Tanju Özcan

Tanju Özcan

Son dakika tanju özcan haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tanju özcan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tanju özcan haber sayfamızda...

Tanju Özcan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 216 tanju ozcan haberi bulunmuştur.
Bolu'da aralarında başkan yardımcısı ile il başkanlarının da olduğu 781 kişiye 'sigara izmariti' cezası
Bolu'da aralarında başkan yardımcısı ile il başkanlarının da olduğu 781 kişiye 'sigara izmariti' cezası Bolu Belediyesi, son 1,5 ayda aralarında AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, CHP Bolu İl Başkanı Tahsin Mert Karagöz, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Can ve Özel Kalem Müdürü Ergin Yönet'in de bulunduğu 781 kişiye sigara izmaritlerini yere attıkları gerekçesiyle 578'er TL para cezası uyguladı.
13.06.2024 Gündem
Bolu'da üniversite öğrencileri ulaşım zammını protesto etti
Bolu'da üniversite öğrencileri ulaşım zammını protesto etti Bolu’da özel halk otobüsü öğrenci bilet ücretlerinin Bolu Belediye Meclisi'nde alınan kararla 11 TL’den 18 TL’ye çıkartılmasına tepki gösteren üniversite öğrencileri yağmur altında sloganlarla yürüdü. Bolu Belediye Başkanı CHP’li Tanju Özcan, belediye binası önünde kendisini protesto eden öğrencilerle görüşerek yapılan zammın gerekçelerini anlattı.
13.05.2024 Gündem
Gölcük Tabiat Parkı'nın işletim hakları Bolu Belediyesi'nden alındı
Gölcük Tabiat Parkı'nın işletim hakları Bolu Belediyesi'nden alındı Bolu'da her yıl yerli ve yabancı yaklaşık 500 bin tatilcinin ziyaret ettiği ve 2040 yılına kadar Bolu Belediyesi’ne tahsisli olan Gölcük Tabiat Parkı’nın sözleşmesi, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından feshedildi. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Yapılan fesih işlemi Bolu’ya yapılan en büyük ihanettir” dedi.
10.05.2024 Foto Galeri
Tanju Özcan'dan, 2 bin 330 hektarlık alanda maden arama ruhsatı tepkisi
Tanju Özcan'dan, 2 bin 330 hektarlık alanda maden arama ruhsatı tepkisi Bolu Belediye Başkanı CHP'li Tanju Özcan, çam ormanları ve doğasıyla ilgi çeken At Yaylası ve Kızılağıl mevkisindeki 2 bin 330 hektarlık alana maden arama ruhsatının verildiğini belirterek, "Bolu'nun yerleşik alanının yarısı kadar bir alanda maden arama ruhsatı verilmiş. Burası Türkiye'de eşi benzeri bulunmayan bir torf madeninin bulunduğu bir alan. Bu işlem yapılırsa burada, Türkiye'nin en büyük doğa katliamı ile karşı karşıya kalırız" dedi.
29.04.2024 Gündem
Eşi belediyeye karşı protesto eylemine katıldı; Tanju Özcan 'Ben de seni protesto ediyorum' dedi
Eşi belediyeye karşı protesto eylemine katıldı; Tanju Özcan 'Ben de seni protesto ediyorum' dedi Bolu'da çam ormanları arasındaki Gölcük Tabiat Parkına dönemin belediye başkanı tarafından orman içindeki alanlara 2018 yılında 25 bungalov ev yaptırılması, bungalovların doğayı tahrip edeceği gerekçesiyle açılan davaların ardından Danıştay'ın son kararı ile onayladı. Projenin tekrar onaylanmasıyla bungalovların kiralama hakkı Bolu Belediyesine geçerken, aralarında Bolu Belediye Başkanı CHP’li Tanju Özcan’ın eşi Meral Özcan’ın da olduğu Gölcük Platformu üyeleri, konunun görüşüleceği meclis toplantısı öncesinde Bolu Belediyesini protesto etti, pankartlarla belediye meclis toplantısına da gelerek Başkan Özcan’a tepki gösterdi. Belediye meclis üyelerinin oy birliğiyle bungalov evlerinin kiralama konusu geri çekilirken, eşi Meral Özcan’a seslenen Tanju Özcan, "Bir taraftan demokrasi açısından mutlu oldum. Yani karı- koca aynı düşünmek zorunda değil. Gerçi ben de seni protesto ediyorum, bu akşam geç geleceğim eve" dedi.
