İş Bankası

İş Bankası

Son dakika iş bankası haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan iş bankası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan iş bankası haber sayfamızda...

İş Bankası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 219 is bankasi haberi bulunmuştur.
İş Bankası ticari müşterilerine ‘Nakit Akışım’ menüsünü sundu
İş Bankası ticari müşterilerine ‘Nakit Akışım’ menüsünü sundu İş Bankası, ticari müşterilerinin alacak ve ödemelerini önceden tespit ederek nakit akışlarını takip etmelerine olanak sağlayan Nakit Akışım menüsünü geliştirdi. Yapay zeka tahminleme modeline entegre edilen menü ile müşterinin gelecekteki bakiyesi öngörülüyor. Banka müşterileri, haftalık, aylık veya 6 aylık takvimde filtreleme yaparak nakit akışını menü üzerinden kolayca takip edebiliyor.
18.04.2024 Ekonomi
İş Bankası, ‘100'üncü Yıl Bonosu’nu halka arz ediyor
İş Bankası, ‘100'üncü Yıl Bonosu’nu halka arz ediyor Türkiye İş Bankası, kuruluşunun 100’üncü yıl dönümünde, yeşil dönüşümün finansmanına katkı sağlamak amacıyla bir yeşil borçlanma aracı olan ‘100'üncü Yıl Bonosu’nu halka arz ettiğini duyurdu. Bononun vadesi, bankanın 100’üncü kuruluş yıl dönümü olan 26 Ağustos tarihinde sona erecek.
15.04.2024 Ekonomi
Workup Agri'nin 3'üncü dönemi başlıyor
Workup Agri'nin 3'üncü dönemi başlıyor Türkiye İş Bankası'nın ana destekçisi olduğu tarım odaklı girişimcilik programı Workup Agri'nin 3'üncü dönemi, tarımı sürdürülebilir çözümlerle güçlendirmek amacıyla kurulan 6 teknoloji girişimi ile başlıyor.
26.03.2024 Ekonomi
İş Bankası 'Canlı Görüşme' adıyla Diyalog uygulamasını hayata geçirdi
İş Bankası 'Canlı Görüşme' adıyla Diyalog uygulamasını hayata geçirdi İş Bankası, müşteri deneyimini bir üst seviyeye taşıyan Diyalog uygulamasını İşCep'te 'Canlı Görüşme' adıyla hayata geçirdi. Banka müşterileri, şubelerindeki müşteri temsilcileriyle İşCep'ten mesajlaşabiliyor, sesli ve görüntülü görüşme yapabiliyor, yazılı talimatlarını doğrudan ileterek finansal işlemlerini kolay, güvenli ve hızlı şekilde tamamlayabiliyor.
19.03.2024 Ekonomi
İş Bankası’ndan ihracatçı kadın girişimcilere finansman desteği
İş Bankası’ndan ihracatçı kadın girişimcilere finansman desteği İş Bankası ve İhracatı Geliştirme A.Ş. (İGE) tarafından hayata geçirilen ‘İhracatta Kadını Destekleme Paketi’ ile ihracatçı ya da ihracat yapma potansiyeli olan kadın girişimcilere İGE kefaletiyle 200 milyon TL tutarında kaynak sunulacak.
11.03.2024 Kurumsal
İlham veren kadınlar 'Daha Eşitlikçi Bir Dünya' panelinde buluştu
İlham veren kadınlar 'Daha Eşitlikçi Bir Dünya' panelinde buluştu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde İş Bankası’nın düzenlediği 'Daha Eşitlikçi Bir Dünya' panelinde spor, sanayi, tarım, bilim gibi farklı alanlarda başarılı kadınlar ilham verici hikayelerini, başarıya giden yolda yaşadıkları deneyimleri paylaştı.
