Yönetim

Yönetim

Son dakika yönetim haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yönetim gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yönetim haber sayfamızda...

Yönetim

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 23.098 yonetim haberi bulunmuştur.
Hayal Melodileri 2024 ArtContact Sanat Fuarı’nda
Hayal Melodileri 2024 ArtContact Sanat Fuarı’nda EMART tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan ‘Hayal Melodileri Resim Yarışması'nın 2024 yılı teması, jüri ve ödül detayları, 4’üncü ArtContact İstanbul Uluslararası Çağdaş Sanat Fuarı’nda açıklanacak. Yarışmanın bu yıl ilk defa Eskişehir’de düzenlenecek olması ilgiyi artırırken, geçmiş yıllarda olduğu gibi katılımcılardan belirlenen bir operanın kendisini ya da operada yer alan herhangi bir bölümü, şarkıyı veya melodiyi resimsel ifadeye dönüştürmesi istenecek.
22.05.2024 Kültür&Sanat
Bakan Kacır: Sanayicilerimiz test ve sertifikasyon hizmetlerini güvenle alabilecek
Bakan Kacır: Sanayicilerimiz test ve sertifikasyon hizmetlerini güvenle alabilecek Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Türkiye'nin en büyük laboratuvar hizmet altyapısına sahip Türk Standartları Enstitüsü'nün (TSE) yetkinlikleri için güç çarpanı olacak Ankara Kalite Kampüsü'nün inşasının hızla tamamlanacağını belirterek, "Ulaşım, enerji, elektroteknik, yapı malzemeleri, kimya ve gıda gibi pek çok sektörün ihtiyaç duyduğu test altyapılarını bünyesinde barındıracak bu tesis ile sanayicilerimiz ileri düzeyde test ve sertifikasyon hizmetlerini güvenle alabilecek" dedi.
22.05.2024 Politika
Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar
Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sona erdi. Toplantı sonrası Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu.
22.05.2024 Politika
Servet Yardımcı: İstanbul, finaller şehri olmaya devam ediyor
Servet Yardımcı: İstanbul, finaller şehri olmaya devam ediyor UEFA İcra Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, 2026 UEFA Avrupa Ligi ve 2027 Avrupa Konferans Ligi finallerinin Türkiye'de yapılmasıyla ilgili, "Bende çok mutlu ve gururluyum. İstanbul'u finaller şehri olarak duyurmaya çalıştık. İstanbul, finaller şehri olmaya devam ediyor" dedi.
22.05.2024 Spor
2026 UEFA Avrupa Ligi ve 2027 UEFA Konferans Ligi finalleri İstanbul'da oynanacak
2026 UEFA Avrupa Ligi ve 2027 UEFA Konferans Ligi finalleri İstanbul'da oynanacak 2026 UEFA Avrupa Ligi Finali ve 2027 UEFA Avrupa Konferans Ligi Finali, Türkiye'de düzenlenecek.
22.05.2024 Spor
THY ile BM Dünya Turizm Örgütü mutabakat zaptı imzaladı
THY ile BM Dünya Turizm Örgütü mutabakat zaptı imzaladı Türk Hava Yolları, Birleşmiş Milletlerin turizm alanında önde gelen uluslararası kamu kuruluşu olan BM Dünya Turizm Örgütü ile sürdürülebilir turizmi teşvik etmek amacıyla mutabakat zaptı imzaladı. Bu potansiyel iş birliği ile taraflar, sürdürülebilir turizm uygulamalarını ve havacılığın gelişimi teşvik etmeyi planlıyor. Gelişmekte olan destinasyonlarda hava bağlantısındaki ilerlemeleri desteklemek için kamu ve özel sektör iş birliğinin genişletilmesine odaklanılacak. Her iki taraf da kendi alanlarındaki uzmanlıklarından yararlanarak, bilgi alışverişinde bulunarak sürdürülebilir havacılık yakıtı gibi konular üzerinde çalışmalar yapacak.
22.05.2024 Ekonomi
Ressam Kenan Işık'ın 'Zamanın Ardında İstanbul-Roma' sergisi Kalyon Kültür'de
Ressam Kenan Işık'ın 'Zamanın Ardında İstanbul-Roma' sergisi Kalyon Kültür'de Ressam Kenan Işık'ın, İstanbul ve Roma'nın manzaralarının kesişmesinden oluşan eserleri 'Zamanın Ardında İstanbul-Roma' adıyla Nişantaşı'ndaki Kalyon Kültür'de sergilenmeye başladı. 42 eserin yer aldığı sergi, 13 Ekim tarihine kadar gezilebilecek. Kalyon Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kalyoncu, Kenan Işık'ın barış geldiği zaman Gazze'de sergi açacağına inandığını söyledi.
22.05.2024 Kültür&Sanat
Fenerbahçe, Eda Erdem ile 2 yıllık yeni sözleşme imzaladı
Fenerbahçe, Eda Erdem ile 2 yıllık yeni sözleşme imzaladı Fenerbahçe Opet, tecrübeli voleybolcu Eda Erdem ile 2 yıllık yeni sözleşme imzalandığını açıkladı.
21.05.2024 Spor
