Tunç

Tunç

Son dakika tunç haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tunç gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tunç haber sayfamızda...

Tunç

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.287 tunc haberi bulunmuştur.
AK Parti İzmir İl Başkanı Saygılı: İzmir Körfezi'nde hissedilen kötü koku artıyor
AK Parti İzmir İl Başkanı Saygılı: İzmir Körfezi'nde hissedilen kötü koku artıyorAK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı İzmir'de koku probleminin etkili olan sıcak hava nedeniyle daha da arttığını belirterek, "Kanalizasyon borularının hala körfeze akması ve yılan hikayesine dönen Çiğli Atık Su Arıtma Tesisi'ndeki 4'üncü fazın 9 yıldır bitirilememiş olması, körfezi her gün daha kirli hale getiriyor. Balçova, Konak, Çiğli ve Karşıyaka bölgesinde vatandaşlar evlerinin camını bile açamıyor" dedi.
25.07.2024Politika
Kurtulmuş ve Yılmaz'dan ABD Kongresine, Netenyahu tepkisi
Kurtulmuş ve Yılmaz'dan ABD Kongresine, Netenyahu tepkisiCumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun, ABD Kongresinde yaptığı konuşmaya ve ayakta alkışlanmasına, yaptıkları açıklamalarla tepki gösterdi.
25.07.2024Politika
Kılıçdaroğlu: İzmir'in de sorunları var ama Cemil Tugay başkanın akılcı politikalarla çözeceğine inanıyorum
Kılıçdaroğlu: İzmir'in de sorunları var ama Cemil Tugay başkanın akılcı politikalarla çözeceğine inanıyorumCHP'nin eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay'ı Egemenlik Evi'ndeki ziyaretinde, "Her belediyede olduğu gibi İzmir'in de sorunları var. Sorunsuz bir belediye yok ama Cemil Tugay başkanın var olan sorunları akılcı politikalarla çözeceğine inanıyorum" dedi.
24.07.2024Politika
Bakan Tunç: Hayvan katliamı algısı doğru değil
Bakan Tunç: Hayvan katliamı algısı doğru değilAdalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Özellikle bazı konular çarpıtılıyor. Sanki hayvanlara yönelik bir katliam gerçekleştirilecekmiş gibi bir algı oluşturuluyor. Bu algı kesinlikle doğru değil" dedi.
24.07.2024Politika
Bakan Tunç: Peygamberimiz hakkında hakaret içerikli paylaşım yapan şüpheli tutuklandı
Bakan Tunç: Peygamberimiz hakkında hakaret içerikli paylaşım yapan şüpheli tutuklandıAdalet Bakanı Yılmaz Tunç, Hz. Muhammed hakkında hakaret içerikli paylaşım yapan şüpheli Z.K.'nın 'Halki kin ve düşmanlığı alenen tahrik etme' suçundan tutuklandığını duyurdu.
23.07.2024Politika
Mersin'de terör örgütü lehine slogan atan 9 kişi gözaltına alındı
Mersin'de terör örgütü lehine slogan atan 9 kişi gözaltına alındıAdalet Bakanı Yılmaz Tunç, Mersin'de bir grup tarafından bölücü terör örgütü marşı eşliğinde halay çekilmesi ve slogan atılması olayı hakkında Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında 9 şüphelinin gözaltına alındığını, 2 şüpheliyi de yakalama çalışmalarının devam ettiğini duyurdu.
22.07.2024Politika
Bakan Ersoy: Geç Tunç Çağı'na yeni bir bakış açısı sunulacak tablet bulundu
Bakan Ersoy: Geç Tunç Çağı'na yeni bir bakış açısı sunulacak tablet bulunduKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde, Geç Tunç Çağı'nın ekonomik yapısı ve devlet sistemine yeni bir bakış açısı sunacak bir tablet bulunduğunu açıkladı.
22.07.2024Kültür&Sanat
Bakan Tunç: Kırılgan grupları adli süreçlerde destekliyoruz
Bakan Tunç: Kırılgan grupları adli süreçlerde destekliyoruzAdalet Bakanı Yılmaz Tunç, kadın ve çocuklar başta olmak üzere kırılgan grupları, Adli Destek ve Mağdur Hizmetleri Müdürlükleri ile adli süreçlerde desteklediklerini açıkladı.
21.07.2024Gündem
Bakan Tunç: İşgalci İsrail, alınan kararlara uymalı
