Saadet

Saadet

Son dakika saadet haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan saadet gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan saadet haber sayfamızda...

Saadet

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.563 saadet haberi bulunmuştur.
TBMM Genel Kurulu'nda 'Kobani' tartışması
TBMM Genel Kurulu'nda 'Kobani' tartışması TBMM Genel Kurulu'nda DEM Parti Grubu'nun Meclis Başkanlığına sunduğu, '6- 8 Ekim Kobani Olaylarının Tüm Yönüyle Araştırılması' başlıklı önergenin tartışıldığı sırada tansiyon yükseldi.
22.05.2024 Politika
Tandırda cesedi bulunan Eymen'in ağabeyi: Sanıklar insanlık suçunu işlemiştir
Tandırda cesedi bulunan Eymen'in ağabeyi: Sanıklar insanlık suçunu işlemiştir İzmir'in Bornova ilçesinde cesedi tandırda bulunan 5 yaşındaki Eymen Sadık Durak'ın öldürülmesine ilişkin davada ağırlaştırılmış müebbet ile 38 yıl hapis cezasına çarptırılan anne Mine Durak (29) ile sevgilisi Serkan Elçetin (40), bu kez 'müstehcen yayınların üretiminde çocukları kullanmak' suçundan hakim karşına çıktı. Duruşmada davanın gizli görülmesi talebi reddedilirken, Eymen'in ağabeyi Önder Durak, "Sanıklar insanlık suç işlemiştir. En üst sınırdan cezalandırılmalarını istiyorum" dedi.
21.05.2024 Gündem
TBMM Genel Kurulu'nda 'Kamuda Tasarruf' tartışması
TBMM Genel Kurulu'nda 'Kamuda Tasarruf' tartışması TBMM Genel Kurulu'nda, İYİ Parti Grubu'nun Meclis Başkanlığına sunduğu, 'Kamuda İsrafın Boyutlarının Araştırılması' başlıklı önergenin tartışıldığı sırada tansiyon yükseldi.
14.05.2024 Politika
Karnındaki bebeğinden sonra anne de öldü; kardeşinin düğününde maganda kurşunuyla vurulmuştu
Karnındaki bebeğinden sonra anne de öldü; kardeşinin düğününde maganda kurşunuyla vurulmuştu Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde, kız kardeşinin düğününde havaya açılan rastgele ateş sonucu yaralanan, kaldırıldığı hastanede doğmamış 3 aylık bebeği ölen Zemzem Özdemir (42) de, 7 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.
13.05.2024 Video
Karnındaki bebeğinden sonra anne de öldü; kardeşinin düğününde maganda kurşunuyla vurulmuştu
Karnındaki bebeğinden sonra anne de öldü; kardeşinin düğününde maganda kurşunuyla vurulmuştu Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde, kız kardeşinin düğününde havaya açılan rastgele ateş sonucu yaralanan, kaldırıldığı hastanede doğmamış 3 aylık bebeği ölen Zemzem Özdemir (42) de, 7 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.
13.05.2024 Gündem
Saadet Partisi: “Soykırım dursun; anneler ve evlatlar sağ olsun”
Saadet Partisi: “Soykırım dursun; anneler ve evlatlar sağ olsun” Saadet Partisi sosyal medya hesaplarından paylaştığı video ile anneler gününde Filistinli Annelerin yaşadığı acıları gündeme taşıdı.
12.05.2024 Politika
Hamile kadının bebeğini kaybetmesine neden düğün magandası tutuklandı
Hamile kadının bebeğini kaybetmesine neden düğün magandası tutuklandı Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde, düğünde havaya rastgele ateş açarak Zemzem Özdemir'in (42) yaralanmasına ve karnındaki 3 aylık bebeğinin ölümüne neden olan Fevzi Kara (48) tutuklandı, gözaltındaki Cuma K. (58) ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
8.05.2024 Gündem
Boşanma aşamasındaki eşinin öldürdüğü İngilizce öğretmeni, son yolculuğuna uğurlandı
Boşanma aşamasındaki eşinin öldürdüğü İngilizce öğretmeni, son yolculuğuna uğurlandı Samsun’un İlkadım ilçesinde boşanma aşamasında olduğu, çeşitli suçlardan 19 kaydı bulunan büfeci eşi Adem Çay (48) tarafından tabancayla göğsünden vurulan İngilizce Öğretmeni Saadet Çay (43), toprağa verildi. Cenazeye Saadet Çay’ın meslektaşları ve öğrencileri de katıldı.
7.05.2024 Foto Galeri
Kardeşinin düğününde maganda kurşunuyla vurulan hamile kadın, bebeğini kaybetti
