Yönetici

Yönetici

Son dakika Yönetici haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Yönetici gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Yönetici haber sayfamızda...

Yönetici

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.860 yonetici haberi bulunmuştur.
Milli güreşçi Taha Akgül: 2’nci kez olimpiyat şampiyonu olacağım inşallah
Milli güreşçi Taha Akgül: 2’nci kez olimpiyat şampiyonu olacağım inşallah Milli güreşçi Taha Akgül, “Olimpiyatlarda psikolojik taraf daha ağır basacak. Ben de takımın en tecrübeli isimlerden biri olarak bunun üstesinden gelebilir, bu yükün altından kalkabilirim inşallah. Bunu orada avantaja çevireceğim ve 2’nci kez olimpiyat şampiyon olacağım inşallah” dedi.
18.06.2024 Spor
Milli güreşçi Taha Akgül: 2’nci kez olimpiyat şampiyonu olacağım inşallah
Milli güreşçi Taha Akgül: 2’nci kez olimpiyat şampiyonu olacağım inşallah Milli güreşçi Taha Akgül, “Olimpiyatlarda psikolojik taraf daha ağır basacak. Ben de takımın en tecrübeli isimlerden biri olarak bunun üstesinden gelebilir, bu yükün altından kalkabilirim inşallah. Bunu orada avantaja çevireceğim ve 2’nci kez olimpiyat şampiyon olacağım inşallah” dedi.
18.06.2024 Video
Bakan Fidan: Bu artık bir yıpratma savaşına dönmüş durumda
Bakan Fidan: Bu artık bir yıpratma savaşına dönmüş durumda Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, "Tahminlere baktığımız zaman kayıpların sayısının 500 binden fazla olduğu görülüyor. Bu artık bir yıpratma savaşına dönmüş durumda. Baktığımız zaman 21'inci yüzyılda bu trajedinin her gün daha da kötüleşebildiğini görüyoruz” dedi.
15.06.2024 Politika
Tuğba Danışmaz: Hedefim Olimpiyatlarda final
Tuğba Danışmaz: Hedefim Olimpiyatlarda final İtalya'nın başkenti Roma'da devam eden Büyükler Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda üç adım atlama finalinde 14.57 metre atlayarak Avrupa 2'ncisi olan ve olimpiyat kotası alan Milli Atlet Tuğba Danışmaz, kamp yapmak üzere geldiği İzmir'de DHA'ya özel açıklamalarda bulundu. Üç adım atlamada olimpiyata gidecek ilk Türk kadın sporcu olarak tarihe geçen ve Roma'da kendisine ait Türkiye rekorunu kıran Tuğba Danışmaz, Adnan Menderes Havalimanı çıkışında ayağının tozuyla duygularını dile getirip, hedeflerini anlattı. Tuğba, “Önümüzde Olimpiyatlar var, Tokyo 2022'yi 1 kişiyle kaçırmıştım. Şimdi Paris'te her şey sürprizlere gebe. Önce finale kalalım” dedi.
11.06.2024 Spor
BEDAŞ ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Ar-Ge projeleri odaklı protokole imza attı
BEDAŞ ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Ar-Ge projeleri odaklı protokole imza attı BEDAŞ ile İstanbul Ticaret Üniversitesi, bir protokole imza attı. Protokol kapsamında; Ar-Ge odaklı, ürün ve uygulamaların tasarlanması, geliştirilmesi, üretim aşamalarında mevcut projelere katkı sağlanması ile yeni Ar-Ge projeleri geliştirmek üzere ortak çalışmalar yürütülecek. Proje geliştirmenin yanı sıra BEDAŞ, üniversite öğrencilerine staj imkanı sunarak, sektörün kapılarını gençlere açacak.
11.06.2024 Ekonomi
'Besmele-i Şerif' temalı hat sergisi Kültür Yolu Festivali kapsamında açıldı
