Deniz Yücel

Deniz Yücel

Son dakika deniz yücel haberleri ile ilgili DHA'ya eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan deniz yücel gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan deniz yücel haber sayfamızda...

Deniz Yücel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 386 deniz yucel haberi bulunmuştur.
CHP Sözcüsü Yücel: Türk milli eğitim sistemi çağdaş eğitimden hızla uzaklaştırılıyor
CHP Sözcüsü Yücel: Türk milli eğitim sistemi çağdaş eğitimden hızla uzaklaştırılıyor Cumhuriyet Halk Partisi Sözcüsü Yücel, "Türkiye yüzyılı maarif bilmem nesi adıyla yapılmaya çalışılan müfredat değişikliğiyle Türk milli eğitim sistemi, bilimin ışığında laik, çağdaş eğitimden hızla uzaklaştırılıyor" dedi.
6.05.2024 Politika
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Özel, 2 Mayıs'ta görüşecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Özel, 2 Mayıs'ta görüşecek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile 2 Mayıs'ta bir araya gelecek.
29.04.2024 Politika
CHP'li Yücel: Kepez Belediye Başkanı'nın tutuklanması siyasi bir karardır
CHP'li Yücel: Kepez Belediye Başkanı'nın tutuklanması siyasi bir karardır CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Deniz Yücel, Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz'ün tutuklanmasına ilişkin, "Bu ülkede 7'si çocuk 25 kişinin öldüğü Çorlu tren kazasında sorumlu kamu görevlileri bırakın cezalandırılmayı, ödüllendirilirken, onlarca madencimizin hayatını kaybettiği Amasra maden kazasındaki baş sorumlular hakkında aylarca soruşturma izni verilmezken, İliç'de toprak kayması sonucunda meydana gelen faciada sorumlular korunurken, dün gece gelen tutuklama kararı şüphesiz siyasi bir karardır" dedi.
15.04.2024 Politika
CHP'li Yücel: Haluk Levent'e kurumsal düzeyde adaylık teklif edilmedi
CHP'li Yücel: Haluk Levent'e kurumsal düzeyde adaylık teklif edilmedi CHP Sözcüsü Deniz Yücel, Hatay Belediye Başkan adayı Lütfü Savaş yerine Haluk Levent'e adaylık teklifi gittiği iddialarına ilişkin, "Hatay meselesi gündeme gelmedi. Dolayısıyla kurumsal düzeyde Haluk Levent ya da başkasına adaylık teklif edilmesi söz konusu değil. Hatay adayı konusunda toplantımızın ikinci bölümünde böyle bir görüş öneri gelirse toplantımızın ikinci bölümünde değerlendiririz" dedi.
12.02.2024 Politika
CHP'li Yücel: Depremde 130 bin canımızı yitirmişiz
CHP'li Yücel: Depremde 130 bin canımızı yitirmişiz CHP Sözcüsü Deniz Yücel, resmi rakamlara göre 6 Şubat depreminde can kaybının 50 bin 96 kişi olarak açıklandığını belirterek, "Sayın Murat Kurum, gerçek rakamı ağzından kaçırıvermese; aklımıza dahi gelmeyecek bir rakam. Depremde 130 bin canımızı yitirmişiz. Ardahan, Tunceli, Bayburt illerinin nüfuslarının çok çok üstünde. Koca bir il nüfusu kadar can kaybediyoruz, verilen sözleri tutmak, yaraları sarmak yerine sadece bu istatistikleri saklamaya enerjinizi harcıyorsunuz. Yazıklar olsun sizin yalan siyasetinize. Murat Kurum'un gafının ardından, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya bugün, can kaybımızı 53 bin 537 olarak açıkladı. Kime inanalım?" dedi.
2.02.2024 Politika
Muharrem İnce: Belediyeleri eşe dosta dağıtıyorlar
Muharrem İnce: Belediyeleri eşe dosta dağıtıyorlar Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İzmir'de CHP'den bir metropol ilçe belediye başkanlığı istediklerini belirterek, "Karşıyaka'yı istemişiz, sen de açıklamışsın vermemişler. Kime vermişler? CHP'nin evladına mı vermişler? Keşke öyle yapsalar. 2018'de başka partiden 5'inci sıra milletvekili adayı olan birine vermişler. Yazık, günah, eşe dosta dağıtıyorlar" dedi.
31.01.2024 Politika
CHP'li Yücel: Muharrem İnce, belediye meclis üyeliği ve ilçe belediye başkanlığı talep etti
CHP'li Yücel: Muharrem İnce, belediye meclis üyeliği ve ilçe belediye başkanlığı talep etti CHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Yücel, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin 2 partinin müzakerelerinde, CHP'den belli sayıda belediye meclis üyeliği ve İzmir'de bir metropol ilçe belediye başkanlığı talep ettiğini açıkladı.