8.03.2024 Gündem
İş Bankası ‘Türkiye’nin en değerli bankası’ seçildi
İş Bankası ‘Türkiye’nin en değerli bankası’ seçildi Dünyanın önde gelen uluslararası marka değerleme ve strateji danışmanlığı kuruluşu Brand Finance, bankacılık sektöründe en değerli markaların sıralandığı 2024 yılına ilişkin “Banking 500” raporunu açıkladı. Buna göre, 100’üncü kuruluş yıl dönümünü kutlayan Türkiye İş Bankası, en yüksek marka değeri ile Türk bankaları arasında lider konumda yer aldı.
7.03.2024 Kurumsal
İş Bankası ve MEXT, 100 KOBİ’nin 'ikiz dönüşümü' için iş birliğine gitti
İş Bankası ve MEXT, 100 KOBİ’nin 'ikiz dönüşümü' için iş birliğine gitti Türkiye İş Bankası, kuruluşunun 100’üncü yıl dönümünde MEXT Teknoloji Merkezi ile ‘100 KOBİ’nin İkiz Dönüşüm Yolculuğu’ projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında ekonominin belkemiği KOBİ’lerin hem dijital hem de yeşil dönüşümünü hızlandırmak hedefleniyor.
21.02.2024 Video
İş Bankası ve MEXT, 100 KOBİ’nin 'ikiz dönüşümü' için iş birliğine gitti
İş Bankası ve MEXT, 100 KOBİ’nin 'ikiz dönüşümü' için iş birliğine gitti Türkiye İş Bankası, kuruluşunun 100’üncü yıl dönümünde MEXT Teknoloji Merkezi ile ‘100 KOBİ’nin İkiz Dönüşüm Yolculuğu’ projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında ekonominin belkemiği KOBİ’lerin hem dijital hem de yeşil dönüşümünü hızlandırmak hedefleniyor.
21.02.2024 Ekonomi
İş Bankası Uluslararası Bodrum Bale Festivali’nin ana sponsorluğunu üstlendi
İş Bankası Uluslararası Bodrum Bale Festivali’nin ana sponsorluğunu üstlendi Türkiye İş Bankası 100. kuruluş yılı kutlamaları kapsamında Uluslararası Bodrum Bale Festivali’nin ana sponsorluğunu üstlendi. İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü ve Genel Sanat Yönetmeni Bedri Tan Sağtürk’ün katılımıyla düzenlenen basın toplantısında, bu yıl 21. kez perdelerini açacak olan festivale ilişkin detaylar aktarıldı. Toplantıda, Aran ve Sağtürk iş birliği anlaşmasını imzaladı.
15.02.2024 Video
İş Bankası’ndan Hatay’a okul desteği
İş Bankası’ndan Hatay’a okul desteği Türkiye İş Bankası, 6 Şubat depremlerinin yıl dönümünde, depremden etkilenen öğrencilerin eğitimlerini sürdürmelerine katkıda bulunabilmek amacıyla Hatay’ın Defne ilçesinde ‘Hatay Defne Türkiye İş Bankası Lisesi’ ve ‘Hatay Defne Türkiye İş Bankası 100. Yıl Anaokulu’ yapımı için Hatay Valiliği ile protokol imzaladı. 24 derslikten oluşan lise ve 4 derslikten oluşan anaokulunun yapımına ilişkin protokol, Hatay Valisi Mustafa Masatlı ve İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Suat Sözen tarafından Hatay Valiliği'nde imzalandı.
6.02.2024 Video
İş Bankası Resim Heykel Müzesi’nde ‘Mavi Şalvarlı Kız’ dile geliyor
İş Bankası Resim Heykel Müzesi’nde ‘Mavi Şalvarlı Kız’ dile geliyor Türkiye İş Bankası Resim Heykel Müzesi, Gül İrepoğlu Anlatıyor: Mavi Şalvarlı Kız Dile Gelse başlıklı konferansa ev sahipliği yapacak. Konferans kapsamında Feyhaman Duran’ın Mavi Şalvarlı Kız tablosu ve dönemin sanatsal ortamı ele alınacak.
