Mevlüt Çavuşoğlu

Mevlüt Çavuşoğlu

Son dakika Mevlüt Çavuşoğlu haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Mevlüt Çavuşoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Mevlüt Çavuşoğlu haber sayfamızda...

Mevlüt Çavuşoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.158 mevlut cavusoglu haberi bulunmuştur.
Çavuşoğlu: Türkiye, İsveç ve Finlandiya ortak komite toplantısının ilki 26 Ağustos'ta
Çavuşoğlu: Türkiye, İsveç ve Finlandiya ortak komite toplantısının ilki 26 Ağustos'taDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İsveç ve Finlandiya'nın teröristlerin iadesi konusunda adım atıp atmadığına ilişkin "İsveç ve Finlandiya'dan bu yönde atılan bir adım görmedik. Açıklamalar var ama biz sürekli somut adımlar görmek istediğimizin altını çiziyoruz. Türkiye, İsveç ve Finlandiya 26 Ağustos'ta ortak komite toplantısının ilk toplantısını gerçekleştireceğiz" dedi.
11.08.2022 Gündem
Bakan Muş: İhracat yapmayan ilimiz, ihracat yapmadığımız ülke bulunmuyor
Bakan Muş: İhracat yapmayan ilimiz, ihracat yapmadığımız ülke bulunmuyorTicaret Bakanı Mehmet Muş, "İhracat, bizim göz bebeğimizdir ve Türkiye ekonomisinde büyümenin lokomotifidir. Bugün ihracat yapmayan ilimiz, ihracat yapmadığımız ülke bulunmuyor" dedi.
11.08.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Slovenya Cumhurbaşkanı Pahor'u resmi törenle karşıladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Slovenya Cumhurbaşkanı Pahor'u resmi törenle karşıladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaretlerde bulunmak üzere Türkiye'ye gelen Slovenya Cumhurbaşkanı Borut Pahor'u Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde resmi törenle karşıladı.
10.08.2022Politika
Şentop: Türkiye, denge sağlayan güç olmaya doğru ilerliyor
Şentop: Türkiye, denge sağlayan güç olmaya doğru ilerliyorTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye, artık güç dengesine tabi bir ülke olmaktan çıkıp, denge sağlayan güç olmaya doğru emin adımlarla ilerlemektedir" dedi.
10.08.2022Gündem
Emine Erdoğan, kadın büyükelçi ve büyükelçi eşleriyle buluştu
Emine Erdoğan, kadın büyükelçi ve büyükelçi eşleriyle buluştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 13'üncü Büyükelçiler Konferansı kapsamında kadın büyükelçi ve büyükelçi eşleriyle öğle yemeğinde bir araya geldi.
9.08.2022Gündem
Erden Timur: Bütçemizin sınırını kesinlikle geçmiyoruz
Erden Timur: Bütçemizin sınırını kesinlikle geçmiyoruzGalatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, yıldız oyuncular transfer ettiklerini ama bütçe sınırını geçmediklerini belirterek, "Bütçemizin sınırını kesinlikle geçmiyoruz. Gidecekleri hesaba katmadan aşağı yukarı geçen senenin bütçesiyle aynı seviyedeyiz" dedi.
9.08.2022Spor
Çavuşoğlu: Ermenistan'ı provokasyonlara girmemesi konusunda uyarıyoruz
Çavuşoğlu: Ermenistan'ı provokasyonlara girmemesi konusunda uyarıyoruzDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 2020 Dağlık Karabağ Savaşı'nda Azerbaycan ordusunu desteklediklerini hatırlatarak, "Bugün işgal altındaki toprakları, yerlerinden edilmiş kişileri ve her an patlayacak çatışmayı değil, bölgesel barışı ve iş birliğini konuşuyoruz. Buradan Ermenistan'ı da yeni provokasyonlara girmemesi konusunda tekrar uyarıyoruz" dedi.
8.08.2022Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'ya gitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'ya gittiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmek üzere Rusya'nın Soçi şehrine gitti.
5.08.2022Gündem
Bakan Çavuşoğlu, BM Genel Sekreteri Guterres ile görüştü
Bakan Çavuşoğlu, BM Genel Sekreteri Guterres ile görüştüDışişleriBakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres ile telefonda görüştü. Görüşmede tahıl ihracatı konusunda varılan uzlaşı bağlamındaki son gelişmelerin ele alındığı belirtildi.
4.08.2022Gündem
Bakan Çavuşoğlu’nun Malezya temasları
Bakan Çavuşoğlu’nun Malezya temaslarıTemaslarda bulunmak üzere Malezya’ya gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Malezya Başbakanı İsmail Sabri Yakub, Malezya Dışişleri Bakanı Saifuddin Abdullah ve Malezya Kıdemli Savunma Bakanı Hishammuddin Hussein ile ikili görüşmeler gerçekleştirdi.
4.08.2022Politika
Bakan Çavuşoğlu, Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov ile görüştü
Bakan Çavuşoğlu, Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov ile görüştüKamboçya’da bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile görüştü.
3.08.2022Politika
Bakan Çavuşoğlu, Çin Dışişleri Bakanı Yi ile görüştü
Bakan Çavuşoğlu, Çin Dışişleri Bakanı Yi ile görüştüKamboçya’da bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Çin Dışişleri Bakanı Wang Yi ile görüştü.
3.08.2022Politika