26.01.2024 Gündem
Özgür Özel, TİP Genel Başkanı Erkan Baş ile görüştü
Özgür Özel, TİP Genel Başkanı Erkan Baş ile görüştü CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş ile CHP Genel Merkezi'nde bir araya geldi.
24.01.2024 Politika
CHP'li Yücel'den 'Lütfü Savaş' açıklaması: Geri çekilme söz konusu değil
CHP'li Yücel'den 'Lütfü Savaş' açıklaması: Geri çekilme söz konusu değil CHP Sözcüsü Deniz Yücel, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na mevcut Başkan Lütfü Savaş'ın aday gösterilmesiyle ilgili tepkiler üzerine, "Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayımız, partimizin yetkili kurullarınca büyük bir titizlikle, gerekli incelemeleri, değerlendirmeleri yapıldıktan sonra adaylaşmıştır. Geri çekilmesi gibi bir durum söz konusu değildir" dedi.
11.01.2024 Politika
CHP'li Yücel: 6'sı büyükşehir olmak üzere 243 belediye başkan adayımızı daha belirledik
CHP'li Yücel: 6'sı büyükşehir olmak üzere 243 belediye başkan adayımızı daha belirledik CHP Sözcüsü Deniz Yücel, "Bugün 6 büyükşehir, 15 il belediyesi, 189 ilçe belediyesi ve 33 belde belediyesi olmak üzere toplam 243 belediye başkan adayımızı belirledik" derken, gelen bir soru üzerine, Ankara Etimesgut Belediye Başkan adaylığı için ise sanatçı Erdal Beşikçioğlu'nun da adaylığının kesinleştiğini ve herhangi bir krizin sözkonusu olmadığını belirtti.
11.01.2024 Video
CHP'li Yücel: 6'sı büyükşehir olmak üzere 243 belediye başkan adayımızı daha belirledik
CHP'li Yücel: 6'sı büyükşehir olmak üzere 243 belediye başkan adayımızı daha belirledik CHP Sözcüsü Deniz Yücel, "Bugün 6 büyükşehir, 15 il belediyesi, 189 ilçe belediyesi ve 33 belde belediyesi olmak üzere toplam 243 belediye başkan adayımızı belirledik" derken, gelen bir soru üzerine, Ankara Etimesgut Belediye Başkan adaylığı için ise sanatçı Erdal Beşikçioğlu'nun da adaylığının kesinleştiğini ve herhangi bir krizin sözkonusu olmadığını belirtti.
11.01.2024 Politika
Muharrem İnce'den, Özgür Özel'e ziyaret
Muharrem İnce'den, Özgür Özel'e ziyaret Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti. Özel, memleket meselelerini, halkın meselelerini konuştuklarını, önümüzdeki süreç içinde diyalog ve temas halinde olma noktasında fikir birliğine vardıklarını söyledi.
4.01.2024 Politika
Özgür Özel, Karamollaoğlu ile görüştü
Özgür Özel, Karamollaoğlu ile görüştü CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile bir araya geldi.
2.01.2024 Politika
CHP'li Yücel: Şehit varken Meclis'te mangal partisi yapanlar bize bildiri dayatamaz
CHP'li Yücel: Şehit varken Meclis'te mangal partisi yapanlar bize bildiri dayatamaz CHP Sözcüsü Deniz Yücel, 12 askerin şehit olmasının ardından yaşanan 'ortak bildiri' tartışmasına ilişkin, "Bir grup trol, havuz medyası bizi linç edecek diye gerçekleri söylemekten vazgeçmeyeceğiz. Ankara'da şehit cenazesi varken Meclis'te mangal partisi yapanlar bize bildiri dayatamaz" dedi.
25.12.2023 Politika
CHP Sözcüsü Yücel: Yarın 81 ilde eş zamanlı basın açıklaması yapacağız
CHP Sözcüsü Yücel: Yarın 81 ilde eş zamanlı basın açıklaması yapacağız CHP Sözcüsü Deniz Yücel, "Milli Mücadele'nin en zor günlerine denk gelmesine rağmen, cepheden çıkıp Maarif Kongresini toplayan ruhun devamı olan Cumhuriyet Halk Partisi olarak, yarın 81 ilde eş zamanlı basın açıklaması yapacağız" dedi.
21.12.2023 Politika
CHP'de İstanbul'da İmamoğlu, Ankara'da Yavaş yeniden aday oldu
CHP'de İstanbul'da İmamoğlu, Ankara'da Yavaş yeniden aday oldu CHP'de 4'ü Büyükşehir olmak üzere, 227 seçim çevresinde parti meclisinde alınan kararla belediye başkan adayları belirlendi. İstanbul'da Ekrem İmamoğlu, Ankara'da ise Mansur Yavaş yeniden aday oldu.
14.12.2023 Politika
CHP'li Yücel: En az bin seçim çevresinde ön seçim yapılacak
