Filenin Sultanları

Filenin Sultanları

Son dakika filenin sultanları haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan filenin sultanları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan filenin sultanları haber sayfamızda...

Filenin Sultanları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 318 filenin sultanlari haberi bulunmuştur.
Filenin Sultanları, Milletler Ligi'nin 3'üncü haftasına galibiyetle başladı
Filenin Sultanları, Milletler Ligi'nin 3'üncü haftasına galibiyetle başladı Son Milletler Ligi (VNL) şampiyonu A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2024 FIVB Milletler Ligi’nin üçüncü haftasının ilk maçında Tayland’ı 25-17'lik setlerle 3-0 mağlup etti. Dokuzuncu maçında yedinci galibiyetini alan Filenin Sultanları, puanını da 21’e yükseltti.
12.06.2024 Spor
Filenin Sultanları, Milletler Ligi 3'üncü haftasında sahaya çıkacak
Filenin Sultanları, Milletler Ligi 3'üncü haftasında sahaya çıkacak Dünya 1 numarası, son Voleybol Milletler Ligi (VNL) şampiyonu A Milli Kadın Voleybol Takımı, Milletler Ligi'nin üçüncü haftasında sahaya çıkacak.
11.06.2024 Spor
Filenin Sultanları, Milletler Ligi'nde 2'nci haftayı 5'inci sırada tamamladı
Filenin Sultanları, Milletler Ligi'nde 2'nci haftayı 5'inci sırada tamamladı A Milli Kadın Voleybol Takımı, FIVB Milletler Ligi'nin (VNL) 2'nci haftasını ABD galibiyetiyle tamamlarken, ligde de 5'inci sırada yer aldı.
3.06.2024 Spor
Filenin Sultanları, ABD’yi 3-2 mağlup etti
Filenin Sultanları, ABD’yi 3-2 mağlup etti A Milli Kadın Voleybol Takımı, FIVB Milletler Ligi'nin (VNL) 2’nci haftasının son maçında ev sahibi ABD’yi 25-21, 20-25, 21-25, 25-12 ve 12-15'lik setlerle 3-2 yendi. Milliler, Milletler Ligi’nde altıncı galibiyetini alırken ikinci haftayı 4’te 4 yaparak tamamladı.
3.06.2024 Spor
Güney Kore - Türkiye: 0-3
Güney Kore - Türkiye: 0-3 A Milli Kadın Voleybol Takımı, Milletler Ligi'ndeki yedinci maçında Güney Kore'yi 3-0 mağlup ederek beşinci galibiyetini aldı. Mücadelenin setleri 20-25, 15-25 ve 20-25 sonuçlandı.
1.06.2024 Spor
Filenin Sultanları, Sırbistan’ı 3-1 yendi
Filenin Sultanları, Sırbistan’ı 3-1 yendi Dünya 1 numarası, son VNL şampiyonu A Milli Kadın Voleybol Takımı, Milletler Ligi’ndeki 6'ncı maçında Sırbistan’ı 3-1 mağlup etti.
31.05.2024 Spor
Filenin Sultanları, Almanya’yı mağlup etti
Filenin Sultanları, Almanya’yı mağlup etti A Milli Kadın Voleybol Takımı, Milletler Ligi'nin 2’nci haftasının ilk maçında Almanya’yı 25-20, 20-25, 9-25 ve 24-26’lık skorlarla 3-1 mağlup etti. Maçın en skorer oyuncusu 23 sayıyla Melissa Vargas oldu. Bu sonucun ardından Filenin Sultanları, organizasyonda çıktığı 5’inci maçında 3’üncü galibiyetini elde ederek puanını 10'a yükseltti.
30.05.2024 Spor
Filenin Sultanları, Milletler Ligi'nin 2'nci haftasında sahaya çıkıyor
Filenin Sultanları, Milletler Ligi'nin 2'nci haftasında sahaya çıkıyor Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, Voleybol Milletler Ligi'nin (VNL) ikinci hafta maçlarını Amerika Birleşik Devletleri'nde oynayacak.