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, PFDK'ya sevk edildi
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, PFDK'ya sevk edildi Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç, yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki, futbolculardan Mert Hakan Yandaş, İrfan Can Eğribayat ile Jayden Oosterwolde, kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık ve Emre Kartal, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edildi. Beşiktaş 2'nci Başkanı Hüseyin Yücel ve Asbaşkan Onur Göçmez'in de kurula sevk edildiği açıklandı.
21.05.2024 Spor
Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, kongre üyeleriyle buluştu
Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, kongre üyeleriyle buluştu Fenerbahçe Kulübünde 30-31 Mayıs'ta çoğunluk sağlanamazsa 8-9 Haziran'da gerçekleştirilecek olağan seçimli genel kurulda aday olan Aziz Yıldırım, kongre üyeleriyle bir araya geldi.
21.05.2024 Spor
Metin Öztürk: Bu süreç, bir seçim malzemesi olarak kullanılmamalı
Metin Öztürk: Bu süreç, bir seçim malzemesi olarak kullanılmamalı Galatasaray 2'nci Başkanı Metin Öztürk, "Süreç, ilk andan itibaren bizzat Başkanımız liderliğinde titizlikle takip edilirken değerli bir hukukçu olan Süheyl hocamızın bu konunun camiamız açısından önemini gözetmeden, rol kapmak amacıyla konuyu bir seçim malzemesi olarak kullanma çabasını hayretle karşıladık" dedi.
21.05.2024 Spor
A Milli Erkek Futbol Takımı’na yeni sponsor
A Milli Erkek Futbol Takımı’na yeni sponsor Türkiye Futbol Federasyonu, A Milli Erkek Futbol Takımı için sponsorluk anlaşması imzaladı.
21.05.2024 Spor
Dursun Özbek: 24'üncü şampiyonluğumuzu almak için tüm hazırlıklarımızı tamamladık
Dursun Özbek: 24'üncü şampiyonluğumuzu almak için tüm hazırlıklarımızı tamamladık Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, "Bütün Galatasaraylıları inşallah hafta sonu elde edeceğimiz şampiyonlukla büyük bir sevince boğmak için tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte büyük bir çalışma içerisindeyiz” dedi.
21.05.2024 Spor
Sorbonne Üniversitesi’ni İstanbul’a getiren programda üçüncü dönem başlıyor
Sorbonne Üniversitesi’ni İstanbul’a getiren programda üçüncü dönem başlıyor İSTANBUL, (DHA) - BMI Business School İstanbul ve Paris Sorbonne Üniversitesi iş birliğiyle hayata geçirilen International Executive MBA Programı’nın üçüncü dönemi ekim ayında başlayacak. Türkiye’den yüksek katılımın olduğu programın ilk iki dönemi Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Mısır gibi ülkelerden de yoğun ilgi gördü
21.05.2024 Eğitim
Afrika Turizm Forumu, Mısır Turizm Bakanı’nın katılımıyla Şarm El-Şeyh'de başladı
Afrika Turizm Forumu, Mısır Turizm Bakanı’nın katılımıyla Şarm El-Şeyh'de başladı Mısır'ın Şarm El-Şeyh kentinde Rixos Hotels Egypt ev sahipliğinde düzenlenen Afrika Turizm Forumu, Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, Antalya Turizm Forumu (ATF) Kurucu Başkanı Selçuk Meral ve Mısır Turizm ve Eski Eserler Bakanı Ahmed Issa'nın açılış konuşmaları ile başladı. Yönetim Kurulu Başkanı Tamince açılış konuşmasında “destinasyon içinde bir destinasyon” oluşturmayı hedeflediklerini belirterek turizmin lokal ekonomileri desteklediğini, istihdam sağladığını vurguladı.
21.05.2024 Video
Afrika Turizm Forumu, Mısır Turizm Bakanı’nın katılımıyla Şarm El-Şeyh'de başladı
Afrika Turizm Forumu, Mısır Turizm Bakanı’nın katılımıyla Şarm El-Şeyh'de başladı Mısır'ın Şarm El-Şeyh kentinde Rixos Hotels Egypt ev sahipliğinde düzenlenen Afrika Turizm Forumu, Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, Antalya Turizm Forumu (ATF) Kurucu Başkanı Selçuk Meral ve Mısır Turizm ve Eski Eserler Bakanı Ahmed Issa'nın açılış konuşmaları ile başladı. Yönetim Kurulu Başkanı Tamince açılış konuşmasında “destinasyon içinde bir destinasyon” oluşturmayı hedeflediklerini belirterek turizmin lokal ekonomileri desteklediğini, istihdam sağladığını vurguladı.
21.05.2024 Dünya
Başsavcı ve avukatın tartışma konusu tuvaletin kilidi değiştirildi
