Bitexen

Bitexen

Son dakika bitexen haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bitexen gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bitexen haber sayfamızda...

Bitexen

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 246 bitexen haberi bulunmuştur.
'Yıldızlararası Zirve Ödülleri' sahiplerini buldu
'Yıldızlararası Zirve Ödülleri' sahiplerini buldu Bu yıl ilki düzenlenen, ‘Yıldızlararası Zirve Ödülleri’ sahiplerini buldu. Bu kapsamda Yıldız Teknopark ev sahipliğinde 15 kategoride 50’den fazla firmaya ödül verildi. Programda konuşan YTÜ Yıldız Teknopark Genel Müdürü Orhan Tanışman, “Şu anda 700’den fazla şirketimiz var. Bin 400 tane proje yürütülüyor. Yıldız Teknopark kurulduğundan bugüne kadar 2 milyar dolarlık bir ihracat gerçekleştirmiş durumda. Yine 620’den fazla patent ve bugüne kadar 6 binden fazla projeyi tamamlamış durumdayız” diye konuştu.
15.05.2024 Video
'Yıldızlararası Zirve Ödülleri' sahiplerini buldu
'Yıldızlararası Zirve Ödülleri' sahiplerini buldu Bu yıl ilki düzenlenen, ‘Yıldızlararası Zirve Ödülleri’ sahiplerini buldu. Bu kapsamda Yıldız Teknopark ev sahipliğinde 15 kategoride 50’den fazla firmaya ödül verildi. Programda konuşan YTÜ Yıldız Teknopark Genel Müdürü Orhan Tanışman, “Şu anda 700’den fazla şirketimiz var. Bin 400 tane proje yürütülüyor. Yıldız Teknopark kurulduğundan bugüne kadar 2 milyar dolarlık bir ihracat gerçekleştirmiş durumda. Yine 620’den fazla patent ve bugüne kadar 6 binden fazla projeyi tamamlamış durumdayız” diye konuştu.  
15.05.2024 Kültür&Sanat
PFDK’dan Ali Koç’a 60 gün hak mahrumiyeti cezası
PFDK’dan Ali Koç’a 60 gün hak mahrumiyeti cezası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a 60 gün hak mahrumiyeti ve 520 bin TL, İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu’na da 45 gün hak mahrumiyeti ve 400 bin TL para cezası verdi.
9.05.2024 Spor
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç PFDK’ya sevk edildi
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç PFDK’ya sevk edildi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) sevkleri açıklandı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, “sportmenliğe aykırı hareket” nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.
7.05.2024 Spor
Blockchain teknolojisi kripto para birimlerinin ötesine geçti
Blockchain teknolojisi kripto para birimlerinin ötesine geçti UEZ Sapanca 2024’ün ikinci gününde ikinci panelin sponsorluğunu Bitexen üstlendi. Bitexen CEO’su Alphan Göğüş, blockchain teknolojisinin hızla geliştiğini ifade ederek, bunun kripto para birimlerinin de ötesine geçerek finansal sistemi tümden etkileyeceğini söyledi.
27.04.2024 Ekonomi
PFDK kararları açıklandı
PFDK kararları açıklandı Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe'ye 500 bin, Galatasaray'a da 440 bin TL para cezası verdi. Kurulu ayrıca Fatih Karagümrük'ü 612 bin TL, futbolcusu Ryan Mendes'i de 2 maç menle cezalandırdı.
19.04.2024 Spor
PFDK'dan kulüplere para cezası
PFDK'dan kulüplere para cezası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Beşiktaş'a 620 bin TL, Trabzonspor'a 492 bin TL, Konyaspor'a 293 bin TL, Fenerbahçe'ye ise 160 bin TL para cezası verdi.
9.04.2024 Spor
Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor PFDK'ya sevk edildi
Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor PFDK'ya sevk edildi Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği’nce 05.04.2024 tarihinde Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na yapılan sevkler belli oldu. Fenerbahçe 'çirkin ve kötü tezahürat' ve 'sportmenliğe aykırı hareket' sebebiyle PFDK'ya sevk edildi. Beşiktaş 'çirkin ve kötü tezahürat' nedeniyle kurula sevk edilirken; Trabzonspor'un ise 'saha olayları' ve 'çirkin ve kötü tezahürat' sebebiyle kurula sevk edildiği açıklandı.
