Vaka Haritası

Vaka Haritası

Son dakika vaka haritası haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan vaka haritası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan vaka haritası haber sayfamızda...

Vaka Haritası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 132 vaka haritasi haberi bulunmuştur.
Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 1310 oldu
Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 1310 olduSağlık Bakanlığı, 'Günlük Covid- 19 Tablosu' verilerini açıkladı. Son 24 saatte yapılan 139 bin 482 testte 1310 vaka tespit edildi. 5 kişi hayatını kaybederken, 1289 kişinin de tedavisi ve karantinası sona erdi.
26.05.2022Sağlık-Yaşam
Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 1260 oldu
Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 1260 olduSağlık Bakanlığı, 'Günlük Kovid- 19 Tablosu' verilerini açıkladı. Son 24 saatte yapılan 137 bin 537 testte 1260 vaka tespit edildi. 4 kişi hayatını kaybederken, 1225 kişinin de tedavisi ve karantinası sona erdi.
25.05.2022Sağlık-Yaşam
Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 922 oldu
Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 922 olduSağlık Bakanlığı, 'Günlük Kovid- 19 Tablosu' verilerini açıkladı. Son 24 saatte yapılan 123 bin 536 testte 922 vaka tespit edildi. 3 kişi hayatını kaybederken, 1105 kişinin de tedavisi ve karantinası sona erdi.
23.05.2022Sağlık-Yaşam
Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 905 oldu
Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 905 olduSağlık Bakanlığı, 'Günlük Kovid- 19 Tablosu' verilerini açıkladı. Son 24 saatte yapılan 118 bin 852 testte 905 vaka tespit edildi. 5 kişi hayatını kaybederken, 1019 kişinin de tedavisi ve karantinası sona erdi. Bakan Koca, vaka sayılarına ilişkin "Beklediğimiz gün geldi" dedi.
22.05.2022Sağlık-Yaşam
Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 1154 oldu
Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 1154 olduSağlık Bakanlığı, 'Günlük Kovid- 19 Tablosu' verilerini açıkladı. Son 24 saatte yapılan 120 bin 183 testte 1154 vaka tespit edildi. 10 kişi hayatını kaybederken, 1190 kişinin de tedavisi ve karantinası sona erdi.
15.05.2022Sağlık-Yaşam
Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 1253 oldu
Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 1253 olduSağlık Bakanlığı, 'Günlük Kovid- 19 Tablosu' verilerini açıkladı. Son 24 saatte yapılan 101 bin 263 testte 1253 vaka tespit edildi. 11 kişi hayatını kaybederken, 1782 kişinin de tedavisi ve karantinası sona erdi.
3 büyükşehirde vaka sayısı düştü
3 büyükşehirde vaka sayısı düştüSağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıkladığı haftalık vaka sayısı haritasına göre, 19-25 Mart'ta 100 bin kişide görülen vaka sayısı İstanbul, Ankara ve İzmir'de düştü.
Vaka haritası güncellendi; nüfusa oranla en fazla vaka yine Rize'de
Vaka haritası güncellendi; nüfusa oranla en fazla vaka yine Rize'deSağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın paylaştığı güncel koronavirüs vaka haritasında nüfusa oranla en fazla vakanın görüldüğü il, yine Rize oldu. Vatandaşlar, vakaların düşmesi için kurallara uyulması çağrısında bulundu.
11.09.2021Gündem
Koca: Haftalık vaka haritası güncellendi
Koca: Haftalık vaka haritası güncellendiBakan Koca: 100 bin nüfusa karşılık gelen bir haftalık toplam vaka sayısını gösteren insidans haritası güncellendi. Aşı olma oranı yüksek olan illerimiz vaka artışlarından çok daha az etkileniyor. Aşınızı zaman kaybetmeden olun.Son bir haftada vaka sayısı en çok artan illerimiz; Siirt, Diyarbakır, Bingöl, Batman ve Bitlis...
