Öldüren Sanık

Öldüren Sanık

Son dakika öldüren sanık haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan öldüren sanık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan öldüren sanık haber sayfamızda...

Öldüren Sanık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 855 olduren sanik haberi bulunmuştur.
Eski eşi ile kızını öldüren ve 2 kez ağırlaştırılmış müebbet cezası alan diş teknisyeni: Ben saygın bir insandım
Eski eşi ile kızını öldüren ve 2 kez ağırlaştırılmış müebbet cezası alan diş teknisyeni: Ben saygın bir insandım Konya'da, başka erkekle görüştüğü iddiasıyla tartıştığı, boşandığı Ayşe Gezer (35) ile o sırada evde olan kızı Gözde Nur Doğan'ı (17) av tüfeğiyle vurarak öldüren diş teknisyeni Bekir Doğan (44), 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Doğan, ''Çok pişmanım keşke böyle bir şey olmasaydı, ben saygın bir insandım'' dedi.
11.06.2024 Gündem
Fidan'ı boğazını keserek öldüren sanık: Elimde maket bıçağı vardı, nasıl olduğunu anlamadım
Fidan'ı boğazını keserek öldüren sanık: Elimde maket bıçağı vardı, nasıl olduğunu anlamadım Kırıkkale'de ilişki yaşadığı öne sürülen Fidan Cantemir'i (43) maket bıçağıyla araçta boğazını keserek öldürdüğü suçlamasıyla tutuklu yargılanan Emrah Bahadır, "O gün alkollüydüm ve bir süre tartıştık. Tartışma sırasında elimde maket bıçağı vardı, nasıl olduğunu anlamadım" dedi.
30.05.2024 Gündem
Muhammed Nuh Kasadar'ı vahşice öldüren sanık hakkında ağırlaştırılmış müebbet
Muhammed Nuh Kasadar'ı vahşice öldüren sanık hakkında ağırlaştırılmış müebbet Yazar Mustafa Kasadar’ın oğlu Muhammed Nuh Kasadar’ı iple boğup öldürürek, cesedini ikiye böldükten sonra buzdolabında saklayan ve ailesinden fidye isteyen Hakan Öztürk hakkındaki davada karar açıklandı. Sanık Hakan Öztürk, 'Tasarlayarak öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme sanığı, 'Gece vakti yağmaya teşebbüs' suçundan da 10 yıl 10 ay 15 gün hapis cezasına çarptırdı ve tutukluluk halinin devamına karar verdi.
29.05.2024 Gündem
Muhammed Nuh Kasadar'ı vahşice öldüren sanık hakkında ağırlaştırılmış müebbet
Muhammed Nuh Kasadar'ı vahşice öldüren sanık hakkında ağırlaştırılmış müebbet Yazar Mustafa Kasadar’ın oğlu Muhammed Nuh Kasadar’ı iple boğup öldürürek, cesedini ikiye böldükten sonra buzdolabında saklayan ve ailesinden fidye isteyen Hakan Öztürk hakkındaki davada karar açıklandı. Sanık Hakan Öztürk, 'Tasarlayarak öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme sanığı, 'Gece vakti yağmaya teşebbüs' suçundan da 10 yıl 10 ay 15 gün hapis cezasına çarptırdı ve tutukluluk halinin devamına karar verdi.
29.05.2024 Video
Doğum gününde eşini öldüren sanık: Rasgele ateş ettim, kimi vurduğumu bilmiyorum
Doğum gününde eşini öldüren sanık: Rasgele ateş ettim, kimi vurduğumu bilmiyorum Adana'da, eşi Burcu Cöddü'yü (32) doğum gününde silahla öldüren ve 2 kayınbiraderini de yaralayan Uğur Cöddü'nün (39), ağırlaştırılmış müebbet ve 30 yıla kadar hapis cezası istemiyle hakkında açılan davada yargılanmasına başlandı. Cinayet şüphelisi Uğur Cöddü, "Eşimin ailesiyle çıkan arbedede rasgele ateş ettim. Kimi vurduğumu bilmiyorum. Eşimi öldürdüğümü polislerden öğrenince yıkıldım. Çok pişmanım" dedi.