28.05.2024 Spor
Filenin Sultanları'nı dev ekranda 10 bin kişi izledi
Filenin Sultanları'nı dev ekranda 10 bin kişi izledi Son VNL şampiyonu Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, üç etap ve final haftasından oluşan Voleybol Milletler Ligi’nin ilk haftasında oynadığı 4 karşılaşmadan ikisini kazanarak serinin Antalya ayağını tamamladı. Toplamda 10 bini aşkın sporsever, 15-19 Mayıs arasında oynanan maçları Trendyol sponsorluğunda Etiler Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda kurulan dev ekranda ücretsiz olarak izledi.
20.05.2024 Spor
Filenin Sultanları, Fransa’ya set vermedi
Filenin Sultanları, Fransa’ya set vermedi A Milli Kadın Voleybol Takımı, Uluslararası Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen Voleybol Milletler Ligi’nin Antalya’daki son maçında Fransa’yı 3-0 yendi.
19.05.2024 Spor
Filenin Sultanları, İtalya’ya 3-1 mağlup oldu
Filenin Sultanları, İtalya’ya 3-1 mağlup oldu A Milli Kadın Voleybol Takımı, Uluslararası Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen Voleybol Milletler Ligi’nin üçüncü maçında İtalya’ya 3-1 mağlup oldu.
18.05.2024 Spor
Filenin Sultanları, Hollanda’yı 3-1 ile geçti
Filenin Sultanları, Hollanda’yı 3-1 ile geçti A Milli Kadın Voleybol Takımı, Uluslararası Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen Voleybol Milletler Ligi’nin ikinci maçında Hollanda’yı 3-1 mağlup etti.
16.05.2024 Spor
Bakan Bak: 100 yıl sonra yine Paris Olimpiyatları'ndayız
Bakan Bak: 100 yıl sonra yine Paris Olimpiyatları'ndayız Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, “Bu yıl Paris Olimpiyatları var. Türkiye Cumhuriyeti, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde cumhuriyeti kurduktan sonra katıldığımız ilk olimpiyat 1924 Paris Olimpiyatları’ydı. 100 yıl sonra yine orada olacağız, 100’ün üzerinde sporcuyla ülkemizi temsil edeceğiz ve madalyalar kazanacağız. Böylece bu milleti sevindireceğiz” dedi.
16.05.2024 Spor
Trendyol, spor heyecanını parka taşıdı
Trendyol, spor heyecanını parka taşıdı Yaz boyunca gerçekleşecek önemli spor müsabakaları, Trendyol sponsorluğunda Etiler Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda kurulan dev ekranda ücretsiz olarak izlenebilecek. 15 Mayıs’ta başlayan etkinlik serisinde, yüzlerce taraftar A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Voleybol Milletler Ligi’nde (VNL) Japonya’yla karşı karşıya geldiği maçı, parkın muhteşem atmosferinde izleme fırsatı buldu.
16.05.2024 Spor
Filenin Sultanları, Japonya’ya 3-2 mağlup oldu
Filenin Sultanları, Japonya’ya 3-2 mağlup oldu A Milli Kadın Voleybol Takımı, Voleybol Milletler Ligi’nin Antalya etabındaki ilk maçında Japonya’ya 3-2 mağlup oldu.
15.05.2024 Spor
Filenin Sultanları'nın 2024 Voleybol Milletler Ligi’ndeki kadrosu açıklandı
Filenin Sultanları'nın 2024 Voleybol Milletler Ligi’ndeki kadrosu açıklandı FIVB Milletler Ligi'nde mücadele edecek olan A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın kadrosu açıklandı.
13.05.2024 Spor
A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın Milletler Ligi geniş kadrosu açıklandı
A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın Milletler Ligi geniş kadrosu açıklandı A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın 2024 Voleybol Milletler Ligi geniş kadrosu açıklandı.
