Orman Yangını

Orman Yangını

Son dakika orman yangını haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan orman yangını gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan orman yangını haber sayfamızda...

Orman Yangını

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.285 orman yangini haberi bulunmuştur.
Soma'da orman yangını 2'nci gününde
Soma'da orman yangını 2'nci günündeManisa'nın Soma ilçesindeki ormanda çıkan yangına, 2'nci gününde de havadan ve karadan müdahale sürüyor.
16.07.2024Video
Soma'da orman yangını 2'nci gününde
Soma'da orman yangını 2'nci günündeManisa'nın Soma ilçesindeki ormanda çıkan yangına, 2'nci gününde de havadan ve karadan müdahale sürüyor.
16.07.2024Gündem
Menderes'te orman yangını
Menderes'te orman yangınıİzmir'in Menderes ilçesinde orman yangını çıktı. Alevlere havadan ve karadan müdahale ediliyor.
15.07.2024Gündem
Maltepe'de orman yangını
Maltepe'de orman yangınıMaltepe'de ormanlık alanda çıkan yangın havadan ve karadan yapılan müdahale ile kısa sürede söndürüldü. Söndürme çalışmalarına vatandaşlarda yangın söndürme tüpleri, kazma ve küreklerle vatandaşlarda destek verdi.
15.07.2024Gündem
Çanakkale'de orman yangını
Çanakkale'de orman yangınıÇanakkale'nin Bayramiç ilçesinde orman yangını çıktı. Alevlere havadan karadan müdahale ediyor.
15.07.2024Video
Çanakkale'de orman yangını
Çanakkale'de orman yangınıÇanakkale'nin Bayramiç ilçesinde orman yangını çıktı. Saat 15.00 sıralarında çıkan orman yangını, havadan ve karadan yapılan müdahalenin ardından akşam saatlerinde kısmen kontrol altına alındı.
15.07.2024Gündem
Soma'da orman yangını
Soma'da orman yangınıManisa'nın Soma ilçesinde orman yangını çıktı. Alevlere havadan ve karadan müdahale ediliyor.
15.07.2024 Gündem
Çeşme'de orman yangını; 3 kişi hayatını kaybetti
Çeşme'de orman yangını; 3 kişi hayatını kaybettiİzmir'in Çeşme ilçesinde orman yangını çıktı. Alevlere havadan ve karadan müdahale ediliyor.
15.07.2024Gündem
Antalya'daki orman yangınında 7 dekarlık alan zarar gördü
Antalya'daki orman yangınında 7 dekarlık alan zarar gördüAntalya'nın Döşemealtı ilçesinde çıkan orman yangını, 2,5 saatte kontrol altına alındı. Yangında 7 dekarlık alan zarar gördü.
15.07.2024Gündem
İzmir'in Urla ilçesindeki orman yangını kontrol altında
İzmir'in Urla ilçesindeki orman yangını kontrol altındaİzmir'in Urla ilçesinde, İçmeler mevkisindeki Karaburun gişeleri çıkışında bulunan bölgede çıkan orman yangını kontrol altına alındı.
15.07.2024Gündem
Antalya'da orman yangını
Antalya'da orman yangınıAntalya'nın Döşemealtı ilçesinde orman yangını çıktı. Alevlerin yükseldiği bölgenin sarp ve kayalık olması nedeniyle söndürme çalışmalarında zorluk yaşandığı belirtildi.
14.07.2024Gündem
Keşan'da orman yangını kontrol altında
Keşan'da orman yangını kontrol altındaEdirne'nin Keşan ilçesine bağlı Sazlıdere köyü sahilinde çıkan orman yangını, 2 saat süren çalışmanın ardından kontrol altına alınarak, söndürüldü. Ekiplerin bölgedeki soğutma çalışması devam ediyor.
13.07.2024Gündem
Balıkesir'de çıkan orman yangını kontrol altında
Balıkesir'de çıkan orman yangını kontrol altındaBalıkesir’in Altıeylül ilçesine bağlı kırsal Ayvatlar Mahallesinde saat 14.30 sıralarında çıkan orman yangını, Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri tarafından havadan ve karadan yapılan müdahale ile saat 22.45 sıralarında kontrol altına alındı. Ekiplerin bölgedeki soğutma çalışmaları devam ediyor.
13.07.2024Gündem
Bulgaristan'da, Türkiye sınırında orman yangını
