İle Görüştü

İle Görüştü

Son dakika ile görüştü haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ile görüştü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ile görüştü haber sayfamızda...

İle Görüştü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.964 ile gorustu haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ermenistan Başbakanı Paşinyan ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ermenistan Başbakanı Paşinyan ile görüştü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan ile telefonda görüştü.
18.06.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya Başbakanı İbrahim ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya Başbakanı İbrahim ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malezya Başbakanı Enver İbrahim ile telefonda görüştü.
17.06.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram diplomasisi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram diplomasisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkanı Muhammed Bin Zayed Al Nahyan ve Irak Cumhurbaşkanı Abdullatif Reşid ile telefonda görüştü.
16.06.2024 Politika
Bakan Güler’in iki günlük NATO temasları
Bakan Güler’in iki günlük NATO temasları Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Belçika’nın başkenti Brüksel’de 13-14 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilen NATO Savunma Bakanları Toplantısı’na katıldı. Bakan Yaşar Güler toplantı kapsamındaki oturumlara katılarak mevkidaşları ile görüştü.
15.06.2024 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, G7’de liderle sohbet etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, G7’de liderle sohbet etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G7 Liderler Zirvesi Afrika ve Akdeniz/Yapay Zeka ve Enerji Konulu Yüksek Düzeyli Oturumu’na katılmak üzere gittiği İtalya’da oturum öncesi ülkelerin liderleriyle ayaküstü sohbet etti.
14.06.2024 Politika
Bakanı Güler, NATO Savunma Bakanları Toplantısı'nın birinci oturumuna katıldı
Bakanı Güler, NATO Savunma Bakanları Toplantısı'nın birinci oturumuna katıldı Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Belçika'nın başkenti Brüksel'de NATO Savunma Bakanları Toplantısı'nın birinci oturumuna katıldı.
13.06.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya Kralı 6. Felipe ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya Kralı 6. Felipe ile görüştü Türkiye-İspanya 8. Hükümetler Arası Zirvesi'ne katılmak üzere Madrid’e giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İspanya Kralı 6. Felipe ile bir araya geldi.
12.06.2024 Politika
Bakan Fidan: Gazze konusunda Brezilya'yla büyük oranda aynı hassasiyetleri paylaşıyoruz
Bakan Fidan: Gazze konusunda Brezilya'yla büyük oranda aynı hassasiyetleri paylaşıyoruz Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Brezilya Dışişleri Bakanı Mauro Vieira ile yaptığı görüşmeye ilişkin, “Görüşmemizde küresel gelişmeler hakkında da istişarelerde bulunduk. Ülkelerimizin yaklaşımlarının birçok konuda örtüştüğünü müşahede ettik. Gazze konusunda da Brezilya'yla büyük oranda aynı hassasiyetleri paylaşıyoruz” açıklamasında bulundu.
12.06.2024 Politika
Temel Karamollaoğlu, Ayşe Ateş ile görüştü
Temel Karamollaoğlu, Ayşe Ateş ile görüştü Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara'da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile parti genel merkezinde bir araya geldi.  
12.06.2024 Politika
Ayşe Ateş: Devletimizin arkamızda duracağını daha somut hissettik
Ayşe Ateş: Devletimizin arkamızda duracağını daha somut hissettik Ankara'da uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmelerine ilişkin, "Güzel, duygusal bir görüşmeydi. Kızlar, benden fazla konuştu zaten. Çıktıktan sonra oradan mutlu ayrıldılar. Kendimizi daha iyi hissettik. Devletimizin arkamızda duracağını daha somut bir şekilde hissettik" dedi.
12.06.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, UNRWA Genel Komiseri Lazzarini ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, UNRWA Genel Komiseri Lazzarini ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler Yakın Doğudaki Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansı (UNRWA) Genel Komiseri Philippe Lazzarini ile bir araya geldi.
12.06.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Brezilya Dışişleri Bakanı Vieira ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Brezilya Dışişleri Bakanı Vieira ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brezilya Dışişleri Bakanı Mauro Vieira ile bir araya geldi.
12.06.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın CHP ziyareti, dünya basınına yansıdı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın CHP ziyareti, dünya basınına yansıdı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 18 yıl aradan sonra Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel'le CHP Genel Merkezi'nde gerçekleşen görüşmesi dünya basınına yansıdı.  
