Kabine Toplantısı

Kabine Toplantısı

Son dakika kabine toplantısı haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kabine toplantısı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kabine toplantısı haber sayfamızda...

Kabine Toplantısı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 421 kabine toplantisi haberi bulunmuştur.
Bakan Işıkhan: Her çalışan anne için aylık 325 euro destek planlandı
Bakan Işıkhan: Her çalışan anne için aylık 325 euro destek planlandı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Eğitimli Çocuk Bakıcılarının Teşviki Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi (EDU-CARE II) Projesi ile aylık her bir çalışan anne için 325 euro destek verileceğini açıkladı.
5.06.2024 Ekonomi
Bayram tatili 9 gün oldu; Bodrum'da yüzde 90 doluluk beklentisi
Bayram tatili 9 gün oldu; Bodrum'da yüzde 90 doluluk beklentisi Muğla'nın dünyaca ünlü turistik ilçesi Bodrum'da 9 günlük bayram tatili ile hareketlilik artarken, turizmciler karardan memnun olduklarını söyledi. Bodrum Otelciler Derneği Başkan Yardımcısı Alişir Şahin, "Bayramda çok ciddi beklentimiz var. Bayramda Bodrum yüzde 90 doluluğa ulaşıyor; bu sene de yüzde 90 oranında doluluk bekliyoruz" dedi.
5.06.2024 Video
Bakan Koca: Randevu sadakat oranında çok büyük bir iyileşme var
Bakan Koca: Randevu sadakat oranında çok büyük bir iyileşme var Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 13 Mayıs'ta Merkezi Hekim Randevu Sistemi'nde (MHRS) başlayan 'Onaylı Randevu' uygulamasına ilişkin, "Randevu sadakat oranında çok büyük bir iyileşme var. Şu an görünen; bir iki branş dışında, ileri tarihlere randevu alınması gerekmeden sorun çözülüyor" dedi.
5.06.2024 Sağlık-Yaşam
Bayram tatili 9 gün oldu; Bodrum'da yüzde 90 doluluk beklentisi
Bayram tatili 9 gün oldu; Bodrum'da yüzde 90 doluluk beklentisi Muğla'nın dünyaca ünlü turistik ilçesi Bodrum'da 9 günlük bayram tatili ile hareketlilik artarken, turizmciler karardan memnun olduklarını söyledi. Bodrum Otelciler Derneği Başkan Yardımcısı Alişir Şahin, "Bayramda çok ciddi beklentimiz var. Bayramda Bodrum yüzde 90 doluluğa ulaşıyor; bu sene de yüzde 90 oranında doluluk bekliyoruz" dedi.
5.06.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kamu çalışanlarımız için Kurban Bayramı tatili 9 gün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kamu çalışanlarımız için Kurban Bayramı tatili 9 gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kamu çalışanlarımız için 16 Haziran Pazar günü başlayacak Kurban Bayramı sonrasındaki iki günlük süreyi de idari izin kapsamına aldık. Böylelikle perşembe ve cuma günlerini de bayram tatiline ekleyerek 9 günlük bir tatil imkanı sağlamış oluyoruz" dedi.
4.06.2024 Politika
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
4.06.2024 Politika
Erdoğan: Netanyahu denen gözünü kan bürümüş muhterise artık 'Dur' denilmeli
Erdoğan: Netanyahu denen gözünü kan bürümüş muhterise artık 'Dur' denilmeli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kendi ülkesi ile birlikte bölgemizi ve tüm dünyayı büyük bir felakete sürükleyen Netanyahu denen bu barbara, bu hayduda, gözünü kan bürümüş bu muhterise artık bir 'Dur' denilmelidir" ifadelerini kullandı.
2.06.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sahiplenilen hayvanlar kısırlaştırılacak, aşılanacak, çip takılacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sahiplenilen hayvanlar kısırlaştırılacak, aşılanacak, çip takılacak Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hazırlıkları devam eden kanun teklifiyle köpek bakımevi olmayan yerlerde, hemen bakımevleri kurulacak. Sahipsiz hayvanlar bu bakımevlerinde tutulacak. Ayrıca sahiplenilmeleri için kampanyalar yapılacak. Sahiplenilen hayvanlar kısırlaştırılacak, aşılanacak ve çip takılarak sahibine teslim edilecek, bundan sonra da çok sıkı takip edilecek. Biz istiyoruz ki, barınaklara alınan tüm hayvanlar sahiplenilsin" dedi.
