Toroslar Edaş

Toroslar Edaş

Son dakika Toroslar Edaş haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Toroslar Edaş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Toroslar Edaş haber sayfamızda...

Toroslar Edaş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 80 toroslar edas haberi bulunmuştur.
Toroslar EDAŞ: Deprem bölgesinde 1,9 milyar liralık bütçeyle yıl boyu çalıştık
Toroslar EDAŞ: Deprem bölgesinde 1,9 milyar liralık bütçeyle yıl boyu çalıştıkDepremlerden etkilenen 11 ilden 5'inin elektrik dağıtımından sorumlu Toroslar EDAŞ, yıl boyunca başta Hatay ve Gaziantep olmak üzere 1,9 milyar liralık bütçeyle çalışmalarını sürdürdüğünü aktardı.
5.02.2024Video
Toroslar EDAŞ: Deprem bölgesinde 1,9 milyar liralık bütçeyle yıl boyu çalıştık
Toroslar EDAŞ: Deprem bölgesinde 1,9 milyar liralık bütçeyle yıl boyu çalıştıkDepremlerden etkilenen 11 ilden 5'inin elektrik dağıtımından sorumlu Toroslar EDAŞ, yıl boyunca başta Hatay ve Gaziantep olmak üzere 1,9 milyar liralık bütçeyle çalışmalarını sürdürdüğünü aktardı.
5.02.2024Kurumsal
Enerjisa Enerji'nin deprem bölgesindeki yatırımlarına EBRD'den 100 milyon dolarlık destek
Enerjisa Enerji'nin deprem bölgesindeki yatırımlarına EBRD'den 100 milyon dolarlık destekGeçtiğimiz yıl 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerin olumsuz etkilediği bölgelerde, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), Toroslar EDAŞ'ın elektrik dağıtım şebekesinin modernizasyonu ve yeniden yapılandırılmasına yönelik yatırımlara destek olmak üzere 100 milyon dolara kadar kredi desteği sağlayacak.
31.01.2024Ekonomi
Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin web siteleri ödüllendirildi
Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin web siteleri ödüllendirildi Geliştirdiği dijital çözümler ile milyonlarca kullanıcıya hizmet veren Enerjisa Dağıtım Şirketleri Başkent EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ, Turkey Call Center Awards 2023’ten (Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri) ödülle döndü. Enerjisa Dağıtım Şirketleri “En İyi Dijital Çözüm” kategorisinde Dağıtım Şirketleri Web Siteleri için ‘En Övgüye Değer’ ödülünü kazandı.
8.01.2024Ekonomi
Enerjisa Dağıtım Şirketleri, elektrikli araç filosunu devreye aldı
Enerjisa Dağıtım Şirketleri, elektrikli araç filosunu devreye aldı Enerjisa Dağıtım Şirketleri, elektrik dağıtım hizmetlerinde elektrikli araç filosunu devreye aldı.
26.12.2023Ekonomi
Enerjisa Enerji’den Adana Karataş’ta sürdürülebilir balıkçılığa destek
Enerjisa Enerji’den Adana Karataş’ta sürdürülebilir balıkçılığa destek  Sabancı Cumhuriyet Seferberliği kapsamında gerçekleştirilen Adana Karataş sürdürülebilir balıkçılık projesinin etkinliği geniş bir katılım ile gerçekleşti. Gönüllüler etkinlik kapsamında hem karada hem denizde gün boyunca 878 kilogram atık topladı.
2.11.2023Kurumsal
Her 10 çocuktan 5’i enerji tasarrufu farkındalığına ihtiyaç duyuyor
Her 10 çocuktan 5’i enerji tasarrufu farkındalığına ihtiyaç duyuyor Enerjisa Enerji, 2010 yılından bu yana süren uluslararası ödüllü sosyal sorumluluk projesi Enerjimi Koruyorum ile enerji verimliliği ve tasarruf bilincini çocuklara kazandırmaya yeni sezonda da devam ediyor. Proje bugüne kadar 15 ilde, 750 okulda, 300 binden fazla öğrenciyle buluştu. Proje kapsamında Türkiye çapında 7-13 yaş arası çocuk sahibi 1000 ebeveyn ile yapılan araştırmaya göre çocukları yüzde 54’ünün elektrik tasarrufu konusundaki bilincinin sınırlı seviyede olduğu görülüyor.
31.10.2023Kurumsal
Toroslar EDAŞ’tan Adana’da bakım ve yatırım çalışmaları
Toroslar EDAŞ’tan Adana’da bakım ve yatırım çalışmalarıToroslar EDAŞ, Adana’da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2023 yılının ilk 9 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini sürdürdüğünü açıkladı. Buna göre Adana’da 13 bin 243 trafo ve 37 bin 484 kilometre uzunluğundaki hatta yaklaşan kış koşullarında da sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmaları yapıldı.
