Konser

Konser

Son dakika konser haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan konser gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan konser haber sayfamızda...

Konser

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.331 konser haberi bulunmuştur.
İş Sanat 24’üncü sezonu özel gala konseriyle kapatıyor
İş Sanat 24’üncü sezonu özel gala konseriyle kapatıyor İş Sanat, klasik müzikten dans gösterisine, edebiyattan dünya müziğine, geniş bir yelpazede sanatseverlerin beğenisine sunduğu 24. sezon programıyla konser salonunun sezon kapanışını Türkiye İş Bankası’nın 100. yılına özel bir gala konseriyle yapacak. Gala konserinde Plácido Domingo, Murat Karahan ve Elena Stikhina aynı sahneyi paylaşacak.
18.04.2024 Kültür&Sanat
Akbatı’dan 23 Nisan’a özel interaktif konser
Akbatı’dan 23 Nisan’a özel interaktif konser Akbatı, 23 Nisan'da açılışını yapacağı Retro Lunapark ile eğlenceye yeni bir durak getirecek. Ezo Sunal’ın katılımıyla gerçekleşecek açılışta çocuklar interaktif konser ‘LALALA’ ile keyifli anlar yaşayacak.
18.04.2024 Kültür&Sanat
İşitme engelli çocukların eğitimi için konser
İşitme engelli çocukların eğitimi için konser Beşiktaş’ta geliri işitme engelli çocuklar çocuklara bağışlanan konser düzenlendi.
17.04.2024 Foto Galeri
İranlı şarkıcı Moein konserinde izdiham yaşandı, cam kapılar kırıldı
İranlı şarkıcı Moein konserinde izdiham yaşandı, cam kapılar kırıldı İranlı şarkıcı Moein Van'da verdiği konserle hayranlarıyla buluştu. Kente gelen İranlılar, saatlerce konser alanına girebilmek için beklerken, yaşanan izdiham nedeniyle salonun cam kapıları kırıldı. Tehlikeye aldırış etmeyen İranlılar kırılan cam kapılar arasından, konser alanına geçmeye çalışırken ezilme tehlikesi geçirdi.
15.04.2024 Video
İranlı şarkıcı Moein konserinde izdiham yaşandı, cam kapılar kırıldı
İranlı şarkıcı Moein konserinde izdiham yaşandı, cam kapılar kırıldı İranlı şarkıcı Moein Van'da verdiği konserle hayranlarıyla buluştu. Kente gelen İranlılar, saatlerce konser alanına girebilmek için beklerken, yaşanan izdiham nedeniyle salonun cam kapıları kırıldı. Tehlikeye aldırış etmeyen İranlılar kırılan cam kapılar arasından, konser alanına geçmeye çalışırken ezilme tehlikesi geçirdi.
15.04.2024 Gündem
Kardemir'de 2024 yılında hedef 2 milyon 650 bin ton üretim
Kardemir'de 2024 yılında hedef 2 milyon 650 bin ton üretim Türkiye’nin ilk ağır sanayi kuruluşu olan KARDEMİR, 87’nci kuruluş yıl dönümünü kutladı. Kutlama etkinliklerinde konuşan ve 2024 yılı hedeflerini açıklayan Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, “2022 yılı ile karşılaştırdığımızda, 2023’te biraz rakamlarımız düşmüştür ama bu da konjonktürle alakalı bir durumdur. Nereden bakarsak, 2 buçuk milyon tona yakın üretim yapmışız. 2024 yılında bu rakamı 2 milyon 650 bin tona çıkarmak istiyoruz” dedi.
4.04.2024 Video
KARDEMİR’de 2024 yılında hedef 2 milyon 650 bin ton üretim
KARDEMİR’de 2024 yılında hedef 2 milyon 650 bin ton üretim Türkiye’nin ilk ağır sanayi kuruluşu olan KARDEMİR, 87’nci kuruluş yıl dönümünü kutladı. Kutlama etkinliklerinde konuşan ve 2024 yılı hedeflerini açıklayan Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, “2022 yılı ile karşılaştırdığımızda, 2023’te biraz rakamlarımız düşmüştür ama bu da konjonktürle alakalı bir durumdur. Nereden bakarsak, 2 buçuk milyon tona yakın üretim yapmışız. 2024 yılında bu rakamı 2 milyon 650 bin tona çıkarmak istiyoruz” dedi.  
4.04.2024 Ekonomi
Azeri Sanatçı Salman Gambarov Türkiye’de ilk kez konser verecek
Azeri Sanatçı Salman Gambarov Türkiye’de ilk kez konser verecek Azeri caz piyanisti, besteci ve aranjör Salman Gambarov, Türkiye’deki ilk kez konser verecek. Gambarov, 5 Nisan’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Cemal Reşit Rey (CRR) Konser Salonu’nda müzikseverlerle buluşacak.
2.04.2024 Kültür&Sanat