29.05.2024 Politika
Bakan Özhaseki: Sahil şeritlerindeki bütün kaçak yapıları yıkacağız
Bakan Özhaseki: Sahil şeritlerindeki bütün kaçak yapıları yıkacağız Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, "Artvin'den Hatay'a doğru bir hilal çizin, bütün kıyıları denetliyoruz. Mafyavari tutumlarla sahil şeritlerinde, bazı bölgelerin işgal edildiğini görüyoruz. Buna izin vermeyeceğiz. Hukuk dışı yapıları, mevzuata aykırı tüm uygulamaları; bütün kaçak yapıları yıkacağız" dedi.
21.05.2024 Politika
Bakan Göktaş: Eylem Planı'nda kadın haklarına gölge düşüren bir şey yok
Bakan Göktaş: Eylem Planı'nda kadın haklarına gölge düşüren bir şey yok Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Ailenin Korunması ve Güçlendirilmesi Vizyon Belgesi ve Eylem Planı'na ilişkin, "Kadın haklarına gölge düşüren, kadın konusundaki çalışmalarla zıtlık barındıran herhangi bir ifadeye rastlamak mümkün değildir. Aksine bakanlığımızın görev alanı kapsamındaki tüm hizmet alanlarında sistematik ve birbiriyle uyumlu mekanizmaların hayata geçirildiğini göstermektedir" dedi.
21.05.2024 Politika
Bakan Koca: Randevusuna gelen sayısı önemli oranda arttı
Bakan Koca: Randevusuna gelen sayısı önemli oranda arttı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 13 Mayıs'ta Merkezi Hekim Randevu Sistemi'nde (MHRS) başlayan 'Onaylı Randevu' uygulamasına ilişkin, "Şu ana kadar bir sorunla karşılaşılmadığını söyleyebilirim. Özellikle sadakatsizlik ve son dakika iptalleri sebebiyle kapasitemizin yüzde 30'unu kullanamıyorduk. Bu anlamda, sadakat oranında, randevusuna gelen vatandaşımızın oranında önemli artış olduğunu söyleyebilirim" dedi.
21.05.2024 Sağlık-Yaşam
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Mevcut anayasanın yeni Türkiye'yi taşıması mümkün değildir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Mevcut anayasanın yeni Türkiye'yi taşıması mümkün değildir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gelinen aşamada şunu çok net görebiliyoruz, mevcut anayasanın yeni Türkiye’yi taşıması mümkün değildir. Muhalif, muvafık fark etmeksizin 85 milyon olarak yeni yüzyılda, yeni anayasa ülküsünü gerçeğe dönüştürmemiz gerektiğine inanıyorum" dedi.
20.05.2024 Politika
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
20.05.2024 Politika
Bakan Yumaklı: Kurbanlık hayvan sayımız yeterli
Bakan Yumaklı: Kurbanlık hayvan sayımız yeterli Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Kurban Bayramı öncesi kurbanlık hayvan sayısının yeterli olduğunu belirterek, "Et fiyatlarındaki spekülatif durumun kurban fiyatlarında da olma potansiyeli vardı; ama aldığımız önlemlerle ve açıklanan kurbanlık fiyatlarıyla öyle olmayacağı görülmüş oldu" dedi.
7.05.2024 Politika
Bakan Tekin'den '20 bin öğretmen ataması' açıklaması
Bakan Tekin'den '20 bin öğretmen ataması' açıklaması Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Hazine ve Maliye Bakanı ile ilgili ekonomi kurmaylarıyla yaptıkları görüşmeler sonunda 20 bin öğretmen ataması konusunda uzlaştıklarını belirterek "Eğitim camiamıza hayırlı olsun" dedi.
7.05.2024 Eğitim
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tüm batılı aktörleri İsrail yönetimine baskı yapmaya çağırıyorum
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tüm batılı aktörleri İsrail yönetimine baskı yapmaya çağırıyorum Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bizim telkinlerimizle Hamas’ın ateşkesi kabul ettiğini açıkladığından memnuniyet duyduk. Şimdi aynı adım İsrail tarafından da atılmalıdır. Tüm batılı aktörleri İsrail yönetimine baskı yapmaya çağırıyorum. Daha önce de pek çok kez ifade ettim; biz dostlarımızın sayısını arttırmanın peşindeyiz’’ dedi.
6.05.2024 Politika