'Besmele-i Şerif' temalı hat sergisi Kültür Yolu Festivali kapsamında açıldı Albayrak Grubu'nun 10 yıldır bir gelenek hâlinde sürdürdüğü Hat Eserleri Sergisi, Kültür Yolu Festivali'ne misafir oldu. Grup, bu yıl 'Besmele-i Şerif' temasında hazırlanan geleneksel hat sergisini, Kültür Yolu Festivali'nin Samsun durağında sanatseverlerle buluşturdu. Besmele-i Şerif Hat Eserleri Sergisi, geçtiğimiz haftalarda Festival'in Şanlıurfa durağına misafir olmuştu. Sergi, 8 Haziran tarihinde ise Samsun Müzesi'nde sanatseverleri ağırladı. Festival'in açılışını Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy gerçekleştirirken, Eski Ticaret Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Dr. Mehmet Muş, Samsun Valisi Orhan Tavlı, Yaşayan Miras ve Kültürel Etkinlikler Genel Müdürü Selim Terzi, Samsun Müzesi Müdürü Kenan Sürül ve TÜRES Genel Başkanı Ramazan Bingöl sergiye ziyaret etti.
8.06.2024 Kültür&Sanat
Aziz Yıldırım, Olağan Seçimli Genel Kurulu’ndan ayrıldı
Aziz Yıldırım, Olağan Seçimli Genel Kurulu’ndan ayrıldı Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda yapılan divan başkanlığı seçimini gayri demokratik bulduğunu belirterek kurulu terk etti.
8.06.2024 Spor
İstanbul merkezli 12 ilde 'kuyu-4' operasyonu: 4 ayrı suç örgütü çökertildi
İstanbul merkezli 12 ilde 'kuyu-4' operasyonu: 4 ayrı suç örgütü çökertildi İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, uluslararası uyuşturucu madde ticari yapmak ve suçtan elde edilen suç gelirlerinin aklanmasına yönelik 4 ayrı organize suç örgütüne yönelik yapılan Kuyu-4 operasyonunda suç örgütlerinin elebaşlarının yakalandığını duyurdu. Operasyonlarda gözaltına alınan şüphelilere ait 11 milyar liralık mal varlığına el konuldu.
8.06.2024 Gündem
Aziz Yıldırım: Bu kongre, Fenerbahçe tarihinde demokrasi şöleni olarak yer almalı
Aziz Yıldırım: Bu kongre, Fenerbahçe tarihinde demokrasi şöleni olarak yer almalı Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, “Bu kongre Fenerbahçe tarihine, demokrasi şöleni olarak yer almalı. Aziz Yıldırım ve arkadaşları kavga çıkaracak deniyor, 2018’de de aynı düşünceleri söylediler. Biz inanıyoruz ki Fenerbahçe tarihine kara leke sürmeyeceğiz. Fenerbahçe’ye yakışır şekilde olmasını elimizden geleni yapacağız. Kavga etmeyeceğiz. Kavgayı gerektiği yerde yapacağız” dedi.
7.06.2024 Spor
Ali Koç: Belki bu takım 99 puan alamayacak ama şampiyon olacak
Ali Koç: Belki bu takım 99 puan alamayacak ama şampiyon olacak Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, “Takımımız güçlü. Yapacağımız takviyelerle Fenerbahçe tarihinin rüya takımını kuracağız. Belki bu takım 99 puan alamayacak ama şampiyon olacak” dedi.
6.06.2024 Spor
İş liderleri, insan kaynaklarındaki ileri teknolojileri SAP HR Connect etkinliğinde konuştu
İş liderleri, insan kaynaklarındaki ileri teknolojileri SAP HR Connect etkinliğinde konuştu SAP, insan kaynakları süreçlerindeki yeni trendleri ve yapay zekanın iş dünyasına etkilerini değerlendirmek için İK yöneticileri, uzmanları, sektör profesyonelleri ve iş ortaklarıyla HR Connect etkinliğinde bir araya geldi. Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen etkinlikte, çalışan deneyimini ve yetkinliklerini yapay zeka ve ileri teknolojiyle birlikte iyileştirmenin ve geliştirmenin yolları değerlendirildi.
6.06.2024 Ekonomi
Eczacıbaşı İnovasyon Buluşması 'bağlantısallık' temasıyla gerçekleşti
Eczacıbaşı İnovasyon Buluşması 'bağlantısallık' temasıyla gerçekleşti Eczacıbaşı'nın inovasyon çalışmalarında ekosistem bakış açısını ve inovasyonu disiplinler arası ele alışını yansıtan Eczacıbaşı İnovasyon Buluşması, bu yıl 'bağlantısallık' ana teması ile gerçekleştirildi. Etkinliğin finalinde, 18'inci kez düzenlenen İnovasyon Ödülleri Töreni ile Eczacıbaşı Topluluğu'nun en başarılı uygulamaları da ödüllerini aldı.