Kardeşinin düğününde maganda kurşunuyla vurulan hamile kadın, bebeğini kaybetti Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde, kız kardeşinin düğününde havaya açılan rasgele ateş sonucu yaralanan 3 aylık hamile Zemzem Özdemir (42), bebeğini kaybetti.
7.05.2024 Gündem
YSK Başkanı Yener, kesin seçim sonuçlarını açıkladı
YSK Başkanı Yener, kesin seçim sonuçlarını açıkladı Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri kesin sonuçlarını açıkladı. Yener, "30 büyükşehirde Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 12, Yeniden Refah Partisi (YRP) 1, Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) 3, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 14 büyükşehir belediye başkanlığı kazanmıştır. Belediye Başkanlığı seçimlerinde ise 57 milyon 708 bin 541 kayıtlı seçmen bulunmakta olup katılım oranı yüzde 78,11 olarak gerçekleşmiştir" dedi.
6.05.2024 Gündem
6 yaşında evlendirme davası 10 Haziran'a ertelendi
6 yaşında evlendirme davası 10 Haziran'a ertelendi 6 yaşında evlendirilme davasında kararın İstinaf Mahkemesi tarafından bozulmasının ardından sanıklar Kadir İstekli, Yusuf Ziya Gümüşel ve Fatima Gümüşel’in yargılanmasına başlandı. Duruşma sanık avukatlarının mazeretli şekilde katılmamaları nedeniyle 10 Haziran’a ertelendi.
6.05.2024 Gündem
İngilizce öğretmeni, boşanma aşamasındaki eşi tarafından öldürüldü
İngilizce öğretmeni, boşanma aşamasındaki eşi tarafından öldürüldü Samsun’un İlkadım ilçesinde, İngilizce Öğretmeni Saadet Çay (43), boşanma aşamasında olduğu büfeci eşi Adem Çay(48) tarafından evinde göğsünden tabancayla vurularak öldürüldü. Gözaltına alınan Ahmet Çay'ın ‘kasten yaralama’ , ‘tehdit’ , ‘yağma’ gibi suçlardan 19 kaydı olduğu öğrenildi.
6.05.2024 Gündem
Sahile vuran ceset, ‘seçmen kağıdı’ndan teşhis edildi
Sahile vuran ceset, ‘seçmen kağıdı’ndan teşhis edildi Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde sahilde kadın cesedi bulundu. Polis ekipleri, bölgede yaptıkları aramada buldukları çantadaki seçmen kağıdından yola çıkarak cesedin Saadet Yürektürk’e (58) ait olduğunu belirledi.
4.05.2024 Foto Galeri
Saadet Partisi’nden yapay zekâ ile ‘ikiyüzlü’ adlı ekonomi şarkısı
Saadet Partisi’nden yapay zekâ ile ‘ikiyüzlü’ adlı ekonomi şarkısı Saadet Partisi sosyal medya hesaplarından yayınladığı video ile 200 liranın enflasyon karşısındaki değer kaybına dikkat çekti.
3.05.2024 Video
Saadet Partisi’nden yapay zekâ ile ‘ikiyüzlü’ adlı ekonomi şarkısı
Saadet Partisi’nden yapay zekâ ile ‘ikiyüzlü’ adlı ekonomi şarkısı Saadet Partisi sosyal medya hesaplarından yayınladığı video ile 200 liranın enflasyon karşısındaki değer kaybına dikkat çekti.
3.05.2024 Politika
Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, Hamas Siyasi Büro Başkanı Haniye ile görüştü
Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, Hamas Siyasi Büro Başkanı Haniye ile görüştü Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Haniye ile İstanbul'da görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede Filistin ve Gazze'deki son gelişmeler ele alındı.
3.05.2024 Politika
TBMM Başkanı Kurtulmuş’tan 3 partiye 'Anayasa' ziyareti
TBMM Başkanı Kurtulmuş’tan 3 partiye 'Anayasa' ziyareti Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, yeni Anayasa için Meclis'te grubu bulunan DEM Parti, Saadet Partisi ve İYİ Parti’yi ziyaret etti. Kurtulmuş, yeni bir anayasanın vaktinin geldiğini, yaptığı görüşmelerde bir kere daha anladığını söyleyerek, "Bu bir fantezi değildir, bu bir temenni değildir, bu bir grubun bir partinin işi değildir" dedi.
2.05.2024 Politika
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Saadet Partisi Grubu’nu ziyaret etti
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Saadet Partisi Grubu’nu ziyaret etti Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, yeni anayasa çalışmaları kapsamında Saadet Partisi Grubu’nu ziyaret etti. Basına kapalı gerçekleşen bu görüşmede Grup Başkanı Selçuk Özdağ, Grup Başkanvekili Bülent Kaya ve Grup Başkanvekili İsa Mesih Şahin bulundu.
