Bae

Bae

Son dakika BAE haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan BAE gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan BAE haber sayfamızda...

Bae

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 209 bae haberi bulunmuştur.
Türk fintek sektörü Dubai'de
Türk fintek sektörü Dubai'de Orta Doğu'nun en büyük fintek organizasyonlarından Seamless Dubai kapılarını açtı. Dev fuara Türkiye'nin önde gelen fintek markaları da katıldı
14.05.2024 Kurumsal
Dışişleri Bakanı Fidan, BAE Devlet Başkanı Muhammed bin Zayid Al Nahyan ile görüştü
Dışişleri Bakanı Fidan, BAE Devlet Başkanı Muhammed bin Zayid Al Nahyan ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, resmi ziyarette bulunmak üzere gittiği Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) başkenti Abu Dabi’de Devlet Başkanı Şeyh Muhammed bin Zayid Al Nahyan ile görüştü.
10.05.2024 Politika
Bakan Fidan, BAE'li mevkidaşı AL Nahyan ile görüştü
Bakan Fidan, BAE'li mevkidaşı AL Nahyan ile görüştü Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Birleşik Arap Emirlikleri Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanı Şeyh Abdullah bin Zayid Al Nahyan ile bir araya geldi.
9.05.2024 Politika
Trendyol Grubu Başkanı Çağlayan Çetin, The Retail Summit’e katıldı
Trendyol Grubu Başkanı Çağlayan Çetin, The Retail Summit’e katıldı Trendyol, küresel perakende ekosisteminin liderlerini buluşturan ve 23-24 Nisan tarihlerinde Dubai’de düzenlenen The Retail Summit’te yerini aldı. Zirve kapsamında panelde konuşan Trendyol Grubu Başkanı Çağlayan Çetin, şirketin bölgedeki hedeflerini anlattı. Çetin, “Geçtiğimiz yıl giriş yaptığımız Körfez pazarında, yerel ve uluslararası yatırımcıların desteğiyle kısa sürede 1,5 milyon müşteriye ulaştık. 2024 yılı sonu için hedefimiz ise 6 milyon müşteriye ulaşmak” ifadelerini kullandı.
26.04.2024 Ekonomi
Bitget Raporu: Orta Doğu kripto piyasası yükselişte
Bitget Raporu: Orta Doğu kripto piyasası yükselişte Kripto varlık platformu ve Web3 şirketi Bitget’in araştırma kolu Bitget Research, Orta Doğu bölgesinde kripto paraların benimsenmesine ilişkin bir rapor yayınladı. Kapsamlı bir araştırma sonucu hazırlanan rapor, benimsenme oranını etkileyen temel unsurların yanı sıra bunların kullanıcı davranışı üzerindeki etkilerini de ele alıyor. Rapora göre, Orta Doğu kripto piyasasının yükselişte olduğu ve günlük trader sayısının son yılda yüzde 166 arttığı belirtildi.  
22.04.2024 Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BAE Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BAE Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkanı Muhammed Bin Zayed Al Nahyan ile telefonda görüştü.
17.04.2024 Politika
BAE’de son 75 yılın en şiddetli yağışı kaydedildi
BAE’de son 75 yılın en şiddetli yağışı kaydedildi Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Ulusal Meteoroloji Merkezi , ülkede son 75 yılın en şiddetli yağışının kaydedildiğini duyurdu. Şiddetli yağış nedeniyle sel medyana gelirken, araçlar da yolda mahsur kaldı.
17.04.2024 Dünya
BAE’de son 75 yılın en şiddetli yağışı kaydedildi
BAE’de son 75 yılın en şiddetli yağışı kaydedildi Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Ulusal Meteoroloji Merkezi , ülkede son 75 yılın en şiddetli yağışının kaydedildiğini duyurdu. Şiddetli yağış nedeniyle sel medyana gelirken, araçlar da yolda mahsur kaldı.
17.04.2024 Video
Ankara'da 'BAE-Türkiye Dostluk İftar Sofrası' programı düzenlendi
Ankara'da 'BAE-Türkiye Dostluk İftar Sofrası' programı düzenlendi Ankara'da 'Birleşik Arap Emirlikleri-Türkiye Dostluk İftar Sofrası' programı düzenlendi.
25.03.2024 Gündem
Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile telefonla görüştü
Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Al Nahyan ile telefonla görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri Devlet Başkanı Muhammed Bin Zayed Al Nahyan ile telefonla görüştü.
12.03.2024 Politika
Kadın Sağlığında İnovasyonu Hızlandırma Programı’nda ikinci dönem başlıyor
Kadın Sağlığında İnovasyonu Hızlandırma Programı’nda ikinci dönem başlıyor Global sağlık şirketi Organon, tohum ve erken aşama girişim sermayesi şirketi Flat6Labs ortaklığıyla Kadın Sağlığında İnovasyonu Hızlandırma Programı'nın ikinci döneminin başladığını duyurdu. Girişim; Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye (MENAT) bölgesinde kadın sağlığını iyileştirecek çözümlerle dijital sağlık girişimlerini güçlendirmeyi amaçlıyor.
29.02.2024 Kurumsal
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Tacikistan Temsilciler Meclisi Başkanı Zokirzoda ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Tacikistan Temsilciler Meclisi Başkanı Zokirzoda ile görüştü Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Tacikistan Temsilciler Meclisi Başkanı Mahmadtoir Zokirzoda ile bir araya geldi.
22.02.2024 Politika