İllerin haftalık vaka haritası güncellendi
İllerin haftalık vaka haritası güncellendiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, 05-11 Haziran tarihleri arasındaki 'İllere Göre Haftalık Vaka Sayısı' haritasını paylaştı. Son bir haftada vaka sayısı en çok azalan iller; Bilecik, Karaman, Malatya, Kastamonu ve Isparta oldu.
17.06.2021Sağlık-Yaşam
İllerin haftalık vaka haritası güncellendi
İllerin haftalık vaka haritası güncellendiSağlık Bakanlığı'nın illere göre haftalık vaka sayısı haritası güncellendi. Son bir haftadaki verilere göre tüm illerde vaka sayılarında düşüş sürerken, en çok azalan iller Gümüşhane, Bilecik, Bayburt, Kocaeli ve Kırklareli oldu.
İllere göre vaka haritası güncellendi
İllere göre vaka haritası güncellendiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, 22-28 Mayıs'taki 'İllere Göre Haftalık Vaka Sayısı' haritasını paylaştı.
En çok vaka görülen illerden Rize'de, 'çay göçü' endişesi
En çok vaka görülen illerden Rize'de, 'çay göçü' endişesiSağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın paylaştığı her 100 bin kişide görülen Covid-19 vaka haritasında en çok vaka görülen iller arasında 4’üncü sırada yer alan Rize’de, köy evlerindeki aile içi toplu buluşmaların vaka artışlarına neden olduğu belirlendi. Vatandaşlar çay göçü ile gelenlerin tedbirlere uymasını isterken, yetkililer çay alım yerlerinde tedbirleri sıklaştırdı.
19.05.2021Gündem
Tekirdağ'da vaka haritası, yeşile döndü
Tekirdağ'da vaka haritası, yeşile döndüKoronavirüs vaka sayısında ilk 5 ilden olan ve tam kapanma ile birlikte Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın vaka sayısı en çok azalan iller arasında açıkladığı Tekirdağ'da, kırmızı renkteki yoğunluk haritası, yerini yeşile bıraktı.
15.05.2021Sağlık-Yaşam
İllere göre vaka haritası güncellendi
İllere göre vaka haritası güncellendiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, 1-7 Mayıs'taki 'İllere Göre Haftalık Vaka Sayısı' haritasını paylaştı. İstanbul, Kastamonu, Tekirdağ, Zonguldak ve Erzurum, 100 bin kişide en çok Covid-19 vakası görülen iller oldu.
10.05.2021Sağlık-Yaşam
İllere göre vaka haritası güncellendi
İllere göre vaka haritası güncellendiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, 13- 19 Mart arasındaki 'İllere Göre Haftalık Vaka Sayısı' haritasını paylaştı.
20.03.2021Sağlık-Yaşam
İllere göre vaka haritası güncellendi
İllere göre vaka haritası güncellendiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, 6- 12 Mart arasındaki 'İllere Göre Haftalık Vaka Sayısı' haritasını paylaştı.
16.03.2021Sağlık-Yaşam
Bakan Koca, illerin haftalık vaka sayısı haritasını paylaştı
Bakan Koca, illerin haftalık vaka sayısı haritasını paylaştıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, 'kontrollü normalleşme' sürecinde illere göre haftalık koronavirüs vaka sayısı haritasını paylaştı. 100 bin nüfusta vaka sayısı en fazla olan ilk 5 il Samsun, Sinop, Giresun, Ordu, Trabzon, en düşük Hakkari, Şırnak, Batman, Mardin ve Siirt oldu.
Türkiye’nin en çok vakaya sahip kenti Eskişehir’de yoğun bakımlar kapatıldı