8.12.2023 Kültür&Sanat
İş Bankası ile Visa arasında iş birliği anlaşması
İş Bankası ile Visa arasında iş birliği anlaşması 2024 Paris Olimpiyatları’nda Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin resmi destekçisi Türkiye İş Bankası ve Visa’nın iş birliği kapsamında, bankanın Visa logolu bireysel kredi kartı sahipleri, Paris Olimpiyatları Kapanış Törenine katılarak, tören, yerinde izleme şansını yakalayacak.
6.12.2023 Kurumsal
Satrancın ustaları hamlelerini Cumhuriyetin 100. yılı için yapıyor
Satrancın ustaları hamlelerini Cumhuriyetin 100. yılı için yapıyor Türkiye Satranç Federasyonu tarafından, Türkiye İş Bankası’nın desteğiyle düzenlenen “Cumhuriyetin 100. Yılı Türkiye İş Bankası Satranç Kupası” ilk tur maçlarıyla başladı. Ülkemizin önde gelen 12 satranç sporcusunu bir araya getiren kupada beş turun ardından eleme sistemi uygulanacak. 100. Yıl Kupasını kazanan isim, yarı final ve final maçlarının ardından 27 Kasım’da belli olacak.
23.11.2023 Spor
İş Bankası’na 915 milyon dolarlık sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisi
İş Bankası’na 915 milyon dolarlık sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisi Türkiye İş Bankası, 411 milyon Euro ve 465 milyon dolar tutarındaki 367 gün vadeli sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisi sözleşmesini imzaladı. Toplam 915 milyon dolar tutar ile yılın ikinci yarısında gerçekleştirilen en yüksek tutarlı sendikasyon kredisi işlemi oldu.
22.11.2023 Ekonomi
İş Bankası, kredi kartı sahipliğinde yeni bir dönem başlattı
İş Bankası, kredi kartı sahipliğinde yeni bir dönem başlattı İş Bankası, fiziki kart kullanımını dijital ödeme alışkanlığına dönüştürme hedefiyle kredi kartı sahipliğinde yeni bir dönem başlattı. Banka, Türkiye bankacılık sektöründe kredi kartını tüm özellikleriyle mobil ödemeye taşıdı.
2.11.2023 Kurumsal
İş Bankası'ndan yeni stratejik iş ortaklığı
İş Bankası'ndan yeni stratejik iş ortaklığı   İş Bankası, Getir’in finansal alanda kullanıcılarına hizmet vermek amacıyla hayata geçirmeye hazırlandığı GetirFinans için stratejik iş ortaklığı yaptığını açıkladı. Gerekli yasal onay süreçlerinin ardından servis modeli bankacılığı kapsamında hizmet verecek platforma İş Bankası Grubu’nca ayrıca 50 milyon dolar yatırım kararı alındı.
31.10.2023 Ekonomi
İş Bankası, Cumhuriyetin 100’üncü yıl coşkusunu dünyaya taşıdı
İş Bankası, Cumhuriyetin 100’üncü yıl coşkusunu dünyaya taşıdı Cumhuriyetin 100’üncü yıl kutlamalarına yılın başında müzelerinde ziyaretçilerle buluşturduğu ‘Yaşasın Cumhuriyet’ sergisiyle başlayan; uluslararası ‘Atatürk Vizyonuyla Gelecek Yüzyıla Bakış’ konferansı, İstanbul Maratonu sponsorluğu ve 29 Ekim’de açılışını yaptığı Türkiye İş Bankası Resim Heykel Müzesi ile sürdüren Türkiye İş Bankası, 100’üncü yıl coşkusunu yurtdışına da taşıdığını duyurdu.
29.10.2023 Gündem
Cumhuriyetin 100’üncü yılında Resim Heykel Müzesi kapılarını sanatseverlere açıyor
Cumhuriyetin 100’üncü yılında Resim Heykel Müzesi kapılarını sanatseverlere açıyor Türkiye İş Bankası’nın uzun yıllar Beyoğlu Şubesi olarak hizmet veren, korunması gerekli kültür varlığı tescili bulunan tarihi binası Resim Heykel Müzesi'ne dönüştürüldü. Müze, Cumhuriyetin 100’üncü yaşında İş Bankası’nın Türkiye’ye armağanı olarak 29 Ekim’de kapılarını sanatseverlere açıyor.
