Birol Aydın

Birol Aydın

Son dakika Birol Aydın haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Birol Aydın gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Birol Aydın haber sayfamızda...

Birol Aydın

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 188 birol aydin haberi bulunmuştur.
İstanbul'da sandıkların yüzde 100'ü açıldı
İstanbul'da sandıkların yüzde 100'ü açıldı İstanbul DHA -31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde İstanbul'da sandıkların yüzde 100'ü açıldı. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) verilerine göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu yüzde 51,14, AK Partinin adayı Murat Kurum ise yüzde 39,59 oy aldı. İmamoğlu'nun oy sayısı 4 milyon 432 bin 691, Kurum'un oy sayısı ise 3 milyon 431 bin 587 oldu.
1.04.2024 Politika
Adayların sandığından kim birinci çıktı
Adayların sandığından kim birinci çıktı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na oy kullandığı sandıkta 114, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum’a ise 126 oy çıktı. AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok'a oy kullandığı sandıkta 98, Mansur Yavaş'a 136 oy çıktı.
31.03.2024 Gündem
İmamoğlu’nun oy kullandığı sandıkta Kurum 1’inci çıktı
İmamoğlu’nun oy kullandığı sandıkta Kurum 1’inci çıktı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na oy kullandığı sandıkta 114, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum’a ise 126 oy çıktı.
31.03.2024 Politika
Saadet Partisi, bu yıl da ‘Ata Tohumu’ kampanyasını başlattı
Saadet Partisi, bu yıl da ‘Ata Tohumu’ kampanyasını başlattı Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı, 3 yıldır sürdürdüğü ‘Ata Tohumu Paylaşım Kampanyası’nı bu yıl da başlattı.
26.03.2024 Politika
Down Sendromlu Futsal Milli Takımı, dünya 2'ncisi oldu
Down Sendromlu Futsal Milli Takımı, dünya 2'ncisi oldu Antalya'da düzenlenen Down Sendromlular Dünya Spor Oyunları'nda (Trisome Oyunları), Down Sendromlu Futsal Milli Takımı, finalde karşılaştığı Brezilya'ya 7-4 mağlup olarak dünya 2'ncisi oldu.
25.03.2024 Video
İtalya'ya finalde kaybeden Down Sendrom Basketbol Milli Takımı dünya 2'ncisi
İtalya'ya finalde kaybeden Down Sendrom Basketbol Milli Takımı dünya 2'ncisi Antalya'da devam eden 2. Down Sendrom Dünya Spor Oyunları'nda (Trisome Oyunları) basketbolda finale kalan Down Sendrom Basketbol Milli Takımı, İtalya'ya 18-17 kaybederek, dünya 2'ncisi oldu.
24.03.2024 Spor
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Aydın: Bütün insanlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Aydın: Bütün insanlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz Çatalca’da esnaf ziyaretinde bulunan Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın, “Saadet Partisi dışında, İstanbulluların sorunlarını dinleyen, onları rahatlatacak bir yaşam için nelerin yapılabileceği hakkında konuşan göremiyoruz. Seçimlerin de hem İstanbulumuza hem Çatalcamıza iyilikler, güzellikler getirmesi için canımızı dişimize taktık, çabalıyoruz. Demir çarıklarımızı giydik, bütün insanlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz” dedi.
24.03.2024 Politika
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Aydın: Bütün insanlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Aydın: Bütün insanlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz Çatalca’da esnaf ziyaretinde bulunan Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın, “Saadet Partisi dışında, İstanbulluların sorunlarını dinleyen, onları rahatlatacak bir yaşam için nelerin yapılabileceği hakkında konuşan göremiyoruz. Seçimlerin de hem İstanbulumuza hem Çatalcamıza iyilikler, güzellikler getirmesi için canımızı dişimize taktık, çabalıyoruz. Demir çarıklarımızı giydik, bütün insanlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz” dedi.
24.03.2024 Video
Meksika'yı yenen Down Sendrom Futsal Milli Takımı finalde
Meksika'yı yenen Down Sendrom Futsal Milli Takımı finalde Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) 'Türkiye Futbol Oynuyor' Projesi kapsamında destek verdiği Özel Sporcular Federasyonu bünyesindeki Down Sendrom Futsal Milli Takımı, Antalya'da devam eden 2. Down Sendrom Dünya Spor Oyunları'nda (Trisome Oyunları) yarı finalde karşılaştığı Meksika'yı 5-2 yenerek finale yükseldi.
24.03.2024 Video
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın: İstanbul’da 3K insanımızın en temel meselesidir
