Sur Yapı

Sur Yapı

Son dakika Sur Yapı haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sur Yapı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sur Yapı haber sayfamızda...

Sur Yapı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 239 sur yapi haberi bulunmuştur.
Bakan Yerlikaya: FETÖ'cü hainleri yakalamaya, adalete teslim etmeye devam ediyoruz
Bakan Yerlikaya: FETÖ'cü hainleri yakalamaya, adalete teslim etmeye devam ediyoruzİçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, darbe girişiminin 8'inci yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen '15 Temmuz Unutmadık Unutturmayacağız' programına katıldı. Burada konuşan Yerlikaya, "FETÖ'cü hainleri saklandıkları inlerde yakalamaya, adalete teslim etmeye devam ediyoruz. Bütün terör örgütleriyle olduğu gibi, FETÖ'yle mücadelemizi de amansız bir şekilde sürdüreceğiz" dedi.
11.07.2024Politika
Sur Yapı indirimli konut kampanyası başlattı
Sur Yapı indirimli konut kampanyası başlattıSur Yapı, 4 farklı ödeme koşulundan oluşan ‘Ev Almanın Tam Zamanı’ indirimli konut kampanyasını başlattığını duyurdu. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “4 yılda İstanbul’da ve Antalya’da 10 bin konutumuzu sahipleriyle buluşturarak üstün bir teslim performansı gerçekleştirdik. Yeni kampanyamızla cazip ödeme koşulları sunarak ev sahibi olmak isteyenleri bu ailenin bir parçası olmaya davet ediyoruz’’ dedi.
12.06.2024Kurumsal
Elmas: Tatil Evleri’ni cazip ödeme koşulları ile sunuyoruz
Elmas: Tatil Evleri’ni cazip ödeme koşulları ile sunuyoruzSur Yapı Tatil Evleri Antalya, 1 hafta tatil fiyatına 4 mevsim tatil olanaklarıyla cazip ödeme avantajları sunuyor. Sur Tatil Evleri GYO Genel Müdürü Ömer Faruk Elmas, “Değişen tatil trendlerine uygun olarak tasarlanmış konseptlerle 4 mevsim tatilin keyfini yaşatan Sur Yapı Tatil Evleri’ni cazip ödeme koşulları ile sunuyoruz. Kampanyamızda, otel konforundaki full eşyalı, tapulu devre mülklere aylık 8 bin TL taksitle sahip olma fırsatı sunuyoruz” dedi.
5.06.2024Kurumsal
Elmas: ‘Tatil Evleri’ konsepti ile ömür boyu tatil imkânı sunuyoruz
Elmas: ‘Tatil Evleri’ konsepti ile ömür boyu tatil imkânı sunuyoruzSur Yapı Tatil Evleri GYO’nun ‘yeni nesil tatil’ anlayışıyla geliştirdiği Sur Yapı Tatil Evleri Antalya için yaza özel uygun peşinat ve ara ödemeler sunduklarını söyleyen Sur Tatil Evleri GYO Genel Müdürü Ömer Faruk Elmas, “6 kişilik 2+1 ve 4 kişilik 1+1 devre mülkleri 30 ay vade farksız satışa sunuyoruz. Yaza özel uygun peşinat ve ara ödemelerle kolayca sahip olunabilecek olan devre mülklerin aylık taksitleri ise 2+1’de 12 bin TL, 1+1’de 8 bin TL. Tatil evleri konsepti ile 3-4 tatil bütçesine ömür boyu tatil imkânı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.
2.04.2024Kurumsal
Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Elmas: 4 yılda 7 bin 500’den fazla konut teslim ettik
Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Elmas: 4 yılda 7 bin 500’den fazla konut teslim ettik2023 yılında Muhit Sancaktepe, Excellence Koşuyolu ve Topkapı Evleri projelerinin teslimlerine başlayan Sur Yapı’nın Antalya projesinde de aralıksız teslimlerine devam ettiğini söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “4 yılda 7 bin 500 konutun üzerinde konut teslim ederek rekor bir teslim performansı gerçekleştirdik. İnşallah 3 ay içerisinde teslim edilecek olan 2 bin 500 konut ile birlikte 10 bin konutu teslim etmiş olacağız” dedi.
