Gemi Trafiği

Gemi Trafiği

Son dakika gemi trafiği haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan gemi trafiği gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan gemi trafiği haber sayfamızda...

Gemi Trafiği

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 188 gemi trafigi haberi bulunmuştur.
İstanbul Boğazı'nda gemi trafiği askıya alındı; bazı vapur seferleri iptal oldu
İstanbul Boğazı'nda gemi trafiği askıya alındı; bazı vapur seferleri iptal oldu İstanbul Boğazı'nda elverişsiz hava şartları sebebiyle gemi trafiği askıya alınırken, ikinci bir duyuruya kadar bazı Şehir Hatları vapur seferlerinin de yapılamayacağı açıklandı.
6.04.2024 Gündem
İstanbul Boğazı'nda gemi trafiği çift yönlü askıya alındı
İstanbul Boğazı'nda gemi trafiği çift yönlü askıya alındı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı: İstanbul Boğazı gemi trafiği, Kandilli önlerinde SEA TURTLE isimli genel kargo gemisinin dümen arızası yaşaması nedeniyle; çift yönlü ve geçici olarak askıya alınmıştır.
29.03.2024 Gündem
TMO silolarındaki patlamayla ilgili iddianame hazırlandı
TMO silolarındaki patlamayla ilgili iddianame hazırlandı Kocaeli'de Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) silolarında 2 kişinin hayatını kaybettiği, 10 kişinin de yaralandığı patlamaya ilişkin iddianame hazırlandı. Cumhuriyet Savcısı, 6 kişinin ‘Taksirle birden fazla kişinin ölümüne ve yaralanmasına neden olma’ suçundan 2 yıldan 15 yıla kadar hapis ile cezalandırılmasını talep etti.
12.03.2024 Gündem
İstanbul'da sis etkili oldu: Boğazda gemi trafiği durdu
İstanbul'da sis etkili oldu: Boğazda gemi trafiği durdu İstanbul'da sis etkili oldu. Yoğun sis nedeniyle gemi trafiği askıya alındı. Sis altındaki Fatih Sultan Mehmet köprüsü de havadan görüntülendi.
10.03.2024 Video
İstanbul'da sis etkili oldu: Boğazda gemi trafiği tekrar başladı
İstanbul'da sis etkili oldu: Boğazda gemi trafiği tekrar başladı İstanbul'da etkili olan yoğun sis nedeniyle boğazda gemi trafiği çift yönlü askıya alınmıştı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada" İstanbul Boğazı gemi trafiği, kısıtlı görüşün düzelmesi üzerine güney-kuzey yönlü olarak açıldı" ifadeleri yer aldı.
10.03.2024 Gündem
Çanakkale Boğazı, trafiğe tekrar kapandı
Çanakkale Boğazı, trafiğe tekrar kapandı Çanakkale Boğazı'nda etkisini artıran yoğun sis ile birlikte görüş mesafesinin düşmesi nedeniyle, boğaz trafiği saat 18.15 sıralarında çift yönlü olarak transit gemi geçişlerine tekrar kapatıldı.
29.02.2024 Gündem
Çanakkale Boğazı'nda 'sis'; gemi trafiği çift yönlü askıya alındı
Çanakkale Boğazı'nda 'sis'; gemi trafiği çift yönlü askıya alındı Çanakkale'de etkili olan yoğun sis görüş mesafesinin düşmesine neden olurken, boğaz trafiği çift yönlü olarak askıya alındı.
28.02.2024 Gündem
Boğaz gemi trafiğine açıldı
Boğaz gemi trafiğine açıldı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, “İstanbul Boğazı gemi trafiği, kısıtlı görüşün (sis) düzelmesi sebebiyle saat 15.00 itibarıyla güney-kuzey yönlü olarak açılmıştır.” denildi.
28.02.2024 Gündem
İstanbul Boğazı'nda gemi trafiği çift yönlü askıya alındı
İstanbul Boğazı'nda gemi trafiği çift yönlü askıya alındı İstanbul Boğazı'ndaki gemi trafiği, sis nedeniyle çift yönlü olarak durduruldu. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, İstanbul Boğazı'nda gemi trafiğinin sis nedeniyle çift yönlü olarak askıya alındığı bildirildi.
28.02.2024 Gündem
İstanbul Boğazı’nda hasar gören kabloların onarım çalışmaları devam ediyor
İstanbul Boğazı’nda hasar gören kabloların onarım çalışmaları devam ediyor İstanbul Boğazı’ndan 21 Ocak’taki geçişi sırasında demir atan PERİA isimli geminin hasar verdiği deniz altındaki kabloların onarım çalışmaları devam ediyor.
7.02.2024 Video
İstanbul Boğazı’nda hasar gören kabloların onarım çalışmaları devam ediyor
İstanbul Boğazı’nda hasar gören kabloların onarım çalışmaları devam ediyor İstanbul Boğazı’ndan 21 Ocak’taki geçişi sırasında demir atan PERİA isimli geminin hasar verdiği deniz altındaki kabloların onarım çalışmaları devam ediyor.
7.02.2024 Gündem
Bakan Uraloğlu: Yıl içerisinde Kalkınma Yolu'na ilişkin gelişmeleri göreceğiz
Bakan Uraloğlu: Yıl içerisinde Kalkınma Yolu'na ilişkin gelişmeleri göreceğiz Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Kalkınma Yolu Projesi'nde ilerleme kaydedildiğini belirterek, "Yıl içerisinde buranın finansmanı ve ihalesiyle ilgili gelişmeleri hep beraber görmüş olacağız" dedi.
