Taahhüt

Taahhüt

Son dakika taahhüt haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan taahhüt gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan taahhüt haber sayfamızda...

Taahhüt

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 906 taahhut haberi bulunmuştur.
Sarıyerlilerin tapu sorunu İBB Meclisinde çözüldü
Sarıyerlilerin tapu sorunu İBB Meclisinde çözüldüİstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, Sarıyer’de yaşanan mülkiyet ve tapu sorunu gündemiyle toplandı. Toplantıda; komisyon raporlarının oybirliğiyle kabul edilmesi sonucunda, 200 bin kişiyi ilgilendiren mülkiyet ve tapu sorunu çözüldü. Sarıyerliler meclis toplantısını Saraçhane Parkı'ndan takip etti.
19.02.2024Gündem
Maden sahasında toprak altında kalan 9 işçiyi arama çalışmalarında 2’nci gün
Maden sahasında toprak altında kalan 9 işçiyi arama çalışmalarında 2’nci günİçişleri Bakanı Ali Yerlikaya; Erzincan' ın İliç ilçesi'ndeki altın madeni ocağında meydana gelen toprak kaymasında kayıp 9 kişiden 5' inin bir konteynır içinde, 3' ünün aynı bölgede bir araç içinde, diğer 1 kişinin ise farklı bölgede bir araç içinde olduğunu değerlendirdiklerini söyledi. Yerlikaya; "Arama kurtarma çalışmalarımız gece gündüz aralıksız devam edecek. 100 dönüme yayılan 10 milyon metreküplük topraktan bahsediyoruz. Adli ve idari soruşturma devam ediyor" dedi.
14.02.2024Gündem
Seydikemer'de İYİ Parti adayı Sağır, adaylıktan çekildi
Seydikemer'de İYİ Parti adayı Sağır, adaylıktan çekildiMuğla'da İYİ Parti'nin Seydikemer ilçesi belediye başkan adayı olan Harun Sağır, imzalanan ittifak protokolüne uyulmadığı gerekçesiyle adaylıktan çekildiğini duyurdu.
13.02.2024Gündem
Bakan Göktaş: Aile ve Gençlik Fonu'nu tüm ülkede yaygınlaştıracağız
Bakan Göktaş: Aile ve Gençlik Fonu'nu tüm ülkede yaygınlaştıracağızAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, "Aile ve Gençlik Fonu'nu oluştururken uluslararası kriterlerden faydalandık. Ancak deprem bölgesi için şartları özellikle esnettik, farklı tuttuk. İlerleyen süreçte programı tüm gençlerimizi kapsayacak şekilde bütün Türkiye'de yaygınlaştıracağız" dedi.
13.02.2024Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye, güney sınırlarında bir 'Teröristan' kurulmasına müsaade etmeyecektir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye, güney sınırlarında bir 'Teröristan' kurulmasına müsaade etmeyecektirCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Terörün yok edilmesi, Irak ile hayata geçirmeyi planladıkları 'kalkınma yolu projesi' için de önemli olduğunu belirterek, "Türkiye ne pahasına olursa olsun güney sınırlarında bir 'Teröristan' kurulmasına müsaade etmeyecektir. Terör örgütü mensuplarını nerede bulursak orada kafalarını ezmeyi, bu amaçla oluşturulan altyapıları imha etmeyi sürdüreceğiz" dedi.Yayını izlemek için alttaki görsele tıklayabilirsiniz.
12.02.2024Politika
Mansur Yavaş: Bizim çeke ihtiyacımız yok, engellemesinler yeter
Mansur Yavaş: Bizim çeke ihtiyacımız yok, engellemesinler yeterAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, AK Parti'nin Ankara adayı Turgut Altınok'un başkente yapılacak hizmetler için açık çek aldığını söylemesine ilişkin, "Eğer bununla Ankara halkını tehdit edeceklerse, bunun demokraside yeri yoktur. Ankara halkı, gereken cevabı verecek. Bizim çeke ihtiyacımız yok, engellemesinler yeter" dedi.