27.10.2023 Kültür&Sanat
Türkiye İş Bankası İstanbul Maratonu 45’inci kez kıtaları birleştirecek
Türkiye İş Bankası İstanbul Maratonu 45’inci kez kıtaları birleştirecek Dünyada iki kıta arasında koşulan tek maraton olan Türkiye İş Bankası İstanbul Maratonu, Cumhuriyetin 100’üncü yılı kapsamında ‘Yüz Yılın Koşusu’ sloganıyla koşulacak.
26.10.2023 Spor
İş Bankası’ndan etki girişimlerine özel hızlandırma programı
İş Bankası’ndan etki girişimlerine özel hızlandırma programı Türkiye İş Bankası, Workup çatısı altında Türkiye Girişimcilik Vakfı partnerliği ve Hackquarters yürütücülüğünde, afet odaklı ve Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda teknoloji üreten etki girişimlerine özel hızlandırma programı Workup4Future’ı hayata geçiriyor.
24.10.2023 Kurumsal
Büyükada'da deniz dip temizliği yapıldı
Büyükada'da deniz dip temizliği yapıldı 'Denizler bizim gelecek bizim' yaklaşımını benimseyen İş Bankası, deniz temizliğine katkıda bulunmak ve bu konudaki farkındalığı artırmak üzere Derinlere Saygı Dalışı Topluluğu'nun koordinasyonunda Marmara Sualtı Merkezi'nin teknesiyle Piri Reis Üniversitesi, Su Altı Fotoğrafçıları ve Filmcileri Derneği, Denizciler Dayanışma Derneği (DAK/SAR) ve banka çalışanlarından oluşan dalgıçların katılımıyla Büyükada açıklarında sualtı dip temizliği dalışı gerçekleştirildi.
9.10.2023 Sağlık-Yaşam
İş Bankası, Ankara’da girişimcilere özel şubesini hizmete açtı
İş Bankası, Ankara’da girişimcilere özel şubesini hizmete açtı Türkiye İş Bankası, farklı tasarımı ve özelleştirilmiş hizmet modeliyle Türkiye’nin girişimcilik ekosistemine yönelik ilk şube modeli olan Girişimcilik Şubeleri’nin üçüncüsünü Ankara TEKMER’de hizmete sundu.
6.10.2023 Ekonomi
İş Bankası ve Okul Destek Derneği iş birliğiyle öğrencilere uzaktan eğitim desteği
İş Bankası ve Okul Destek Derneği iş birliğiyle öğrencilere uzaktan eğitim desteği Türkiye İş Bankası ve Okul Destek Derneği, eğitimde fırsat eşitliği sağlamak ve çocukların gelişimine uzaktan eğitimle katkı sunmak amacıyla Ocak 2023’te İş Bankası çalışanlarının çocuklarına yönelik olarak başlattıkları iş birliğini, depremden etkilenen çocukları da kapsayacak şekilde genişleterek sürdürdüğünü duyurdu.
5.10.2023 Eğitim
Dünyaca ünlü bilim insanı McAfee: Atatürk inanılmaz şeyler yapmış
Dünyaca ünlü bilim insanı McAfee: Atatürk inanılmaz şeyler yapmış Türkiye İş Bankası’nın, Cumhuriyetin 100. yıldönümü vesilesiyle düzenlediği “Atatürk Vizyonuyla Gelecek Yüzyıla Bakış” başlıklı uluslararası konferans devam ediyor. Konferansta konuşan MIT Dijital Ekonomi Girişimi’nin Kurucu Ortağı ve dünyaca ünlü bilim insanı Andrew McAfee, “Türkiye konusunda çok iyimserim. Atatürk, girmek üzere olduğu yüzyıl için Türkiye’yi güncellemiş ve inanılmaz şeyler yapmış. Öyle bir mirasın üzerinde oturuyorsunuz ki ülkenizin daha çağdaş versiyonlarını kurmak için yeterli enerjiye sahipsiniz” dedi.
29.09.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

iş bankası girişim banka lansman proje

İş Bankası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.