2.02.2024 Politika
İstanbul Boğazı'nda arıza yapan gemi kurtarıldı; boğaz trafiği normale döndü
İstanbul Boğazı'nda arıza yapan gemi kurtarıldı; boğaz trafiği normale döndü Fatih Sultan Mehmet Köprüsü önlerinde makine arızası yapan SNP PAZAR isimli genel kargo gemisi Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından kurtarılarak Ahırkapı Demir Sahası'na çekildi. Geçici olarak askıya alınan boğaz trafiği normale döndü.
28.01.2024 Gündem
İstanbul Boğazı'nda gemi trafiği askıya alındı
İstanbul Boğazı'nda gemi trafiği askıya alındı Fatih Sultan Mehmet Köprüsü önlerinde makine arızası yapan SNP PAZAR isimli genel kargo gemisinden kaynaklanan nedenle; İstanbul Boğazı'ndaki gemi trafiği, çift yönlü ve geçici olarak askıya alındı. Gemiyi kurtarma çalışmaları sürüyor.
27.01.2024 Gündem
Boğazda arıza yapan yakıt tankeri güvenli bölgeye alındı
Boğazda arıza yapan yakıt tankeri güvenli bölgeye alındı Liberya bayraklı Peria isimli yakıt tankerinin İstanbul Boğazı geçişi sırasında arızalanması nedeniyle Boğaz çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Arıza yapan yakıt tankeri, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü römorkörleri eşliğinde güvenli alana çekildi. Boğaz'ın saat 20.00 itibariyle gemi trafiğine açılacağı öğrenildi.
21.01.2024 Gündem
Boğazda arıza yapan yakıt tankeri güvenli bölgeye alındı
Boğazda arıza yapan yakıt tankeri güvenli bölgeye alındı  Liberya bayraklı Peria isimli yakıt tankerinin İstanbul Boğazı geçişi sırasında arızalanması nedeniyle Boğaz çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Arıza yapan yakıt tankeri, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü römorkörleri eşliğinde güvenli alana çekildi. Boğaz'ın saat 20.00 itibariyle gemi trafiğine açılacağı öğrenildi.
21.01.2024 Video
Çanakkale’de kar yağışı ve fırtına; Boğaz transit gemi geçişlerine kapatıldı
Çanakkale’de kar yağışı ve fırtına; Boğaz transit gemi geçişlerine kapatıldı Çanakkale Boğazı, etkisini artıran fırtına ve kar yağışıyla birlikte düşen görüş mesafesi nedeniyle çift yönlü transit gemi geçişlerine kapatıldı. Kentin yüksek kesimlerinde kar yağışı nedeniyle kapanan 46 köy yolunun açılması için ekipler çalışma başlattı.
10.01.2024 Video
Çanakkale Boğazı'nda gemi trafiği çift yönlü durduruldu
Çanakkale Boğazı'nda gemi trafiği çift yönlü durduruldu Çanakkale'de kötü hava koşulları ve akıntı nedeniyle boğaz trafiği çift yönlü geçici olarak durduruldu.
9.01.2024 Video
Çanakkale Boğazı'nda durdurulan gemi trafiği açıldı
Çanakkale Boğazı'nda durdurulan gemi trafiği açıldı Çanakkale'de olumsuz hava şartları nedeniyle kapanan boğaz trafiği, saat 19.55 itibarıyla tekrar açıldı
9.01.2024 Gündem
Çanakkale Boğazı'nda gemi trafiği çift yönlü askıya alındı
Çanakkale Boğazı'nda gemi trafiği çift yönlü askıya alındı Çanakkale’de etkili olan yoğun sis yüzünden görüş mesafesinin düşmesi nedeniyle, boğaz trafiği çift yönlü geçici olarak askıya alındı.
3.01.2024 Gündem
Çanakkale Boğazı'nda gemi trafiği tekrar açıldı
Çanakkale Boğazı'nda gemi trafiği tekrar açıldı Çanakkale'de etkili olan yoğun sisle birlikte görüş mesafesinin düşmesi nedeniyle kapanan boğaz trafiği, saat 10.05 itibarıyla tekrar açıldı
29.12.2023 Video
Çanakkale Boğazı'nda gemi trafiği tekrar açıldı
Çanakkale Boğazı'nda gemi trafiği tekrar açıldı Çanakkale'de etkili olan yoğun sisle birlikte görüş mesafesinin düşmesi nedeniyle kapanan boğaz trafiği, saat 10.05 itibarıyla tekrar açıldı
29.12.2023 Gündem
Çanakkale Boğazı gemi trafiğine kapandı
Çanakkale Boğazı gemi trafiğine kapandı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı: Çanakkale Boğazı gemi trafiği, saat: 09.00 itibariyle olumsuz hava koşulları (sis) nedeniyle çift yönlü geçici olarak askıya alınmıştır.
13.12.2023 Gündem
İstanbul Boğazı gemi trafiğine açıldı
İstanbul Boğazı gemi trafiğine açıldı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, İstanbul Boğazı'nda dün akşam saatlerinde askıya alınan gemi trafiğinin yeniden başladığını duyurdu.
29.11.2023 Gündem
Çanakkale Boğazı gemi trafiğine açıldı
Çanakkale Boğazı gemi trafiğine açıldı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı: Çanakkale Boğazı, saat 07.00 itibariyle çift yönlü olarak gemi geçişlerine açılmıştır. Ancak kılavuzluk hizmeti hala verilemiyor.
29.11.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

boğaz gemi trafiği Çanakkale istanbul boğazı istanbul

Gemi Trafiği ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.