Grup Toplantısı

Grup Toplantısı

Son dakika Grup toplantısı haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Grup toplantısı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Grup toplantısı haber sayfamızda...

Grup Toplantısı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 982 grup toplantisi haberi bulunmuştur.
Bakan Işıkhan: Hiçbir ara zam şu an gündemimizde yok
Bakan Işıkhan: Hiçbir ara zam şu an gündemimizde yok Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, "Enflasyon ile ilgili verilerimiz oldukça güzel geliyor. Hiçbir ara zam şu an gündemimizde yok" dedi.
15.05.2024 Politika
Bakan Yumaklı: Çay fiyatları maliyetlere bakılarak yapılmıştır
Bakan Yumaklı: Çay fiyatları maliyetlere bakılarak yapılmıştır Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, "Çay fiyatları maliyetlere bakılarak yapılmıştır. Beklentileri yüksek tutmayı tamamen siyasi görüyorum. Şu an için bizim açıkladığımız fiyat ile ÇAYKUR'un alım fiyatıyla, maliyetlerin arasında anormal bir fark yok" dedi.
15.05.2024 Ekonomi
Bakan Tunç: Yargımıza güvenelim
Bakan Tunç: Yargımıza güvenelim Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Cumhuriyet savcılarımız her türlü iddiayı, en ince ayrıntısına kadar, detayına kadar inceler, araştırır, soruşturur ve yargının huzuruna getirir. O anlamda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu konuda yargımıza güvenelim" dedi.
15.05.2024 Video
Bakan Tekin: Mülakatın kaldırılması, şu an gündemimizde yok
Bakan Tekin: Mülakatın kaldırılması, şu an gündemimizde yok Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğretmen atamasında mülakatın kaldırılmasıyla ilgili, "Şu an bizim gündemimizde öyle bir şey yok. Ben bakan olarak, mevcut elimizdeki yasal düzenlemeye göre işlem yapıyorum" dedi.
15.05.2024 Video
Bakan Tekin: Mülakatın kaldırılması, şu an gündemimizde yok
Bakan Tekin: Mülakatın kaldırılması, şu an gündemimizde yok Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğretmen atamasında mülakatın kaldırılmasıyla ilgili, "Şu an bizim gündemimizde öyle bir şey yok. Ben bakan olarak, mevcut elimizdeki yasal düzenlemeye göre işlem yapıyorum" dedi.
15.05.2024 Politika
Bakan Tunç: Yargımıza güvenelim
Bakan Tunç: Yargımıza güvenelim Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Cumhuriyet savcılarımız her türlü iddiayı, en ince ayrıntısına kadar, detayına kadar inceler, araştırır, soruşturur ve yargının huzuruna getirir. O anlamda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu konuda yargımıza güvenelim" dedi.
15.05.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kanun dışına çıkan kim varsa hesabını soruyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kanun dışına çıkan kim varsa hesabını soruyoruz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Son 21 yılda çetin mücadeleler sonucu gerilettiğimiz bürokratik vesayetin tekrar nüksetmesine fırsat vermeyiz, vermeyeceğiz. Son dönemde gündeme gelen her hadiseyi tüm boyutlarıyla en ince detayına kadar takip ediyoruz. Kanunun dışına çıkan, hatası, kastı veya marazı olan kim varsa hukuk zemininde hesabını mutlaka soruyoruz" dedi.
15.05.2024 Politika
Özgür Özel: Kendi adaylığımı dayatmak gibi bir hata yapmayacağımdan herkes emin olsun
Özgür Özel: Kendi adaylığımı dayatmak gibi bir hata yapmayacağımdan herkes emin olsun CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "CHP'nin Genel Başkanı olarak, kendi adaylığımı dayatmak, CHP’nin tarihi bir fırsatı kaçırmasını sağlamak, birilerinin tükenmekte olan iktidarına tekrar fırsat vermek gibi bir hata yapmayacağımdan herkes emin olsun" dedi.
7.05.2024 Politika
Bahçeli: Cumhur İttifakı sonuna kadar var olacaktır
Bahçeli: Cumhur İttifakı sonuna kadar var olacaktır MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''Cumhur İttifakı’nın tasfiyesine ve sonlanmasına ümit bağlayanlar size kötü bir haberim var; Cumhur İttifakı sonuna kadar vardır, var olacaktır ve ayakta kalacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızla olan dostluk ve kardeşlik hukukumuzu anlayabilmeniz için balığın kavağa tırmanmasını beklemekten başka alternatifiniz kalmamıştır" dedi.
