Görüştü

Görüştü

Son dakika görüştü haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan görüştü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan görüştü haber sayfamızda...

Görüştü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.469 gorustu haberi bulunmuştur.
Bakan Fidan: Venezuela ile Gazze konusunda aynı düşünüyoruz
Bakan Fidan: Venezuela ile Gazze konusunda aynı düşünüyoruz Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, "Venezuela ile Gazze konusunda aynı düşünüyoruz, aynı şekilde hareket ediyoruz. Uluslararası platformlarda da beraber tavır alıyoruz" dedi.
23.05.2024 Politika
Bakan Tunç, Türki Cumhuriyetlerin baro birliği başkanlarını kabul etti
Bakan Tunç, Türki Cumhuriyetlerin baro birliği başkanlarını kabul etti Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Türkiye Barolar Birliği ile Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC), Özbekistan ve Türkmenistan baro birliklerinin başkanları ve temsilcileri ile bakanlıkta görüştü.
23.05.2024 Politika
Bakan Uraloğlu, IRU Başkanı Dınescu ile görüştü
Bakan Uraloğlu, IRU Başkanı Dınescu ile görüştü Almanya’da resmi temaslarını sürdüren Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, IRU Başkanı Radu Dınescu ile görüştü.
23.05.2024 Politika
Şehidin cenazesi memleketi Eruh'ta; bu hafta ikinci kez baba olacaktı
Şehidin cenazesi memleketi Eruh'ta; bu hafta ikinci kez baba olacaktı Irak’ın kuzeyinde yürütülen Pençe Kilit operasyonu bölgesinde dün el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan güvenlik korucusu Yahya Yıldız’ın cenazesi, Şırnak’ta düzenlenen törenin ardından toprağa verilmek üzere memleketi Siirt’in Eruh ilçesine getirildi. Şehit Yıldız’ın kuzeni Osman Nas, “Bir kızı var. Bir kızı da yolda. Bu hafta içerisinde eşi doğum yapacak. Doğacak çocuğunu göremeden şehadete yürüdü” dedi.
23.05.2024 Gündem
Bakan Uraloğlu, Almanya’da Ulaştırma Bakanları Konseyi’ne katıldı
Bakan Uraloğlu, Almanya’da Ulaştırma Bakanları Konseyi’ne katıldı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, resmi temaslarını sürdürdüğü Almanya’da Ulaştırma Bakanları Konseyi’ne katıldı.
23.05.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Özbekistan Cumhurbaşkanıyla görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Özbekistan Cumhurbaşkanıyla görüştü TBMM Başkanı Kurtulmuş, resmi ziyaret gerçekleştirdiği Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te, Cumhurbaşkanı Mirziyoyev tarafından da kabul edildi. Kurtulmuş, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ile yaptığı görüşmenin ardından, “İki ülkenin kardeşliğinin, dostluğunun bölgeye, Türk dünyasına ve insanlığa çok büyük faydaları olacağı kanaatindeyim” açıklamasında bulundu.
22.05.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Özbekistanlı mevkidaşı İsmailov ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Özbekistanlı mevkidaşı İsmailov ile görüştü TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi ziyaret gerçekleştirdiği Taşkent’te Özbekistan Ali Meclisi Yasama Meclisi Başkanı Nurdincan İsmailov ile bir araya geldi.
22.05.2024 Dünya
Bakan Tunç, Savunma Sanayii Başkanı Görgün ile görüştü
Bakan Tunç, Savunma Sanayii Başkanı Görgün ile görüştü Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Savunma Sanayii Başkanı Haluk Görgün ve Başkan Yardımcısı İhsan Kaya ile görüştü.
21.05.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Romanya Başbakan Yardımcısı Neacşu ile görüştü
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Romanya Başbakan Yardımcısı Neacşu ile görüştü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Romanya Başbakan Yardımcısı Marian Neacşu ve beraberindeki heyet ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir araya geldi.
21.05.2024 Politika
Bakan Yerlikaya, Körfez ülkelerinin büyükelçileri ve maslahatgüzarları ile görüştü
Bakan Yerlikaya, Körfez ülkelerinin büyükelçileri ve maslahatgüzarları ile görüştü İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, körfez ülkelerinin büyükelçi ve maslahatgüzarları ile bakanlıkta bir araya geldi.
21.05.2024 Politika
Bakan Bolat’tan Çekya’da resmi temaslar
Bakan Bolat’tan Çekya’da resmi temaslar Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Türkiye-Çekya JETCO toplantısına katılmak üzere Çekya’nın başkenti Prag’a gitti. Bakan Bolat, ilk olarak Dünya Türk İş Konseyi (DTİK) Avrupa Temsilcileri ile bir araya geldi. Bolat daha sonra Çek firmalarının oluşturduğu ‘Türkiye’nin Dostları’ işadamları grubu ve Çekya Sanayi ve Ticaret Bakanı Jozef Síkela ile görüştü.
21.05.2024 Dünya
Bayraktar: Somut projeleri en kısa sürede hayata geçirmeyi hedefliyoruz