9.02.2024Politika
Bakan Tekin: Cumhur İttifakı, Türkiye'nin bekası üzerine kuruldu
Bakan Tekin: Cumhur İttifakı, Türkiye'nin bekası üzerine kurulduErzurum'da AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'nin (SKM) açılışına katılan Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Cumhur İttifakı'nın 2018, 2019, 2023 seçimlerinde Türkiye'nin bekası teması üzerine kurulduğunu söyledi.
9.02.2024Eğitim
Bakan Göktaş, Aile ve Gençlik Fonu'na başvuru şartlarını açıkladı
Bakan Göktaş, Aile ve Gençlik Fonu'na başvuru şartlarını açıkladıAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş Türkiye’nin onur konuğu olduğu, Çok Boyutlu Sosyal Kalkınma İçin Arap Forumu dolayısıyla geldiği Katar'ın başkenti Doha'da temaslarına devam etti. Göktaş, yaptığı açıklamada pilot olarak deprem bölgesinden başlanacak Aile ve Gençlik Fonu için başvuruların 15 Şubat’tan itibaren alınacağını belirterek, "Programdan yararlanmak isteyenlerin Bakanlığımızın evlilik öncesi sunacağı eğitim ve danışmanlık hizmetinden yararlanmaları ve evlenmelerinin ardından sunulacak eğitim ve danışmanlık hizmetlerinden yararlanmayı taahhüt etmeleri gerekiyor" dedi.
9.02.2024Dünya
UNO Yönetim Kurulu Üyesi Pehlivanlı: Ambalaj atığı odaklı çevre kirliliği ihtimaline son verdik
UNO Yönetim Kurulu Üyesi Pehlivanlı: Ambalaj atığı odaklı çevre kirliliği ihtimaline son verdikSon yıllarda gerçekleştirdikleri Ar-Ge çalışmalarıyla ambalaj odaklı atık riskini ortadan kaldırdıklarını ifade eden UNO Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO Vekili Evin Pehlivanlı, “İlk olarak 2020 sonbaharında kullanmaya başladığımız, ambalajlarımızın geri dönüşüme girmeyip de kazara doğaya karışması durumunda, doğada iz bırakmadan sadece 24 ay içinde yok olmasına sağlayan oxo-biyo çözünür teknolojisi sayesinde bugün, kendi adımıza ambalaj atığı odaklı çevre kirliliği ihtimaline tamamen son verdik” dedi.
9.02.2024Ekonomi
İzlanda’da 3’üncü kez patlayan yanardağ sebebiyle acil durum ilan edildi
İzlanda’da 3’üncü kez patlayan yanardağ sebebiyle acil durum ilan edildiİzlanda’da yetkililer dün 2 ayda 3’üncü kez patlayan Fagradalsfjall yanardağının lavlarının bölgedeki sıcak su borularını tahrip etmesiyle sebebiyle acil durum ilan etti.
9.02.2024Dünya
Teknosa, CDP İklim Değişikliği Programı'ndaki notunu A-'ye yükseltti
Teknosa, CDP İklim Değişikliği Programı'ndaki notunu A-'ye yükselttiTeknosa, dünyanın en önemli raporlama platformlarından biri olan CDP’nin İklim Değişikliği Programı’nda B- (yönetim) notunu A- skoruna yükseltti.
8.02.2024Kurumsal
Afyonspor Başkanı Erkan Çelik, hakkındaki iddialara yanıt verdi
Afyonspor Başkanı Erkan Çelik, hakkındaki iddialara yanıt verdiHes İlaç Afyonspor Kulüp Başkanı Erkan Çelik, geçtiğimiz hafta sonu yeterli çoğunluk sağlanamayan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında kendisi ile ilgili yapılan açıklamalara ve iddialara cevap verdi. Başkan Çelik, yaptığı açıklamada iddiaların tümünün asılsız, iftira ve yıpratma çalışması olduğunu açıklamasında iddia etti.
7.02.2024Spor
Afyonspor Başkanı Erkan Çelik, hakkındaki iddialara yanıt verdi