5.04.2024 Spor
GAG Token, Bitexen Pro Tahta’da listelendi
GAG Token, Bitexen Pro Tahta’da listelendi Yenilikçi araştırma şirketi ve kullanıcıların araştırma ve pazarlama faaliyetlerine katılarak ödül kazanmalarını sağlayan platform Adgager’ın kripto para birimi GAG Token, Bitexen Pro Tahta’da listelendi.
5.04.2024 Teknoloji
Süper Lig'in yıldızları Fan Token evreninde buluştu
Süper Lig'in yıldızları Fan Token evreninde buluştu Bitcoin ve altcoin alım satım platformu Bitexen, Avrupa'nın önde gelen futbol kulüplerinin yanı sıra Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor ile Süper Lig'de mücadele eden onlarca kulübün Fan Token'larını sıraladı.
20.03.2024 Ekonomi
'Women in Datathon'a başvurular başladı
'Women in Datathon'a başvurular başladı Dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, teknoloji alanında kadın istihdamını artıran ve yetenek açığını kapatan eğitim teknolojisi girişimi UP School ile Women in Datathon yarışmasını hayata geçiriyor. Genç kadınların yeteneklerini keşfederken aynı zamanda yeni iş imkanları bulmalarına katkı sağlamayı hedefleyen yarışmaya başvurular başladı.
15.03.2024 Teknoloji
PFDK'dan Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'ye para cezası
PFDK'dan Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'ye para cezası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK); Beşiktaş'a taraftarlarının neden olduğu saha olayları, Fenerbahçe'ye taraftarlarının neden olduğu saha olayları, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket ve sportif ekipman talimatlarına aykırılık, Galatasaray'a ise kulüp resmi internet sitesinden yapılan hakem ve diğer müsabaka görevlileri hakkında açıklamalar nedeniyle para cezası verdi.
14.03.2024 Spor
PFDK sevkleri açıklandı
PFDK sevkleri açıklandı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği’nce 12.03.2024 tarihinde Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na yapılan sevkler açıklandı. Galatasaray Kulübü ve Başkan Dursun Özbek, kulüp resmi internet sitesinde yayınlanan açıklamalarda yer alan 'hakem ve diğer müsabaka görevlileri hakkında açıklamalar' nedeniyle PFDK'ya sevk edildi. Sarı-kırmızılı ekibin ayrıca 'çirkin ve kötü tezahürat' nedeniyle de kurula sevk edildiği duyuruldu.
12.03.2024 Spor
Bitexen'in yeni CEO'su Alphan Göğüş oldu
Bitexen'in yeni CEO'su Alphan Göğüş oldu Dijital varlık alım-satım platformu Bitexen'de üst düzey bir atama gerçekleşti. 2020 yılından bu yana Bitexen'e teknoloji ve büyüme yolculuğunda liderlik eden Yahya Tuğyan Erdem, CEO'luk bayrağını uzun yıllar blok zinciri ve dijital varlıklar alanında önemli çalışmalara imza atan Alphan Göğüş'e devretti. Yahya Tuğyan Erdem, Bitexen'de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak çalışmalarına devam edecek.
12.03.2024 Ekonomi
Araştırma şirketinin kripto para birimi GAG Token’ın bonuslu ön satışı tükendi
Araştırma şirketinin kripto para birimi GAG Token’ın bonuslu ön satışı tükendi Yapay zeka destekli teknoloji altyapısıyla uçtan uca araştırma hizmetleri sunan Adgager’ın sektöre özel kripto para birimi GAG Token’ın yüzde 30 bonuslu ön satışının tükendiği duyuruldu. Bonussuz ön satış sürecinin 19 Mart’a kadar devam edeceği belirtildi.
11.03.2024 Ekonomi
PFDK kararları açıklandı
PFDK kararları açıklandı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Beşiktaş - Galatasaray müsabakası sonrası kulüp resmi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda yer alan 'Hakem ve Diğer Müsabaka Görevlileri Hakkındaki Açıklamalar' nedeniyle Beşiktaş Başkanı Hasan Arat’a 400 bin TL, Bodrum FK - Eyüpspor karşılaşmasında yaşanan olaylar sebebiyle konuk ekibin futbolcularından Caner Erkin'e 6 maçtan men cezası verdiğini açıkladı. Süper Lig’in 28’inci haftasında oynanan Beşiktaş - Galatasaray mücadelesinde kırmızı kart gören Omar Colley’e 1 maçtan men, Eyüpspor Teknik Direktörü Arda Turan ve Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir’e 1er maç men cezası verdiğini açıklayan kurul, aynı zamanda da Beşiktaş’a 624 bin TL, Fenerbahçe’ye 397 bin TL, Galatasaray ile Trabzonspor’a ise 320 bin TL para cezası verdi.