16.04.2024 Spor
Özgür Özel: Türkiye'nin en büyük emekli korosu, Türkiye'nin en acıklı türküsünü çağırıyor
Özgür Özel: Türkiye'nin en büyük emekli korosu, Türkiye'nin en acıklı türküsünü çağırıyor CHP Genel Başkanı Özgür Özel, “Emekli meselesiyle özel ilgileniyorum. İlk başta çıktım emekli konusunu anlatıyorum; emekliler var ama yeteri kadar yok, olsa da sesleri yok. Çağrı yaptım, hakkınızı birlikte alalım, emekliler sesimi duymaya, meydanlara koşmaya başladılar. Sonra bütün siyasi liderler emekli konuşmaya başladılar. Türkiye'nin en büyük emekli korosu, Türkiye'nin en acıklı türküsünü çağırıyorlar; 10 bin lira türküsü” dedi.
19.03.2024 Politika
Burcu Köksal: Afyonkarahisar ittifakında DEM ve HÜDA PAR yoktur, tavrım net
Burcu Köksal: Afyonkarahisar ittifakında DEM ve HÜDA PAR yoktur, tavrım net CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Burcu Köksal, "Belediye başkanı olduğumda belediyeyi DEM ve HÜDA Partisi ile yönetmeyeceğim. Afyonkarahisar ittifakında DEM ve HÜDA PAR partileri yoktur. Hiç kimse cümlelerimi kesip, biçip, cımbızlayıp, evirip çevirip başka anlamlar çıkarmaya çalışmasın. Tavrım nettir" dedi.
8.03.2024 Politika
Bakan Bak: Amatör spor kulüplerinin sayısını arttırmaya, tesis yapmaya devam edeceğiz
Bakan Bak: Amatör spor kulüplerinin sayısını arttırmaya, tesis yapmaya devam edeceğiz Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, bakanlığıyla ilgili açılışlar ve sivil toplum örgütleriyle bir araya gelmek için Kırklareli'nde önce Vali Birol Ekici'yi ziyaret etti. Ardından amatör spor kulübü temsilcileriyle kahvaltıda buluştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını getirdiğini söyleyen Bakan Bak, "Sporun içerisinden gelen bir Cumhurbaşkanı'na sahip olmak her ülkeye nasip olmaz. Sayın Cumhurbaşkanımız sporun içerisinden geldiği için de Türkiye'nin sporda yaptığı yatırımlar, spor tesisleri, yatırımlar son 22 yılda artarak devam ediyor" dedi.
6.03.2024 Spor
Bakan Bak: Ülke, 'Yapamaz' diyenlerin engellerini açarak ilerliyor
Bakan Bak: Ülke, 'Yapamaz' diyenlerin engellerini açarak ilerliyor Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Savunma sanayisinde devasa yatırımlar var. Bize dediler ki 'Siz uçak yapamazsınız', yaptık, uçuyor, Kaan uçuyor, onu yapan Türk mühendisleri. Siz ne derseniz deyin, özgüvenimiz var, mühendisimiz var, gençlerimiz var, teknolojimiz var. Büyüyen, gelişen, güçlü Türkiye var. Siz ne derseniz deyin. Ve şunu söylüyorlar, 'İşte Alman mühendisi yapar, İngiliz mühendisi yapar, Amerika yapar'. Biz de yaparız, biz de Kaan'ı uçurduk, kısa sürede arkasından TCG Anadolu'yu yaptık, tank yaptık, SİHA'lar yaptık, bu ülke yapamaz diyenlerin her zaman engellerini açarak ilerliyor. Bize kimse 'Yapamaz' diyemez. Bizler çılgın Türkleriz, istediğimiz zaman yaparız, istediğimiz zaman bir araya geliriz ve güçlüyüz biz" dedi.