Türkiye’nin en çok vakaya sahip kenti Eskişehir’de yoğun bakımlar kapatıldıSağlık Bakanlığı verilerine göre vaka sayısı en yoğun olan iller arasında son 1 aydır zirvede yer alan Eskişehir’in pandemi tedavisi uygulanan hastanelerdeki koronavirüs yoğun bakım servisleri azalan vakalarla birlikte kapatıldı. Haritası tamamen ‘düşük risk’ anlamındaki maviye dönen kentteki hastanelerde tedavi gören 3 koronavirüs hastası bulunurken, son 15 günde yeni vaka görülmemesi sevinç yarattı. Eskişehir Şehir Hastanesi yoğun bakım uzmanı Dr. Ahmet Volkan Yıldırım, boş yatak görmenin kendilerini çok mutlu ettiğini belirtip, “Geçtiğimiz yoğun günleri düşündüğümüz zaman bu noktaya gelmemiz sevindirici ve gerçekten iyi hissettiriyor” dedi.
İZ Kariyer Festivali başlıyor
İZ Kariyer Festivali başlıyor  Yeditepe Üniversitesi’nin İZ’22 adıyla, düzenlediği Kariyer Festivali, iki yıllık çevrim içi aranın ardından 11 Nisan’da kampüste başlıyor. Fırsatlarla dolu festivalle öğrencilerin iş yaşamıyla tanışmasına olanak sağlanması amaçlanıyor.
9.04.2022Eğitim
Bahçeli: Türkiye, cephe ülkesi olmayacaktır
Bahçeli: Türkiye, cephe ülkesi olmayacaktırMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Rusya-Ukrayna arasındaki çatışmaya bakışlarının insani, ilkesel ve uluslararası hukuk temelli olduğunu belirterek, "Türkiye, cephe ülkesi olmayacaktır. Türkiye, Batı'nın nam ve hesabına silah kuşanmayacaktır. Milli çıkarlarımız neyi gerektiriyorsa, başkent Ankara'nın politik dinamikleri neye vurgu yapıyorsa, adresimiz ve konumumuz orasıdır" dedi.
3.03.2022Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Elektrikte tarife rakamları, vatandaşımız lehine yeniden değerlendirilecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Elektrikte tarife rakamları, vatandaşımız lehine yeniden değerlendirilecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Elektrikte 210 kilowatt saate kadarki düşük tarife ve 210 kilowatt saatin üzerindeki yüksek tarife rakamları, vatandaşımız lehine yeniden değerlendirilecektir. Küçük esnaf ve sanaatkarı koruyacak şekilde benzer kademelendirme yapılacaktır. Dernekler, vakıflar, cemevleri dahil ticarethane statüsünden fatura ödeyen kuruluşların elektrik bedelleri önemli oranda düşecektir" dedi.
16.02.2022Politika
Vaka sayısının arttığı Kocaeli'de kurallar unutuldu
Vaka sayısının arttığı Kocaeli'de kurallar unutulduKocaeli'de koronavirüs vakaları artarken, kentin birçok noktasında vatandaşların maskesiz olduğu ve sosyal mesafe kuralını ihlal ettiği görüldü. Vaka sayılarının 100 bin nüfusta 511,65'e ulaştığı kentte, Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasındaki yoğunluk haritası da kırmızıya döndü.
18.01.2022Gündem
İstanbul'da vaka sayısında 2 kat artış
İstanbul'da vaka sayısında 2 kat artışSağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıkladığı haftalık vaka sayısı haritasında; vaka yoğunluğu en çok artan iller Bingöl, İstanbul, Eskişehir, Muğla, Gümüşhane, Kırklareli, İzmir, Yalova, Ankara, Karabük oldu. İstanbul'da 100 bin kişide görülen vaka sayısı bir haftada 663,69'dan 1222,37'ye yükseldi.
17.01.2022Sağlık-Yaşam
Eskişehir’de koronavirüs alarmı; etkinlikler iptal edildi
Eskişehir’de koronavirüs alarmı; etkinlikler iptal edildiEskişehir'de en az iki doz aşı olan kişilerin oranı yüzde 85'e ulaşmasına rağmen artan koronavirüs vakalarının ardından hastanelerde test kuyrukları uzadı. Covid-19 nedeniyle evlerinde tedavi görenlerin sayısı, son 1 haftada 8 bin 678'den 14 bin 485 kişiye yükseldi. Valilik, toplu etkinlikler için maske, mesafe ve hijyen uyarısı yaparken, Büyükşehir Belediyesi ise ocak ayında yapılması planlanan sergi, tiyatro ve konser organizasyonlarının iptal edildiğini duyurdu.
3.01.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

vaka haritasısağlıkkoronavirüskoronacorona

Vaka Haritası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.