Aliyev

Aliyev

Son dakika Aliyev haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Aliyev gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Aliyev haber sayfamızda...

Aliyev

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 748 aliyev haberi bulunmuştur.
Kahve zinciri şubesine saldırıya 4 gözaltı
Kahve zinciri şubesine saldırıya 4 gözaltı Kahramanmaraş'ta kahve zinciri şubesine pompalı tüfek ve taşla yapılan saldırıyla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında 2'si 18 yaşından küçük 4 şüpheli, gözaltına alındı.
13.04.2024 Gündem
Kahramanmaraş’ta kahve zincirine taşlı saldırı
Kahramanmaraş’ta kahve zincirine taşlı saldırı İsrail’e destek verdiği iddiasıyla sık sık protestoların hedefi olan bir kahve zincirinin Kahramanmaraş’taki şubesi kimliği belirsiz 1’i maskeli 3 kişi tarafından taşlı saldırıya uğradı. Olayda yaralanan olmazken, saldırı anı bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.
12.04.2024 Gündem
Erdoğan, Aliyev ile telefonda görüştü
Erdoğan, Aliyev ile telefonda görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
9.04.2024 Gündem
Bakan Tekin: Bir yıllık maratonda son düzlüğe girdik
Bakan Tekin: Bir yıllık maratonda son düzlüğe girdik Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, "Bu maratona tam bir yıl önce başladık. 14-28 Mayıs'ta, birinci engeli atladık. Şimdi koştuk koştuk son düzlüğe geldik. Yaklaşık son bir yıldır koşuyoruz. Önümüzdeki 2 günü bir yıllık emeğimizi heba etmemek için yoğun bir çaba ile geçirelim" dedi.
28.03.2024 Politika
Putin, mevkidaşlarından tebrikleri kabul etti
Putin, mevkidaşlarından tebrikleri kabul etti Rusya’da düzenlenen seçimleri kazanan Devlet Başkanı Vladimir Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko, Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov, Tacikistan Cumhurbaşkanı İmamali Rahman ve Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev tarafından tebrik edildi.
18.03.2024 Dünya
TİHA, Çakır Seyir füzesiyle hedefi tam isabetle vurdu
TİHA, Çakır Seyir füzesiyle hedefi tam isabetle vurdu Baykar tarafından geliştirilen Bayraktar AKINCI, Taarruzi İnsansız Hava Aracı’na (TİHA) yerleştirilen Çakır Seyir Füzesi başarılı bir test atışı yaptı. 29 Şubat'taki test atışında Çakır Seyir Füzesi 100 kilometre uzaktan deniz üstündeki hedefi tam isabetle vurdu.
1.03.2024 Gündem
TİHA, Çakır Seyir füzesiyle hedefi tam isabetle vurdu
TİHA, Çakır Seyir füzesiyle hedefi tam isabetle vurdu BAYKAR tarafından geliştirilen Bayraktar AKINCI, Taarruzi İnsansız Hava Aracı’na (TİHA) yerleştirilen Çakır Seyir Füzesi başarılı bir test atışı yaptı. 29 Şubat'taki test atışında Çakır Seyir Füzesi 100 kilometre uzaktan deniz üstündeki hedefi tam isabetle vurdu.
1.03.2024 Video
Dünya liderlerinden Erdoğan'a doğum günü tebriği
Dünya liderlerinden Erdoğan'a doğum günü tebriği Dünya liderleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 70'inci doğum gününü tebrik ediyor.
26.02.2024 Gündem
Bayraktar AKINCI C ilk uçuşunu gerçekleştirdi
Bayraktar AKINCI C ilk uçuşunu gerçekleştirdi Savunma Sanayi Başkanlığı tarafından yürütülen AKINCI Projesi kapsamında Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen Taarruzi İnsansız Hava Aracı Bayraktar AKINCI C, ilk uçuş testini başarıyla gerçekleştirdi.
24.02.2024 Gündem
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Azerbaycan Başbakanı Asadov ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Azerbaycan Başbakanı Asadov ile görüştü Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Azerbaycan Başbakanı Ali Asadov ile bir araya geldi.
23.02.2024 Politika
Kurtulmuş, Azerbaycan Milli Meclisi Başkanı Gafarova ile görüştü
Kurtulmuş, Azerbaycan Milli Meclisi Başkanı Gafarova ile görüştü Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Bakü'de Azerbaycan Milli Meclisi Başkanı Sahiba Gafarova ile bir araya geldi.
22.02.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Yeni bir Birleşmiş Milletler'e ihtiyacımız var
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Yeni bir Birleşmiş Milletler'e ihtiyacımız var Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, "Açıkçası, yeni bir Birleşmiş Milletler'e, yeni bir küresel barış mekanizmasına ve dünyayı yeniden insanların eşitliği prensibi içerisinde, barış çerçevesinde bir araya getirebilecek uluslararası bir anlayışa ihtiyacımız var" dedi.
22.02.2024 Politika
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Kıbrıs'ta iki devleti savunuyoruz