29.05.2024 Gündem
Taksiyle gelip, kıraathane işletmecisini öldüren sanık, ‘Adaletin yerini bulacağına eminim’ dedi, 18 yıl ceza aldı
Taksiyle gelip, kıraathane işletmecisini öldüren sanık, ‘Adaletin yerini bulacağına eminim’ dedi, 18 yıl ceza aldı Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde kıraathanenin önünde arkadaşlarıyla oturan Muzaffer Kızıl’ı (38) tabancayla vurarak öldüren tutuklu sanık Serhat Dondar (27), karar duruşmasında, “İstem dışı oldu. Aileden özür dilerim, çok üzgünüm. Adaletin yerini bulacağından eminim” dedi. Mahkeme, Dondar’ı haksız tahrik indirimi uygulayarak ‘Kasten öldürme’ suçundan 17 yıl, ruhsatsız silah bulundurmak suçundan da 1 yıl hapse çarptırdı. Cezayı az bulan Kızıl’ın yakınları ise karara tepki gösterdi.
28.05.2024 Gündem
Sevgilisi ile plan yapıp, 11 yıllık iş arkadaşını öldüren sanık için 'akıl sağlığı raporu' talebi
Sevgilisi ile plan yapıp, 11 yıllık iş arkadaşını öldüren sanık için 'akıl sağlığı raporu' talebi Zonguldak'ta borç meselesi nedeniyle husumet yaşadığı 11 yıllık iş arkadaşı Mustafa Kurt'u (43) sevgilisi Güray Çakmak'la (46) plan yapıp, öldürdüğü iddiasıyla yargılanan Sevilay Kıral (30) hakkında akıl sağlığı raporu talep edildi.
28.05.2024 Gündem
Havva'yı öldüren sanık için akıl sağlığı raporu istendi
Havva'yı öldüren sanık için akıl sağlığı raporu istendi Balıkesir'de boşanma aşamasındaki eşi Havva Altınöz'ü (29) tabancayla öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Saygın Altınöz'ün (50) ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle yargılandığı davada, sanığın cezai ehliyetinin yerinde olup olmadığının tespiti için akıl sağlığı raporu istendi.
25.05.2024 Foto Galeri
Savcı, apartman yöneticisini yaralayıp, eşini öldüren sanık için ağırlaştırılmış müebbet istedi
Savcı, apartman yöneticisini yaralayıp, eşini öldüren sanık için ağırlaştırılmış müebbet istedi Zonguldak'ın Devrek ilçesinde 2 yıl önce apartman yöneticisi Aydın Alkan'ı (60) bıçakla yaralayıp, eşi Hacer Alkan'ı (55) da boğazını keserek öldürdüğü suçlamasıyla ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle tutuklu yargılanan Mert Serkan Lülleci (25) hakkında savcı mütalaasını açıkladı. Savcı, Lülleci hakkında ‘kadına karşı kasten öldürme’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet, Aydın Alkan’a karşı ‘öldürmeye teşebbüs’ suçundan da 15 yıla kadar hapis cezası isterken, azmettirmekle suçlanan babası İsmail Lülleci’nin (57) ise delil yetersizliğinden beraatini talep etti.
25.05.2024 Gündem
Eşine sarkıntılık yaptığını iddia ettiği yeğenini öldüren sanık: Öldürme niyetim yoktu
Eşine sarkıntılık yaptığını iddia ettiği yeğenini öldüren sanık: Öldürme niyetim yoktu Adana'da, eşine sarkıntılık yaptığını iddia ettiği yeğeni Batuhan Bulut'u (23) tabancayla öldürdüğü gerekçesiyle müebbet hapis cezası istemiyle tutuklu yargılanan Ahmet Aslan (34), "Batuhan elimizde büyüdü, evladımız gibiydi. Öldürmeye niyetim yoktu, olsaydı daha önce yapardım" diye kendini savundu.
