Geri Dön
Kurumsalİş Bankası ile Visa arasında iş birliği anlaşması

İş Bankası ile Visa arasında iş birliği anlaşması

2024 Paris Olimpiyatları’nda Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin resmi destekçisi Türkiye İş Bankası ve Visa’nın iş birliği kapsamında, bankanın Visa logolu bireysel kredi kartı sahipleri, Paris Olimpiyatları Kapanış Törenine katılarak, tören, yerinde izleme şansını yakalayacak.

İş Bankası ile Visa arasında iş birliği anlaşması

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin resmi destekçisi Türkiye İş Bankası ile Olimpik ve Paralimpik Oyunlar Uluslararası Ödeme Teknolojileri Ortağı Visa, Paris 2024 Olimpik ve Paralimpik Oyunları’nın heyecanını Türkiye’deki kredi kartı sahiplerine sunmak üzere iş birliklerini açıkladı. İki kurumun ortaklığı, Sakıp Sabancı Müzesi’nde düzenlenen lansman etkinliği ile paylaşıldı. Toplantıya, İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sezgin Lüle, Visa Türkiye Genel Müdürü Samile Mümin, basın mensupları, İş Bankası kart sahipleri ile İş Bankası ve Visa’dan yöneticiler katıldı. Etkinlik kapsamında sunucu İbrahim Selim moderatörlüğünde milli sporcuların yer aldığı bir panel de gerçekleştirildi.

OLİMPİYAT TEMALI ÖZEL TASARIMLI KREDİ KARTLARI SUNULUYOR

İş birliği kapsamında İş Bankası, müşterilerine Visa logolu olimpiyat temalı özel tasarımlı kredi kartlarını sunuyor. Yine bu ortaklık ile düzenlenen kampanya kapsamında İş Bankası’nın Visa logolu bireysel kredi kartı sahipleri, 1-31 Aralık tarihleri arasında yapacakları her 5 bin TL ve üzerindeki alışverişleri için çekiliş hakkı kazanacak. Çekiliş sonucunda beş kişi Paris Olimpiyatları Kapanış Törenini yerinde izleme fırsatını yakalayacak.

İş Bankası ile Visa arasında iş birliği anlaşması

“ÜLKEMİZİN İLK VE TEK OLİMPİYAT LOGOLU KREDİ KARTLARINI MÜŞTERİLERİMİZE SUNUYORUZ”

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sezgin Lüle, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, “2024 yılında, büyük bir gurur ve mutlulukla bankamızın 100’üncü yaşını kutlarken, olimpiyatların heyecanını da yaşayacak, Olimpiyat Komitesi’nin resmi destekçisi olarak 2024 Paris Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil edecek sporculara yol arkadaşlığı yapacağız. 2024 Paris Olimpiyatları’na özel bir ilki de hayata geçiriyoruz. Ülkemizin ilk ve tek olimpiyat logolu kredi kartlarını müşterilerimize sunuyoruz” dedi. Lüle konuşmasında İş Bankası’nın olimpiyatlara, olimpiyat sporcularına verdiği desteğin, çok eskiye dayandığını, olimpiyatlarda madalya kazanan İş Bankası çalışanı sporcuların da bulunduğuna değindi. Lüle, Visa logolu İş Bankası kredi kartı sahiplerine Paris Olimpiyatları Kapanış Törenine katılma ve tarihe geçecek, unutulmaz anların heyecanını yaşama fırsatının sunulduğunu da sözlerine ekledi.

İş Bankası ile Visa arasında iş birliği anlaşması

“KAPANIŞ TÖRENİNE KATILIM FIRSATI BUNUN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNDEN”

Visa Türkiye Genel Müdürü Samile Mümin ise konuyla ilgili “Visa’nın Olimpik ve Paralimpik Oyunlara uzun soluklu desteği, iş ortaklarımızın kart sahiplerine sunabilecekleri pek çok ayrıcalığı da beraberinde getiriyor. İş Bankası ile bugün açıkladığımız iş birliği kapsamında gerek sunduğumuz Olimpiyat tasarımlı kartlar gerekse oyunların en ikonik anlarından biri olan kapanış törenine katılım fırsatı bunun en güzel örneklerinden” diye konuştu.

2024 Paris Olimpik ve Paralimpik Oyunları, bugüne kadar düzenlenen olimpiyat oyunları içinde en sorumlu, kapsayıcı, eşit ve etkileyici organizasyon olmayı hedefliyor. Paris 2024 Organizasyon Komitesi ve Uluslararası Olimpiyat Komitesi, oyunların, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile uyumlu olmasına da önem veriyor.