BAE Büyükelçisi Zahiri: BAE'de 25 bin, Türkiye'de 100 bin yüksek vasıflı iş yaratılacak
BAE Büyükelçisi Zahiri: BAE'de 25 bin, Türkiye'de 100 bin yüksek vasıflı iş yaratılacak Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Büyükelçisi Said Sani ez-Zahiri, Türkiye ve BAE arasında petrol dışı ticaret hacmini 5 yılda 40 milyar liranın üzerine çıkarmayı amaçlayan Kapsamlı Ekonomik Ortaklık Anlaşması'nın (CEPA) geçen mart ayında imzalandığını belirterek, "Önümüzdeki 10 yıl içinde BAE'de 25 bin, Türkiye pazarında ise 100 bin yüksek vasıflı iş yaratılması bekleniyor" dedi.
20.02.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BAE’de yatırım şirketlerinin temsilcileriyle görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BAE’de yatırım şirketlerinin temsilcileriyle görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri’ne yaptığı ziyaret kapsamında uluslararası yatırım şirketlerinin temsilcileriyle bir araya geldi. Erdoğan, Maldivler Cumhurbaşkanı Muhammed Muizzu ile ayaküstü görüşme yaptıktan sonra Libya Başbakanı Abdulhamid Dibeybe’yi kabul etti.
13.02.2024 Dünya
Erdoğan, BAE Devlet Başkanı El Nahyan ile bir araya geldi
Erdoğan, BAE Devlet Başkanı El Nahyan ile bir araya geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) Devlet Başkanı Şeyh Muhammed bin Zayed El Nahyan ile bir araya geldi.
13.02.2024 Video
Cumhurbaşkanı Erdoğan, zirve alanına El Mektum ile yürüyerek geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, zirve alanına El Mektum ile yürüyerek geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) Dünya Hükümetler Zirvesi’nin yapılacağı yere Dubai Emiri Muhammed Bin Raşit El Mektum ile yürüyerek geldi.
13.02.2024 Dünya
Erdoğan: Barışa giden yol, Filistin devletinin kuruluşundan geçiyor
Erdoğan: Barışa giden yol, Filistin devletinin kuruluşundan geçiyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenen Dünya Hükümetler Zirvesi’nde konuştu. Erdoğan konuşmasında “Bölgemizde barış, huzur ve ekonomik kalkınmaya giden yol, Filistin devletinin kuruluşundan geçiyor” dedi.
13.02.2024 Dünya
Erdoğan, BAE Devlet Başkanı El Nahyan ile bir araya geldi
Erdoğan, BAE Devlet Başkanı El Nahyan ile bir araya geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) Devlet Başkanı Şeyh Muhammed bin Zayed El Nahyan ile bir araya geldi.
13.02.2024 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri'ne gitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri'ne gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, beraberindeki bakanlarla birlikte Birleşik Arap Emirlikleri'ne (BAE) gitti.
12.02.2024 Politika
Kurtulmuş, BAE Devlet Başkanı Yardımcısı Şeyh Al Mektum ile görüştü
Kurtulmuş, BAE Devlet Başkanı Yardımcısı Şeyh Al Mektum ile görüştü Türkiye Büyük Millet Meclis (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkanı Yardımcısı, Başbakan ve Dubai Emiri Şeyh Muhammed bin Raşid Al Mektum ile dün akşam bir araya geldi.
1.02.2024 Dünya
Türk Savunma Sanayii’nden Birleşik Arap Emirlikleri çıkarması
Türk Savunma Sanayii’nden Birleşik Arap Emirlikleri çıkarması Savunma Sanayii Başkanlığı liderliğinde, 30-31 Ocak 2024 tarihleri ​​arasında, Birleşmiş Arap Emirlikleri başkenti Abu Dabi’de organize edilen Çalıştaya, Türk Savunma Sanayii şirketlerinin yöneticileri ile bölge otoritelerinin ve şirketlerinin temsilcileri katıldı.
31.01.2024 Dünya
Kurumlar Arası Daimi Komite’den UNRWA’ya destek açıklaması
Kurumlar Arası Daimi Komite’den UNRWA’ya destek açıklaması Birleşmiş Milletler insani yardım kurumları ile BM dışı yardım kurumların oluşturduğu Kurumlar Arası Daimi Komite (IASC), dün UNRWA’nın fonlarının kesilmesinin Gazze halkı için felaketle sonuçlanacağını ifade etti.
31.01.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, BAE Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, BAE Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkanı Şeyh Mohamed Bin Zayed Al Nahyan ile dün akşam bir araya geldi.
31.01.2024 Dünya
Özgür Özel: Bu darbe girişimine karşı direneceğiz
Özgür Özel: Bu darbe girişimine karşı direneceğiz CHP Genel Başkanı Özgür Özel, bu darbe girişiminin karşısında Anayasa'yı korumak her vatandaşın vatandaşlık görevi olduğunu belirterek, "Direneceğiz, mücadele edeceğiz. Bu mücadelede herkesi direnmeye, mücadeleye ve bu darbe girişimine karşı pozisyon almaya, tepki göstermeye davet ediyoruz" dedi.
30.01.2024 Politika
Kurtulmuş, BAE Federal Konsey Başkanı Ghobash ile bir araya geldi
Kurtulmuş, BAE Federal Konsey Başkanı Ghobash ile bir araya geldi Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş resmi temasları kapsamında gittiği Birleşik Arap Emirlikleri’nde(BAE) BAE Federal Ulusal Konseyi Başkanı Saqr Ghobash ile bir araya geldi.
30.01.2024 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

bae erdoğan cumhurbaşkanı erdoğan bakan fidan yağış

Bae ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.