Akra Gran Fondo

Akra Gran Fondo

Son dakika Akra Gran Fondo haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Akra Gran Fondo gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Akra Gran Fondo haber sayfamızda...

Akra Gran Fondo

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 16 akra gran fondo haberi bulunmuştur.
Bisiklet Tutkunları AKRA Gran Fondo Antalya'da kıyasıya yarıştı
Bisiklet Tutkunları AKRA Gran Fondo Antalya'da kıyasıya yarıştıAKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum, 580 sporcunun katılımı ile Kemer’de koşuldu.
28.04.2024Spor
Amatör bisikletçiler Kemer'de pedal basacak
Amatör bisikletçiler Kemer'de pedal basacakAKRA Gran Fondo Antalya Koordinatörü A. Haluk Özsevim, “Ana amacımız ülkemizi tanıtmak, coğrafyayı tanıtmak ve yerel sporcuları desteklemek. Türkiye'de bisiklet yarışının yaygınlaşması anlamında Gran Fondo'lar büyüyerek gidiyor. Her sene ilgi artıyor. İlk zamanlar 100 sporcu zor buluyorduk. 2 sene önce Çeşme Gran Fondo'da bin 500 sporcuya start verdik. Bu bizi çok mutlu ediyor” dedi.
27.04.2024Spor
Amatör bisikletçiler Kemer'de pedal basacak
Amatör bisikletçiler Kemer'de pedal basacakAKRA Gran Fondo Antalya Koordinatörü A. Haluk Özsevim, “Ana amacımız ülkemizi tanıtmak, coğrafyayı tanıtmak ve yerel sporcuları desteklemek. Türkiye'de bisiklet yarışının yaygınlaşması anlamında Gran Fondo'lar büyüyerek gidiyor. Her sene ilgi artıyor. İlk zamanlar 100 sporcu zor buluyorduk. 2 sene önce Çeşme Gran Fondo'da bin 500 sporcuya start verdik. Bu bizi çok mutlu ediyor” dedi.
27.04.2024Spor
AKRA Gran Fondo Antalya’nın 6'ncısı basına tanıtıldı
AKRA Gran Fondo Antalya’nın 6'ncısı basına tanıtıldıAKRA Hotels ana sponsorluğunda AG Tohum desteği ile bu sene 6’ncı kez gerçekleştirilecek AKRA Gran Fondo Antalya’nın tanıtım toplantısı yapıldı.
26.04.2024Spor
AKRA Gran Fondo için kayıtlar sona erdi
AKRA Gran Fondo için kayıtlar sona erdiAKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum’da kayıtlar bugün sona erdi. Bisiklet tutkunları mavi ve yeşilin buluştuğu nokta olan Kemer’de pedala basacak.
24.04.2024Spor
Görme engelli sporcular AKRA Gran Fondo’da pedal basacak
Görme engelli sporcular AKRA Gran Fondo’da pedal basacakAKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum, engelleri ortadan kaldırarak görme engelli sporculara yarışma imkanı tanıyacak.
20.04.2024Spor
Bisiklet tutkunları Kemer'de buluşacak
Bisiklet tutkunları Kemer'de buluşacakBisiklet tutkunları Kemer'in eşsiz manzarasında AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum'da bir araya gelecek. AKRA Hotels ana sponsorluğunda AG Tohum desteği ile bu sene 6'ncı kez gerçekleştirilecek AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum, 27-28 Nisan tarihlerinde birbirinden önemli isimleri Kemer'de ağırlayacak.
12.04.2024Spor
Akra Gran Fondo'da kayıtlar sürüyor
Akra Gran Fondo'da kayıtlar sürüyorBisiklette bu sene 27-28 Nisan tarihlerinde 6'ncı kez gerçekleştirilecek AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum öncesi kayıtlar devam ediyor.
5.04.2024Spor
Akra Gran Fondo’da pedallar, Kemer’in eşsiz manzarasında dönecek
Akra Gran Fondo’da pedallar, Kemer’in eşsiz manzarasında dönecekBisiklet tutkunlarının adresi haline gelen AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum, sporcuları yine eşsiz manzarası ve mücadele ruhuyla ağırlayacak.
2.04.2024Spor
AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum'da pedallar, iyilik için dönecek
AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum'da pedallar, iyilik için dönecekAKRA Gran Fondo Antalya by AG Tohum amatör yol bisikleti yarışı kayıt gelirleri deprem felaketinden etkilenen çocuklar için kullanılacak.
31.03.2023Spor
Gran Fondo Antalya 2022'nin basın toplantısı yapıldı
Gran Fondo Antalya 2022'nin basın toplantısı yapıldıGran Fondo Antalya 2022, Antalya'nın Kemer ilçesinde 7-8 Mayıs tarihlerinde yapılacak. Yarın sabah start alacak yarışma öncesinde, organizasyonun basın toplantısı Kemer'de bulunan bir otelde gerçekleştirildi. Basın toplantısına Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Antalya Gençlik Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan, Tour of Antalya Genel Direktörü Aydın Ayhan Güney, Tour of Antalya Proje Direktörü Haluk Özsevim, sponsor firmaların temsilcileri ve basın mensupları katıldı.
7.05.2022Spor
Tour of Antalya'nın Aspendos-Termessos etabını Riccardo Zoidl kazandı
Tour of Antalya'nın Aspendos-Termessos etabını Riccardo Zoidl kazandıTour of Antalya'nın 101.6 Km'lik Aspendos - Termessos etabını Team Felbelmayr Takımı'ndan Riccardo Zoidl, 2 saat 24 dakika 37 saniye ile kazandı.
22.02.2020Spor
Tour Of Antalya'da 3'üncü etabın birincisi Szymon Rekita
Tour Of Antalya'da 3'üncü etabın birincisi Szymon RekitaTour Of Antalya'nın 91.8 kilometrelik Perge - Termessos etabını Leopard Pro Cycling'ten takımından Szymon Rekita, 2 saat 10 dakika 40 saniye ile kazandı. İkinciliği Kometa Cycling Team'den Juan Pedro Lopez, üçüncülüğü de Israel Cycling Academy'den Ruben Plaza Molina elde etti. Tour of Antalya'nın 3'üncü etabını kazanan Szymon Rekita, Genel Ferdi Klasman birinciliğine yükseldi ve Magenta renkli mayoyu giymeye hak kazandı.
23.02.2019Spor
21 ülkeden bisiklet takımları Tour of Antalya'da buluşacak
21 ülkeden bisiklet takımları Tour of Antalya'da buluşacak21-24 Şubat tarihleri arasında Antalya'da düzenlenecek olan Tour of Antalya ile dünyanın dört bir yanından bisiklet takımları Antalya'da buluşacak. Tour of Antalya Genel Direktörü Aydın Ayhan Güney, "Amacımız her yıl küçük değişiklikler ile hem organizasyonu hem de ekipleri dinamik tutabilmek. Başarılı bir hazırlık dönemi geçirdik. Bu yıl 100'ün üzerinde takım organizasyona katılmak için başvuruda bulundu bu da sevindirici" dedi.
12.02.2019Spor
Akra Gran Fondo Antalya yarışları tamamlandı
Akra Gran Fondo Antalya yarışları tamamlandıT.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa Belediyesi, Türkiye Bisiklet Federasyonu ve Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin destekleriyle gerçekleştirilen AKRA Gran Fondo Antalya'da yüzlerce bisikletçi yarıştı.
25.02.2018Spor
Yol verin bisikletli doktor geliyor
Yol verin bisikletli doktor geliyorİzmir’de Ödemiş Devlet Hastanesi'nin Evde Sağlık Hizmetleri biriminde görev yapan Dr. Ümit Yavuz (41), kendisine tahsis edilen bisikletle hastaların evlerine giderek sağlık hizmeti veriyor. Bisiklet kullanarak 50 kilo verdiğini, bu dönemde bu şekilde daha fazla hastaya ulaştığını fark ettiğini belirten Dr. Yavuz, ilçede 'Bisikletli doktor' olarak biliniyor. Kendisini görenlerin hastaya gittiğini bildikleri için yol verdiği Dr. Yavuz, bisiklet sporunda elde ettiği derecelerle de adından söz ettiriyor.
3.05.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

AKRA Gran FondobisikletBisiklet Tutkunlarıkayıtkemer

Akra Gran Fondo ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.