6.06.2024 Kurumsal
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Galatasaray heyetini kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Galatasaray heyetini kabul etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Galatasaray Spor Kulübü yönetici, teknik heyet ve sporcularını kabul etti. Görüşmede Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak da yer aldı.
5.06.2024 Spor
Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Ahmet Beşir: Trabzonspor benim için vazgeçilmezdir
Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Ahmet Beşir: Trabzonspor benim için vazgeçilmezdir Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Sağlık Kurulu Başkanı Doç. Dr. Ahmet Beşir, sağlık kurulu olarak öncelikle kulüpte bir kurum kültürü oluşmasını sağlamaya çalıştıklarını dile getirdi. Beşir, "Hayatımın her anını Trabzonspor ile yaşayan, hatta hastalarım ve öğrencilerimle sıklıkla Trabzonspor sohbetleri yapan bir hekimim. Trabzonspor benim için vazgeçilmezdir" dedi.
5.06.2024 Spor
Ali Yalçın: Hizmet süresi 5- 10 yıl şeklinde düzenlenmeli ve sınav şartı olmamalı
Ali Yalçın: Hizmet süresi 5- 10 yıl şeklinde düzenlenmeli ve sınav şartı olmamalı Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, "Uzman ve başöğretmenlik için önce hizmet süresi 5- 10 yıl olmalı. Geçen dönem 10-20 yıl şeklinde düzenlenmişti. Biz buna itirazımızı ortaya koymuştuk. Daha sonra eski Milli Eğitim Bakanımız Mahmut Özer seçim zamanı bu 5-10 yıl olacak şekilde yeniden düzenlenecek demişti. Şimdi bunun tam da düzenleme zamanı. Kendisi Milli Eğitim Komisyonu Başkanı; bakanlık orada, hükümet burada. Dolayısıyla konu bir daha eksik bırakılmamalı. Ve 5- 10 yıl şeklinde düzenlenmeli ve sınav şartı olmamalı" dedi.
3.06.2024 Eğitim
Dursun Özbek: Önümüzdeki sezon Okan Hoca ile 5’inci yıldızı takacağız
Dursun Özbek: Önümüzdeki sezon Okan Hoca ile 5’inci yıldızı takacağız Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, “Mertens önümüzdeki sene de Galatasaray kadrosunda olacak. Okan hoca da zaten bizim başarılı bir hocamız. Galatasaray’da doğmuş milli takım ve Avrupa’ya uzanan bir kariyeri var. Önümüzdeki sezon inşallah Okan hocayla birlikte 5’inci yıldızı takacağız“ dedi.
1.06.2024 Spor
Hürriyet İK geri dönüyor
Hürriyet İK geri dönüyor İş dünyasıyla ilgili öne çıkan içerikleri; özel konu başlıkları, sektörel haberler ve röportajlarla ele alan Hürriyet İK yenilenen dergi formatıyla yayın hayatına geri dönüyor. Yapay zekadan ekonomiye, sürdürülebilirlikten teknolojik gelişmelere uzanan konu başlıklarıyla Hürriyet İK, her ayın ilk pazar günü okuyucusuyla buluşuyor.
1.06.2024 Ekonomi
Polis 9 dakikada binaya gitmiş, yönetici 'Serap yok' demiş
Polis 9 dakikada binaya gitmiş, yönetici 'Serap yok' demiş Ankara'da Selahattin Özdemir (42) tarafından öldürülen vergi başmüfettişi Serap Doğan'ın (45) Kadın Destek Uygulaması (KADES) butonuna bastıktan 9 dakika sonra polis ekibinin binaya ulaştığı, yöneticinin "Serap diye biri yok" demesi ve telefonla aradığı Serap Doğan'ın, "Yanlışlıkla bastım, sorun yok" sözleri üzerine tutanak tutup, ayrıldığı ortaya çıktı. Özdemir'in eşya taşındığı için açık olan kapıdan binaya girip, çatıyı çıkarak Doğan'ın terasına atladığı belirlendi.
31.05.2024 Gündem
Apartmanda kapı önüne ayakkabı koyma cinayetine ağırlaştırılmış müebbet istendi