Çavuşoğlu, Türkiye-ASEAN Sektörel Diyalog Ortaklığı Üçlü Toplantısı’na katıldı
Çavuşoğlu, Türkiye-ASEAN Sektörel Diyalog Ortaklığı Üçlü Toplantısı’na katıldıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kamboçya’da Türkiye-ASEAN Sektörel Diyalog Ortaklığı Üçlü Toplantısı’na katıldı.
3.08.2022Gündem
Bakan Çavuşoğlu Kamboçya’da ikili görüşmelere devam ediyor
Bakan Çavuşoğlu Kamboçya’da ikili görüşmelere devam ediyorKamboçya’da bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Brunei Dışişleri Bakanı Erywan Yusof ve Sri Lanka Dışişleri Bakanı Ali Sabry ile ikili görüşmeler gerçekleştirdi.
3.08.2022Dünya
Bakan Çavuşoğlu, Kamboçya Müslümanlardan Sorumlu Kıdemli Bakanı ile görüştü
Bakan Çavuşoğlu, Kamboçya Müslümanlardan Sorumlu Kıdemli Bakanı ile görüştüKamboçya’da bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kamboçya Müslümanlardan Sorumlu Kıdemli Bakanı Othsman Hassan ile görüştü.
3.08.2022Dünya
Bakan Çavuşoğlu, Katar ve Yeni Zelanda Dışişleri Bakanlarıyla görüştü
Bakan Çavuşoğlu, Katar ve Yeni Zelanda Dışişleri Bakanlarıyla görüştüKamboçya’da bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Katar Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammed bin Abdurrahman bin Jassim Al Thani ve Yeni Zelanda Dışişleri Bakanı Nanaia Mahuta ile görüştü.
3.08.2022Dünya
Çavuşoğlu, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev ile görüştü
Çavuşoğlu, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev ile görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Özbekistan’da Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ile görüştü.
2.08.2022Dünya
Bakan Çavuşoğlu, Kamboçya'ya gidecek
Bakan Çavuşoğlu, Kamboçya'ya gidecekDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 4'üncü Güneydoğu Asya Ülkeleri Birliği (ASEAN)-Türkiye Sektörel Diyalog Ortaklığı 3'lü Toplantısı'na katılmak üzere Kamboçya'nın başkenti Punom Pen'e gidecek.
2.08.2022Politika
Bakan Çavuşoğlu, Özbekistan Dışişleri Bakanı Norov ile görüştü
Bakan Çavuşoğlu, Özbekistan Dışişleri Bakanı Norov ile görüştüÖzbekistan’da bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Özbekistan Dışişleri Bakanı Vladimir Norov ile görüştü.
2.08.2022Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bulgaristan Hak ve Özgürlükler Partisi Genel Başkanı Karadayı'yı kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bulgaristan Hak ve Özgürlükler Partisi Genel Başkanı Karadayı'yı kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bulgaristan Hak ve Özgürlükler Partisi Genel Başkanı Mustafa Karadayı'yı kabul etti.
1.08.2022Gündem
Bakan Çavuşoğlu, Polonyalı mevkidaşı ile görüştü
Bakan Çavuşoğlu, Polonyalı mevkidaşı ile görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Polonya Dışişleri Bakanı Zbigniew Rau ile telefonda görüştü.
1.08.2022Politika
Bakan Çavuşoğlu, Özbekistan'a gidecek
Bakan Çavuşoğlu, Özbekistan'a gidecekDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 'Türkiye-Özbekistan-Azerbaycan Üçlü Dışişleri, Ticaret ve Ulaştırma Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere Özbekistan'ın başkenti Taşkent'i ziyaret edecek.
1.08.2022Politika
Bakan Çavuşoğlu, Sırp ve Kosovalı mevkidaşlarıyla görüştü
Bakan Çavuşoğlu, Sırp ve Kosovalı mevkidaşlarıyla görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Sırbistan Dışişleri Bakanı Nikola Selakoviç ve Kosova Dışişleri Bakanı Donika Gervalla Schwarz ile ayrı ayrı telefonda görüştü.
1.08.2022Politika
MSB: Tahıl sevkiyatında ilk gemi yarın İstanbul'da olacak
MSB: Tahıl sevkiyatında ilk gemi yarın İstanbul'da olacakMilli Savunma Bakanlığı (MSB), tahıl sevkiyatı anlaşması kapsamında Odessa Limanı'ndan hareket eden ilk geminin yarın İstanbul'da olacağını duyurdu.
1.08.2022Gündem
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Alman mevkidaşı Baerbock ile görüştü
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Alman mevkidaşı Baerbock ile görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock ile görüştü.  Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, "Almanya'nın Yunanistan ve Kıbrıs Rum Kesimi propagandasına alet olmaması gerekir. Son zamanlarda dengenin kaybolduğunu görüyoruz" dedi. Bakan Çavuşoğlu, Baerbock'un Osman Kavala ile ilgili açıklamalarına tepki göstererek, Yunanistan'ın Türk azınlıkla ilgili kararları uygulamadığını hatırlattı. Çavuşoğlu, "Bu kadar karar uygulanmazken, niye Osman Kavala konusunu gündeme getiriyorsunuz? Çünkü Osman Kavala'yı fonluyorsunuz, destekliyorsunuz" diye konuştu.
29.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Bakan ÇavuşoğluMevlüt ÇavuşoğluKamboçyaAnkaraDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu

Mevlüt Çavuşoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.