23.10.2023Ekonomi
Toroslar EDAŞ ‘Yangın Önleme Projesi’ni hayata geçirdi
Toroslar EDAŞ ‘Yangın Önleme Projesi’ni hayata geçirdiToroslar EDAŞ, sorumluluk sahasında bulunan ve yangın çıkma riski olan ormanlık bölgelerdeki elektrik direkleri için 12,8 milyon lira bütçe ile ‘Yangın Önleme Projesi’ni hayata geçirdi.
18.10.2023Kurumsal
Enerjisa Enerji’ye uluslararası arenada finans ödülü
Enerjisa Enerji’ye uluslararası arenada finans ödülüEnerjisa Enerji, sermaye piyasaları ile finans sektörünün en saygın ödüllerinden biri olarak kabul edilen 2023 Türkiye Bonds, Loans & ESG Capital Markets  CEE, CIS & Türkiye Ödülleri kapsamında ‘Yılın Yerel Para Birimi Tahvili İşlemi Ödülü’nün sahibi oldu.
17.10.2023Kurumsal
Enerjisa dağıtım şirketlerinden dijital dönüşüm
Enerjisa dağıtım şirketlerinden dijital dönüşümEnerjisa dağıtım şirketleri Başkent EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ hizmet verdikleri bölgelerde şebeke kaynaklı oluşan arızalardan meydana gelen hasar başvurularının evrak teslim sürecini dijital platforma taşıdığını duyurdu.
11.10.2023Ekonomi
Toroslar EDAŞ göçmen kuşları yalıtımlı hatlarıyla koruyor
Toroslar EDAŞ göçmen kuşları yalıtımlı hatlarıyla koruyorToroslar Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (Toroslar EDAŞ) hizmet verdiği 6 ilde 2017 yılında başlattığı Yüksek Gerilim Havai Hat İzolasyonu Projesi'ne devam ediyor. Doğa Derneği ile iş birliği yapılan projede şirket, hem kuşların çarpılmalarını hem de bu nedenle oluşan arızaları önlemek için 18 bin 727 metre uzunluğundaki iletken ve 7 bin 638 adet izolatörün yalıtkan malzeme montaj işlemini tamamladığını duyurdu.
4.10.2023Ekonomi
Toroslar EDAŞ, en çok yatırım yapan elektrik dağıtım şirketi oldu
Toroslar EDAŞ, en çok yatırım yapan elektrik dağıtım şirketi oldu Türkiye genelinde hizmet veren 21 elektrik dağıtım şirketinin çatı örgütü Elder’in 2022 raporuna göre, Toroslar EDAŞ, yıllık 2,6 milyar lirayla en çok yatırım yapan elektrik dağıtım şirketi oldu.
19.09.2023Ekonomi
Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nden 'Kullanıcı Hizmet Merkezleri'
Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nden 'Kullanıcı Hizmet Merkezleri'Enerjisa Dağıtım Şirketleri; Başkent EDAŞ, Ayedaş ve Toroslar EDAŞ hizmet verdiği bölgelerde müşterilerine işlem kolaylığı sağlayacak Kullanıcı Hizmet Merkezleri’ni devreye aldığını duyurdu.
11.09.2023Kurumsal
Toroslar EDAŞ’tan hat yalıtım çalışmaları
Toroslar EDAŞ’tan hat yalıtım çalışmalarıToroslar EDAŞ, 2017'den beri yürüttüğü ‘Yüksek Gerilim Havai Hat İzolasyonu Projesi'ne bugüne kadar toplamda 1,5 milyon TL'yi aşan yatırım yaptığını açıkladı.
5.06.2023Kurumsal
Toroslar EDAŞ’tan Kilis’te bakım ve yatırım çalışmaları
Toroslar EDAŞ’tan Kilis’te bakım ve yatırım çalışmalarıToroslar EDAŞ, Kilis’te kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2023 yılının ilk 3 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini hız kesmeden sürdürdü. Buna göre Kilis’te bin 227 trafo ve 3 bin 656 kilometre hat uzunluğunda bakım, yenileme ve yatırım çalışmaları yapıldı.
10.05.2023Kurumsal
Toroslar EDAŞ’tan Gaziantep’te bakım ve yatırım çalışmaları
Toroslar EDAŞ’tan Gaziantep’te bakım ve yatırım çalışmaları   Toroslar EDAŞ, Gaziantep’te kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2023 yılının ilk 3 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini hız kesmeden sürdürdüğünü açıkladı. Buna göre Gaziantep’te 9 bin 727 trafo ve 23 bin 997 kilometre hat bakım, yenileme ve yatırım çalışmaları yapıldı.
26.04.2023Kurumsal
Toroslar EDAŞ’tan Mersin’de bakım ve yatırım çalışmaları