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın: İstanbul’da 3K insanımızın en temel meselesidir Esenler’de konuşan Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Birol Aydın, “Bu kadar hizmete, yatırıma rağmen İstanbul’da 3K insanımızın hala en temel meselesidir. Birinci kaygı, ikincisi keşmekeşlik üçüncü ise korkudur. Emeklilerimiz torununa harçlık vermeyi bırakınız geçinemiyor. İstanbul’da geçinebilmek için bir eve iki maaşın girmesi gerekiyor. İstanbul’da her bir insanın üzerine korku sirayet etmiştir. Başta deprem korkusu olmak üzere insanlarımızda korku hali var” dedi.
23.03.2024 Politika
Birol Aydın’dan ‘bıçaklı saldırı’ açıklaması: Bu durumu kabul etmiyoruz
Birol Aydın’dan ‘bıçaklı saldırı’ açıklaması: Bu durumu kabul etmiyoruz Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Birol Aydın, partisinin Bahçelievler’de gerçekleşen seçim çalışmaları sırasında parti heyetine yönelik gerçekleştirilen saldırıya ilişkin, “Bu durumu da kabul etmediğimizi, kabul edemeyeceğimizi ifade ediyoruz” dedi.
23.03.2024 Politika
Down Sendromlu Futsal Milli Takımı, İtalya'yı farklı yendi
Down Sendromlu Futsal Milli Takımı, İtalya'yı farklı yendi Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) 'Türkiye Futbol Oynuyor' projesi kapsamında destek verdiği ve Özel Sporcular Federasyonu bünyesinde bulunan son Avrupa şampiyonu Down Sendromlu Futsal Milli Takımı, Antalya'da ikincisi devam eden 'Trisome' oyunlarının ilk maçında İtalya'yı 10-1 mağlup etti.
22.03.2024 Spor
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın: Gayri adil bir seçim dönemi geçiriyoruz
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın: Gayri adil bir seçim dönemi geçiriyoruz BAKIRKÖY Cumhuriyet Meydanı’nda esnaf ziyaretinde bulunan Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Birol Aydın, “Çok gayri adil bir seçim dönemi geçiriyoruz. Eşit olmayan şartlarda bir seçim dönemindeyiz” dedi.
20.03.2024 Politika
Trisome Games 2024'ün açılışı, Antalya'da 2 bakanın katılımı ile gerçekleşti
Trisome Games 2024'ün açılışı, Antalya'da 2 bakanın katılımı ile gerçekleşti Trisome Games 2024 Down Sendrom Spor Oyunları'nın açılışında konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Daha önceleri ailelerin, evlerinde sakladığı, odalarında tuttuğu çocukları devrimlerle, uluslararası organizasyonlara ve faaliyetlere katılımlarını sağlıyoruz" dedi. Aile ve Sosyal Hizmet Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş da engelliler için devrim niteliğinde projeler hayata geçirdiklerini söyledi.
20.03.2024 Spor
Birol Aydın: İstanbul’un imar namusuna kastedenlerin sükuneti getirmeleri mümkün değil(
Birol Aydın: İstanbul’un imar namusuna kastedenlerin sükuneti getirmeleri mümkün değil( Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın, yerel seçim çalışmaları kapsamında Bağcılar’da esnaf ziyaretinde bulundu. Aydın, “Burada yaşayan insanlarımız yorgun İstanbul da yorgun. İnsanlarımızın bu karamsarlığını ve yorgunluğunu çekip üzerlerinden almamız gerekiyor. Bu da ancak bir zihniyet değişikliği ile olabilecek bir şeydir. Bir gözü dolar bir gözü Euro görenlerin, gördüğü her yeşili dolar yeşili zannedenlerin, İstanbul’un imar namusuna kastedenlerin İstanbul’a huzur ve sükuneti getirmeleri mümkün değildir. Onun için 31 Mart’tan sonra İstanbul’u yeni bir anlayışla buluşturmamız gerektiğine inanıyoruz” dedi.
18.03.2024 Video
Birol Aydın: İstanbul’un imar namusuna kastedenlerin sükuneti getirmeleri mümkün değil
Birol Aydın: İstanbul’un imar namusuna kastedenlerin sükuneti getirmeleri mümkün değil Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın, yerel seçim çalışmaları kapsamında Bağcılar’da esnaf ziyaretinde bulundu. Aydın, “Burada yaşayan insanlarımız yorgun İstanbul da yorgun. İnsanlarımızın bu karamsarlığını ve yorgunluğunu çekip üzerlerinden almamız gerekiyor. Bu da ancak bir zihniyet değişikliği ile olabilecek bir şeydir. Bir gözü dolar bir gözü Euro görenlerin, gördüğü her yeşili dolar yeşili zannedenlerin, İstanbul’un imar namusuna kastedenlerin İstanbul’a huzur ve sükuneti getirmeleri mümkün değildir. Onun için 31 Mart’tan sonra İstanbul’u yeni bir anlayışla buluşturmamız gerektiğine inanıyoruz” dedi.
18.03.2024 Politika
Saadet Partisi, ‘İstanbul'dan Gazze'ye İşgale ve Ticarete Dur De’ programı düzenliyor