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Kıbrıs'ta iki devleti savunuyoruz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Bağcılar'da 'İzler Silinmeden Kıbrıs Fotoğraf Sergisi'nin açılışına katıldı. Tatar, “Kıbrıs'ın gerçeklerine baktığımızda komşuluk ilişkileriyle iki devlet esasına dayalı bir çözümden başka bir çaremiz yoktur. Her ne kadar Güney Kıbrıs'ta bizlerin tarihi varsa, yaptıklarımız varsa, eserlerimiz varsa, biz Kıbrıs'ta artık iki devleti savunuyoruz" dedi.
21.02.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Azerbaycan’a geldi
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Azerbaycan’a geldi Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Asya Parlamenter Asamblesi (APA) 14’üncü Genel Kuruluna katılmak üzere Azerbaycan’a geldi.
21.02.2024 Politika
Emine Erdoğan, Mehriban Aliyeva ile görüştü
Emine Erdoğan, Mehriban Aliyeva ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Türkiye'de bulunan Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in eşi Mehriban Aliyeva ile bir araya geldi.
19.02.2024 Gündem
Bakü'de Türkiye-Azerbaycan Üniversitesi kuruluyor
Bakü'de Türkiye-Azerbaycan Üniversitesi kuruluyor Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Erol Özvar ile Azerbaycan Eğitim Bakanı Emin Amrullayev, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de Türkiye-Azerbaycan Üniversitesi kurulmasına ilişkin anlaşma imzaladı.
19.02.2024 Eğitim
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Barış sürecinde Azerbaycan ile omuz omuza hareket ediyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Barış sürecinde Azerbaycan ile omuz omuza hareket ediyoruz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Azerbaycan ile Ermenistan arasında kalıcı barış anlaşmasının imzalanmasının, bölgemiz ve dünyada barış, huzur ve istikrar için yeni bir umut kaynağı olacağı şüphesizdir. Bu süreçte Azerbaycan'la birlikte omuz omuza hareket ediyoruz. Karabağ'da işgalin sona ermesi ile birlikte bölgemizde kalıcı barış için tarihi bir fırsat penceresi açıldı. Bu fırsat, penceresinin kapanmaması çok önemlidir" dedi.
19.02.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aliyev'i resmi törenle karşıladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aliyev'i resmi törenle karşıladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'i resmi törenle karşıladı.
19.02.2024 Video
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aliyev'i resmi törenle karşıladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aliyev'i resmi törenle karşıladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'i resmi törenle karşıladı.
19.02.2024 Politika
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Anıtkabir'i ziyaret etti
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Anıtkabir'i ziyaret etti Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir'i ziyaret etti.
19.02.2024 Politika
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daveti üzerine Türkiye'ye geliyor
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daveti üzerine Türkiye'ye geliyor Azerbaycan Cumhurbaşkanı İham Aliyev, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine Türkiye’ye resmi ziyaret gerçekleştirecek.
19.02.2024 Politika
Aliyev ile Paşinyan, Münih’te bir araya geldi
Aliyev ile Paşinyan, Münih’te bir araya geldi Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, bugün Almanya’nın Münih kentinde Münih Güvenlik Konferansı çerçevesinde Almanya Başbakanı Olaf Scholz ev sahipliğinde bir araya geldi.
17.02.2024 Dünya
Başdanışman Kılıç, Avrupa Şampiyonu Berber’le bir araya geldi
Başdanışman Kılıç, Avrupa Şampiyonu Berber’le bir araya geldi Cumhurbaşkanı Dış Politika ve Güvenlik Başdanışmanı ve Büyükelçi Akif Çağatay Kılıç, Avrupa Güreş Şampiyonası’nda grekoromen stil 82 kiloda şampiyon olarak altın madalya kazanan Alperen Berber’le bir araya geldi.
17.02.2024 Spor
Bakan Fidan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü
Bakan Fidan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından kabul edildi.
17.02.2024 Politika
Avrupa şampiyonu Alperen Berber, Samsun'a geldi
Avrupa şampiyonu Alperen Berber, Samsun'a geldi Avrupa Güreş Şampiyonası grekormen stil 82 kiloda altın madalya kazanan Milli Güreşçi Alperen Berber, Samsun’a geldi. Alperen Berber, “Ülkemin desteğini arkamda hissettiğim için hiç tereddüt etmedim” dedi.
16.02.2024 Video

Benzer Haber Etiketleri

Aliyev erdoğan azerbaycan cumhurbaşkanı erdoğan saldırı

Aliyev ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.