Bulgaristan'da, Türkiye sınırında orman yangınıBulgaristan'da, Türkiye sınırına yakın bir noktada orman yangını çıktı. Edirne'nin sınırdaki Büyükismailçe köyünden de görülen yangına Bulgaristan ekipleri müdahale ediyor.
13.07.2024Gündem
Hatay’da yerleşim yeri yakınında orman yangını
Hatay’da yerleşim yeri yakınında orman yangınıHatay'ın Arsuz ilçesinin kırsal Haymaseki Mahallesi yakınlarında orman yangını çıktı. Bölgeye sevk edilen ekipler, karadan ve havadan alevlere müdahale ediyor.
13.07.2024Video
Hatay’da yerleşim yeri yakınında çıkan orman yangını kontrol altında
Hatay’da yerleşim yeri yakınında çıkan orman yangını kontrol altındaHatay'ın Arsuz ilçesinde Haymaseki mevkisinde saat 13.00 sıralarında çıkan orman yangını kontrol altına alındı.
13.07.2024Gündem
Edirne'de orman yangını kontrol altında
Edirne'de orman yangını kontrol altındaEdirne'nin Uzunköprü ilçesine bağlı Karbürçek ile Yağmurca köyleri arasında çıkan orman yangını kontrol altına alınarak, söndürüldü.
12.07.2024Gündem
Manisa'da orman yangını
Manisa'da orman yangınıManisa'nın Gölmarmara ilçesi Ozanca Mahallesi’ndeki yerleşim yerlerine yakın bölgede çıkan orman yangını havadan ve karadan müdahale ile yaklaşık 1 saat içerisinde kontrol altına alınıp söndürüldü.
13.07.2024Gündem
Edirne'de çıkan orman yangını kontrol altında
Edirne'de çıkan orman yangını kontrol altındaEdirne'nin Lalapaşa ilçesinin Bulgaristan sınırındaki Ömeroba köyü yakınlarında çıkan orman yangın havadan ve karadan süren çalışmalarla akşam saatlerinde kontrol altına alındı. Yaklaşık 6 saat süren müdahale ile kontrol altına alınan bölgede ekipler soğutma çalışmalarında bulunuyor.
11.07.2024Gündem
Yıldırım düşen ormanda çıkan yangın, erken müdahaleyle söndürüldü
Yıldırım düşen ormanda çıkan yangın, erken müdahaleyle söndürüldüKütahya’nın Tavşanlı ilçesinde yıldırım düşmesi sonucu çıkan orman yangını, ekiplerin erken müdahalesiyle kontrol altına alındı. Yangında 1 hektar alan zarar gördü.
11.07.2024Gündem
Aydın’da orman yangını
Aydın’da orman yangınıAydın’ın Germencik ilçesinde çıkan orman yangınına itfaiye ve orman bölge ekipleri ile karadan ve havadan müdahale başlatıldı.
10.07.2024Gündem
İzmir'de orman yangını
İzmir'de orman yangınıİzmir'in Menderes ilçesinde orman yangını çıktı. Bölgeye sevk edilen ekipler, alevlere havadan ve karadan müdahale ediyor.
10.07.2024Video
İzmir'de çıkan orman yangını kontrol altında
İzmir'de çıkan orman yangını kontrol altındaİzmir'in Menderes ilçesinde saat 13.30 sıralarında çıkan orman yangını, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü ekiplerinin müdahalesi sonucu saat 19.45 sıralarında kontrol altına alındı. Bölgede soğutma çalışmaları sürüyor.
10.07.2024Gündem
Balıkesir'de orman yangını kontrol altında
Balıkesir'de orman yangını kontrol altındaBalıkesir'in Dursunbey ilçesinin kırsal Beyköy Mahallesi yakınında, arazide çıkan yangın, havadan ve karadan yapılan müdahaleyle 2,5 saatte kontrol altına alındı. Soğutma çalışmaları sürerken, jandarma yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.
10.07.2024Gündem
Bodrum'daki orman yangını 18 saat sonra kontrol altında
Bodrum'daki orman yangını 18 saat sonra kontrol altındaMuğla'nın Bodrum ilçesinde, ormanda çıkan yangın, havadan ve karadan müdahalelerle yaklaşık 18 saat sonra kontrol altına alındı.
10.07.2024Gündem

Benzer Haber Etiketleri

ormanyangınyangınıManisaizmir

Orman Yangını ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.