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim sonuçlarını takip ettiği MHP Genel Merkezi'nden ayrıldı.
31.03.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 31 Mart bizim için dönüm noktasıdır
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 31 Mart bizim için dönüm noktasıdır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "31 Mart bizim için bir bitiş değil, aslında bir dönüm noktasıdır. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde de Türk milleti yine sandığı vesile kılarak mesajlarını siyasetçilere ulaştırmıştır. Sonuçlardan bağımsız olarak bu seçimin galibi öncelikle demokrasimizdir, milli iradedir, hangi siyasi görüşe mensup olursa olsun, 85 milyonun tamamıdır" dedi.
31.03.2024 Politika
MHP’li Büyükataman: Devlet Bey’in yüzündeki morluklar kazadan dolayı
MHP’li Büyükataman: Devlet Bey’in yüzündeki morluklar kazadan dolayı MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, “Devlet Bey daha önceden bir kaza geçirmişti. Kolu askıya alınmıştı. Düşme sonucu yüzünden de yaralandı. İyileşme sürecine geçtiği için yüzünde morluklar oluştu" dedi.
31.03.2024 Politika
Bahçeli: Seçimler milletimiz, devletimiz için hayırlı olsun
Bahçeli: Seçimler milletimiz, devletimiz için hayırlı olsun MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da oyunu kullandı. Bahçeli, "Seçimlerin milletimiz için devletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.
31.03.2024 Video
Bahçeli: Seçimler milletimiz, devletimiz için hayırlı olsun
Bahçeli: Seçimler milletimiz, devletimiz için hayırlı olsun MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da oyunu kullandı. Bahçeli, "Seçimlerin milletimiz için devletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.
31.03.2024 Politika
Türkiye'de yerel seçim heyecanı
Türkiye'de yerel seçim heyecanı Türkiye, 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için bugün (31 Mart 2024 Pazar) sandık başında olacak. Kayıtlı 61 milyon 441 bin 882 seçmenin bulunduğu yerel seçimde, 1 milyon 32 bin 610 genç ilk kez oy verecek. 34 siyasi partinin adayının yarışacağı seçimde, ülke genelinde 206 binden fazla sandık kurulacak. 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde siyasi parti liderleri ve adayların oy kullanacağı yerler de belli oldu.
30.03.2024 Gündem
Bahçeli: Hainler kuşkusuz bu alçak eylemlerin hesabını verecek
Bahçeli: Hainler kuşkusuz bu alçak eylemlerin hesabını verecek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Belçika'da bir Türk mahallesine bölücü teröristlerin saldırması, bir vatandaşımızın yaralanması ve Ülkü Ocağımızın kundaklanması hainlerin nerelere kadar yuvalandığını açıkça gözler önüne sermiştir. CHP'nin ortakları her yerde Türk vatandaşlarına nefret saçmaktadır. Ülkü Ocağımızı yakmaya kalkışan hainler kuşkusuz bu alçak eylemlerinin hesabını mutlaka vereceklerdir" dedi.
27.03.2024 Politika
Liderlerin ve adayların oy kullanacağı yerler
Liderlerin ve adayların oy kullanacağı yerler 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde siyasi parti liderleri ve adayların oy kullanacağı yerler belli oldu.
31.03.2024 Politika
AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum ‘Büyük İstanbul Mitingi’nde konuştu
AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum ‘Büyük İstanbul Mitingi’nde konuştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen 'Büyük İstanbul Mitinginde konuşan AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, “İstanbul bizim sevdamız. İstanbul bizim ortak geleceğimiz. Ve bu geleceği hep birlikte inşa edeceğiz. Barışın şehri İstanbul'da, barış içinde yaşayacağız. Buradan İstanbul'umuzun güzel insanlarına sesleniyorum. 31 Mart'ta gelin, gerçek belediyecilikten yana olun. 31 Mart'ta gelin, İstanbul'un geleceğinden yana olun. 31 Mart'ta gelin, sağlam İstanbul'dan yana olun. Her oy bir tohumdur. Hizmet görürse yeşerir, emek verilirse fidan olur, karşılık bulursa orman olur. Haydi İstanbul şehrine oy ver. Şehrine oy ver ki, İstanbul; hizmet bulsun. Huzur bulsun. Mutluluk bulsun. Sen yaparsın, sen cesursun. Çünkü sen İstanbul'sun. Çünkü sen İstanbullusun" dedi.
24.03.2024 Video
AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum ‘Büyük İstanbul Mitingi’nde konuştu
AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum ‘Büyük İstanbul Mitingi’nde konuştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen 'Büyük İstanbul Mitinginde konuşan AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, “İstanbul bizim sevdamız. İstanbul bizim ortak geleceğimiz. Ve bu geleceği hep birlikte inşa edeceğiz. Barışın şehri İstanbul'da, barış içinde yaşayacağız. Buradan İstanbul'umuzun güzel insanlarına sesleniyorum. 31 Mart'ta gelin, gerçek belediyecilikten yana olun. 31 Mart'ta gelin, İstanbul'un geleceğinden yana olun. 31 Mart'ta gelin, sağlam İstanbul'dan yana olun. Her oy bir tohumdur. Hizmet görürse yeşerir, emek verilirse fidan olur, karşılık bulursa orman olur. Haydi İstanbul şehrine oy ver. Şehrine oy ver ki, İstanbul; hizmet bulsun. Huzur bulsun. Mutluluk bulsun. Sen yaparsın, sen cesursun. Çünkü sen İstanbul'sun. Çünkü sen İstanbullusun" dedi.
24.03.2024 Politika

Benzer Haber Etiketleri

bahçeli MHP seçim oy MYK

Devlet Bahçeli ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.