27.02.2024Ekonomi
Sur Tatil Evleri Antalya projesinin 580 milyondan fazla ciro elde ettiği açıklandı
Sur Tatil Evleri Antalya projesinin 580 milyondan fazla ciro elde ettiği açıklandıSur Tatil Evleri GYO, portföyünde bulunan Sur Tatil Evleri Antalya projesinde 2023 yılı boyunca 2 bin 142 devre mülk satarak 580 milyon 675 bin 583 TL ciro elde ettiğini açıkladı. Sur Tatil Evleri GYO Genel Müdürü Ömer Faruk Elmas, “Satışlarımızdaki bu başarıda projemizin pek çok özelliği etkili oldu. Doğru yerde yapılan, doğru projeler her zaman başarılı oluyor" dedi.
12.01.2024Ekonomi
Borsa İstanbul’da gong Sur Tatil Evleri GYO için çaldı
Borsa İstanbul’da gong Sur Tatil Evleri GYO için çaldıSur Yapı çatısı altında faaliyet gösteren Sur Tatil Evleri GYO, Borsa İstanbul’da gerçekleştirilen gong töreninin ardından SURGY koduyla işlem görmeye başladı. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, Sur Tatil Evleri GYO hisselerinin gördüğü yoğun talepten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bize güvenen tüm yatırımcılarımıza teşekkür ediyorum. Sürdürülebilir büyüme hedefimiz çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz bu halka arzla, içerisinde halka açık bir şirketin yer aldığı, kurumsal ve sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen şirketler grubu olarak devam edeceğiz” dedi.
14.12.2023Video
Borsa İstanbul’da gong Sur Tatil Evleri GYO için çaldı
Borsa İstanbul’da gong Sur Tatil Evleri GYO için çaldıSur Yapı çatısı altında faaliyet gösteren Sur Tatil Evleri GYO, Borsa İstanbul’da gerçekleştirilen gong töreninin ardından SURGY koduyla işlem görmeye başladı. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, Sur Tatil Evleri GYO hisselerinin gördüğü yoğun talepten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bize güvenen tüm yatırımcılarımıza teşekkür ediyorum. Sürdürülebilir büyüme hedefimiz çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz bu halka arzla, içerisinde halka açık bir şirketin yer aldığı, kurumsal ve sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen şirketler grubu olarak devam edeceğiz” dedi.
14.12.2023Ekonomi
Sur Tatil Evleri GYO’nun halka arzında 3,8 milyon yatırımcıya pay dağıtıldı
Sur Tatil Evleri GYO’nun halka arzında 3,8 milyon yatırımcıya pay dağıtıldıSur Yapı, turizm faaliyetlerini içeren şirketi Sur Tatil Evleri GYO’nun halka arzını tamamladı. 7-8 Aralık’taki talep toplama sürecinde yatırımcıdan yoğun ilgi gören Sur Tatil Evleri GYO’ya 49,18 TL hisse başı fiyatla satışa çıkan 45 milyon adet hisse için 2,88 kat talep geldi. Halka arzda satışa sunulan 45 milyon hisse için, yurt içi bireysel yatırımcılardan 61,9 milyon adet, yurt içi kurumsal yatırımcılardan 67,5 milyon adet talep toplandı. Yaklaşık 3,8 milyon yatırımcıya pay dağıtılan halka arzda halka arz büyüklüğü 2,2 milyar TL, halka açıklık oranı da yüzde 26,87 olarak gerçekleşti.
11.12.2023Ekonomi
Sur Tatil Evleri GYO halka arz oluyor
Sur Tatil Evleri GYO halka arz oluyorSur Yapı çatısı altında faaliyet gösteren Sur Tatil Evleri GYO’nun halka arzında talep toplama tarihleri belli oldu. Halka arzda, 7- 8 Aralık’ta 49,18 TL sabit fiyatla talep toplanacak.
