İndirim

İndirim

Son dakika indirim haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan indirim gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan indirim haber sayfamızda...

İndirim

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.339 indirim haberi bulunmuştur.
Birlikte işlettikleri restoranda eşinin öldüren Sercan'ın yargılanmasına başlandı
Birlikte işlettikleri restoranda eşinin öldüren Sercan'ın yargılanmasına başlandıBurdur'da 8 Nisan'da birlikte işlettikleri restoranda eşi Nurcan Seçer'i (35) av tüfeği ile öldüren tutuklu sanık Serhan Seçer, yargılandığı ilk mahkemede olay günü alkollü olduğunu söyledi.
16.08.2022Gündem
Kızını boğazından bıçaklayarak öldüren babaya 'indirim' yapılarak verilen ceza onandı
Kızını boğazından bıçaklayarak öldüren babaya 'indirim' yapılarak verilen ceza onandıKayseri'de, Basri Karakulak’ın (65), kızı Şahinder Karakulak'ı (40) boğazından bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklu yargılandığı davada 'haksız tahrik' ve 'iyi hal' indirimleri uygulanarak 20 yıl hapis cezasına çarptırıldığı karar, Kayseri Bölge Adliye Mahkemesi tarafından onandı.
16.08.2022Gündem
Tarım Kredi marketlerinde indirimli satış başladı
Tarım Kredi marketlerinde indirimli satış başladıTarım Kredi Kooperatifi marketlerinde bulunan 30'un üzerinde üründe  indirim satış başladı. Bağcılar'da bulunan markette sabahın erken saatlerinde kalabalık oluştu.
15.08.2022Foto Galeri
Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde indirim yoğunluğu
Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde indirim yoğunluğuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatının ardından bugün Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde 30'dan fazla gıda ürününde indirimli satış başladı. Adana'da da sabah saatlerinden itibaren marketin şubelerinde yoğunluk yaşandı.
15.08.2022Video
Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde indirim yoğunluğu
Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde indirim yoğunluğuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatının ardından bugün Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde 30'dan fazla gıda ürününde indirimli satış başladı. Adana'da da sabah saatlerinden itibaren marketin şubelerinde yoğunluk yaşandı.
15.08.2022Foto Galeri
Erdoğan: Piyasaları rahatlatacağız, zincir marketler de kendilerini buna göre ayarlayacak
Erdoğan: Piyasaları rahatlatacağız, zincir marketler de kendilerini buna göre ayarlayacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "40 çeşit üründe inşallah Tarım Kredi Kooperatifleri'nde ciddi manada indirime gidiyoruz. Piyasaları böylece daha da rahatlatacağız. Bazı zincir marketler de kendilerini buna göre ayarlayacak.” dedi.
13.08.2022Gündem
Eşini öldüren sanığa verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası onandı
Eşini öldüren sanığa verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası onandıKayseri'de, tartıştığı eşi Gizem Vural Dik'i (27) tabancayla başından vurarak öldürdüğü suçlamasıyla tutuklu yargılanan Mehmet Dik'e (32) verilen ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası kararı, Kayseri Bölge Adliye Mahkemesi tarafından onandı.
13.08.2022Gündem
Tarım Kredi marketlerinde 30'dan fazla üründe indirim, pazartesi başlayacak
Tarım Kredi marketlerinde 30'dan fazla üründe indirim, pazartesi başlayacakTürkiye Tarım Kredi Kooperatifleri marketlerinde, 30’un üzerinde temel tüketim ürününde, pazartesi günü itibarıyla indirimli fiyat uygulamasına geçilecek.
12.08.2022Ekonomi
Mahkeme, pompalı tüfekle eşini vuran kocanın savunmasını 'yok' saydı