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
6.05.2024 Politika
Bakan Tekin'den 'müfredat' açıklaması; yüzde 80'i bitti
Bakan Tekin'den 'müfredat' açıklaması; yüzde 80'i bitti Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, müfredatla ilgili çalışmanın yüzde 80'inin bittiğini belirterek, "Talim Terbiye Kurulu'nun onayından sonra yayımlayacağız. 1-5 ve 9’da önümüzdeki eğitim öğretim yılından itibaren uygulamaya başlıyoruz" dedi.
5.03.2024 Eğitim
Bakan Göktaş: Kadının, hayatın her alanında yer almasını sağlayacağız
Bakan Göktaş: Kadının, hayatın her alanında yer almasını sağlayacağız Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, ''Türkiye Yüzyılı’nda kadının hayatın her alanında daha görünür, söz sahibi ve güçlü bir şekilde yer almasını sağlayacağız’ dedi.
5.03.2024 Politika
Bakan Işıkhan: Emekliler Yılı ile ilgili desteklerimiz olacak
Bakan Işıkhan: Emekliler Yılı ile ilgili desteklerimiz olacak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, 2024 yılının 'Emekliler Yılı' ilan edilmesine ilişkin, "Emekliler Yılı ile ilgili desteklerimiz olacak. Çalışmalar devam ediyor" dedi.
5.03.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Teröristan' hayallerini kabusa çevirecek hazırlıklarımız var
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Teröristan' hayallerini kabusa çevirecek hazırlıklarımız var Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'yi güney sınırları boyunca kuracağı bir Teröristan'la dize getireceğini düşünenlere yeni kabuslar yaşatacak hazırlıklarımız var. Ülkemizin ve milletimizin terörle mücadele hususundaki kararlılığını hala anlayamamış olanlara bu gerçeği kabul ettirene kadar şartları zorlamaktan geri durmayacağız" dedi.
4.03.2024 Politika
Bakan Göktaş: Aile ve Gençlik Fonu'nu tüm ülkede yaygınlaştıracağız
Bakan Göktaş: Aile ve Gençlik Fonu'nu tüm ülkede yaygınlaştıracağız Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, "Aile ve Gençlik Fonu'nu oluştururken uluslararası kriterlerden faydalandık. Ancak deprem bölgesi için şartları özellikle esnettik, farklı tuttuk. İlerleyen süreçte programı tüm gençlerimizi kapsayacak şekilde bütün Türkiye'de yaygınlaştıracağız" dedi.
13.02.2024 Ekonomi
Bakan Koca: Yoğun bakım kapasitemizi zorlayan yoğunluk geride kaldı
Bakan Koca: Yoğun bakım kapasitemizi zorlayan yoğunluk geride kaldı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Yoğun bakım kapasitelerimizi zorlayan yoğunluk geride kaldı. Bugün itibariyle Türkiye geneli yoğun bakım doluluk oranı yüzde 71, İstanbul için de yoğun bakım yatak doluluk oranı yüzde 71. Normale döndüğümüzü söyleyebilirim" dedi.
13.02.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri'ne gitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri'ne gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, beraberindeki bakanlarla birlikte Birleşik Arap Emirlikleri'ne (BAE) gitti.
12.02.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye, güney sınırlarında bir 'Teröristan' kurulmasına müsaade etmeyecektir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye, güney sınırlarında bir 'Teröristan' kurulmasına müsaade etmeyecektir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Terörün yok edilmesi, Irak ile hayata geçirmeyi planladıkları 'kalkınma yolu projesi' için de önemli olduğunu belirterek, "Türkiye ne pahasına olursa olsun güney sınırlarında bir 'Teröristan' kurulmasına müsaade etmeyecektir. Terör örgütü mensuplarını nerede bulursak orada kafalarını ezmeyi, bu amaçla oluşturulan altyapıları imha etmeyi sürdüreceğiz" dedi.Yayını izlemek için alttaki görsele tıklayabilirsiniz.
12.02.2024 Politika

Benzer Haber Etiketleri

cumhurbaşkanı erdoğan toplantı kabine bakan göktaş Kabine Toplantısı

Kabine Toplantısı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.