Saadet Partisi, ‘İstanbul'dan Gazze'ye İşgale ve Ticarete Dur De’ programı düzenliyor Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı, Gazze'deki devam eden işgali protesto etmek amacıyla 17 Mart 2024 Pazar günü saat 17.30'da İstanbul Beyazıt Meydanı'nda ‘İstanbul'dan Gazze'ye İşgale ve Ticarete Dur De’ programı düzenliyor.
15.03.2024 Politika
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın: Dosdoğru kadrolarımızla gece gündüz çalışarak bu şehri güçlendireceğiz
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın: Dosdoğru kadrolarımızla gece gündüz çalışarak bu şehri güçlendireceğiz Saadet Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Birol Aydın, X (Twitter) hesabından paylaştığı videoda seçmene seslenerek "Dosdoğru kadrolarımızla, dosdoğru belediyecilik anlayışımızla gece gündüz çalışarak bu şehri güçlendireceğiz" dedi.
14.03.2024 Politika
Bakırköy'de TIR kazasında ölen 4 kişi son yolculuğuna uğurlandı
Bakırköy'de TIR kazasında ölen 4 kişi son yolculuğuna uğurlandı Bakırköy'de kağıt malzeme yüklü TIR'ın, Marmaray üst geçidine çarparak üzerine devrildiği otomobilde hayatını kaybeden 4 kişi son yolculuğuna uğurlandı.
13.03.2024 Gündem
Bakırköy'de TIR kazasında ölen 4 kişi son yolculuğuna uğurlandı
Bakırköy'de TIR kazasında ölen 4 kişi son yolculuğuna uğurlandı Bakırköy'de kağıt malzeme yüklü TIR'ın, Marmaray üst geçidine çarparak üzerine devrildiği otomobilde hayatını kaybeden 4 kişi son yolculuğuna uğurlandı.
13.03.2024 Video
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Aydın: Vatandaşımız hem durumdan hem Kurum’dan memnun değil
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Aydın: Vatandaşımız hem durumdan hem Kurum’dan memnun değil Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkan Adayı Birol Aydın, Galata Köprüsü’nde olta balıkçılarıyla balık tuttu. Ardından küçük esnafı da ziyaret eden Aydın, “İstanbul’da vatandaşımız hem durumdan memnun değil hem Kurum’dan memnun değil. İnsanlarımız güçlü bir arayış içindeler. İnşallah bu arayışın adresi Saadet Partisi’dir. İstanbullu hemşerilerimizi bu şehre sahip çıkmaya davet ediyoruz” dedi.
10.03.2024 Politika
Saadet Partisi Adayı Aydın: Yılda 40 bin konutta kentsel dönüşüm yapacağız
Saadet Partisi Adayı Aydın: Yılda 40 bin konutta kentsel dönüşüm yapacağız Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Birol Aydın ve Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Can Karabulut Büyükçekmece sahilde esnaf ziyareti yaptı. Aydın, esnaf ve vatandaşın dertlerini dinleyip, karanfil dağıttı. İstanbul'da öncelikle en acil binalarda kentsel dönüşümü gerçekleştireceğini anlatan Aydın "Yılda 40 bin konutta kentsel dönüşümü sadece Büyükşehir Belediyesi olarak yapacağız ama bu rakam yetmez, bunu çok çok artırmamız gerekiyor" dedi.
9.03.2024 Politika
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın, Şile’de pazar esnafını ziyaret etti
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın, Şile’de pazar esnafını ziyaret etti Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Birol Aydın, Şile Belediyesi Yer Yüzü Pazarında pazar esnafını ziyaret etti. Esnaflarla sohbet eden Aydın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle pazar esnafı olan tescilli doğal sirke imalatçısı Fatma Çetiner’e günün anısına çiçek verdi.
8.03.2024 Politika
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın: Kuryelere taksi standardı getireceğiz
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın: Kuryelere taksi standardı getireceğiz Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Birol Aydın, seçilmeleri halinde kuryeler için bazı düzenlemeler yapacaklarını açıkladı. Aydın, tıpkı taksiler ve minibüsler gibi bazı standartlar oluşturacaklarını söyledi. Aydın, "İstanbul'da 200 bini aşkın hizmet eden arkadaşımız var. Motosikletiyle hızla şehirdeki ihtiyaçlara yanıt veren kurye arkadaşlarımızın can güvenliği ve sosyal güvenlikleri başta olmak üzere bu işin biz takım standartlarının olması lazım" diye konuştu.
8.03.2024 Politika
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın, Darülaceze’yi ziyaret etti
Saadet Partisi İBB Başkan Adayı Birol Aydın, Darülaceze’yi ziyaret etti Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Birol Aydın, Darülaceze’yi ziyaret etti. Ziyaret sırasında Darülaceze sakinleriyle sohbet ederek taleplerini dinleyen Aydın, halı dokuma makinesinin başına geçerek hünerlerini de sergiledi.
6.03.2024 Politika

Benzer Haber Etiketleri

Birol Aydın Saadet Partisi seçim saadet istanbul

Birol Aydın ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.