Afyonspor Başkanı Erkan Çelik, hakkındaki iddialara yanıt verdiHes İlaç Afyonspor Kulüp Başkanı Erkan Çelik, geçtiğimiz hafta sonu yeterli çoğunluk sağlanamayan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında kendisi ile ilgili yapılan açıklamalara ve iddialara cevap verdi. Başkan Çelik, yaptığı açıklamada iddiaların tümünün asılsız, iftira ve yıpratma çalışması olduğunu açıklamasında iddia etti.
7.02.2024Spor
İstanbul ofis pazarına ilişkin güncel rapor yayımlandı
İstanbul ofis pazarına ilişkin güncel rapor yayımlandıİstanbul’daki ofis piyasasına ve arz-talep dengesine ışık tutan ‘İstanbul Ofis Pazarı 2023 Genel Bakış 4’üncü Çeyrek Raporu’ yayımlandı. Raporda, merkezi iş alanı bölgelerinde yer alan A sınıf ofis binalarındaki boşluk oranının yüzde 13,2 olduğu kaydedilirken, A sınıfı ofis binalarındaki kira ortalamasının metrekare başına 24,7 dolar olduğu belirtildi.
7.02.2024Ekonomi
Messi’nin Barcelona'daki ilk sözleşmesinin imzalandığı peçete, açık artırmada satılacak
Messi’nin Barcelona'daki ilk sözleşmesinin imzalandığı peçete, açık artırmada satılacakÜnlü futbolcu Lionel Messi’nin Barcelona'daki ilk sözleşmesinin imzalandığı peçete, 300 bin sterlinden başlayan fiyatla açık artırmada satışa çıkacak.
1.02.2024Dünya
Ukrayna Güvenlik Servisi: Silah alımında 40 milyon dolar yolsuzluk tespit edildi
Ukrayna Güvenlik Servisi: Silah alımında 40 milyon dolar yolsuzluk tespit edildiUkrayna Güvenlik Servisi (SBU), aralarında eski Ukrayna Savunma Bakanlığı yetkilisinin de bulunduğu 5 kişinin, silah alımında 40 milyon dolar (1,5 milyar grivna) yolsuzluk yaptığını açıkladı. Bahsi geçen 5 kişi hakkında soruşturma başlatıldı.
28.01.2024Dünya
DowAksa, Kadının Güçlenmesi İlkeleri'ni imzaladı
DowAksa, Kadının Güçlenmesi İlkeleri'ni imzaladı  Karbon elyaf üreticisi DowAksa, CEO Destek Beyanı’na imza atarak BM Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlenmesi Birimi (UN Women) ile BM Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact) tarafından oluşturulan Kadının Güçlenmesi İlkeleri'ne bağlılığını ve desteğini resmileştirdi.
24.01.2024Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Son 5 günde 78 terörist etkisiz hale getirildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Son 5 günde 78 terörist etkisiz hale getirildiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sadece son 5 günde Suriye ve Irak'taki terör unsurlarına düzenlenen hava harekatlarında 114 hedef vurulduğunu, 78 teröristin etkisiz hale getirildiğini belirterek, "Milli İstihbarat Teşkilatı'mız (MİT) 12 Ocak'tan bugüne kadar terör örgütüne ait toplam 60 kritik altyapı ve mühimmat tesisini imha etmiştir. Emniyet ve jandarma birimlerimizin operasyonlarında yılbaşından bu yana terörle iltisaklı 465 kişi gözaltına alınmıştır" dedi.
16.01.2024Politika
“Yatırımcıların ve fonların ilgisini Türkiye’ye çekmeyi hedefliyoruz”
“Yatırımcıların ve fonların ilgisini Türkiye’ye çekmeyi hedefliyoruz”Enerji sektörünün Türkiye’de her geçen yıl büyüdüğünü ve geliştiğini söyleyen Kalen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öztürk, “Büyük ya da küçük fark etmeksizin yatırımcıların ve fonların ilgisini Türkiye’ye çekmeyi hedefliyoruz. Hedef kitlemizin iş ortaklıkları vasıtasıyla veya direkt olarak özellikle yenilenebilir enerji başta olmak üzere ülkemize yatırım yapmaları konusunda ikna edeceğiz. Çünkü Türkiye yatırım için doğru bir ülke ve 2024’te bunu daha net göreceğiz” dedi.
12.01.2024Ekonomi
Erdemir ve İsdemir, 2050’ye kadar net sıfır emisyona ulaşmayı hedefliyor