Bayraktar: Somut projeleri en kısa sürede hayata geçirmeyi hedefliyoruz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, ABD’ye gerçekleştirdiği ziyaretinin ardından iki hafta sonra Çin’de önemli temaslarda bulundu. Ulusal Enerji İdaresi Başkanı Zhang Jianhua ile bir araya gelen Bakan Bayraktar, ‘Enerji Dönüşümü Alanında İşbirliğine İlişkin Mutabakat Zaptı’nı imzaladı. Bakan Bayraktar, mutabakat zaptına ilişkin olarak “Somut projeleri en kısa sürede hayata geçirmeyi hedefliyoruz” açıklamasını yaptı.
21.05.2024 Dünya
Bakan Güler, Vietnam Genelkurmay Başkan Yardımcısı Son ile görüştü
Bakan Güler, Vietnam Genelkurmay Başkan Yardımcısı Son ile görüştü Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Ankara'da, Vietnam Genelkurmay Başkan Yardımcısı Tümgeneral Pham Truong Son ve beraberindeki heyetle bir araya geldi.
21.05.2024 Politika
Bakan Bayraktar, Çin Ulusal Enerji İdaresi Başkanı Jianhua ile görüştü
Bakan Bayraktar, Çin Ulusal Enerji İdaresi Başkanı Jianhua ile görüştü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, resmi temaslarını sürdürdüğü Pekin’de Çin Halk Cumhuriyeti Ulusal Enerji İdaresi Başkanı Zhang Jianhua ile görüştü.
21.05.2024 Dünya
Bakan Bayraktar, Çinli mevkidaşı Guanghua ile görüştü
Bakan Bayraktar, Çinli mevkidaşı Guanghua ile görüştü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Çin’in başkenti Pekin’de Çin Halk Cumhuriyeti Doğal Kaynaklar Bakanı Wang Guanghua ile bir araya geldi.
21.05.2024 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan peş peşe önemli görüşmeler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan peş peşe önemli görüşmeler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Vekili Muhammed Muhbir ile telefonda görüştü. Görüşmede Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin hayatını kaybetmesi nedeniyle üzüntülerini iletti. Erdoğan ayrıca, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile de bir telefon görüşmesi yaptı.
20.05.2024 Politika
Ticaret Bakanı Bolat, Malili mevkidaşı Diallo ile görüştü
Ticaret Bakanı Bolat, Malili mevkidaşı Diallo ile görüştü Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Ankara'da Mali Sanayi ve Ticaret Bakanı Moussa Alassane Diallo ile bir araya geldi.
20.05.2024 Gündem
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Kazakistan Senatosu Başkanı Aşimbayev ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Kazakistan Senatosu Başkanı Aşimbayev ile görüştü TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi ziyaret gerçekleştirdiği Kazakistan’ın başkenti Astana’da, Kazakistan Senatosu Başkanı Maulen Aşimbayev ile bir araya geldi.
20.05.2024 Dünya
Bakan Fidan, Pakistanlı mevkidaşı Dar ile bir araya geldi
Bakan Fidan, Pakistanlı mevkidaşı Dar ile bir araya geldi Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Pakistan’da Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Muhammed İshak Dar ile görüştü.
20.05.2024 Dünya
Bakan Fidan, Pakistan Başbakanı Şerif ile görüştü
Bakan Fidan, Pakistan Başbakanı Şerif ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Pakistan’ın başkenti İslamabad’da Pakistan Başbakanı Şahbaz Şerif ile bir araya geldi.
20.05.2024 Dünya
Bakan Fidan, Pakistanlı mevkidaşı Dar ile bir araya geldi
Bakan Fidan, Pakistanlı mevkidaşı Dar ile bir araya geldi Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Pakistan’da Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Muhammed İshak Dar ile görüştü.
20.05.2024 Dünya
Batman'da kötü koku yayılan evden 20 ton çöp çıktı
Batman'da kötü koku yayılan evden 20 ton çöp çıktı Batman'da 'kötü koku' ihbarı yapılan 2 katlı müstakil evden 20 ton çöp çıkartıldı.
19.05.2024 Video
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazakistan Cumhurbaşkanı Tokayev ile telefonda görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazakistan Cumhurbaşkanı Tokayev ile telefonda görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
17.05.2024 Politika
Bakan Tekin, Gürcistan Eğitim Bakanı Amilakhvari ile görüştü
Bakan Tekin, Gürcistan Eğitim Bakanı Amilakhvari ile görüştü Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Gürcistan Eğitim Bilim ve Gençlik Bakanı Sayın Giorgi Amilakhvari ile görüştü.
16.05.2024 Politika
Bakan Bolat, Gürcistan Ekonomi Bakanı Davitashvili ile görüştü
Bakan Bolat, Gürcistan Ekonomi Bakanı Davitashvili ile görüştü Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Gürcistan Başbakan Yardımcısı, Ekonomi ve Sürdürülebilir Kalkınma Bakanı Levan Davitashvili ile bir araya geldi.
16.05.2024 Politika

Benzer Haber Etiketleri

Bakan Fidan ile görüştü görüştü Bakan Bayraktar Bakan Tunç

Görüştü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.