18.04.2024 Gündem
Tabiat parkındaki bungalovların kullanıma açılması çalışmasına Gölcük Platformu'ndan tepki
Tabiat parkındaki bungalovların kullanıma açılması çalışmasına Gölcük Platformu'ndan tepki Bolu Gölcük Platformu, Gölcük Tabiat Parkı'nda orman içindeki 25 bungalov yapının tatilcilerin hizmetine sunulmasının önünü açan Danıştay kararına ve bu karar doğrultusunda Bolu Belediye Meclis Toplantısında konunun komisyona taşınmasına tepki gösterdi. Platformun sözcüsü Erol Perçin, “Alt yapı planları olmayan tesislerin kanalizasyonu nereye verilecektir? Bilim ve tekniğin doğruları bu yapılaşmanın ve kullanımın doğaya vereceği zararı apaçık ortaya koymaktadır” dedi.
16.04.2024 Gündem
Tanju Özcan: Yabancı üniversite öğrencilerinin otobüs biletlerine astronomik zam yapacağız
Tanju Özcan: Yabancı üniversite öğrencilerinin otobüs biletlerine astronomik zam yapacağız Bolu Belediye Başkanı CHP’li Tanju Özcan, Abant İzzet Baysal Üniversite’ne özellikle Afrika ülkelerinden öğrencilerin getirildiğini belirterek, “Karabük Üniversitesi sayesinde, oradaki eski rektörün sayesinde ve sonrasında onun akıl hocası ve şu anda Bolu’da görev yapan İbrahim Kürtül sayesinde bütün dünyaya rezil olduk. Bu şekilde gelmiş olan öğrencilerin, otobüs biletlerine astronomik bir zam yapacağız” dedi.
16.04.2024 Video
Tanju Özcan: Yabancı üniversite öğrencilerinin otobüs biletlerine astronomik zam yapacağız
Tanju Özcan: Yabancı üniversite öğrencilerinin otobüs biletlerine astronomik zam yapacağız Bolu Belediye Başkanı CHP’li Tanju Özcan, Abant İzzet Baysal Üniversite’ne özellikle Afrika ülkelerinden öğrencilerin getirildiğini belirterek, “Karabük Üniversitesi sayesinde, oradaki eski rektörün sayesinde ve sonrasında onun akıl hocası ve şu anda Bolu’da görev yapan İbrahim Kürtül sayesinde bütün dünyaya rezil olduk. Bu şekilde gelmiş olan öğrencilerin, otobüs biletlerine astronomik bir zam yapacağız” dedi.
16.04.2024 Politika
CHP’li Özcan, yeni döneme Kur’an-ı Kerim’e el basıp yemin ederek başladı
CHP’li Özcan, yeni döneme Kur’an-ı Kerim’e el basıp yemin ederek başladı Bolu’da 2019 yılında yapılan mahalli idareler genel seçiminde belediye başkanı seçildikten sonra Kur’an-ı Kerim’i öperek göreve başlayan CHP’li Tanju Özcan, yeni döneminin ilk belediye meclis toplantısında da Kur’an-ı Kerim’e el basarak yemin etti.
13.04.2024 Politika
İkinci kez başkan seçilen Tanju Özcan, mazbatasını aldı
İkinci kez başkan seçilen Tanju Özcan, mazbatasını aldı Bolu'da 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde ikinci kez Belediye Başkanı seçilen CHP'li Tanju Özcan, mazbatasını törenle aldı.
5.04.2024 Politika
CHP’li Özcan: Değişimin ilk ateşini yakan ben olduğum için kendimle gurur duyuyorum
CHP’li Özcan: Değişimin ilk ateşini yakan ben olduğum için kendimle gurur duyuyorum Bolu'da resmi olmayan sonuçlara göre yeniden belediye başkanı seçilen CHP'li Tanju Özcan, "Ankara'ya kadar 200 kilometre yol yürümemin ne kadar önemli ve değerli olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Bu değişimin ilk ateşini yakan ben olduğum için kendimle gurur duyuyorum. Bu konuda mütevazi olmayacağım. İlk gece, 'Kılıçdaroğlu istifa etmelidir, bırakmalıdır' diyen ben olduğum için kendimle gurur duyuyorum" dedi.
