Tbmm Başkanı Kurtulmuş

Tbmm Başkanı Kurtulmuş

Son dakika TBMM Başkanı Kurtulmuş haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TBMM Başkanı Kurtulmuş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TBMM Başkanı Kurtulmuş haber sayfamızda...

Tbmm Başkanı Kurtulmuş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 216 tbmm baskani kurtulmus haberi bulunmuştur.
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Özbekistan Cumhurbaşkanıyla görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Özbekistan Cumhurbaşkanıyla görüştü TBMM Başkanı Kurtulmuş, resmi ziyaret gerçekleştirdiği Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te, Cumhurbaşkanı Mirziyoyev tarafından da kabul edildi. Kurtulmuş, Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ile yaptığı görüşmenin ardından, “İki ülkenin kardeşliğinin, dostluğunun bölgeye, Türk dünyasına ve insanlığa çok büyük faydaları olacağı kanaatindeyim” açıklamasında bulundu.
22.05.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Astana Büyükelçiliği'ni ziyaret etti
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Astana Büyükelçiliği'ni ziyaret etti Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi temasları dolayısıyla bulunduğu Kazakistan’ın başkenti Astana’da, Türkiye’nin Astana Büyükelçiliği’ni ziyaret etti.
19.05.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Astana’daki Atatürk Anıtı’nı ziyaret etti
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Astana’daki Atatürk Anıtı’nı ziyaret etti TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi ziyaret gerçekleştirdiği Kazakistan’ın başkenti Astana’da bulunan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anıtını ziyaret etti, çelenk bıraktı.
19.05.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Kosova Kalkınma Bakanı Damka'yı kabul etti
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Kosova Kalkınma Bakanı Damka'yı kabul etti TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Kosova Bölgesel Kalkınma Bakanı ve Kosova Demokratik Türk Partisi Genel Başkanı Fikrim Damka’yı kabul etti.
16.05.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Küba Meclis Başkanı Hernandez ile bir araya geldi
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Küba Meclis Başkanı Hernandez ile bir araya geldi Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi temasları kapsamında, Küba'nın başkenti Havana'da Halkın Gücü Ulusal Meclisi Başkanı Esteban Lazo Hernandez ile bir araya geldi.
9.05.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Türkiye dünyada en çok sığınmacıya ev sahipliği yapan ülke
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Türkiye dünyada en çok sığınmacıya ev sahipliği yapan ülke TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Meksika, Endonezya, Güney Kore, Türkiye ve Avustralya'nın oluşturduğu MIKTA'nın, Meksika'nın başkenti Meksiko'da düzenlenen 10. Parlamento Başkanları Toplantısı'nın ‘Uluslararası Göç Akımlarındaki Artış Göz Önüne Alındığında, İnsan Hakları Nasıl Güvence Altına Alınır?’ konulu 4. Oturumunun başkanlığını yaptı. Kurtulmuş konuşmasında, Türkiye'nin 2014’ten bu yana dünyada en çok sığınmacıya ev sahipliği yapan ülke olduğunu belirtti.
7.05.2024 Video
TBMM Başkanı Kurtulmuş, MIKTA'nın 10'uncu Parlamento Başkanları Toplantısı'nda konuştu
TBMM Başkanı Kurtulmuş, MIKTA'nın 10'uncu Parlamento Başkanları Toplantısı'nda konuştu TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Meksika, Endonezya, Güney Kore, Türkiye ve Avustralya'nın oluşturduğu MIKTA'nın parlamento başkanları toplantısında konuştu.
7.05.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Meksika Meclis Başkanı Castillo ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Meksika Meclis Başkanı Castillo ile görüştü TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Meksika Temsilciler Meclisi Başkanı Marcela Guerra Castillo ile bir araya geldi.
6.05.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Macaristan Adalet Bakanı Tuzson’u kabul etti
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Macaristan Adalet Bakanı Tuzson’u kabul etti Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı (TBMM) Numan Kurtulmuş, Macaristan Adalet Bakanı Bence Tuzson’u TBMM'de kabul etti.
24.04.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Milli mücadelenin kararlılık gerektirdiğini öncü nesilden öğrenmiş bulunuyoruz
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Milli mücadelenin kararlılık gerektirdiğini öncü nesilden öğrenmiş bulunuyoruz TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, "Daha ortada henüz devlet yokken, hem milli mücadeleyi veren hem de devletin kurulmasını sağlayan Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin ilk başkanı ve ilk Cumhurbaşkanımız Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin ilk öncülerini saygıyla yad ediyoruz, onları hürmetle anıyoruz. Milli mücadelenin bir kararlılık gerektirdiğini, vatanseverlik gerektirdiğini o öncü nesilden öğrenmiş bulunuyoruz" dedi.
22.04.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Kurtulmuş'u kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Kurtulmuş'u kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş'u Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde kabul etti.
20.04.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Filistin Devleti mutlaka kurulacaktır