87 yaşındaki emekli binbaşı: İki sporda 100'ün üzerinde madalyam, 50'ye yakın kupam var
87 yaşındaki emekli binbaşı: İki sporda 100'ün üzerinde madalyam, 50'ye yakın kupam var İzmir'de havacı Binbaşı Birsen İnan (87), emekli olduktan sonra spora yöneldi. Uzun yıllar atlezimle uğraşan İnan, 82 yaşında tanıştığı 'Bocce' sporunda da çeşitli başarılar elde etti. Atletizmde 100'ü aşkın madalyası ve 50'ye yakın kupası, boccede de çeşitli madalyaları bulunan İnan, "Kenarda, köşede kalmış bir emeklilik hoşuma gitmedi" dedi.
31.03.2024 Video
Tamer Mandalinci: Akıl küpü kardeşlerim memleketinde kalacak
Tamer Mandalinci: Akıl küpü kardeşlerim memleketinde kalacak CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Bodrum Belediye Başkan adayı Tamer Mandalinci, göreve geldiklerinde öncelikli olarak su, kanalizasyon, yol, trafik, kent estetiği ve temizliğe ilişkin çalışma yapacaklarını belirtti. Gençlere dikkati çeken Mandalinci, "Omuzlarımda Türk gençliğinin sorumluluğu da var. Bodrum'da hangi kardeşim hangi spor alanında uzmanlaşmak istiyorsa belediye ona fırsat eşitliğini sunacak. Bu memlekette beyin göçünü engelleyecek, akıl küpü kardeşlerim memleketlerinde kalıp vatanlarına hizmet etmelerinin önünü açacağız" dedi.
30.03.2024 Politika
Atatürk'ün yapay zekayla oluşturulan sesine orkestrayla eşlik ettiler
Atatürk'ün yapay zekayla oluşturulan sesine orkestrayla eşlik ettiler Hatay'da, İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvarı Öğretim Üyesi ve Orkestrası Şefi Dr. Mustafa Dağdeviren ve öğrencileri, Atatürk'ün yapay zekayla oluşturulan sesiyle kaydedilen 'Bir Fırtına Tuttu Bizi' adlı Selanik türküsüne orkestrayla eşlik etti. Projeyle öğrencilerinin büyük heyecan yaşadığını belirten Dr. Dağdeviren, "Bu eser, repertuvarlarımızın değişmeyen parçası olarak kalacaktır" dedi.
30.03.2024 Kültür&Sanat
‘Benim Semtim Benim Mahallem Küçükçekmece’ kitabının lansmanı yapıldı
‘Benim Semtim Benim Mahallem Küçükçekmece’ kitabının lansmanı yapıldı Küçükçekmece Belediyesi, ilçedeki mahallelerinin kültürel dokusunu, tarihini ve gündelik yaşamını anlatan özel bir kitap serisini, düzenlediği lansman ile kamuoyuna tanıttı. Küçükçekmece Belediyesi Kültür Yayınları kapsamında literatüre kazandırılan “Benim Semtim, Benim Mahallem” isimli 6 ciltlik kitap serisinin lansmanı Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.
29.03.2024 İstanbul
Rock müziğin altın adamı Corey Taylor, İstanbul'a geliyor
Rock müziğin altın adamı Corey Taylor, İstanbul'a geliyor Slipknot ile Stone Sour grupların solisti olarak tanınan ve epik solo kariyeriyle rock müzik tarihine adını altın harflerle yazdıran Corey Taylor, İstanbul'da konser verecek.
29.03.2024 Kültür&Sanat
Cemil Tugay: Eşit ve adil hizmet sözü veriyorum
Cemil Tugay: Eşit ve adil hizmet sözü veriyorum Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay, Romanlar'la buluşmasında yaptığı konuşmada, "İzmir'in diğer bölgelerine hangi hizmeti götüreceksek, burada da aynısı olacak. Eşit ve adil hizmet sözü veriyorum. Ama sizin de kaderinizi değiştirmek için bir şeyler yapmanız gerekiyor" dedi.
28.03.2024 Politika
Garanti BBVA, Uluslararası Caz Günü’nü tek akşamda beş konserle kutluyor
Garanti BBVA, Uluslararası Caz Günü’nü tek akşamda beş konserle kutluyor Garanti BBVA, UNESCO tarafından 2012’de ilan edilen 30 Nisan Uluslararası Caz Günü heyecanını 5 özel konserle paylaşıyor. 30 Nisan Salı akşamı İstanbul’da 5 farklı mekanda gerçekleşecek ‘Portico Quartet’, ‘Üç: Çağrı Sertel, Alp Ersönmez, Volkan Öktem’, ‘CHERISE’, ‘Dilek Sert Erdoğan’ ve ‘Yazz Ahmed’ konserleriyle, müzikseverler Uluslararası Caz Günü’nü doyasıya yaşayacak.
28.03.2024 Kültür&Sanat
İYİ Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı Yıldız: Sessiz bir dalga var sandığa yansıdığında herkes şok olacak