24.05.2024 Gündem
Kavga ettiği kişiyi 10 yerinden bıçaklayarak öldüren sanık: Yaralandığını hiç düşünmedim
Kavga ettiği kişiyi 10 yerinden bıçaklayarak öldüren sanık: Yaralandığını hiç düşünmedim Kocaeliİ'de, parkta kavgada Kaptan Kırdudu'yu (26) 10 yerinden bıçaklayıp öldürdüğü suçlamasıyla müebbet hapis istemiyle tutuklu yargılanan Murat Ekemen (42), ilk duruşmada, "Şahsın, yaralandığını hiç düşünmedim" dedi. Kırdudu’nun eşinin avukatı Orkun Utkubaş ise olayın 'Nitelikli kasten öldürme' suçu kapsamında değerlendirilmesi gerektiğini belirterek, "Ölenin üzerinde 10'un üzerinde bıçak yarası vardır. Organları dışarı çıkmış vaziyettedir. Sanığın, 'Ölenin yaralandığını fark etmedim' şeklindeki savunması kabul edilemez" dedi.
21.05.2024 Gündem
Motosikleti hızlı sürdüğü için uyaran arkadaşını öldüren sanığa ‘haksız tahrik’ ve ‘iyi hal’ indirimli ceza
Motosikleti hızlı sürdüğü için uyaran arkadaşını öldüren sanığa ‘haksız tahrik’ ve ‘iyi hal’ indirimli ceza Adana'da motosikletiyle hız yaptığı için kendisini önce uyarıp ardından tokat attığı iddia edilen Mazlum Atay'ı (28) tabancayla öldüren tutuklu sanık Bilal Altunkaynak (21), 'Cinayet' suçundan 'haksız tahrik' ve 'iyi hal' indirimiyle 12,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
16.05.2024 Gündem
Taksiyle gelip, kıraathane işletmecisini öldüren sanık: Hedef gözetmeden ateş ettim
Taksiyle gelip, kıraathane işletmecisini öldüren sanık: Hedef gözetmeden ateş ettim Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde kıraathanenin önünde arkadaşlarıyla oturan Muzaffer Kızıl’ı (38) tabancayla vurarak öldürdüğü suçlamasıyla tutuklu yargılanan Serhat Dondar, “Muzaffer Kızıl’a 40 bin TL borç verdim. 15 gün olarak aldı ancak 7-8 ay oldu. Borç aldığım kişi beni sıkıştırdı. Olay günü taksici Mübin Ç.’ye beni almasını söyledim, aldı. Kıraathane önüne gittim, A.D. ile konuşurken araca doğru saldırdı. Ben de hedef gözetmeden ateş ettim” dedi.
16.05.2024 Gündem
Fatih'te 17 yaşındaki Melek Nur’u öldüren sanık: Benim gönlüm rahat kimseyi öldürmek istemedim
Fatih'te 17 yaşındaki Melek Nur’u öldüren sanık: Benim gönlüm rahat kimseyi öldürmek istemedim Fatih'te yılbaşı gecesi 17 yaşındaki Melek Nur Özgener'i başından vurarak ölümüne neden olduğu iddiasıyla tutuklanan Ercan Şahin’in yargılanmasına başlandı. Olayın yaşandığı gün Özgener’in yanında bulunan arkadaşı Nisanur A., "Bu olay kazayla oldu ancak benim çevrem bana baskı yaptı. Bana 'Senin arkadaşın öldü. Bu olayı Ercan’ın bilerek yaptığını söyle' dediler. Korktuğum için savcılığa o şekilde bir ifade verdim" dedi. Sanık Şahin ise savunmasında, "Ben böyle birşeyi kasıtlı yapsaydım neden hastaneye götüreyim. Benim gönlüm rahat ben kimseyi öldürmek istemedim" diye konuştu. Mütalaasını açıklayan savcı sanık Ercan Şahin’in, "Çocuğa karşı kasten öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapsini talep etti.
16.05.2024 Gündem
Eşi, kayınvalidesi ve engelli kayınbiraderini öldüren sanık: Öldürüp fotoğraflarını çektim
Eşi, kayınvalidesi ve engelli kayınbiraderini öldüren sanık: Öldürüp fotoğraflarını çektim Adana'da çocuklarının devlet korumasına verilmesi yüzünden tartıştığı eşi, kayınvalidesi ve engelli kayınbiraderini bıçaklayarak öldürüp, kayınpederini de yaralayan Özgür Durmuş (42), 3 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 20 yıl hapis istemiyle tutuklu yargılandığı davanın duruşmasında, “Bıçağı kime salladığımı bilmiyorum. Kanlı vaziyetteki fotoğraflarını çekip WhatsApp hesabı üzerinden 'durum' olarak paylaştım. Bu paylaşımı bilinçli yapmadım” dedi.