Apartmanda kapı önüne ayakkabı koyma cinayetine ağırlaştırılmış müebbet istendi Bursa'da, ayakkabılarını kapı önüne bıraktığı için daha önce tartıştığı komşusu Mustafa Çikin’i (51) kullandığı servis aracıyla bisikletine çarptıktan sonra 30 yerinden bıçaklayarak öldüren tutuklu Hasan Şahin (61), ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle hakkında açılan davanın ilk duruşmasında, “Ayakkabılarını kapının önüne koymasını istemediğim komşum ile tartıştık. Sonraki gün bisikletiyle önümü kesip yüzüme tükürdü. Ben de onu bıçakladım” dedi.
29.05.2024 Gündem
Galatasaray 24'üncü Şampiyonluk ve Süper Kupa ile çifte zaferini kutladı
Galatasaray 24'üncü Şampiyonluk ve Süper Kupa ile çifte zaferini kutladı Sezonu Süper Lig ve Süper Kupa şampiyonluklarıyla tamamlayan Galatasaray, törende iki kupayla kutlama yaptı.
27.05.2024 Spor
İş dünyasının kadın liderleri, SAP Business Women’s Network Yıllık Zirvesi 2024’te buluştu
İş dünyasının kadın liderleri, SAP Business Women’s Network Yıllık Zirvesi 2024’te buluştu SAP bünyesindeki en büyük çalışan topluluğu konumundaki Business Women’s Network’ün, “Birlikte Başarmak” temalı yıllık zirvesi İstanbul’da gerçekleşti. Kadınların kişisel ve kariyer gelişiminin desteklenmesi, teknoloji endüstrisinde çeşitlilik ve kapsayıcılığın güçlendirilmesi amacıyla düzenlenen etkinlikte, iş liderlerinin konuk olduğu 7 panel düzenlendi. Teknoloji Endüstrisinde İlham Veren Lider Ödülü Dell Türkiye Genel Müdürü Işıl Hasdemir’e takdim edildi.
27.05.2024 Ekonomi
İngiltere merkezli emlak şirketi Salboy, yeni projesini İstanbul'da tanıttı
İngiltere merkezli emlak şirketi Salboy, yeni projesini İstanbul'da tanıttı İngiltere merkezli gayrimenkul şirketi yeni projesini İstanbul'da düzenlediği bir etkinlikte tanıttı. Tanıtılan proje, 2023 yılında yüzde 6'lık fiyat artışı ile İngiltere'nin en hızlı değer artışı gösteren şehri konumuna ulaşan Manchester'da yer alıyor.
27.05.2024 Ekonomi
Fenerbahçe - İstanbulspor maçından notlar
Fenerbahçe - İstanbulspor maçından notlar Fenerbahçe, Süper Lig’in 38’inci ve son haftasında İstanbulspor’u konuk etti. Ülker Stadyumu’nda saat 19.00’da başlayan karşılaşmada hakem Volkan Bayarslan düdük çaldı.
26.05.2024 Spor
Mansur Yavaş: Hesap vermeyen belediye başkanı olmaz
Mansur Yavaş: Hesap vermeyen belediye başkanı olmaz Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Hesap vermeyen belediye başkanı olmaz. Çünkü onlar sizin paranızı harcıyorlar ve tüm belediye personeli sizden aldığı maaşla hizmet ediyor. O zaman ne yapması lazım? Madem herkesten parayı alıyorsun, 'sen oy verdin, vermedin' demeden hepsine eşit hizmet etmek zorunda. Eşit hizmet eden kazanır" dedi.
24.05.2024 Politika
Fransız menşeli okul Vatel, İstanbul’da yaratıcı mutfak şefleri yetiştirecek
Fransız menşeli okul Vatel, İstanbul’da yaratıcı mutfak şefleri yetiştirecek İstanbul Kent Üniversitesi ve Fransız menşeli otel ve turizm işletmeciliği okulu Vatel iş birliğiyle hayata geçirilen İstanbul merkezli yeni Mutfak ve Servis Sanatları Akademisi'nin lansmanı yapıldı. Akademide uluslararası alanda faaliyet gösterecek yaratıcı mutfak şefleri ve servis elemanlarının yetiştirilmesi hedefleniyor. Mezun olan öğrencilerin diplomaları Vatel’in aktif olduğu 53 ülkede geçerli olacak ve öğrenciler bu ülkelerde istihdam imkanı bulacak. Başvurular Ekim ayında başlıyor.
22.05.2024 Video

Benzer Haber Etiketleri

fenerbahçe aziz yıldırım mcdonalds Galatasaray Spor

Yönetici ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.