30.04.2024 Politika
Saadet Partili Kaya: Gazze’de her bir saatte üç çocuk katlediliyor
Saadet Partili Kaya: Gazze’de her bir saatte üç çocuk katlediliyor Saadet Partisi Grup Başkanvekili Bülent Kaya, “7 Ekim’den bu yana tam 200 gün geçti ve 15 bin çocuk katledildi. Düşünebiliyor musunuz, günde 75 çocuk. Gazze’de her bir saatte üç çocuk katlediliyor” dedi.
25.04.2024 Politika
Bakan Güler: Uzun yıllar sonra Irak'la ilk defa stratejik bir anlaşma imzalayacağız
Bakan Güler: Uzun yıllar sonra Irak'la ilk defa stratejik bir anlaşma imzalayacağız Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, "Cumhurbaşkanımız pazartesi günü Irak'ta. Tabii uzun yıllar sonra ilk defa böyle bir stratejik anlaşmayı imzalayacağız inşallah" dedi.
17.04.2024 Politika
CHP Genel Başkanı Özel, Fransa’da
CHP Genel Başkanı Özel, Fransa’da Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Fransa'nın Strazburg kentinde Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi İlkbahar Oturumu marjında düzenlenen Sosyalistler, Demokratlar ve Yeşiller Grup Toplantısı'nda konuştu.
17.04.2024 Dünya
Bahçeli: 'Yerelde iktidar olduk' diyenler hayal alemindedir
Bahçeli: 'Yerelde iktidar olduk' diyenler hayal alemindedir MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "‘Yerelde iktidar olduk’ diyenler hayal alemindedir. Türkiye’de iktidar tektir ve o da Cumhurbaşkanlığı Kabinesidir. Fazladan 3-5 belediye başkanlığı kazanmakla yerel iktidar tantanası koparanların siyasetin nesnel gerçeklerine, milletin irade künhüne vakıf olmadıkları ayan beyan ortadadır" dedi.
16.04.2024 Politika
Özgür Özel: Hatay'ı Hatay olmaktan çıkaracaklara karşı Lütfü Savaş ile devam kararı aldık
Özgür Özel: Hatay'ı Hatay olmaktan çıkaracaklara karşı Lütfü Savaş ile devam kararı aldık CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "AK Parti'nin sultasına alıp, Hatay'ı Hatay olmaktan çıkaracaklara karşı bütün veriler, örgütümüzün talebi ve anketlerdeki seyre baktığımızda yola Sayın Lütfü Savaş ile devam etme kararı verdik. Hatay'ı ayağa kaldırmak için Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin yalnız olmayacağına; bugün elimizdeki 11 büyükşehir ve yeni alacağımız şehirler, dünyadaki siyasi akrabalarımızın yönettiği güçlü, modern şehirlerin dayanışması içinde Hatay'a bir belediye ne yapacaksa daha fazlasını yapacağımıza söz veriyoruz, ant içiyoruz" dedi.
20.02.2024 Politika
Seydikemer'de İYİ Parti adayı Sağır, adaylıktan çekildi
Seydikemer'de İYİ Parti adayı Sağır, adaylıktan çekildi Muğla'da İYİ Parti'nin Seydikemer ilçesi belediye başkan adayı olan Harun Sağır, imzalanan ittifak protokolüne uyulmadığı gerekçesiyle adaylıktan çekildiğini duyurdu.
13.02.2024 Gündem
Özel: Her parti ile ne kadar varsa, DEM ile de o kadar ilişkimiz var
Özel: Her parti ile ne kadar varsa, DEM ile de o kadar ilişkimiz var CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Her siyasi parti ile ne kadar ilişkimiz varsa, DEM ile de o kadar ilişkimiz var. Geçen seçimi şununla kazanmaya çalıştılar. Yalan videolar yaptılar. 'Bunlar, DEM ile o zamanki HDP ile yok bir sürü terör örgütünün adıyla gizli görüşüyorlar.' Yok kardeşim gizli görüşme; görüşme göz önünde" dedi.
30.01.2024 Politika
Bahçeli: Türkiye huzur hattı kurulmalı
Bahçeli: Türkiye huzur hattı kurulmalı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''Sayın Cumhurbaşkanımız başkanlığında toplanan güvenlik toplantısında alınan kararları desteklemekle birlikte, Irak’ın kuzeyindeki dağlık bölgeyi içine alacak şekilde, bu ülkeyle koordineli ve karşılıklı uzlaşmayla, süresi belirlenmiş ve derinliğine 60 kilometreye kadar inen, buradan Hatay’a kadar uzanacak 'Türkiye’nin Güvenlik ve Geleceği İçin Huzur Hattı' kurulmalı, bu hattın içine sinek bile sokulmamalıdır" dedi.
16.01.2024 Politika
Bakan Koca: Filistinli 26 hasta ve 24 refakatçi bugün Türkiye'ye gelecek