9.05.2024 Gündem
Eski eşi ve kızını öldüren sanık: Hedef gözetmeksizin ateş ettim
Eski eşi ve kızını öldüren sanık: Hedef gözetmeksizin ateş ettim Konya'nın Seydişehir ilçesinde boşandığı Ayşe Gezer (35) ile kızı Gözde Nur Doğan'ı (17) av tüfeğiyle vurarak öldüren diş teknisyeni Bekir Doğan (44) ilk duruşmadaki savunmasında, ''Ayşe yataktaydı. Hedef gözetmeksizin ateş ettim. Maksadım öldürmek değildi, yaralamaktı. Öldürme amacım olsaydı, kafasına sıkardım'' dedi.
30.04.2024 Gündem
Bayrampaşa'da eşini 5 kurşunla öldüren sanık hakim karşısında
Bayrampaşa'da eşini 5 kurşunla öldüren sanık hakim karşısında Bayrampaşa'da 15 yıldır evli olduğu 34 yaşındaki eşi Meryem Çap’ı silahla 5 kurşunla öldüren, çocuğunun da dilini yaktığı iddiasıyla ağırlaştırılmış müebbet hapsi istenen Şeyhmus Çap ilk kez hakim karşısına çıktı. Savunmasında Çap, "Olaydaki silahı eşim bana doğum günü hediyesi olarak almıştı. Çocuğum yalan söylediği için eşim dilini yakmamı söyledi, ben de yaktım. O da kayıt almış, eşimin oyununa geldim. Ben cinayet işlemedim, bana cinayet işlettirdiler" dedi.
3.04.2024 Gündem
Eşini 4 bıçak darbesiyle öldüren sanık: İlk bıçak darbesinden sonrasını hatırlamıyorum
Eşini 4 bıçak darbesiyle öldüren sanık: İlk bıçak darbesinden sonrasını hatırlamıyorum Bursa'da, otomobilde tartıştıktan sonra araçtan inip uzaklaşan eşi Leyla Koca'yı (45) peşinden gidip, 4 bıçak darbesiyle öldüren tutuklu sanık Hakkı Koca (55), ilk duruşmada, "Leyla, telefonumla sevgilisini aradı sonra da telefonu bana attı, araçtan indi. Yakalamak için peşinden koştum. Ellerinde demir çubuklar bulunan 3 kişi bana saldırdı. Leyla'nın üzerine düştüm. İlk bıçak darbesini orada vurdum. Sonrasını hatırlamıyorum" dedi.
1.04.2024 Gündem
Markette eşini kalbinden bıçaklayıp öldüren sanık: Affınıza sığınıyorum
Markette eşini kalbinden bıçaklayıp öldüren sanık: Affınıza sığınıyorum Antalya'da boşanma aşamasındaki eşi Sümeyye Yavlak'ı (28), çalıştığı markette kalbinden bıçaklayıp, öldüren Mehmet Yavlak (33), "Olay esnasında uyuşturucunun etkisindeydim. Affınıza sığınıyorum" dedi.