Mahkeme, pompalı tüfekle eşini vuran kocanın savunmasını 'yok' saydıİzmir'in Karabağlar ilçesinde eşi Manolya Akman'ı (33) pompalı tüfekle yaralayıp, sol bacağının kesilmesine neden olduğu iddiasıyla yargılanan Onur Akman’ın (29) 13,5 yıl hapis cezası aldığı kararın gerekçesi açıklandı. Kararda, sanığın kastının öldürmeye yönelik olduğu ve bu nedenle 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçunu işlediği belirtildi. Kararda, ayrıca Manolya Akman'ın kendisine 'Senden çocuk sahibi olmak istemiyorum. Başkasını seviyorum' şeklinde sözler söylediğini belirten sanığın ifadelerinin, soyut iddialardan ibaret olduğu vurgulandı.
12.08.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hidroelektrik yatırımları seferberliği başlattık
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hidroelektrik yatırımları seferberliği başlattıkCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye gibi kaynakları sınırlı bir ülke için sudan elektrik üretimi sayesinde yurt içinde kalan paranın kritik kalkınma yatırımlarında kullanılması en az diğer hususlar kadar önemlidir. Hükumete geldiğimiz bu anlayışla hidroelektrik yatırımları seferberliği başlattık. Kamunun bu yatırımlarla görevli kuruluşu Devlet Su İşleri (DSİ), yanında özel sektörü de etkin şekilde hidroelektrik santralleri inşasına yönelttik" dedi.
11.08.2022Politika
İstinaf, lise öğrencisine istismar davasında mahkemenin 'rızası var' kararını onadı
İstinaf, lise öğrencisine istismar davasında mahkemenin 'rızası var' kararını onadıİzmir'de, yerel mahkemenin lise öğrencisi V.T.'ye (15) cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen Nutku Can A.'ya (24), 'mağdurun rızası' olduğu gerekçesiyle verilen 2,5 yıl hapis cezasını suç vasfı 'reşit olmayanla cinsel ilişki' olarak değiştirerek 2 yıl 1 ay hapis cezasına çevrildiği karar, istinaf mahkemesi tarafından onandı.
10.08.2022Gündem
ESK: Toklu alım fiyatları 82 TL'den 90 TL'ye çıkarıldı
ESK: Toklu alım fiyatları 82 TL'den 90 TL'ye çıkarıldıEt ve Süt Kurumu'nca (ESK), alınan tedbirler sonucu piyasada kilogramı 85 TL olan kuzu karkas fiyatının ortalama 90- 95 TL'ye yükseldiği, toklu alım kilogram fiyatının da primlerle beraber 82 TL'den 90 TL'ye çıkarıldığı açıklandı.
8.08.2022Gündem
Hepsiburada’dan Kitapseverler Günü’ne özel kampanya
Hepsiburada’dan Kitapseverler Günü’ne özel kampanyaHepsiburada, 9 Ağustos Kitapseverler Günü’ne özel yeni bir kampanya başlattı. Kampanya dahilinde çok satanlar, yeni çıkanlar, klasikler ve kişisel gelişim kategorilerinde seçili kitaplar, sepette yüzde 10 net indirimle okuyucu ile buluşuyor.
Kuzenini öldüren sanığa ağırlaştırılmış müebbet talebi
Kuzenini öldüren sanığa ağırlaştırılmış müebbet talebiAnkara'da birlikte alkol aldıktan sonra kendisini eve bırakırken tartıştığı kuzeni Şükrü Kelekli'yi (40) bıçakla öldürüp, otomobilini alarak kaçan Özgür Taylan Doğan (45) hakkında 'kasten adam öldürmek' suçundan ağırlaştırılmış müebbet, 'yağma' suçundan da 15 yıl hapis istemiyle dava açıldı.
6.08.2022Gündem
Eşini 38 yerinden bıçaklayan kocanın çocuklarını görmesine mahkeme yasağı
Eşini 38 yerinden bıçaklayan kocanın çocuklarını görmesine mahkeme yasağıİzmir'de Burak Kıncı (27), 2 yıl önce boşanma aşamasındaki eşi Aycan B.'yi (24) 38 yerinden bıçaklayıp ağır yaralayarak, indirimsiz 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Karşıyaka 5'inci Aile Mahkemesi, çifti boşarken, müşterek çocukların velayetini anneye verdi. Burak Kıncı, çocuklarını görme hakkından da menedildi.
6.08.2022Gündem
TÜDKİYEB'den kuzu etinde yüzde 25 indirime destek
TÜDKİYEB'den kuzu etinde yüzde 25 indirime destekTürkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Başkanı Nihat Çelik, Et ve Süt Kurumu'nun (ESK) kuzu etinde uyguladığı yüzde 25 indirime ilişkin, "Alınan karar, doğru bir karardır" dedi.
5.08.2022Ekonomi
Vodafone Red müşterilerine plaj girişlerinde yüzde 50 indirim
Vodafone Red müşterilerine plaj girişlerinde yüzde 50 indirimVodafone Red müşterileri, yaz boyunca Çeşme ve Akyaka’da seçkin plaj girişlerinde yüzde 50 indirimden yararlanabiliyor. Red’liler ayrıca, Budget ile araç kiralamada yüzde 40 indirime sahip oluyor.
5.08.2022Ekonomi
Et ve Süt Kurumu'ndan kuzu etinde yüzde 25 indirim
