Çatışma

Çatışma

Son dakika çatışma haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan çatışma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan çatışma haber sayfamızda...

Çatışma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.946 catisma haberi bulunmuştur.
İstanbul'da DEAŞ operasyonu: 12 gözaltı
İstanbul'da DEAŞ operasyonu: 12 gözaltı İstanbul'da 6 ilçede 12 adrese yapılan operasyonda çatışma bölgelerindeki DEAŞ üyeleriyle bağlantılı oldukları tespit edilen 12 şüpheli gözaltına alındı.
12.08.2022Gündem
Bahçelievler'deki silahlı saldırının dehşete düşüren yeni görüntüsü
Bahçelievler'deki silahlı saldırının dehşete düşüren yeni görüntüsüBahçelievler'de motosikletle gelen iki kişiden biri elindeki uzun namlulu silahla karşılıklı bulunan iki işyerini arka arkaya taradı. Esnafın silahla karşılık vermesi sonrası çatışma çıktı. Saldırıda bir müşteri yaralandı, mermilerden bazıları olayla ilgisi olmayan komşu esnafın dükkanına isabet etti. 1 kişinin gözaltına alındığı olayda işyerlerinin taranma anları güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
10.08.2022Gündem
Bahçelievler'deki silahlı saldırının dehşete düşüren yeni görüntüsü
Bahçelievler'deki silahlı saldırının dehşete düşüren yeni görüntüsüBahçelievler'de motosikletle gelen iki kişiden biri elindeki uzun namlulu silahla karşılıklı bulunan iki işyerini arka arkaya taradı. Esnafın silahla karşılık vermesi sonrası çatışma çıktı. Saldırıda bir müşteri yaralandı, mermilerden bazıları olayla ilgisi olmayan komşu esnafın dükkanına isabet etti. 1 kişinin gözaltına alındığı olayda işyerlerinin taranma anları güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
10.08.2022Video
Şentop: Türkiye, denge sağlayan güç olmaya doğru ilerliyor
Şentop: Türkiye, denge sağlayan güç olmaya doğru ilerliyorTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye, artık güç dengesine tabi bir ülke olmaktan çıkıp, denge sağlayan güç olmaya doğru emin adımlarla ilerlemektedir" dedi.
10.08.2022Gündem
Bahçelievler'de caddeyi savaş alanına çeviren çatışma kamerada
Bahçelievler'de caddeyi savaş alanına çeviren çatışma kameradaBahçelievler'de motosikletle gelen iki kişiden biri elindeki uzun namlulu silahla karşılıklı bulunan iki işyerini arka arkaya taradı. Esnafın silahla karşılık vermesi sonrası çatışma çıktı. Saldırıda bir müşteri yaralandı, mermilerden bazıları olayla ilgisi olmayan komşu esnafın dükkanına isabet etti. 1 kişinin gözaltına alındığı olayda işyerlerinin taranma anları güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
10.08.2022Video
Bahçelievler'de caddeyi savaş alanına çeviren çatışma kamerada
Bahçelievler'de caddeyi savaş alanına çeviren çatışma kameradaBahçelievler'de motosikletle gelen iki kişiden biri elindeki uzun namlulu silahla karşılıklı bulunan iki işyerini arka arkaya taradı. Esnafın silahla karşılık vermesi sonrası çatışma çıktı. Saldırıda bir müşteri yaralandı, mermilerden bazıları olayla ilgisi olmayan komşu esnafın dükkanına isabet etti. 1 kişinin gözaltına alındığı olayda işyerlerinin taranma anları güvenlik kamerası tarafından kaydedildi..
10.08.2022Gündem
Bahçelievler'de çatışma caddeyi savaş alanına çevirdi
Bahçelievler'de çatışma caddeyi savaş alanına çevirdiBahçelievler'de uzun namlulu silahın da kullanıldığı çatışmada 1 kişi yaralandı. Olayla ilgili inceleme devam ederken, 1 kişi gözaltına alındı.
10.08.2022Video
Çavuşoğlu: Ermenistan'ı provokasyonlara girmemesi konusunda uyarıyoruz