2.04.2024 Politika
Bolu'da CHP'li Özcan başkan seçildi; 4 ilçeyi AK Parti, 4 ilçeyi de CHP kazandı
Bolu'da CHP'li Özcan başkan seçildi; 4 ilçeyi AK Parti, 4 ilçeyi de CHP kazandı Bolu Belediye Başkanı CHP'li Tanju Özcan’ın resmi olmayan sonuçlara göre seçimi ikinci kez kazanması kentte coşkuyla kutlanırken, belediye binasının balkonundan vatandaşlara seslenen Özcan, vatandaşların 'Cumhurbaşkanı Tanju Özcan' şeklindeki sloganlarına, "Nasipse ona da sıra gelecek" dedi. Resmi olmayan sonuçlara göre; Bolu’da 4 ilçeyi AK Parti kazanırken, 4 ilçeyi ise CHP kazandı. 
31.03.2024 Gündem
Tanju Özcan, meclis üyesini çıkarmadığı için görevine son verdiği zabıta müdürünü geri aldı
Tanju Özcan, meclis üyesini çıkarmadığı için görevine son verdiği zabıta müdürünü geri aldı Bolu Belediye Başkanı CHP’li Tanju Özcan, dün akşam yapılan belediye meclis toplantısında tartıştığı Zafer Partisi Bolu Belediye başkan adayı ve meclis üyesi İlkay Bayrak’ı salondan çıkarmadığı için görevden aldığı zabıta müdüründen helallik isteyerek tekrar görevine iade etti.
2.02.2024 Politika
Tanju Özcan, tartıştığı meclis üyesini salondan çıkarmayan zabıta müdürünü görevden aldı
Tanju Özcan, tartıştığı meclis üyesini salondan çıkarmayan zabıta müdürünü görevden aldı Bolu Belediye Başkanı CHP’li Tanju Özcan, belediye meclis toplantısında Zafer Partisi Bolu Belediye başkan adayı ve belediye meclis üyesi İlkay Bayrak ile tartıştı. Özcan, tartışmanın ardından Zabıta Müdürü Hakan Yılmaz’a, Bayrak’ı salondan çıkarması talimatını verdi. Özcan, talimatına rağmen Bayrak’ı salondan çıkaramayan zabıta müdürünü görevden aldı.
1.02.2024 Politika
Tanju Özcan'ın 'Dilber' paylaşımına tepki
Tanju Özcan'ın 'Dilber' paylaşımına tepki Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Kanal D’de yayınlanmaya başlayan 'İnci Taneleri' dizisindeki pavyon sahnesini paylaşıp, dizideki Dilber karakterini kastederek, "Babamdan kalan tarlayı sattım, sana Bolu’dan ev aldım. Türkiye’nin en güzel şehri Bolu’ya bekliyoruz” paylaşımı yaptı. Özcan, sosyal medyada tepkilere sebep olan paylaşımıyla ilgili, popüler olan bir sahne ile birlikte Bolu'nun reklamını yapmak için mizah yaptığını belirterek, "Siyasetin esprili yönünü öne çıkararak zaman zaman böyle paylaşımlar daha önce de yaptım, yapmaya da devam edeceğim” dedi.
28.01.2024 Politika
Tanju Özcan'ı Arapça tabelasını kaldırdığı için tehdit eden emlakçıya ev hapsi
Tanju Özcan'ı Arapça tabelasını kaldırdığı için tehdit eden emlakçıya ev hapsi Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ı, Arapça tabelasını zabıtalara kaldırttığı için tehdit eden emlakçı Mehmet Mutlu (43) hakkında 2 ay 9 gün ev hapsi kararı verildi. Ayrıca Mutlu'nun ruhsatlı silahına el koyulmasına ve Tanju Özcan'a 100 metreden fazla yaklaşmamasına hükmedildi.
25.01.2024 Gündem
Tanju Özcan'ın 'Çöl faresi bedevilere' yazılı görsellerine soruşturma
Tanju Özcan'ın 'Çöl faresi bedevilere' yazılı görsellerine soruşturma Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Riyad'da oynanması planlanan Süper Kupa Finali'nin iptali sonrası Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan tarafından kentin billboardlarına yansıtılan 'Çöl faresi bedevilere, Atatürk'ün büyüklüğünü hatırlatan Fenerbahçe ve Galatasaray camiasını Bolu halkı adına kutluyorum. Atatürk'süz Türkiye olmaz' görsel ile ilgili soruşturma başlattı.