7.03.2024 Spor
Araştırma şirketi Adgager’ın kripto para birimi GAG Token’ın ön satışı başladı
Araştırma şirketi Adgager’ın kripto para birimi GAG Token’ın ön satışı başladı Yapay zeka destekli teknoloji altyapısıyla uçtan uca araştırma hizmetleri sunan Adgager, topluluğu arasında yıllardır kullanılan resmi para birimi GAG’ı, blokzincirine taşıdığını duyurdu. 29 Şubat’ta kripto para borsası Bitexen’de satışa çıkan ve araştırma sektöründe kullanılan kripto para birimi olmayı hedefleyen GAG Token’ın ön satış süreci, 19 Mart’a kadar devam edecek.
5.03.2024 Ekonomi
PFDK’dan 7 Süper Lig kulübüne para cezası
PFDK’dan 7 Süper Lig kulübüne para cezası Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Süper Lig’de mücadele eden 7 kulübe para cezası verdi. Kurul ayrıca Antalyaspor Kulübü Başkanı Sinan Boztepe'ye 400 bin lira, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki'ye ise 39'ar bin lira para cezası uygulandığını aktardı. Öte yandan Kasımpaşa CEO'su Serkan Reçber'e ise 2 maç men cezası uygulandı.
29.02.2024 Spor
Dursun Özbek ve Selahattin Baki, PFDK'ya sevk edildi
Dursun Özbek ve Selahattin Baki, PFDK'ya sevk edildi Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk edildi. Ayrıca Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray da çeşitli sebeplerden dolayı PFDK'ya sevk edildi.
27.02.2024 Spor
Reecoin, Bitexen listelerine ekleniyor
Reecoin, Bitexen listelerine ekleniyor Dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, Türkiye’de faaliyet gösteren teknoloji markalarından Reeder ile iş birliğine gitti. Buna göre Bitexen aracılığıyla şubat ayı sonunda ön satışa açılacak, mart ayı içerisinde listelenecek olan Reecoin, Türkiye'de bir teknoloji markasına entegre ilk token olacak.
27.02.2024 Ekonomi
PFDK'dan 8 Süper Lig ekibine para cezası
PFDK'dan 8 Süper Lig ekibine para cezası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), 8 Süper Lig ekibine para cezası verdi.
22.02.2024 Spor
Bitexen’e A.C.E Awards’tan birincilik ödülü
Bitexen’e A.C.E Awards’tan birincilik ödülü Dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, Şikayetvar platformu tarafından düzenlenen A.C.E Awards’ta, Kripto-Sanal Para Borsası Ölçek-A kategorisinde birinci olarak Diamond ödülüne layık görüldü.
21.02.2024 Ekonomi
PFDK sevkleri açıklandı
PFDK sevkleri açıklandı Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edildiği açıklandı.
20.02.2024 Spor
Şikayetvar kusursuz müşteri deneyimi yaşatan 118 markayı ödüllendirdi
Şikayetvar kusursuz müşteri deneyimi yaşatan 118 markayı ödüllendirdi Müşterimi memnuniyeti ölçen platform Şikayetvar tarafından bu yıl dokuzuncu kez düzenlenen A.C.E. Awards (Achievement in Customer Excellence) ödül töreni İstanbul’da bir otelde gerçekleştirildi. Gecede kusursuz müşteri deneyimini yaşatan 118 marka ödüllendirildi.
20.02.2024 Video
Şikayetvar kusursuz müşteri deneyimi yaşatan 118 markayı ödüllendirdi
Şikayetvar kusursuz müşteri deneyimi yaşatan 118 markayı ödüllendirdi Müşterimi memnuniyeti ölçen platform Şikayetvar tarafından bu yıl dokuzuncu kez düzenlenen A.C.E. Awards (Achievement in Customer Excellence) ödül töreni İstanbul’da bir otelde gerçekleştirildi. Gecede kusursuz müşteri deneyimini yaşatan 118 marka ödüllendirildi.
20.02.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

PFDK ceza Bitexen fenerbahçe açıklandı

Bitexen ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.