Çavuşoğlu: Ermenistan'ı provokasyonlara girmemesi konusunda uyarıyoruzDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 2020 Dağlık Karabağ Savaşı'nda Azerbaycan ordusunu desteklediklerini hatırlatarak, "Bugün işgal altındaki toprakları, yerlerinden edilmiş kişileri ve her an patlayacak çatışmayı değil, bölgesel barışı ve iş birliğini konuşuyoruz. Buradan Ermenistan'ı da yeni provokasyonlara girmemesi konusunda tekrar uyarıyoruz" dedi.
8.08.2022Politika
Zelenski: Donbas’taki çatışmalar can alıyor
Zelenski: Donbas’taki çatışmalar can alıyorUkrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, Donbas’ta durumun zorlu olduğunu belirterek, Ukrayna ordusunun çok çaba sarf ettiğini ve çatışmaların can aldığını belirtti.
8.08.2022Dünya
Gaziosmanpaşa'da sokakta silah sesleri yankılandı; ateşe verilen dükkan alev alev yandı
Gaziosmanpaşa'da sokakta silah sesleri yankılandı; ateşe verilen dükkan alev alev yandıGaziosmanpaşa'da şüpheli 2 kişi motosiklet dükkanını ateşe verirken, sokakta silah sesleri yükseldi. Şüpheliler olay yerinden kaçarken, binada yaşayanlar korku ile kendini sokağa attı. Alev alev yanan dükkan itfaiye tarafından söndürüldü. Çevre sakinlerinin yaşadığı panik ise cep telefonu görüntülerine yansıdı.
8.08.2022Video
Bakan Kasapoğlu: İslam dünyasının birlikteliği, tüm dünyaya örnek teşkil edecek
Bakan Kasapoğlu: İslam dünyasının birlikteliği, tüm dünyaya örnek teşkil edecekGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ''İnanıyorum ki İslam dünyasının birlikteliği, dostluğu ve kardeşliğine yönelik olarak gerçekleştirdiklerimiz sporun birleştirel gücünü esas alan İslami Dayanışma Oyunları'yla birlikte tüm dünyaya örnek teşkil edecek ve gelecek nesillere kuvvetli bir barışın ve dostluğun zeminini tesis edecektir.''dedi.
7.08.2022Spor
​Dışişleri Bakanlığı, İsrail'in Gazze'ye düzenlediği hava saldırılarını kınadı
​Dışişleri Bakanlığı, İsrail'in Gazze'ye düzenlediği hava saldırılarını kınadı​Dışişleri Bakanlığı, İsrail'in Gazze'ye yönelik düzenlediği hava saldırılarını kınadı.
5.08.2022Politika
Çocuk teslimine ilişkin yönetmelik, Resmi Gazete'de
Çocuk teslimine ilişkin yönetmelik, Resmi Gazete'deAdalet Bakanlığı'nın icra yoluyla çocuk teslimi uygulamasını sona erdiren yönetmeliği, Resmi Gazete'de yayımlandı. Ebeveynler, artık çocuklarını görebilmek için icra daireleri yerine uzmanların görev yaptığı adli destek ve mağdur hizmetleri müdürlüklerine başvuracak.
4.08.2022Gündem
Sultangazi’de silahlı çatışma: 2 ağır yaralı
Sultangazi’de silahlı çatışma: 2 ağır yaralıSultangazi’de 2 gün önce yaşanan yaralama olayının devamında iki grup arasında silahlı çatışma çıktı. Uzun namlulu silahların kullanıldığı çatışmada 2 kişi ağır şekilde yaralandı.
3.08.2022Gündem
"ABD, Türkiye ve Yunanistan arasında kısa süreli bir çatışma istiyor"
"ABD, Türkiye ve Yunanistan arasında kısa süreli bir çatışma istiyor"Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Doğan Aydal, Ege’deki gerginliğe ilişkin, “Yunanistan’ı Türkiye’ye karşı özel olarak kışkırtan ABD’nin, Yunanistan’da ve Güney Kıbrıs Rum Yönetimi bölgesindeki üslerinin varlığı da hesaba katıldığında Türkiye için farklı bir hazırlığın yapıldığını söyleyebiliriz. Özellikle son yıllarda ABD, Ege Denizi’nde Türkiye ve Yunanistan arasında kısa süreli bir çatışmayı destekleyecek bir pozisyon almıştır” dedi.
3.08.2022Politika
Ankara'da DEAŞ operasyonu: 15 gözaltı