Başsavcı ve avukatın tartışma konusu tuvaletin kilidi değiştirildi Antalya'nın Kaş Adliyesi'nde Avukat Hakan Tüzen'in Başsavcı Gökhan Feyzoğlu tarafından tuvaletten zorla çıkarıldığı iddiasına ilişkin olayda, avukatların yıllardır kullandığı tuvaletin kilidi değiştirildi. Dün Kaş Adliyesi'ne gelen avukatlar, ellerindeki anahtarla tuvaleti açamadı. Kapı kilidinin değiştirilmesi nedeniyle tuvaleti kullanamayan avukatlar, olayı Antalya Barosu aracılığıyla TBB'ye taşıdı.
21.05.2024 Gündem
TAV Technologies, Şili ve Panama’da beş havalimanında hizmet vermeye başladı
TAV Technologies, Şili ve Panama’da beş havalimanında hizmet vermeye başladı TAV Technologies, Şili Santiago ve Panama’da beş havalimanında hizmet vermeye başladı. Havacılık bilişim çözümleri alanında uzmanlaşan şirketin küresel operasyon ağı 20 ülkeyi aşarak 50’den fazla havalimanına ulaştı.
21.05.2024 Kurumsal
Laodikya'da 'Hygieia' heykelinin başı bulundu
Laodikya'da 'Hygieia' heykelinin başı bulundu UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'nde yer alan Denizli'deki Laodikya Antik Kenti'nde devam eden kazı çalışmalarında Yunan ve Roma mitolojisinde geçen tıp tanrısı Asklepios'un heykelinden sonra, kızı Hygieia'ya ait heykel başı bulundu. Hygieia heykelinin başının 2100 yıl sonra gün ışığına çıkarılması büyük heyecan yaratırken, gövdesini ortaya çıkarma çalışmaları sürüyor.
21.05.2024 Video
TFF Başkan Adayı Erdal Alkış: Takımları borçtan kurtaracak finansman projemiz var
TFF Başkan Adayı Erdal Alkış: Takımları borçtan kurtaracak finansman projemiz var Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Adayı Erdal Alkış, "Ülkemizdeki futbol takımlarını borçtan kurtaracak finansman projemiz var. Bu kapsamda 2 milyar dolarlık finansman için gerekli ön anlaşmaları sağlamış bulunuyoruz, fon hazır bekliyor. Ayrıca yayın gelirlerini de artıracak projelerimiz var. Bu doğrultuda mevcuttaki yayın gelirini de artıracağız ve bu gelirler futbol kulüplerimize akacak. Tüm bunlara ek olarak seçildiğimiz ilk sene iddaa gelirini de 500 milyon dolar bandına çıkaracağız" dedi.
20.05.2024 Spor
Beşiktaş'tan istifa açıklaması
Beşiktaş'tan istifa açıklaması Beşiktaş'ta kulübün 29 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilen Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda Seçme ve Sicil Kurulu Başkanlığı'na seçilen Şahabettin Önkol ile kurul üyeleri istifa etti.
20.05.2024 Spor
Abdullah Avcı: 10'uncu kez kupayı getirmek istiyoruz
Abdullah Avcı: 10'uncu kez kupayı getirmek istiyoruz Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, "Zor meşakkatli, inişli-çıkışlı yollardan sonra bunu gerçekleştirdik ve bunu bir kenara bıraktık. Perşembe günü en iyi şekilde Türkiye Kupası finalini 9 kez almış, bunu 10'uncu kez buraya getirmek istiyoruz" dedi.
20.05.2024 Spor
Başkanlık Seçimlerini kazanan Tayvan lideri yemin ederek göreve başladı
Başkanlık Seçimlerini kazanan Tayvan lideri yemin ederek göreve başladı Tayvan’da başkanlık seçimlerini kazanan Başkan Lai Ching-te ve Başkan Yardımcısı Bi-khim Hsiao bugün yemin ederek göreve başladılar. Lai Ching-te törendeki konuşmasında egemenlik anlaşmazlığı yaşadığı Çin'e çağrıda bulunarak "Çin'i Tayvan'a yönelik siyasi ve askeri tehditlerine son vermeye çağırıyorum" dedi.
20.05.2024 Dünya
Galatasaray'da derbi moralleri bozdu
Galatasaray'da derbi moralleri bozdu Süper Lig'in 37'nci haftasında Fenerbahçe'ye sahasında 1-0 yenilen Galatasaray'da moraller bozuldu.
20.05.2024 Spor
Garanti BBVA Türkiye’nin ilk biyometrik kredi kartını kullanıma sundu
Garanti BBVA Türkiye’nin ilk biyometrik kredi kartını kullanıma sundu Garanti BBVA, Türkiye’nin ilk biyometrik doğrulama özelliğine sahip kartını kullanıma sundu. Banka, ilk biyometrik kart olan Bonus Platinum Biyometrik Kart’ı ‘Çağ Atlatan Bir Teknoloji’ olarak tanıttı. Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı ve Garanti BBVA Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ) Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çağrı Süzer, ”Artık ülkemizde alışverişlerde şifre yerine parmak iziyle ödeme dönemi başlıyor” dedi.
20.05.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

istanbul galatasaray Afrika Turizm Forumu Mısır Turizm Bakanı melodi

Yönetim ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.