12.06.2024 Dünya
Bakan Şimşek: Uluslararası kuruluşların yatırım yaptığı ülkelerden olmayı sürdüreceğiz
Bakan Şimşek: Uluslararası kuruluşların yatırım yaptığı ülkelerden olmayı sürdüreceğiz Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Asya Altyapı Yatırım Bankası (AAYB) Başkanı Jin Liqun ile görüştü. Şimşek, "Güçlü ekonomi programımızla uluslararası finansal kuruluşların yatırım yaptığı önde gelen ülkelerden olmayı sürdüreceğiz" dedi.
12.06.2024 Ekonomi
ABD Savunma Bakanı Austin, İsrailli mevkidaşı Gallant ile görüştü
ABD Savunma Bakanı Austin, İsrailli mevkidaşı Gallant ile görüştü ABD Savunma Bakanlığı’ndan görüşmeye ilişkin yapılan açıklamada, “Savunma Bakanı Lloyd Austin, İsrail Savunma Bakanı Yoav Gallant ile görüşerek 4 İsrailli rehinenin kurtarılması ve ailelerine teslim edilmesi dolayısıyla kendisini tebrik etti. Görüşmede Lübnan Hizbullah'ının artan saldırganlığının ardından İsrail-Lübnan sınırı boyunca gerilimin azaltılmasına yönelik çabalar ele alındı. Ayrıca Bakan Gallant'a İsrail'in kapsamlı ateşkes ve rehine anlaşmasına verdiği destek için teşekkür etti ve anlaşmayı kabul etme sorumluluğunun Hamas'ta olduğu konusunda mutabık kaldılar” denildi. İsrail’in Nusairat kampına düzenlediği ‘rehine kurtarma’ operasyonunda 274 sivil hayatını kaybetmiş, 698 sivil ise yaralanmıştı.ABD Savunma Bakanı Lloyd Austin, İsrail Savunma Bakanı Yoav Gallant ile telefonda görüştü. İki bakan, Lübnan-İsrail sınırındaki son gelişmeleri değerlendirdi ve Austin, 4 rehinenin kurtarıldığı operasyon konusunda Gallant’ı tebrik etti.
12.06.2024 Dünya
Bakan Fidan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüştü
Bakan Fidan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin görüştü.
11.06.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da cinayete kurban giden eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'le görüştü. 
11.06.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya Bankası Başkanı Banga ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dünya Bankası Başkanı Banga ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Bankası Başkanı Ajay Banga'yı kabul etti.
11.06.2024 Politika
Bakan Fidan, Belarus Dışişleri Bakanı Aleynik ile görüştü
Bakan Fidan, Belarus Dışişleri Bakanı Aleynik ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Rusya’nın Nijniy Novgorod şehrindeki BRICS+ Toplantısı marjında Belarus Dışişleri Bakanı Sergey Aleynik ile görüştü.
11.06.2024 Dünya
Bakan Fidan, Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov ile görüştü
Bakan Fidan, Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, BRICS+ Toplantısı marjında Nizhny Novgorod’da, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile bir araya geldi.
11.06.2024 Dünya
Bakan Fidan, Kübalı mevkidaşı Parrilla ile görüştü
Bakan Fidan, Kübalı mevkidaşı Parrilla ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, BRICS+ Toplantısı’na katılmak üzere bulunduğu Nizhny Novgorod’da, Küba Dışişleri Bakanı Bruno Rodríguez Parrilla ile bir araya geldi.
11.06.2024 Politika
ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken İsrail’de
ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken İsrail’de ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Orta Doğu görüşmeleri kapsamında İsrail’i ziyaret etti. Blinken, Başbakan Binyamin Netanyahu, Dışişleri Bakanı Yısrael Katz ve Savunma Bakanı Yoav Gallant ile görüştü.
11.06.2024 Dünya
Bakan Bolat, Endonezyalı ve Gabonlu mevkidaşları ile görüştü
Bakan Bolat, Endonezyalı ve Gabonlu mevkidaşları ile görüştü Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Endonezya Ticaret Bakanı Zulkifli Hasan, Gabon Ticaret Bakanı Marie Paullette Parfaite Amouyeme Ollame ve Uganda Ticaret, Sanayi ve Kooperatifler Bakan Yardımcısı Wilson Mbasu Mbadi ile görüştü.
10.06.2024 Politika
Bakan Güler, Pakistan Genelkurmay Başkanı Mirza ile görüştü
Bakan Güler, Pakistan Genelkurmay Başkanı Mirza ile görüştü Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Ankara'da, Pakistan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Sahir Shamshad Mirza ile bir araya geldi.
10.06.2024 Politika
Bakan Bak, Dünya Dopingle Mücadele Ajansı Başkanı Witold Banka ile Polonya’da görüştü
Bakan Bak, Dünya Dopingle Mücadele Ajansı Başkanı Witold Banka ile Polonya’da görüştü Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Dünya Dopingle Mücadele Ajansı (WADA) Başkanı Witold Banka ile Polonya’nın başkenti Varşova’da görüşme gerçekleştirdi.
10.06.2024 Spor

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşme görüştü ile görüştü Bakan Fidan

İle Görüştü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.