CHP'li Yücel: En az bin seçim çevresinde ön seçim yapılacak CHP Parti Sözcüsü Deniz Yücel, "Aday Saptamaya kaynak olmak üzere seçim çevrelerinin özelliklerine göre Örgüt Denetiminde Ön Seçim, Örgüt Denetiminde Basit Aday Yoklaması ve Örgüt Denetiminde Genişletilmiş Aday Yoklaması adıyla Eğilim Yoklaması yöntemlerinin kullanılmasına karar verilmiştir. En az bin seçim çevresinde önseçim yapılacak, bu seçim çevrelerini de haftadan haftaya belirleyip, kamuoyuyla paylaşacağız" dedi.
4.12.2023 Politika
CHP'de Tanju Özcan ile birlikte 13 kişiye af
CHP'de Tanju Özcan ile birlikte 13 kişiye af CHP Sözcüsü Deniz Yücel, "Bolu Belediye Başkanı Sayın Tanju Özcan'ın da dahil olduğu 13 arkadaşımızın Parti Meclisimiz kararıyla affedilmesine ve yeniden üyeliklerine karar verildi" dedi.
27.11.2023 Politika
CHP'li Yücel: Sayın Erdoğan'ın derdi, koltuğunu koruyabilmek
CHP'li Yücel: Sayın Erdoğan'ın derdi, koltuğunu koruyabilmek CHP Sözcüsü Deniz Yücel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Yüzde 50+1 sistemi değişmeli' sözlerine ilişkin, "Sayın Erdoğan'ın derdi, koltuğunu koruyabilmek. Sayın Erdoğan'ın derdi halkın dertlerini çözmek değil; 14 Mayıs seçimlerinde az bir farkla kazandığı cumhurbaşkanlığı makamını ileride yaşayacağımız seçimlerde bir sorun yaşamadan sürdürmek. Bu, sistemin iflasıdır" dedi.
20.11.2023 Politika
CHP'li Yücel'den 'ittifak' açıklaması: Demokrasinin kazanması için her türlü adımı atarız
CHP'li Yücel'den 'ittifak' açıklaması: Demokrasinin kazanması için her türlü adımı atarız CHP Sözcüsü Deniz Yücel, yerel seçimde ittifakın devam edip etmeyeceğine ilişkin, "İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener Hanımefendinin bu konuda birtakım keskin açıklamaları oldu; olabilir. Daha yerel seçim takvimi açıklanmış değil. Neticede biz hem kazanmak için hem de ittifak yapacağımız partilerin kazanması için, daha da ötesi ülkemiz demokrasisinin kazanması için gereken her türlü adımı atarız. Bu konularda atılacak adımlara da her zaman kapımız açıktır" dedi.
13.11.2023 Politika
Özgür Özel: Değişim ekibinin söz verdiği bir belediye başkan adayımız yok
Özgür Özel: Değişim ekibinin söz verdiği bir belediye başkan adayımız yok CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Ben, hiçbir belediye başkanını cezalandırmak ve hak ettiği bir görevi kendisine vermemek niyetinde değilim. Hiçbir belediye başkanı da hak etmediği bir yere gelmeyecek. Türkiye’de hiçbir il ve ilçede, genel başkanın söz verdiği ya da değişim ekibinin söz verdiği bir belediye başkan adayımız yok" dedi.
11.11.2023 Politika
CHP'de PM ve YDK belirlendi
CHP'de PM ve YDK belirlendi CHP'nin 38'inci Olağan Kurultayı'nda Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) üyeleri belirlendi.
6.11.2023 Politika
Özgür Özel: İzmir'deki üyeler yürü derse önce partide sonra Türkiye'de iktidara yürüyeceğiz
Özgür Özel: İzmir'deki üyeler yürü derse önce partide sonra Türkiye'de iktidara yürüyeceğiz CHP Grup Başkanı ve genel başkan adayı Özgür Özel, partisinin 38'inci Olağan Büyük Kurultayı öncesinde CHP İzmir İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Özel, "Siyasi görüşlerimin oluştuğu, güzel insanından çok şey öğrendiğim kente geldim. Bir yola çıktık, yürüyoruz. CHP'nin İzmir'deki üyeleri yürü derse, önce partide sonra Türkiye'de iktidara yürüyeceğiz" diyerek destek istedi.
28.10.2023 Politika
Özgür Özel: CHP'yi ayağa kaldırmak için babaevinden helallik almaya geldim
Özgür Özel: CHP'yi ayağa kaldırmak için babaevinden helallik almaya geldim Genel başkanlığa aday olan CHP Grup Başkanı Özgür Özel, partisinin İzmir il kongresinde yaptığı konuşmada, "CHP'yi ayağa kaldırmak için babaevinden helallik almaya geldim" dedi.
16.09.2023 Politika
Gazeteci Deniz Yücel'e yakalama kararı
Gazeteci Deniz Yücel'e yakalama kararı Alman Gazetesi Die Welt yazarı Deniz Yücel'in hakkında "Cumhurbaşkanına hakaret"  ve "Devleti ve yargı organlarını alenen aşağılamak" suçlarından yargılandığı davada savunmasının alınması için yakalama kararı çıkarılmasına karar verildi.
18.05.2023 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

CHP Özgür Özel Deniz Yücel CHP'li Yücel aday

Deniz Yücel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.