Toroslar EDAŞ’tan Mersin’de bakım ve yatırım çalışmaları Toroslar EDAŞ, Mersin’de kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2023 yılının ilk 3 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini hız kesmeden sürdürdüğünü açıkladı. Buna göre Mersin’de 11bin 618 trafo ve 42 bin 489 kilometre hat uzunluğunda bakım, yenileme ve yatırım çalışmaları yapıldı.
25.04.2023Kurumsal
Toroslar EDAŞ’tan Adana’da bakım ve yatırım çalışmaları
Toroslar EDAŞ’tan Adana’da bakım ve yatırım çalışmalarıToroslar EDAŞ, Adana’da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2023 yılının ilk 3 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini hız kesmeden sürdürdüğünü açıkladı. Buna göre Adana’da 12 bin 774 trafo ve 35 bin 911 kilometre hat uzunluğunda bakım, yenileme ve yatırım çalışmaları yapıldı.
10.05.2023Kurumsal
UEDAŞ ekipleri Hatay’da onarım çalışmalarını sürdürüyor
UEDAŞ ekipleri Hatay’da onarım çalışmalarını sürdürüyorUludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (UEDAŞ) ekipleri, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı öncülüğünde; depremin ilk gününden itibaren Hatay’daki mesaisini aralıksız sürdürüyor.
17.04.2023Gündem
"Enerjisa 186 Çağrı Merkezi olarak depremlerle 2 milyonu aşan arama için seferber olduk"
"Enerjisa 186 Çağrı Merkezi olarak depremlerle 2 milyonu aşan arama için seferber olduk"Enerjisa 186 Çağrı Merkezi, Toroslar EDAŞ bölgesindeki depremzedeler için ilk andan itibaren çağrılarına kesintisiz devam etti. Depremzede vatandaşların talep ve isteklerini en hızlı şekilde karşılayan ve yetkililere bildiren 186 Çağrı Merkezi’ne gelen aramaların sayısı 2 milyonu aştı.
31.03.2023Video
"Enerjisa 186 Çağrı Merkezi olarak depremlerle 2 milyonu aşan arama için seferber olduk"
"Enerjisa 186 Çağrı Merkezi olarak depremlerle 2 milyonu aşan arama için seferber olduk"ENERJİSA 186 Çağrı Merkezi, Toroslar EDAŞ bölgesindeki depremzedeler için ilk andan itibaren çağrılarına kesintisiz devam etti. Depremzede vatandaşların talep ve isteklerini en hızlı şekilde karşılayan ve yetkililere bildiren 186 Çağrı Merkezi’ne gelen aramaların sayısı 2 milyonu aştı.
31.03.2023Ekonomi
Enerjisa Enerji’den 15 milyar TL yatırım; deprem bölgesine öncelik verilecek
Enerjisa Enerji’den 15 milyar TL yatırım; deprem bölgesine öncelik verilecekEnerjisa Enerji, 2023 yılında yapacağı 15 milyar TL’lik yatırımın önemli bir bölümünü depremden etkilenen Toroslar bölgesine yapacağını açıkladı. Konuya ilişkin açıklama yapan şirketin CEO’su Murat Pınar, 2023 yılında yatırımlarımızı geçen yıla göre üç katına çıkararak 15 milyar liraya yükseltiyoruz. Bu yatırımın büyük bölümünü depremden etkilenen Toroslar bölgesine şebeke modernizasyonu, teknoloji ve akıllı şebeke uygulamalarıyla aktaracağız” dedi.
25.02.2023Ekonomi
Deprem bölgesinde çadır kentlere enerji sağlandı
Deprem bölgesinde çadır kentlere enerji sağlandıToroslar EDAŞ, Osmaniye, Gaziantep ve Adana’da geçen hafta itibariyle tamamladığı deprem kaynaklı arıza onarım faaliyetlerini sürdürdüğünü duyurdu. Bölgede kurulan çadır kentlere enerji sağlandığını duyuran şirket, sokak ve şehir aydınlatmalarının tamamının da çalışır hale getirildiğini açıkladı.
22.02.2023Gündem
Toroslar EDAŞ, deprem bölgesinde afet haberleşme sistemini devreye aldı
Toroslar EDAŞ, deprem bölgesinde afet haberleşme sistemini devreye aldıToroslar Elektrik Dağıtım AŞ (Toroslar EDAŞ), deprem bölgesinde yaşanan mobil telekomünikasyon problemine karşı, onarım ekiplerinin daha etkili bir iletişimle çalışabilmesi için Afet Haberleşme Sistemi’ni devreye aldığını duyurdu. Şirket, yüksek noktalara kurulan ve güneş enerjisiyle çalışan 3 mobil kule ve haberleşme istasyonu ile yüzlerce ekip aracına takılı telsizler sayesinde onarım ekiplerinin iletişim ve koordinasyonu sağlandığını açıkladı. Saha çalışan sayısı iki bin 73’e, jeneratör sayısı ise bin 716’ya çıkarıldı.
11.02.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

depremEnerjisaedaşToroslar EDAŞbakım

Toroslar Edaş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.