Et ve Süt Kurumu'ndan kuzu etinde yüzde 25 indirimEt ve Süt Kurumu mağazalarında satılan koyun- kuzu toklu etinde yüzde 25'e varan indirim yapıldı. İndirimli satışlar, yarından itibaren başlayacak.
4.08.2022Ekonomi
Rekabet Kurulu'ndan kozmetik firmasına para cezası
Rekabet Kurulu'ndan kozmetik firmasına para cezasıRekabet Kurulu, rekabeti önleyici faaliyetleri nedeniyle hakkında soruşturma yürütülen Hayırlı El Kozmetik Pazarlama Anonim Şirketi'nin sunduğu uzlaşma teklifini kabul etti. Kurul, teşebbüse 288 bin 883,67 TL ceza uygulanmasına hükmederek soruştumayı kapattı.
2.08.2022Gündem
Nişantaşı Üniversitesi’ne Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden 'Tanınan Okul Sertifikası'
Nişantaşı Üniversitesi’ne Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden 'Tanınan Okul Sertifikası'2021 – 2022 Akademik yılında Pilotaj ve Hava Trafik Kontrolü bölümlerinde Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından “Yetkili Eğitim Organizasyonu” olarak ilan edilen İstanbul Nişantaşı Üniversitesi’ne bu yıl da havacılık teknik programlarında “Tanınan Okul Sertifikası” verildi.
28.07.2022Eğitim
Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın ikinci etabı satışa çıktı
Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın ikinci etabı satışa çıktı Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın ikinci etabı satışa çıktı. Tapulu devre mülkler yaz sezonuna özel olarak 130 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın yurt içinden ve dışından yoğun ilgi gördüğünü belirterek “İkinci etabımızı planladığımızdan 6 ay önce satışa sunduk. İkinci etap evlerimiz de tıpkı ilk etapta olduğu gibi 5 yıldızlı otel konforunda, ömür boyu tatil imkânı sunuyor” dedi.
28.07.2022Ekonomi
Yurtiçi Kargo’dan 10 ülkeye yüzde 40 indirimli kargo gönderimi
Yurtiçi Kargo’dan 10 ülkeye yüzde 40 indirimli kargo gönderimiKobilerin dünya ticaretine açılması amacıyla birçok projeyi hayata geçiren Yurtiçi Kargo, Amerika ve Avrupa’dan sonra, Yakın Doğu Kampanyası’nı müşterileri ile paylaştı. Kampanyaya göre, 10 ülkeye daha kargo gönderimleri yüzde 40 indirimli olacak. Konu ile ilgili açıklama yapan Yurtiçi Kargo Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Fahrettin Hamzaoğlu, “KOBİ’lerimizi ihracata yönlendirme çalışmalarımız ve desteklerimiz her zaman devam edecek” dedi.
26.07.2022Ekonomi
Sedyedeki hastaya cinsel saldırıdan yargılanan doktora 6 yıl 3 ay hapis
Sedyedeki hastaya cinsel saldırıdan yargılanan doktora 6 yıl 3 ay hapisMersin'de ameliyat yaptığı H.T. (24) adlı kadına pansuman sırasında cinsel saldırıda bulunduğu suçlamasıyla yargılanan doktor T.H.'ye (42) 6 yıl 3 ay hapis cezası verildi. Tutuksuz sanık, cezası onanırsa cezaevine girecek.
25.07.2022Gündem
Varank: 'Yavuz hırsız' modeli siyaset yapmaya çalışıyorlar
Varank: 'Yavuz hırsız' modeli siyaset yapmaya çalışıyorlarSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Son dönemde bakıyorsunuz bizim muhalefet, bizim projelerimizi de sahiplenmeye başlamış. Neymiş efendim; KYK borçlarındaki faizin kaldırılmasını onlar söylemiş de o yüzden muhalefetin liderine teşekkür ediyorlar. Vallahi pes, billahi pes. Bunlar iyice 'yavuz hırsız' moduna girip siyaset yapmaya çalışıyor" dedi.
22.07.2022Politika
Vodafone Busıness, TGBD ile iş birliği gerçekleştirdi
Vodafone Busıness, TGBD ile iş birliği gerçekleştirdiVodafone Business, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Derneği’yle (TGBD) iş birliği gerçekleştirdi. İş birliği çerçevesinde derneğe üye olan 50’den fazla teknopark içerisindeki tüm start-up’lara sabit metro ethernet çözümlerinde 24 aylık tekliflerde yüzde 50 indirim, mobil hat hizmetleri için de yine 24 aylık tekliflerde ilk 12 ayı ücretsiz olmak üzere son 12 ayda yüzde 61 indirim uygulanacak.
20.07.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

indirimMahkemeEt ve Süt KurumuTarım Kredi Kooperatifsanık

İndirim ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.