6.12.2023Ekonomi
Sur Yapı’dan Antalya’daki projesi için yaz kampanyası
Sur Yapı’dan Antalya’daki projesi için yaz kampanyasıSur Yapı’nın ‘yeni nesil tatil’ anlayışıyla geliştirdiği Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesinde yaz kampanyası başlattı. Yaz sezonuna özel 4 bin 500 TL taksitle devre mülk sahibi olunabileceğini paylaşan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan tapulu devre mülk sahibi olmak isteyenlere Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarına özel 4 bin 500 TL taksitle satışa sunuyoruz. Bu kampanyamız özelinde sizi kredisiz ve vade farksız olarak Sur Yapı bünyesinde taksitlendirerek ödeme imkânı sağlıyoruz. Kampanya 10 Temmuz tarihinde sona erecek’’ dedi.
16.06.2023Kurumsal
EYT'lilere özel konut kampanyası: 'Emeklilikte Yazlıkta Takılın'
EYT'lilere özel konut kampanyası: 'Emeklilikte Yazlıkta Takılın' Sur Yapı, Tatil Evleri Antalya projesi kapsamında EYT'lilere özel 'Emeklilikte Yazlıkta Takılın' kampanyası başlattığını duyurdu. EYT'liler için tapulu devre mülklerde 15 bin lira indirim uyguladıklarını söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Başlattığımız yeni kampanyayla EYT'lilere özel tapulu devre mülkleri yaz sezonu için 15 bin lira indirimle satışa sunuyoruz" dedi. Paylaşım ekonomisi anlayışı ve 'dört mevsim tatil' formuyla tasarlanan projenin aynı zamanda kazançlı bir yatırım fırsatı sunduğunu ifade eden Elmas, “Yeni nesil tatil evleri konseptiyle geliştirdiğimiz projemizden tapulu devre mülk alanlar, birikimlerini enflasyona karşı korurken evlerini kullanmadıkları dönemde kiralayarak gelir elde edebilecek ve çocuklarına devrederek nesiller boyu kullanabilecek. Kısaca 'Bir kez öde, ömür boyu kullan ve kazan' diyoruz" diye konuştu.
11.04.2023Ekonomi
Altan Elmas: 3 yeni proje ve yüzde 25 indirim ile Yeni Konut Finansman Modeli’ne destek veriyoruz
Altan Elmas: 3 yeni proje ve yüzde 25 indirim ile Yeni Konut Finansman Modeli’ne destek veriyoruzSur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, düzenlediği basın toplantısında Yeni Konut Finansman Modeli’ni 3 yeni proje ve yüzde 25 ek indirim ile destek olduklarını açıkladı. Model kapsamında satışa sunulmak üzere Antalya Suites ile İstanbul Ümraniye’deki Cevher ve Exen Konakları isimli 3 yeni projesinin ön satışı erkene aldı. Kentsel dönüşüm projesi Sur Yapı Antalya ile İstanbul’daki devam eden projeler de kampanyaya dahil edildi.
12.01.2023Ekonomi
Sur Yapı Yön. Kurulu Başkanı Elmas: Projelerimizde teslimlerimiz hız kesmeden devam ediyor
Sur Yapı Yön. Kurulu Başkanı Elmas: Projelerimizde teslimlerimiz hız kesmeden devam ediyorSur Yapı, Tempo City, Sur Yapı Antalya ve Yeşil Mavi projelerindeki konutları sahipleriyle buluşturmaya devam ediyor. Son 4 yılda, 3 bin 600’ü 2018 yılında temeli atılan Sur Yapı Antalya projelerinde olmak üzere 5 bin konutu sahipleriyle buluşturduklarını dile getiren Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Başta Antalya ve yanı sıra İstanbul’daki projelerimizde teslimlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Teslim ettiğimiz konutlarda doluluk oranı İstanbul projelerimizde yüzde 90’lara, Antalya projemizde yüzde100’e ulaştı. Sur Yapı olarak mevcut projelerimizdeki daireleri hızla teslim ediyor, konutlarımızı sahipleriyle buluşturuyoruz” dedi.