Bakan Koca: Filistinli 26 hasta ve 24 refakatçi bugün Türkiye'ye gelecek Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, tedavi için Türkiye'ye getirilecek Filistinli hastalara ilişkin, "Bugün toplam 26 hasta, beraberinde 24 refakatçi ile birlikte 50 kişiyi getireceğimizi planladık. En küçüğü 7 aylık olmak üzere, çocuk ve genç ağırlıklı" dedi.
29.11.2023 Sağlık-Yaşam
Bakan Koca: Filistinli 26 hasta ve 24 refakatçi bugün Türkiye'ye gelecek
Bakan Koca: Filistinli 26 hasta ve 24 refakatçi bugün Türkiye'ye gelecek  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, tedavi için Türkiye'ye getirilecek Filistinli hastalara ilişkin, "Bugün toplam 26 hasta, beraberinde 24 refakatçi ile birlikte 50 kişiyi getireceğimizi planladık. En küçüğü 7 aylık olmak üzere, çocuk ve genç ağırlıklı" dedi.
29.11.2023 Video
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Netanyahu adını tarihe 'Gazze kasabı' olarak yazdırmıştır
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Netanyahu adını tarihe 'Gazze kasabı' olarak yazdırmıştır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gazze'de son asrın en büyük mezalimlerinden birini yapan Netanyahu, adını tarihe şimdiden 'Gazze kasabı' olarak yazdırmıştır. Bu kara leke sadece Netanyahu'nun değil ona koşulsuz destek veren herkesin alnına yapışmıştır. Bu utanç lekesi hiçbir zaman temizlenmeyecektir" dedi.
29.11.2023 Politika
Bakan Tunç: Kadına yönelik şiddet kırmızı çizgimiz
Bakan Tunç: Kadına yönelik şiddet kırmızı çizgimiz Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, kadına yönelik şiddetle ilgili Cumhurbaşkanlığı genelgesiyle kadının beyanının yok sayıldığı tartışmalarına ilişkin, "Kadına yönelik şiddet, ailenin korunması, çocukların korunması konusunda hassasiyetimiz ortada. Bunlar bizim kırmızı çizgimiz. Oradaki bir cümleyi çarpıtmanın hiç alemi yok" dedi.
29.11.2023 Politika
Bahçeli: CHP ya HEDEP'i içlerine almalı ya da HEDEP'e katılmalıdır
Bahçeli: CHP ya HEDEP'i içlerine almalı ya da HEDEP'e katılmalıdır MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''CHP Genel Başkanı'na tavsiyem, uydur gaydır bir kurultay yapıp ya HEDEP'i içlerine almaları ya da derhal HEDEP'e katılmalarıdır. Bölücülük parkurunda CHP ile HEDEP'in yarışmasında öne çıkan olmaz. Çünkü HEDEP demek CHP demektir. Artık CHP'yle PKK arasındaki teğet noktaları sayılamayacak kadar fazlalaşmıştır'' dedi.
28.11.2023 Politika
Türkiye’nin Eureka dönem başkanlığındaki ilk genel kurul toplantısı gerçekleşti
Türkiye’nin Eureka dönem başkanlığındaki ilk genel kurul toplantısı gerçekleşti Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) koordinasyonunda yürütülecek olan Türkiye'nin Eureka dönem başkanlığı kapsamındaki ilk genel kurul toplantısı gerçekleşti.
21.11.2023 Gündem
Bahçeli'den '50+1' açıklaması: Dün ne demişsek bugün de aynı görüşteyiz
Bahçeli'den '50+1' açıklaması: Dün ne demişsek bugün de aynı görüşteyiz MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumharbaşkanı Erdoğan'ın cumhurbaşkanı seçimi için zorunlu olan 50+1 kuralıyla ilgili açıklamalarına ilişkin, "Milliyetçi Hareket Partisi olarak, dün ne demişsek bugün aynı çizgide, aynı düşüncede, aynı görüşteyiz. Ancak Cumhur İttifakı olarak konuşup tartışarak orta yolun, makul çözümün, yeni sistemin doğasını zedelemeyecek tamirat ve onarımın karşılıklı anlayış ve uzlaşmayla yapılacağının inancına ve iradesine de sahibiz" dedi.
21.11.2023 Politika
Bakan Işıkhan’dan 'asgari ücret' açıklaması: En temel ilkemiz enflasyona ezdirmemek
Bakan Işıkhan’dan 'asgari ücret' açıklaması: En temel ilkemiz enflasyona ezdirmemek Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, aralık ayında başlayacak asgari ücret görüşmelerine ilişkin, "Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi çalışanlarımızı enflasyona ezdirmeme ilkesi bizim için en temel ilke olacak" dedi.
15.11.2023 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

grup toplantısı özgür özel bakan tunç ak parti bahçeli

Grup Toplantısı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.