2.05.2024 Politika
Türkiye’nin endemik bitkilerini çini sanatıyla harmanlayan sergi açıldı
Türkiye’nin endemik bitkilerini çini sanatıyla harmanlayan sergi açıldı Çınar Uluslararası Kültür ve Sanat Merkezi’nin eğitmenlerinden çini sanatçısı Gül Camadan ve öğrencileri ile soğuk porselen çiçek tasarımcısı Fatoş Sarpkaya’nın ‘Toprağın Motifleri’ sergisi, Dolmabahçe Sanat Galerisi'nde sanatseverlerle buluştu. Endemik bitkilerin geleneksel çini ve soğuk porselen sanatıyla harmanlandığı 57 eserden oluşan sergi, 6 Mayıs’a kadar ziyaret edilebilecek.
30.04.2024 Video
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Elif Camii temel atma törenine katıldı
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Elif Camii temel atma törenine katıldı Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bugün Ankara'da gerçekleştirilen Elif Camii Temel Atma Töreni'ne katıldı. Saadet Partisi Genel Merkezi'nin yanında inşa edilen Elif Camii'nin temel atma töreni, 30 Nisan 2024 Salı günü saat 14.00'te gerçekleştirildi.
30.04.2024 Politika
Saadet Partili Kaya: Gazze’de her bir saatte üç çocuk katlediliyor
Saadet Partili Kaya: Gazze’de her bir saatte üç çocuk katlediliyor Saadet Partisi Grup Başkanvekili Bülent Kaya, “7 Ekim’den bu yana tam 200 gün geçti ve 15 bin çocuk katledildi. Düşünebiliyor musunuz, günde 75 çocuk. Gazze’de her bir saatte üç çocuk katlediliyor” dedi.
25.04.2024 Politika
TBMM Genel Kurulu'nda Maden Kanunu’nda değişikliği içeren maddeler görüşüldü
TBMM Genel Kurulu'nda Maden Kanunu’nda değişikliği içeren maddeler görüşüldü Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Celal Adan başkanlığında, Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifini görüştü. Kanun teklifinin tümü üzerindeki görüşmeler tamamlanırken yasa, 30 Nisan tarihinde yapılacak olan Genel Kurul’da maddelere geçilecek.
24.04.2024 Politika
TBMM'de 23 Nisan özel oturumu
TBMM'de 23 Nisan özel oturumu TBMM Genel Kurulu, 23 Nisan özel gündemiyle Meclis Başkanı Numan Kurtulmuş başkanlığında toplandı. Kurtulmuş, Türkiye’nin sivil anayasa ihtiyacı olduğunu belirterek, "23 Nisan ‘Milli Egemenlik Haftası'nı geride bıraktıktan sonra önce partilerle yapacağımız temasla bu süreci başlatmayı düşünüyoruz" dedi.
23.04.2024 Politika
İran Büyükelçisi: İran, karşılık verme kararlılığını ifade etmiştir
İran Büyükelçisi: İran, karşılık verme kararlılığını ifade etmiştir İran’ın Ankara Büyükelçisi Mohammad Hassan Habibollahzadeh, “İran İslam Cumhuriyeti; saldırgan eylemlere karşı koyma ve bu saldırılara uluslararası hukuka uygun şekilde kararlılıkla karşılık verme konusundaki sarsılmaz kararlılığını ifade etmiştir” dedi.
22.04.2024 Politika
Bitcoin dolandırıcılığında yeniden yargılanan sanığın avukatı: Mağdurlar 'tefecilik' suçunu işlemiştir
Bitcoin dolandırıcılığında yeniden yargılanan sanığın avukatı: Mağdurlar 'tefecilik' suçunu işlemiştir Aydın'da kendisini 'ekonomist-broker' olarak tanıtıp farklı meslek gruplarından 40 kişiyi onların adına Bitcoin almak üzere para toplayıp, yaklaşık 30 milyon TL dolandırdığı iddiasıyla verilen toplam 81 yıl hapis ve 394 bin 300 TL para cezası, istinaf mahkemesi tarafından bozulup, tahliye edilen Safiye Gökçe Yüce'nin (44) yeniden yargılanmasına başlandı. Yüce, daha önceki beyanlarını tekrarlayıp, hiç kimseye bilerek ve isteyerek zarar vermediğini belirtirken; avukatı ise mağdurların verdikleri paraları komisyon alacak şekilde müvekkilden tahsil etmeye çalışarak tefecilik suçunu işlediklerini söyledi.
20.04.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

saadet anne tbmm TBMM Genel Kurulu'nda bebek

Saadet ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.