2.01.2024 Video
Tanju Özcan'ın 'Çöl faresi bedevilere' yazılı görsellerine soruşturma
Tanju Özcan'ın 'Çöl faresi bedevilere' yazılı görsellerine soruşturma Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Riyad'da oynanması planlanan Süper Kupa Finali'nin iptali sonrası Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan tarafından kentin billboardlarına yansıtılan 'Çöl faresi bedevilere, Atatürk'ün büyüklüğünü hatırlatan Fenerbahçe ve Galatasaray camiasını Bolu halkı adına kutluyorum. Atatürk'süz Türkiye olmaz' görsel ile ilgili soruşturma başlattı.
2.01.2024 Gündem
Bolu Belediye Başkanı Özcan: Kentte 7 günlük yas ilan ediyorum
Bolu Belediye Başkanı Özcan: Kentte 7 günlük yas ilan ediyorum Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 12 askerin şehit olması nedeniyle kentte 7 günlük yas ilan ederek, planlanan yılbaşı eğlencelerinin iptal olduğunu duyurdu.
25.12.2023 Politika
Tanju Özcan, Afgan sığınmacıların kurduğu derneğin tabelasını söktü
Tanju Özcan, Afgan sığınmacıların kurduğu derneğin tabelasını söktü Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kentte bulunan Bolu Afganistan Gençleri Sosyal Kültürel ve Yardımlaşma Derneği binasının önüne giderek çağırdığı zabıta ekiplerine tabelayı söktürdü. Başkan Özcan, "Bizden habersiz Bolu’da kimse tabela asamaz. Bunu açanlar izin verenler gelsin tabelayı benden istesin" dedi.
11.12.2023 Foto Galeri
Tanju Özcan, Afgan sığınmacıların kurduğu derneğin tabelasını söktü
Tanju Özcan, Afgan sığınmacıların kurduğu derneğin tabelasını söktü Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kentte bulunan Bolu Afganistan Gençleri Sosyal Kültürel ve Yardımlaşma Derneği binasının önüne giderek çağırdığı zabıta ekiplerine tabelayı söktürdü. Başkan Özcan, "Bizden habersiz Bolu’da kimse tabela asamaz. Bunu açanlar izin verenler gelsin tabelayı benden istesin" dedi.
11.12.2023 Video
Tanju Özcan: Bolu özelinde İYİ Parti ile tabanda bir birliktelik sağlanacağını düşünüyorum
Tanju Özcan: Bolu özelinde İYİ Parti ile tabanda bir birliktelik sağlanacağını düşünüyorum Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, "İYİ Partili arkadaşlarımızla, İYİ Parti ile seçimlerde gayet uyumlu bir şekilde çalıştık. Resmi olmasa da tabanda bir ittifak sağlanacağını düşünüyoruz. Kendi yoldaşımız gibi, kendi kardeşimiz gibi görüyoruz. Resmi olmasa da Bolu özelinde tabanda bu birlikteliğin sağlanacağını düşünüyorum" dedi.
6.12.2023 Gündem
CHP’ye geri dönen Tanju Özcan’a, Bolu'da coşkulu karşılama
CHP’ye geri dönen Tanju Özcan’a, Bolu'da coşkulu karşılama Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CHP’ye geri dönmesinin ardından Ankara dönüşünde partililer tarafından il başkanlığı önünde coşkuyla karşılandı. CHP’den belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapan Özcan, "Hep birlikte çalışacağız. Bugünden itibaren seçimin startını veriyoruz. Bolu merkezde bir Türkiye rekoru kıracağız” dedi.
28.11.2023 Politika
Özgür Özel'den Erdoğan'a 'Gazze'ye birlikte gitme' çağrısı
Özgür Özel'den Erdoğan'a 'Gazze'ye birlikte gitme' çağrısı CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Gazze'ye beraber gitme çağrısında bulunarak, "Tek başına giderek orada bir şey yapmak yerine orada bütün siyasi parti liderlerinin gücünü, Türkiye'nin iradesini ortaya koymaya davet ediyorum. Bu konuda cevap bekliyorum" dedi.
28.11.2023 Politika
CHP'de Tanju Özcan ile birlikte 13 kişiye af
CHP'de Tanju Özcan ile birlikte 13 kişiye af CHP Sözcüsü Deniz Yücel, "Bolu Belediye Başkanı Sayın Tanju Özcan'ın da dahil olduğu 13 arkadaşımızın Parti Meclisimiz kararıyla affedilmesine ve yeniden üyeliklerine karar verildi" dedi.
27.11.2023 Politika

Benzer Haber Etiketleri

tanju özcan Bolu CHP soruşturma Afgan sığınmacıların kurduğu

Tanju Özcan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.