6.03.2024 Politika
Özgür Özel: Türkiye İttifakı, Türkiye'nin geleceğinin garantisidir
Özgür Özel: Türkiye İttifakı, Türkiye'nin geleceğinin garantisidir CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın karşısında Millet İttifakı'ndan çok daha güçlü durumda olan Türkiye İttifakı'nın olduğunu söyleyerek, "Türk'ü, Kürt'ü, Laz'ı, Çerkez'i, Alevi'yi, Sünni'yi ayırmayan Türkiye İttifakı, Türkiye'nin geleceğin garantisidir" dedi.
4.03.2024 Politika
Özgür Özel: Kimse bize milliyetçilik dersi vermeye kalkmasın
Özgür Özel: Kimse bize milliyetçilik dersi vermeye kalkmasın CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Kimse Cumhuriyet Halk Partililere, Türkiye ittifakının bileşenlerine milliyetçilik dersi vermeye kalkmasın. Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye'dir, Türkiye sevdalılarının ay yıldızlı al bayrağı kendine bayrak bilenlerin, onun uğrunda ölenlerin partisidir" dedi.
25.02.2024 Politika
Bakan Bak: Cumhurbaşkanımız liderliğinde Türkiye Cumhuriyeti spor devrimi gerçekleştirmektedir
Bakan Bak: Cumhurbaşkanımız liderliğinde Türkiye Cumhuriyeti spor devrimi gerçekleştirmektedir Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Mustafakemalpaşa Kültür Merkezi ve Spor Tesisleri'nin açılışını gerçekleştirdi. Burada konuşan Bak, “Bizim AK Parti olarak, Recep Tayyip Erdoğan'ın yolunda yürüyen dava arkadaşları olarak en önemli neticemiz, sonucumuz hizmet siyasetidir, eser siyasetidir. İşte bir eser daha ortaya çıktı. Bu da Recep Tayyip Erdoğan'ın spora, Türk sporuna kazandırdığı tesislerden bir tanesi. Sevgili gençler bu tesisler sizin için. Bizim zamanımızda böyle tesisler yoktu. İçinde bakın yüzme havuzu var, kültür merkezi var, salonları var, gençlik merkezi var, oyun alanları var. Her şey var. Malumunuz son 22 yılda, sporun içerisinden gelen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye Cumhuriyeti spor devrimi gerçekleştirmektedir. Malumunuz olduğu üzere, Türkiye'nin dört bir yanına bütün illerine, ilçelerine spor tesisleri kazandırmaya devam ediyoruz. Bu zamana kadar 700’ün üzerinde yarı olimpik ve olimpik yüzme havuzu, onlarca, yüzlerce spor salonu, stadyumlar, mahalle sahaları, basketbol sahaları, 400’e yakın gençlik merkezi, gençlik kampları başta olmak üzere yüzlerce, binlerce eser kazandırıldı, kazandırılmaya devam ediyor. Bütün bunlar genç nüfusumuz için, gençlerimiz için. Malumunuz sporda uluslararası büyük organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Şu anda bu tesisi yapmaya kalksak milyarın üzerinde bir rakam çıkar. Ama bunu tamamladık. Halkımızın hizmetine, gençlerimizin hizmetine sunuyoruz” dedi.
23.02.2024 Spor
Bakan Bak: Türkiye 22 yıldır bir spor devrimi yaşıyor
Bakan Bak: Türkiye 22 yıldır bir spor devrimi yaşıyor Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, “Sayın Cumhurbaşkanımız, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu zaman, ilk yaptığı işlerden bir tanesi amatör spor kulüpleri, spor sahaları yapmak, malzeme dağıtmak, onların tesislerini geliştirmekti. Çünkü amatör sporun içerisinden gelen, sporu çok iyi bilen bir lider. Şu anda bunu devam ettiriyor. 22 yıldır Türkiye bir spor devrimi yaşıyor” dedi.
24.02.2024 Spor

Benzer Haber Etiketleri

Filenin Sultanları Spor Milletler Ligi Türkiye Bakan Bak

Filenin Sultanları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.