Bakan Tunç: İşgalci İsrail, alınan kararlara uymalıAdalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Yaklaşık 90 bin Filistinlinin yaralanmasına neden olan işgalci İsrail, alınan kararlara uymalı ve hain saldırılarına biran önce son vermelidir" dedi.
19.07.2024Politika
Bakan Tunç: ACEP ile ceza ve infaz kurumlarında 185 milyona yakın görüşme gerçekleştirildi
Bakan Tunç: ACEP ile ceza ve infaz kurumlarında 185 milyona yakın görüşme gerçekleştirildiAdalet Bakanı Yılmaz Tunç, Akıllı Teknolojilerin Ceza İnfaz Kurumlarına Entegrasyonu Projesi (ACEP) kapsamında ceza ve infaz kurumlarında 185 milyona yakın görüşme gerçekleştirildiğini açıkladı.
19.07.2024Politika
İzmir’de akıma kapılan 2 kişinin ölümüyle ilgili 27 şüpheliden 14'ü tutuklandı
İzmir’de akıma kapılan 2 kişinin ölümüyle ilgili 27 şüpheliden 14'ü tutuklandıİzmir'de, sağanak yağış sırasında su birikintisinden geçmeye çalışırken elektrik akımına kapılan 2 kişinin hayatını kaybetmesiyle ilgili gözaltına alınıp, adliyeye çıkarılan 27 şüpheli tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi. Bu arada belge, beyan ve delillerin değerlendirilmesi sonucu 5 kişi hakkında daha gözaltı kararı verildi. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, İzmir’de yağmur sırasında elektrik akımına kapılarak 2 kişinin hayatını kaybetmesi ile ilgili yürütülen soruşturmada gözaltına alınan 27 şüpheliden 14’ünün tutuklandığını açıkladı.
19.07.2024Gündem
Bakan Tunç: Filistin'in savunucusu olmaya devam edeceğiz
Bakan Tunç: Filistin'in savunucusu olmaya devam edeceğizAdalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Biz Türkiye olarak her daim olduğu gibi Filistinli kardeşlerimizi desteklemeye devam edeceğiz. Ülke olarak, Filistin'in savunucusu olmaya devam edeceğiz" dedi.
17.07.2024Politika
Bakan Tunç: Avrupa ülkeleri, FETÖ elebaşlarını misafir etmeye devam ediyor
Bakan Tunç: Avrupa ülkeleri, FETÖ elebaşlarını misafir etmeye devam ediyorAdalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Akıncı Üssü'nde o gece sivil imamlar suçüstü yakalandı. Bunların FETÖ elebaşıyla irtibatları ayan beyan ortada, tüm deliller ortada. Ama maalesef iade dosyalarımız Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Adalet Bakanlığı'ndan bir türlü yargı makamlarına ulaştırılmadı, ulaştırılmak istenmedi. Avrupa Birliği (AB) ülkeleri başta Almanya, FETÖ elebaşlarını, FETÖ irtibat ve iltisaklarını misafir etmeye devam ediyorlar" dedi.
16.07.2024Politika
Çeşme'de orman yangını; 3 kişi hayatını kaybetti
Çeşme'de orman yangını; 3 kişi hayatını kaybettiİzmir'in Çeşme ilçesinde orman yangını çıktı. Alevlere havadan ve karadan müdahale ediliyor.
15.07.2024Gündem
Siyasilerden '15 Temmuz' Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajları
Siyasilerden '15 Temmuz' Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajları15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla siyasiler sosyal medya hesaplarından mesajları yayımladı. Birlik ve beraberlik vurgusu yapılan açıklamalarda şehitler rahmet, gaziler saygıyla anıldı.
15.07.2024Gündem
Bakan Tunç: İzmir'de 2 kişinin ölümüne ilişkin 29 gözaltı talimatı verilmiştir
Bakan Tunç: İzmir'de 2 kişinin ölümüne ilişkin 29 gözaltı talimatı verilmiştirAdalet Bakanı Yılmaz Tunç, İzmir'in Konak ilçesinde elektrik akımına kapılan 2 kişinin hayatını kaybetmesiyle ilgili 29 kişi hakkında gözaltı talimatı verildiğini duyurdu.
14.07.2024Gündem
Bakan Tunç: Hem cezalarını çekiyorlar hem ekonomiye katkı sağlıyorlar
Bakan Tunç: Hem cezalarını çekiyorlar hem ekonomiye katkı sağlıyorlarAdalet Bakanı Yılmaz Tunç, Adalet Bakanlığı Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu'nun düzenlediği Ürün ve El Sanatları Fuarı Açılış Töreni'ne katıldı. Tunç yaptığı konuşmada, “58 bin 500 hükümlü ve tutuklu atölye ve fabrikalarda çalışıyorlar. Çalışırken hem cezalarını çekmiş oluyorlar, hem ekonomiye katkı sağlıyorlar“ dedi.