Erdemir ve İsdemir, 2050’ye kadar net sıfır emisyona ulaşmayı hedefliyorOYAK Maden Metalürji şirketlerinden Erdemir ve İsdemir, net sıfır emisyon ile üretim için yol haritasını açıklayarak, 2050 yılında net sıfır emisyona ulaşmayı hedeflediğini duyurdu.
11.01.2024Kurumsal
'Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan Özel: Siz mücadele edeceksiniz, biz elimizden geleni yapacağız
'Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan Özel: Siz mücadele edeceksiniz, biz elimizden geleni yapacağızCHP Genel Başkanı Özgür Özel, '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' dolayısıyla basın mensuplarının gazeteciler gününü kutladı. Sendikaya dikkat çeken Özel, "Sendikasızlaşma, sendikaların işlevsizleşme sorunu çok ciddi sıkıntı. Siz mücadele edeceksiniz, biz elimizden geleni yapacağız" dedi.
10.01.2024Politika
Ticaret Bakanlığı: 58 firmaya 86,2 milyon lira para cezası uygulandı
Ticaret Bakanlığı: 58 firmaya 86,2 milyon lira para cezası uygulandıTicaret Bakanlığı, 2023 yılında mesafeli sözleşme yöntemi ile faaliyet yürüten 58 firmaya, mevzuata aykırı iş ve eylemleri nedeniyle; toplam 86 milyon 274 bin 994 lira idari para cezası uygulandığını açıkladı.
6.01.2024Ekonomi
Müşterilerini dolandırıp altınlarla kaçan kuyumcu: İflas ettim, parayı döndüremedim
Müşterilerini dolandırıp altınlarla kaçan kuyumcu: İflas ettim, parayı döndüremedimBursa'nın Orhangazi ilçesinde, 'Yavru' adını verdiği sistemle, piyasa değerinin altında altın satma ve kazanç sağlama vaadiyle dolandırdığı müşterilerinden topladığı, yaklaşık 500 milyon lira ile kaçtığı İstanbul'da yakalanan kuyumcu Ahmet Ö.'nün (44) emniyetteki ifadesinde, "İflas ettim parayı döndüremedim, pişmanım" dediği öğrenildi. Ahmet Ö.'nün, bir arkadaşıyla, kuyumcudaki altınları bavula doldurup kaçtığı anların görüntüleri de ortaya çıktı.
4.01.2024Video
Müşterilerini dolandırıp altınlarla kaçan kuyumcu: İflas ettim, parayı döndüremedim
Müşterilerini dolandırıp altınlarla kaçan kuyumcu: İflas ettim, parayı döndüremedimBursa'nın Orhangazi ilçesinde, 'Yavru' adını verdiği sistemle, piyasa değerinin altında altın satma ve kazanç sağlama vaadiyle dolandırdığı müşterilerinden topladığı, yaklaşık 500 milyon lira ile kaçtığı İstanbul'da yakalanan kuyumcu Ahmet Ö.'nün (44) emniyetteki ifadesinde, "İflas ettim parayı döndüremedim, pişmanım" dediği öğrenildi. Ahmet Ö.'nün, bir arkadaşıyla, kuyumcudaki altınları bavula doldurup kaçtığı anların görüntüleri de ortaya çıktı.
4.01.2024Gündem
'Yavru' adını verdiği sistemle müşterilerini milyonlarca TL dolandıran kuyumcu, 4 saatte yakalandı
'Yavru' adını verdiği sistemle müşterilerini milyonlarca TL dolandıran kuyumcu, 4 saatte yakalandıBursa'nın Orhangazi ilçesinde, 80 yıldır faaliyet gösteren bir kuyumcunun 3'üncü nesil işletmecisi Ahmet Ö. (44), iddiaya göre 'Yavru' adını verdiği sistemle piyasa değerinin altında altın satma ve kazanç sağlama vaadiyle dolandırdığı müşterilerinden topladığı yaklaşık 500 milyon lira ile ortadan kayboldu. Yapılan şikayetlerin ardından hemen harekete geçen polis ekipleri, oluşturulan özel ekiple şüpheli Ahmet Ö.'yü 4 saatte yakalayıp gözaltına aldı.
4.01.2024Video

Benzer Haber Etiketleri

bursabakan göktaşkabine toplantısıtürkiyekuyumcu

Taahhüt ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.