2.12.2022Ekonomi
Sur Yapı Antalya’da teslimler devam ediyor
Sur Yapı Antalya’da teslimler devam ediyorKentsel dönüşüm projesi Sur Yapı Antalya’da teslimler devam ediyor. Dana önce 2 bin 500 konutun teslim edildiği projede, geçtiğimiz ay teslimine başlanan F parsel ile birlikte 1032 konut daha sahipleriyle buluşuyor. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, B ve C parsellerindeki konutları 2023’ün haziran ayı sonuna kadar teslim edeceklerini açıkladı.
18.11.2022Ekonomi
"Kredi kısıtlamaları ile ipotekli satışlar tarihin en düşük rakamlarına ulaştı”
"Kredi kısıtlamaları ile ipotekli satışlar tarihin en düşük rakamlarına ulaştı” Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) açıkladığı veriye göre, 2022’nin ekim ayında, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 25,3 azalışla 102 bin 660 konut satışı gerçekleşti. Konut satışları son 4 aydır düşmeye devam etiiğini söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Altan Elmas, “Temmuz ayından itibaren konut kredi kısıtlaması ve ağustos ayından itibaren fiilen konut kredisinin aşırı kısıtlanması ile ipotekli satışlar, tarihin düşük rakamlarına erişti” dedi.
16.11.2022Ekonomi
Sur Yapı, Azerbaycan projelerinde ilk imzaları attı
Sur Yapı, Azerbaycan projelerinde ilk imzaları attıYurt içindeki ve yurt dışındaki yatırımlarıyla büyüyen Sur Yapı’nın Azerbaycan vizyonu doğrultusunda geliştirdiği projelerde ilk imzalar atıldı. Azersu ile Salyan ve Neftçala şehirleri arasındaki temiz su ishale hattı projesinin sözleşmesini imzalayan Sur Yapı, Azerbaycan su işleri kurumu Meliorasiya ile bir baraj projesinde, Azerbaycan’ın KOBİ’leri finanse eden kuruluşu Kobia ile de Karabağ bölgesi başta olmak üzere tüm Azerbaycan’ın yeniden yapılanması ile ilgili iyi niyet iş birliği anlaşmalarını imzaladı.
7.11.2022Ekonomi
“Sektör, orta üst gelir grubu için düzenlenecek kampanyayı bekliyor”
“Sektör, orta üst gelir grubu için düzenlenecek kampanyayı bekliyor”Konut satış istatistikleriyle ilgili değerlendirmeler yapan KONUTDER Başkanı, Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, birkaç gün önce orta ve üst gelir grubu için planlanan konut kampanyasının kasım ayında devreye gireceğini duyurdu. Eylül ayından itibaren kampanyaya yönelik büyük beklenti oluştu ve satışlar çok yavaşladı. Konut sektörü olarak, bu kampanyanın en geç kasım ayının başında başlatılmasının çok iyi olacağını düşünüyoruz. Orta ve orta üstü kesimlerin de konuta erişimi hızlanacak ve binlerce insan konut sahibi olacaktır” dedi.
14.10.2022Ekonomi
Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da tatilden para kazanma imkânı
Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da tatilden para kazanma imkânı Sur Yapı, ‘yeni nesil tatil’ anlayışıyla geliştirdiği Sur Yapı Tatil Evleri Antalya ile 4 mevsim ayrıcalıklı tatil vaat ediyor. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, 4 mevsim tatil yapmaya imkân sunan devre mülklerin 24 ay vade farksız taksit avantajıyla alınabileceğini söyleyerek, “Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan alınacak tapulu devre mülkler günden güne değer kazanarak kira getirisi potansiyeliyle tatilden para kazanma imkânı da oluşturacak” dedi.
29.09.2022Kurumsal
Türkiye’nin ‘en etkin 50 CMO’su ödüllerine kavuştu
Türkiye’nin ‘en etkin 50 CMO’su ödüllerine kavuştu İş dünyasının liderleri, DataExpert iş birliği ve BMI organizasyonuyla dördüncü kez gerçekleşen CMO Summit’te bir araya geldi. RESHAPE temasıyla İstanbul’da bir otelde düzenlenen zirvede, pazarlamanın bugünü ve geleceği, pandemi sonrası dijital dönüşümü ve pazarlamada sürdürülebilirlik odakları ele alındı. ‘CMO Summit 2022’nin finalinde ise ‘En Etkin 50 CMO'ya ödülleri verildi.