İYİ Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı Yıldız: Sessiz bir dalga var sandığa yansıdığında herkes şok olacak İYİ Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı Muharrem Yıldız seçim çalışmaları kapsamında Esenkent’te esnafı ziyaret etti. Yıldız, “İnanın Esenyurt'ta öyle sessiz bir dalga var ki sandığa yansıdığında herkes şok olacak. Çünkü şu anda insanların kafasında kazanamaz işte CHP ya da AK Parti daha önde gibi bir düşünce var. Bizi de onların arkasına almışlar. İnanıyorum ki Esenyurt'ta sandıklarda sürpriz yapacak olan biz olacağız” diye konuştu.
27.03.2024 Politika
Suat Kılıç: Mansur Yavaş belediyeciliğine, Ankaralı gençlerin 5 yıl daha izin vermemesi lazım
Suat Kılıç: Mansur Yavaş belediyeciliğine, Ankaralı gençlerin 5 yıl daha izin vermemesi lazım Yeniden Refah Partisi’nin Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkan Adayı Suat Kılıç, “Beş yıldır gençlerin meslek edinmesi için hiçbir şey yapmayan Mansur Yavaş belediyeciliğine, Ankaralı gençlerin bir 5 yıl daha izin vermemesi lazım” dedi.
27.03.2024 Politika
Bahçeli: Hainler kuşkusuz bu alçak eylemlerin hesabını verecek
Bahçeli: Hainler kuşkusuz bu alçak eylemlerin hesabını verecek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Belçika'da bir Türk mahallesine bölücü teröristlerin saldırması, bir vatandaşımızın yaralanması ve Ülkü Ocağımızın kundaklanması hainlerin nerelere kadar yuvalandığını açıkça gözler önüne sermiştir. CHP'nin ortakları her yerde Türk vatandaşlarına nefret saçmaktadır. Ülkü Ocağımızı yakmaya kalkışan hainler kuşkusuz bu alçak eylemlerinin hesabını mutlaka vereceklerdir" dedi.
27.03.2024 Politika
Bodrum'da Antik Tiyatro'da Lvbel C5 konseri
Bodrum'da Antik Tiyatro'da Lvbel C5 konseri Muğla'nın Bodrum ilçesi, sosyal medya platformlarında 'MehmetTosunGonulluleri' adıyla bir araya gelen gençler, Antik Tiyatro'da yaklaşık 6 bin kişinin izlediği Lvbel C5 konseri organize etti.  
25.03.2024 Kültür&Sanat
Uluslararası ATOMEXPO-2024 Forumu Rusya’da başladı
Uluslararası ATOMEXPO-2024 Forumu Rusya’da başladı Uluslararası ATOMEXPO-2024 Forumu kapılarını açtı. Rusya’nın Soçi kentinde iki gün boyunca sürecek olan nükleer enerji zirvesi, terör saldırısında hayatını kaybedenler için saygı duruşuyla başladı.
25.03.2024 Dünya
Uluslararası ATOMEXPO-2024 Forumu Rusya’da başladı
Uluslararası ATOMEXPO-2024 Forumu Rusya’da başladı Uluslararası ATOMEXPO-2024 Forumu kapılarını açtı. Rusya’nın Soçi kentinde iki gün boyunca sürecek olan nükleer enerji zirvesi, terör saldırısında hayatını kaybedenler için saygı duruşuyla başladı.
25.03.2024 Video
Moskova'daki terör saldırısına ilişkin 4 şüpheli tutuklandı
Moskova'daki terör saldırısına ilişkin 4 şüpheli tutuklandı Rusya'nın başkenti Moskova'daki Crocus Konser Salonu’na yönelik terör saldırısını gerçekleştirdiği gerekçesiyle yakalanan 4 şüpheli tutuklandı. Şüphelilerin 1 ay 28 gün süreyle tutuklu kalacağı ifade edildi.
25.03.2024 Dünya
Moskova'daki terör saldırısına ilişkin 4 şüpheli tutuklandı
Moskova'daki terör saldırısına ilişkin 4 şüpheli tutuklandı Rusya'nın başkenti Moskova'daki Crocus Konser Salonu’na yönelik terör saldırısını gerçekleştirdiği gerekçesiyle yakalanan 4 şüpheli tutuklandı. Şüphelilerin 1 ay 28 gün süreyle tutuklu kalacağı ifade edildi.
25.03.2024 Video
Rusya’da Crocus Belediye Binası’nda enkaz kaldırma çalışmaları sürüyor
Rusya’da Crocus Belediye Binası’nda enkaz kaldırma çalışmaları sürüyor Rusya’nın başkenti Moskova’da Crocus Belediye Binası’nda düzenlenen terör saldırısının ardından enkaz kaldırma çalışmaları sürüyor.
24.03.2024 Dünya
Rusya’da Crocus Belediye Binası’nda enkaz kaldırma çalışmaları sürüyor
Rusya’da Crocus Belediye Binası’nda enkaz kaldırma çalışmaları sürüyor Rusya’nın başkenti Moskova’da Crocus Belediye Binası’nda düzenlenen terör saldırısının ardından enkaz kaldırma çalışmaları sürüyor.
24.03.2024 Video

Benzer Haber Etiketleri

konser Rusya izdiham kardemir izmir

Konser ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.