Numan Kurtulmuş

Numan Kurtulmuş

Son dakika numan kurtulmuş haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan numan kurtulmuş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan numan kurtulmuş haber sayfamızda...

Numan Kurtulmuş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 961 numan kurtulmus haberi bulunmuştur.
15 Temmuz'un yıl dönümünde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 'Milletin Zaferi' buluşması
15 Temmuz'un yıl dönümünde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 'Milletin Zaferi' buluşması15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminin 8'inci yıl dönümünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 'Milletin Zaferi' sloganıyla anma töreni düzenlenecek.
13.07.2024Gündem
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Filistinli kurbanları Ukraynalı kurbanlara eşit kabul etmelisiniz
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Filistinli kurbanları Ukraynalı kurbanlara eşit kabul etmelisinizTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, NATO Parlamento Başkanları Zirvesi kapsamında yaptığı değerlendirmede Rusya-Ukrayna arasındaki savaş ile İsrail’in Gazze başta olmak üzere Filistin topraklarındaki insanlık dışı saldırıları karşısında takınılan tavrın, bir çifte standart ve ayrımcılık olduğunu ve kabul edilemeyeceğini belirtti.
12.07.2024Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Ukraynalı mevkidaşı Stefanchuk ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Ukraynalı mevkidaşı Stefanchuk ile görüştüTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, ABD’nin başkenti Washington’da Ukrayna Meclis Başkanı Ruslan Stefanchuk ile bir araya geldi.
10.07.2024Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Müttefikler Netanyahu’ya ‘artık yeter’ demeli
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Müttefikler Netanyahu’ya ‘artık yeter’ demeliTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, NATO Parlamento Başkanları Zirvesi’nde yaptığı konuşmada, İsrail’in Gazze’deki ‘katliamının’ durdurulması gerektiğini belirterek, “Müttefiklere Netanyahu Hükümetinin saldırganlığına ‘artık yeter’ demeleri çağrısında bulunuyoruz” dedi.
9.07.2024Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Washington’daki iş adamlarıyla bir araya geldi
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Washington’daki iş adamlarıyla bir araya geldiTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, NATO Parlamento Başkanları Zirvesi dolayısıyla bulunduğu ABD’nin başkenti Washington’da ABD’de faaliyet gösteren iş insanlarıyla bir araya geldi.
9.07.2024Dünya
Kurtulmuş, Washington’da ABD düşünce kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi
Kurtulmuş, Washington’da ABD düşünce kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldiTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, NATO Parlamento Başkanları Zirvesi dolayısıyla bulunduğu ABD’nin başkenti Washington’da, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) Washington Merkezi'nin ev sahipliğinde düzenlenen programda, ABD’deki düşünce kuruluşlarının temsilcileriyle görüştü.
8.07.2024Dünya
Kurtulmuş, Türkiye’nin Washington Büyükelçiliği’ni ziyaret etti
Kurtulmuş, Türkiye’nin Washington Büyükelçiliği’ni ziyaret ettiTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, ABD’deki resmi temasları kapsamında Türkiye’nin Washington Büyükelçiliği’ni ziyaret etti.
8.07.2024Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, ABD’deki Müslüman toplum liderleriyle bir araya geldi
TBMM Başkanı Kurtulmuş, ABD’deki Müslüman toplum liderleriyle bir araya geldiTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Washington’da, ABD’deki Müslüman toplumun liderleriyle bir araya geldi.
8.07.2024Dünya
Kurtulmuş: Güçlü Türkiye, güçlü toplum anlayışıyla önümüzdeki döneme çok daha güçlü giriyoruz
Kurtulmuş: Güçlü Türkiye, güçlü toplum anlayışıyla önümüzdeki döneme çok daha güçlü giriyoruzTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Türkiye olarak dünyanın en zor bölgesinde yaşadıklarını belirterek, “Dünyanın bütün çatışma ve birtakım gerilim alanlarının ortak noktasında Türkiye var. Bu dönem Türkiye için aynı zamanda büyük bir fırsatı da ortaya koymaktadır. Güçlü Türkiye, güçlü toplum anlayışıyla önümüzdeki döneme çok daha güçlü bir şekilde giriyoruz. Türkiye olarak karşımıza çıkan birtakım tehditlerden yılarak ve birtakım gelişmelerden çekilip geri adım atarak değil, önümüzdeki fırsatları değerlendirerek yolumuza devam edeceğiz."
8.07.2024Politika
Kurtulmuş, Washington’da ‘Toplum Buluşması’ programında konuştu
Kurtulmuş, Washington’da ‘Toplum Buluşması’ programında konuştuTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Amerika Birleşik Devletleri’nin başkenti Washington’da Türk Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesi (TASC) tarafından düzenlenen ‘Toplum Buluşması’ programında konuştu.
7.07.2024Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Washington’da
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Washington’daTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, NATO Parlamento Başkanları Zirvesi’ne katılmak üzere ABD’nin başkenti Washington’a gitti.