23.09.2022Ekonomi
“Kredilerdeki durma ve satın alma gücü konut satışlarını etkiliyor”
“Kredilerdeki durma ve satın alma gücü konut satışlarını etkiliyor”Açıklanan konut rakamlarını değerlendiren Sur Yapı ve KONUTDER Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) açıkladığı veriye göre, 2022’nin ağustos ayında bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 12,7 azalışla 123 bin 491 konut satışı gerçekleşti. Konut satışları Ocak-Ağustos döneminde bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 17,7 artışla 943 bin 791 olarak gerçekleşti. Bayram tatili nedeniyle temmuz ayına göre bir yükseliş olsa da geçen senenin ağustos ayına göre yüzde 12,7'lik bir düşüş var. Biz bunu üretim tarafından da teyit ediyoruz. Kredilerdeki durma ve satın alma gücü esas nedenler olarak duruyor” dedi.
15.09.2022Ekonomi
Sur Yapı Antalya projesinin 3’üncü etap teslimleri başlıyor
Sur Yapı Antalya projesinin 3’üncü etap teslimleri başlıyor Bugüne kadar 2 bin 500 konutun sahipleriyle buluşturulduğu, 1,3 milyon metrekare alanda yükselen Sur Yapı Antalya’da teslimler devam ediyor. Sur Yapı, projenin 3’üncü etabı olan Turkuaz Sitesi’nin ve Park etabındaki bin 32 konutluk F parselin de teslimlerine başlanacağını duyurdu.
16.08.2022Ekonomi
Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın ikinci etabı satışa çıktı
Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın ikinci etabı satışa çıktı Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın ikinci etabı satışa çıktı. Tapulu devre mülkler yaz sezonuna özel olarak 130 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın yurt içinden ve dışından yoğun ilgi gördüğünü belirterek “İkinci etabımızı planladığımızdan 6 ay önce satışa sunduk. İkinci etap evlerimiz de tıpkı ilk etapta olduğu gibi 5 yıldızlı otel konforunda, ömür boyu tatil imkânı sunuyor” dedi.
28.07.2022Ekonomi
'Kredili konut satışları yüzde 63,5 arttı'
'Kredili konut satışları yüzde 63,5 arttı'Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) açıkladığı veriye göre, 2022’nin haziran ayında, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 11,7 artışla 150 bin 509 konut satışı gerçekleşti. Konut satışları Ocak-Haziran döneminde bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 31,4 artışla 726 bin 398 olarak gerçekleşti. Konut edinme destek paketlerinin kredili konut satışları üzerindeki etkisinin devam ettiğini belirten KONUTDER ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Ocak-Haziran döneminde gerçekleşen kredili konut satışları bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 63,5 artışla 170 bin 317 oldu” dedi.
19.07.2022Ekonomi
Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas’tan 15 Temmuz mesajı
Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas’tan 15 Temmuz mesajı15 Temmuz darbe girişiminin 6’ncı yıldönümü vesilesiyle bir mesaj yayınlayan Sur Yapı ve KONUTDER Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “15 Temmuz 2016’da gücünü milli iradeden almayan hiçbir gücü meşru kabul etmeyeceğini, bu ülkenin bağımsızlığından asla vazgeçmeyeceğini, ülkesine ve ekonomisine el uzattırmayacağını, geleceğini ipotek altına aldırmayacağını bir kez daha kanıtlayan Türk milletine şükranlarımı sunuyorum. Vatanın birlik ve bütünlüğü uğruna mücadele verirken canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimizi saygıyla selamlıyorum. ‘15 Temmuz Millî Birlik ve Beraberlik Günümüz’ kutlu olsun” dedi.
13.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

sur yapıKonut Antalyasuryapı

Sur Yapı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.