28.03.2024 Gündem
Çocukların kavgası nedeniyle iki kardeşten birini öldüren sanık: Sadece kardeşime vuran birine yumruk attım
Çocukların kavgası nedeniyle iki kardeşten birini öldüren sanık: Sadece kardeşime vuran birine yumruk attım Kayseri'de çocukların kavgası nedeniyle çıkan tartışmada Sedat Daşdemir'i (30) bıçaklayarak öldüren, kardeşi Ramazan Daşdemir'i de yaralayan Resul İbaokurgil'in (30) müebbet hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. Sanık İbaokurgil, kardeşi S.İ.'nin kendisini aradığını ve dövüldüğünü söyleyerek, "Arabayı tekmeliyorlardı. Yanlarına gitmek zorunda kaldım. 15- 20 kişi vardı. Maktule bıçak sallamadım. Nasıl yaralandığını görmedim. Ben o sıra baygınlık geçiriyordum. Böyle olsun istemedim. Sadece kardeşime vuran birine yumruk attım" dedi. Duruşma öncesi sanığa tokat atan maktulün ablası İ.L. hakkında ise mahkeme, Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
22.03.2024 Gündem
Babasını öldüren sanık, 'Çocukluğumdan beri şiddet gördüm' dedi, ağabeyi tepki gösterdi
Babasını öldüren sanık, 'Çocukluğumdan beri şiddet gördüm' dedi, ağabeyi tepki gösterdi İzmir'de babası Haşmet Gürkan'ı (54) öldürdüğü suçlamasıyla tutuklu yargılanan Devrim Gürkan (31), "Çocukluğumdan beri şiddet gördüm. Günde 16 saat çalıştırıldım. Eğitim hayatımla, çocukluğumla oynadılar" dedi. Ağabeyi Mustafa Gürkan ise "Sanık bize iftira atmaktadır, yalan söylemektedir" dedi.
22.03.2024 Gündem
25 yıllık eşini öldüren sanık için ağırlaştırılmış müebbet talebi
25 yıllık eşini öldüren sanık için ağırlaştırılmış müebbet talebi Antalya'da tartıştığı 25 yıllık eşi Nadire Güzelçolak'ı (42) av tüfeğiyle başına ateş edip öldüren İbrahim Güzelçolak (49) hakkında ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istendi.
21.03.2024 Gündem
3 çocuğunun annesini 17 bıçak darbesiyle öldüren sanık: Hatırlamıyorum, kafam gidip geliyor
3 çocuğunun annesini 17 bıçak darbesiyle öldüren sanık: Hatırlamıyorum, kafam gidip geliyor Antalya'da 10 yıldır dini nikahla birlikte yaşadığı 3 çocuğunun annesi Burcu Gezersoy'u (26), 17 bıçak darbesiyle öldüren Yılmaz Gündüz (37), duruşmada olayla ilgili hiçbir şey hatırlamadığını, kimin öldürdüğünü de bilmediğini iddia etti. Mahkeme başkanının savcılık ifadesini hatırlatması üzerine Gündüz, "İfademde 'bıçakladım' dediğimi hatırlamıyorum. Kafam gidip geliyor" dedi.
21.03.2024 Gündem
Eşini keserle öldüren sanık, vücudunda da sigara söndürmüş
Eşini keserle öldüren sanık, vücudunda da sigara söndürmüş Antalya'da eşi Saibe Akdağ'ı (37) keserle öldüren Ercan Akdağ'ın (38) yargılandığı duruşmada tanık olarak dinlenen sağlık görevlisi E.D.D., " Maktulün kafa arka bölgesinde açık yara vardı. Müdahale etmek için göğsünü açtıklarında eski ve yeni ekimozlar ile sigara yanığına benzer yanıklar, damar yolu açmak için kollarına baktıklarında ise eski ve yeni yaralanmalar gördük. Genital bölgede de yanık izleri gördüm" dedi.
20.03.2024 Gündem
Babası gibi kardeşini tarlada öldüren sanık: Cinayet işlediğimi burada öğrendim hakim bey
Babası gibi kardeşini tarlada öldüren sanık: Cinayet işlediğimi burada öğrendim hakim bey Bursa'da kardeşi Şaban Kurt'u (55) borç meselesi nedeniyle av tüfeği ile tarlada vurarak öldüren Selami Kurt (61), ilk duruşmada, "Elinde tüfek vardı. Silahı bana doğrultunca yanımda bulundurduğum av tüfeği ile ona ateş ettim. Kendisi yaralı halde şeftali bahçesinin arasına girip, kayboldu. Muhtarı arayıp, 'Şaban'ı vurdum. Beni jandarmaya teslim et' dedim. Şaban'ı öldürerek cinayet işlediğimi burada öğrendim, hakim bey" dedi. Şaban Kurt'un babasının da 31 yıl önce kardeşini aynı tarla da miras tartışmasında öldürdüğü ortaya çıkmıştı.
20.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

sanık cinayet öldüren müebbet

Öldüren Sanık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.