7.07.2024Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, ABD'ye gidiyor
TBMM Başkanı Kurtulmuş, ABD'ye gidiyorTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, NATO Parlamento Başkanları Zirvesi dolayısıyla 6-10 Temmuz'da ABD'yi ziyaret edecek.
5.07.2024Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan 'yeni anayasa' kabulleri
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan 'yeni anayasa' kabulleriTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş yeni anayasa çalışmaları kapsamında Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanları Çiğdem Kılıçgün Uçar ve Keskin Bayındır ile bir araya geldi.
3.07.2024Gündem
Celal Bayar'ın kızı Nilüfer Gürsoy için TBMM'de cenaze töreni
Celal Bayar'ın kızı Nilüfer Gürsoy için TBMM'de cenaze töreniİstanbul'da vefat eden 3'üncü Cumhurbaşkanı Celal Bayar'ın kızı, eski milletvekili Nilüfer Gürsoy (103) için Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) tören düzenlendi.
3.07.2024Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Yıkıcı fikirlerin Avrupa'yı siyaseten zehirlemesine karşıyız
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Yıkıcı fikirlerin Avrupa'yı siyaseten zehirlemesine karşıyızTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, "Rusya ve Ukrayna arasındaki savaşın adil ve hakkaniyetli bir şekilde sona erdirilmesi başta olmak üzere; ırkçılık, yabancı düşmanlığı, İslam karşıtlığı gibi birtakım yıkıcı fikirlerin de Avrupa'yı siyaseten zehirlemesine karşıyız" dedi.
27.06.2024Politika
Yaşamını yitiren eski Dışişleri Bakanı Yakış için Meclis'te tören
Yaşamını yitiren eski Dışişleri Bakanı Yakış için Meclis'te törenAnkara'da dün hayatını kaybeden eski Dışişleri Bakanı ve 22'nci, 23'üncü dönem Düzce Milletvekili Yaşar Yakış (86) için TBMM'de tören düzenlendi.
27.06.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Kurtulmuş'u ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Kurtulmuş'u ziyaret ettiCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş'u ziyaret etti.
26.06.2024Politika
Kurtulmuş: Rusya ile Batı arasında topyekun savaş potansiyeli var
Kurtulmuş: Rusya ile Batı arasında topyekun savaş potansiyeli varTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, "Ukrayna'nın toprak bütünlüğünü her platformda savunmanın yanında, bir an evvel özellikle Avrupalı ülkeler olarak üzerimize düşen; barışın temin edilmesi, savaşın durdurulmasını sağlamaktır. Bu savaş, durdurulamazsa Rusya ile Batı arasında topyekun bir savaşa dönme potansiyeli taşımaktadır" dedi.
25.06.2024Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Aileyi korumak milli bir ödevdir
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Aileyi korumak milli bir ödevdirTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, "Aileyi korumak milli bir ödevdir, milli bir sorumluluktur. Türk toplumunun en güçlü yapısını inşallah bundan sonraki nesillere de aktarmak boynumuzun borcudur" dedi.
25.06.2024Politika
Yaşamını yitiren eski bakan Erkovan için TBMM'de tören
Yaşamını yitiren eski bakan Erkovan için TBMM'de törenAnkara'da hayatını kaybeden eski Devlet Bakanı ve 12, 15, ve 16'ncı dönem Ankara Milletvekili Mustafa Kemal Erkovan (95) için TBMM'de tören düzenlendi.
25.06.2024Gündem
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan 'Gazze' diplomasisi
TBMM Başkanı Kurtulmuş'tan 'Gazze' diplomasisiTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, İsrail’in Gazze başta olmak üzere Filistin topraklarında gerçekleştirdiği katliam boyutlarını aşan soykırımının durdurulması, insanlık cephesinin desteklenmesi ve uluslararası camianın Siyonist rejime karşı harekete geçirilmesi için parlamenter diplomasi faaliyetleri kapsamında yoğun çaba sarf etti.
11.06.2024Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayasofya Camii'nde hafızlık öğrencilerinin icazet törenine katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayasofya Camii'nde hafızlık öğrencilerinin icazet törenine katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ayasofya Camii'nde, İTO Marmara Anadolu İmam Hatip Lisesi Hafızları İcazet Töreni'ne katıldı.
7.06.2024Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, KKTC’lı mevkidaşı Töre ile bir araya geldi
TBMM Başkanı Kurtulmuş, KKTC’lı mevkidaşı Töre ile bir araya geldiTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Bakü’deki temasları kapsamında dün KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre ile bir araya geldi.
7.06.2024Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştüTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüştü.
6.06.2024Dünya
Kurtulmuş, TÜRKPA Genel Kurulu Asamble Konseyi’ne katıldı
Kurtulmuş, TÜRKPA Genel Kurulu Asamble Konseyi’ne katıldıTBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Azerbaycan’da Türk Devletleri Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) 13’üncü Genel Kurulu Asamble Konseyi’ne katıldı.
6.06.2024Dünya

Benzer Haber Etiketleri

numan kurtulmuşKurtulmuştbmmtbmm başkanıTBMM Başkanı Kurtulmuş

Numan Kurtulmuş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.