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Filistin Devleti mutlaka kurulacaktır Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, İsrail'in bütün hesaplarının boşa gittiğini belirterek, "Bu katliamları, bu zulümleri yapanlar artık dünyada kendilerine arka çıkacak hiçbir ülkeyi bulamayacaklardır. Yakın bir zamanda Filistin Devleti'nin kuruluşu gerçekleşecek. Artık hemen hemen herkes iki devletli çözümden başka bir yol olmadığını görmüştür. Filistin Devleti mutlaka kurulacaktır" dedi.
4.04.2024 Politika
Anayasa Mahkemesi Başkanı Arslan, TBMM Başkanı Kurtulmuş'u ziyaret etti
Anayasa Mahkemesi Başkanı Arslan, TBMM Başkanı Kurtulmuş'u ziyaret etti Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş'a veda ziyaretinde bulundu.
3.04.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Netanyahu ve çetesi 'Uluslararası Savaş Suçları Mahkemesi'nde hesap verecek
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Netanyahu ve çetesi 'Uluslararası Savaş Suçları Mahkemesi'nde hesap verecek Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Netanyahu ve çetesi sonunda 'Uluslararası Savaş Suçları Mahkemesi'nde hesap vereceğini belirterek, "Bu çerçevede bu süreç içerisinde ilk günden bugüne kadar ve bundan sonra belki on yıllar boyunca sürecek bu Filistin davası içerisinde sadece Netanyahu ve hükümeti değil bütün insanlık bir hesaba çekilmektedir, bütün insanlık bir sınav verilmektedir" dedi.
12.03.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Fildişi Sahili'nde Uluslararası Maarif Vakfı Okulu'nu ziyaret etti
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Fildişi Sahili'nde Uluslararası Maarif Vakfı Okulu'nu ziyaret etti TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Fildişi Sahili'nde bulunan Uluslararası Maarif Vakfı Okulunu ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geldi.
6.03.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Fildişi Sahili Başbakanı Mambe ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Fildişi Sahili Başbakanı Mambe ile görüştü TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Fildişi Sahili Başbakanı Robert Beugre Mambe ile bir araya geldi.
6.03.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Abidjan’daki üniversite öğrencileriyle bir araya geldi
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Abidjan’daki üniversite öğrencileriyle bir araya geldi TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Fildişi Sahili’nin Abidjan şehrindeki Felix Houphouet-Boigny Üniversitesi’nde düzenlenen “Kriz Zamanlarında Gençlik Çalışmalarının Rolü” konulu İslam İşbirliği Gençlik Forumu programında üniversitedeki gençlere hitap etti.
6.03.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Cezayirli mevkidaşı Boughali ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Cezayirli mevkidaşı Boughali ile görüştü TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Cezayir Ulusal Halk Meclisi Başkanı İbrahim Boughali ile görüştü.
6.03.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Fildişi Sahili Senato Başkanı Camara ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Fildişi Sahili Senato Başkanı Camara ile görüştü TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Fildişi Sahili Senato Başkanı Kandia Kamissoko Camara ile Abidjan'da bir araya geldi.
5.03.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Bulgaristan'ın Ankara Büyükelçisi Tcholakov'u kabul etti
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Bulgaristan'ın Ankara Büyükelçisi Tcholakov'u kabul etti Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Bulgaristan'ın Ankara Büyükelçisi Anguel Hristov Tcholakov'u kabul etti.
28.02.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Yeni anayasa ya da anayasada köklü değişiklik fantezi değil
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Yeni anayasa ya da anayasada köklü değişiklik fantezi değil TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, "Yeni anayasa ya da anayasada köklü değişiklik, bir fantezi, bir siyasi tartışma değil; Türkiye için bir zarurettir. Yargı kurumları arasında bir çelişkinin, yargı kurumları arasında bir güç mücadelesinin olmayacağı bir sistemi inşa etmemiz lazım" dedi.
25.02.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Tacikistan Temsilciler Meclisi Başkanı Zokirzoda ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Tacikistan Temsilciler Meclisi Başkanı Zokirzoda ile görüştü Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Tacikistan Temsilciler Meclisi Başkanı Mahmadtoir Zokirzoda ile bir araya geldi.
22.02.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Büyükelçi Bağcı'yı ziyaret etti
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Büyükelçi Bağcı'yı ziyaret etti TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, APA Genel Kurulu dolayısıyla gittiği Bakü'de Büyükelçiliği ziyaret ederek, Büyükelçi Cahit Bağcı'dan çalışmaları hakkında bilgi aldı.
21.02.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Gürcistan Dışişleri Bakanı Darçiaşvili'yi kabul etti
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Gürcistan Dışişleri Bakanı Darçiaşvili'yi kabul etti TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Gürcistan Dışişleri Bakanı İlia Darçiaşvili'yi kabul etti.
15.02.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan şehit Tuğay için taziye mesajı
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan şehit Tuğay için taziye mesajı TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Adıyaman'da şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ahmet Tuğay için taziye mesajı yayınladı.
13.02.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

TBMM Başkanı Kurtulmuş kabul etti ziyaret etti ile görüştü Özbekistan Cumhurbaşkanıyla

Tbmm Başkanı Kurtulmuş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.