13.07.2024Politika
Bakan Tunç: Bir daha hiç darbe olmasın diye daha köklü reformlara adım atmamız lazım
Bakan Tunç: Bir daha hiç darbe olmasın diye daha köklü reformlara adım atmamız lazımAdalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına başladığımız şu dönemde 'Bir daha hiç darbe olmasın, bu ülkede milli iradenin önü hiç kesilmesin' diye daha köklü reformlara adım atmamız lazım. Bunun için de 184 değişiklik geçiren artık yamalı bohçaya dönüşen bir anayasa yerine milletin temsilcileri tarafından Mecliste hazırlanan, tüm toplum kesimlerinin görüşlerinin alındığı, temel hak ve özgürlükleri öne alan, devletin görevlerini net bir şekilde ortaya koyan, demokratik, sivil, katılımcı bir anayasayla inşallah ‘Türkiye Yüzyılı’nı inşa etmemiz lazım" dedi.
13.07.2024Politika
Bakan Tunç, Sinan Bey Camisi açılış törenine katıldı
Bakan Tunç, Sinan Bey Camisi açılış törenine katıldı Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Srebrenitsa katliamının 29’uncu yılı anma programına katılmak üzere gittiği Bosna Hersek’te Bosna Savaşı'nda tahrip edilerek yıkılan ve daha sonra onarılan Sinan Bey Camisi'nin açılış törenine katıldı.
12.07.2024Dünya
Bakan Tunç’un Bosna Hersek temasları
Bakan Tunç’un Bosna Hersek temaslarıAdalet Bakanı Yılmaz Tunç Srebrenitsa katliamının 29’uncu yılı anma programına katılmak üzere gittiği Bosna Hersek’te dün ilk Cumhurbaşkanı Aliya İzzetbegoviç'in Kovaçi Şehitliğindeki kabrini ve hayatını kaybedenlerin ailelerini ziyaret etti. Bakan Tunç ayrıca, Başçarşı'da Bosna Hersekli vatandaşlarla bir araya geldi.
12.07.2024Dünya
Bakan Tunç, Potoçari Anıt Mezarlığı'nda düzenlenen cenaze törenine katıldı
Bakan Tunç, Potoçari Anıt Mezarlığı'nda düzenlenen cenaze törenine katıldıAdalet Bakanı Yılmaz Tunç, Srebrenitsa katliamının 29’uncu yılı anma programına katılmak üzere gittiği Bosna Hersek’te kimlik tespitleri yeni yapılan 14 soykırım kurbanı için Potoçari Anıt Mezarlığı'nda düzenlenen cenaze törenine katıldı.
11.07.2024Dünya
Dışişleri Bakanlığı'nda 'Srebrenitsa Soykırımını Uluslararası Düşünme ve Anma Günü' programı
Dışişleri Bakanlığı'nda 'Srebrenitsa Soykırımını Uluslararası Düşünme ve Anma Günü' programıDışişleri Bakanlığı'nda, Birleşmiş Milletler (BM) tarafından ilk kez bu yıl ilan edilen 'Srebrenitsa Soykırımını Uluslararası Düşünme ve Anma Günü' programı düzenlendi.
11.07.2024Politika
Bakan Tunç, Srebrenitsa Soykırımı anma programına katıldı
Bakan Tunç, Srebrenitsa Soykırımı anma programına katıldıAdalet Bakanı Yılmaz Tunç, Srebrenitsa Soykırımı'nın 29'uncu yılı sebebiyle gittiği Bosna Hersek’in Potoçari bölgesinde Potoçari Anma Merkezi Akü Fabrikası'nda düzenlenen anma programına katıldı.
11.07.2024Dünya
Kalp nakli bekleyen İbrahim için imza kampanyası
Kalp nakli bekleyen İbrahim için imza kampanyasıAnkara'da, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde kalp yetmezliği tedavisi gören ve kalp nakli bekleyen İbrahim Mevlüt Tunç (2,5) için, organ bağışında farkındalık oluşturmak amacıyla imza kampanyası başlatıldı.
11.07.2024Video
Kalp nakli bekleyen İbrahim için imza kampanyası
Kalp nakli bekleyen İbrahim için imza kampanyasıAnkara'da, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde kalp yetmezliği tedavisi gören ve kalp nakli bekleyen İbrahim Mevlüt Tunç (2,5) için, organ bağışında farkındalık oluşturmak amacıyla imza kampanyası başlatıldı.
11.07.2024Sağlık-Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Bakan Tunçİzmiradaletkalp nakliAK Parti

Tunç ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.