Ankara'da DEAŞ operasyonu: 15 gözaltıAnkara'da, DEAŞ terör örgütüne yönelik operasyonda, 15 şüpheli gözaltına alındı.
3.08.2022Gündem
Uzm. Dr. Kızılkale: Aileler üniversite tercihlerinde karar verici olmamalı
Uzm. Dr. Kızılkale: Aileler üniversite tercihlerinde karar verici olmamalı Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) açıklandıktan sonra öğrenciler için tercih dönemi başladı. Psikiyatri Uzmanı Dr. Güven Kızılkale, ailelerin çocuklarının tercihlerinde direkt olarak karar vermesinin yanlış olduğunu belirterek, “Tercih dönemindeki kararsızlık ve sonucunda gerçekleşebilmesi olası yanlış tercihler kişiye hayat boyu sürecek bir pişmanlık ve mutsuzluk getirebilir” dedi.
2.08.2022Eğitim
Bakan Ersoy: Bu sene turizm gelirinde Türkiye rekoru kırılacak
Bakan Ersoy: Bu sene turizm gelirinde Türkiye rekoru kırılacakKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, öngörülen rakamlara ulaşıldığında, bu sene turizm gelirinde Türkiye Cumhuriyeti rekoru kırılacağını ifade ederek "2019'da 34.5 milyar dolar olarak kırılmıştı, tekrar bir rekor kıracak Türkiye. 37 milyar dolar dedik; inşallah bunu yukarı da çekeceğiz" dedi.
28.07.2022Gündem
Ankara'da 'DEAŞ' operasyonu: 15 gözaltı
Ankara'da 'DEAŞ' operasyonu: 15 gözaltıAnkara'da, DEAŞ'lı teröristlerle irtibatlı olduğu belirlenen 16 yabancı uyruklu şüpheliye yönelik operasyonda, 15 kişi gözaltına alındı.
27.07.2022Video
Ankara'da 'DEAŞ' operasyonu: 15 gözaltı
Ankara'da 'DEAŞ' operasyonu: 15 gözaltıAnkara'da, DEAŞ'lı teröristlerle irtibatlı olduğu belirlenen 16 yabancı uyruklu şüpheliye yönelik operasyonda, 15 kişi gözaltına alındı
27.07.2022Gündem
Ömer Çelik: CHP'nin 'Bunları biz dedikte yaptınız' demesi trajikomik
Ömer Çelik: CHP'nin 'Bunları biz dedikte yaptınız' demesi trajikomikAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Cumhurbaşkanımız üst üste birçok icraati açıklıyor, hizmet siyaseti ile ilgili yeni aşamaları açıklıyor, ondan sonra CHP çıkıyor 'Bunları biz dedikte yaptınız' diyor. Bu trajikomik bir şey" dedi.
25.07.2022Video
Adana'da iki grup sokak ortasında çatıştı: 2 ölü, 3 yaralı
Adana'da iki grup sokak ortasında çatıştı: 2 ölü, 3 yaralıAdana'da sokakta iki grup arasında çıkan silahlı çatışmada Ramazan Demirtaş ve Sergen Çelik öldü, 3 kişi de yaralandı.
25.07.2022Foto Galeri
Tekirdağ'da silahlı çatışma: 1 bekçi yaralandı
Tekirdağ'da silahlı çatışma: 1 bekçi yaralandıTekirdağ'da, 2 husumetli aile arasında çıkan silahlı çatışmaya müdahale etmeye giden bekçilerden O.T., sırtından silahla vurularak yaralandı. Polis, çok sayıda kişiyi gözaltına aldı.
24.07.2022Gündem
Fahrettin Altun'dan 'tahıl koridoru anlaşması' açıklaması
Fahrettin Altun'dan 'tahıl koridoru anlaşması' açıklamasıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayesinde bugün Dolmabahçe’de gerçekleştirilen Karadeniz'den Ukrayna tahılının güvenli şekilde geçirilmesine yönelik imzalanan tahıl koridoru imza törenine ilişkin açıklamada bulundu.
22.07.2022Politika
İstanbul’da DEAŞ operasyonu: 10 gözaltı
İstanbul’da DEAŞ operasyonu: 10 gözaltıİstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, DEAŞ içerisinde çatışma bölgesinde faaliyet gösteren, Türkiye’de de eylem yapabileceği değerlendirilen şüphelilere operasyon düzenledi. 10 farklı adrese yapılan eş zamanlı baskınlarda 10 şüpheli gözaltına alındı.
22.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

DEAŞBahçelievlerçatışmagözaltıoperasyon

Çatışma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.