• BIST 102.727
  • DOLAR 4.7288
  • EURO 5.5169
  • ALTIN 198.18
  • 19° İstanbul

CANLI YAYIN

Akşener Kayseri'de

1

Uğur Acar'ın son hali görenleri hayrete düşürüyor

2

Sivas'ta bir 'Hobbit köyü'

3

Günün en iğrenç haberi Antalya'dan geldi

4

Dün gece yine geldi! Çorum'daki gizemli kız yakalandı

5

Oğlu ve torununu öldüren 85'lik sanığın ifadeleri şoke etti

6

Denizli'de insanlık dramı

7

Günde 1 ton satılıyor! Saatlerce kuyruk bekliyorlar

8

10 yıl aradan sonra açılıyor

Meme estetiğinde yeni dönem

ESTETİK, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Op. Dr. Zekeriya Kul, ergonomix silikon implantlar ile meme büyütme ameliyatlarında yeni bir dönem başladığına dikkat çekti. Ergonomix silikon implantların, hem yuvarlak hem de damla silikonların avantajlarını bir arada taşıdığını söyleyen Op. Dr. Kul, her iki silikona ait risklerin de bu sayede ortadan kalktığını belirtti.

2016'nın en etkileyici fotoğrafları

Mesanesinden çıkanlar doktorları bile şaşırttı!

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde ameliyat olan Vahap Doğru'nun (90) mesanesinden, çakıl taşı büyüklüğünde 35 taş çıktı.

Instagram'a yeni özellik geliyor

Popüler sosyal ağ, kullanıcıların paylaşımlarını görmek istemedikleri arkadaşlarını takip etmeyi bırakmadan sessize almalarını sağlayan yeni özelliğini devreye soktu.

Çocukların konuşmalarından önce hareketlerini gözlemleyin

İzmir'de yaşayan dil terapisti Kemal Colay, anne- babaların büyük heyecan yaşadığı, çocuklarının ilk konuşma süreçlerine ilişkin uyarılarda bulundu. Colay, çocukların konuşmaya ne zaman başladıklarından çok, işaret dilini kullanmalarının ya da takip etmeleri sürecinin daha önemli olduğunu söyledi.

Klinik psikolog Tuncel: Çocuğunuzu kendi masalınızla uyutun

Erdem Hastanesi'nden Klinik Psikolog Tuğçe Rabia Tuncel, çocuklara geleneksel masalları yeniden uyarlamak yerine ebeveynlerin çocuklarına kendi masallarını anlatmaları gerektiğini söyledi.  

"Çakmak gazı tek seferde ölüme neden olabiliyor"

UYUŞTURUCU kullanım yaşı gittikçe düşerken bu maddelerin yanı sıra bali, çakmak gazı gibi başka tehlikeli maddeler de gençler arasında yaygın biçimde kullanılıyor. Muğla'da yaşayan ve çakmak gazı kokladığı için hayatını kaybeden 17 yaşındaki Süleyman G.'nin ardından uzmanlara çakmak gazının tek seferde öldürebilen tehlikeli bir madde olduğu konusunda uyardı.

27 günlük bebeğe, kulak dokusundan göz kapağı

Gaziantep'te doğuştan iki göz kapağı olmayan 27 günlük Zümra Ünal'a, kulak arkasından alınan dokuyla göz kapağı yapıldı.

Migren aşısı çıktı

“Güneş koruyucunuz olmadan sokağa çıkmayın”

''Ramazan'da cacık ve kefir tüketin, 30 dakika yürüyün''

Multipl Miyelom kemikleri tehdit ediyor